| £876.06 | SmartTeck (4/9) |
| 370 руб. | Kotofoto (3/9) |
| 163 грн | Stylus (2/9) |
| 164 грн | Y.ua (2/9) |
| 178 грн | Comfy (2/9) |
| 276,73 € | CaseKing (2/9) |
| 296 бруб. | Fk (2/9) |
| 338,80 € | Alternate (2/9) |
| 21 грн | Telemart (1/9) |
| 129 руб. | Just (1/9) |
| 132 грн | Touch (1/9) |
| £169.99 | Scan (1/9) |
| 173 руб. | xcom (1/9) |
| Ruler | AMD Ryzen 5 |
| Socket connector (SOCKET) | AM4 |
| Compatibility | Socket AM4 Motherboards |
| Number of Cores | 6 cores |
| The number of flows | 12 |
| CPU frequency | 3600 |
| The volume of the cache l3 | 32768 |
| The code name of the microarchitecture | Matisse |
| Series | Ryzen 3 |
| Microarchitecture | Zen 2 |
| The name of the graphic nucleus | No integrated graphics |
| PCIe support | PCIe 4.0 |
| Unlocked factor | + |
| Memory type | 3200 |
| Max. memory size | 64 |
| Process process | 7 |
| Thermal board | 65 |
| Performance | 17774 |
| Cooling in the kit | Without cooler |
| Compatible cooling systems | Cooler for AM4/AM5 |
| Processor status | New |
| Type of | AMD Motherboards |
| Socket connector (SOCKET) | AM4 |
| Processors | Processors for AM4 |
| Supported processors | CPU Support List |
| Chipset (North Bridge) | AMD B450 |
| Type of memory | DDR4 DIMM |
| Compatible RAM | DDR4 for PC |
| Number of memory slots | 4 |
| TOMAL CHANNals | 2 |
| Max. memory size | 128 |
| The minimum memory frequency | 2133 |
| Maximum memory frequency | 3600 |
| Network adapter (LAN) | 1000 Mbps |
| Sound card | SupremeFX S1220A |
| Sound scheme | 7.1 |
| The number of Sata III | 6 |
| Number PCI-E 1x | 3 |
| Number PCI-E 16X | 3 |
| Support PCI-E 16X V2.0 | + |
| Support PCI-E 16X V3.0 | + |
| Number of internal USB 2.0 | 2 |
| Number of internal USB 3.1 | 1 |
| Number of slots M.2 | 2 |
| SLI or Crossfire support | 3-way CrossFireX |
| Cha_fan | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| PS/2 connector | + |
| Number of external USB 2.0 | 2 |
| Number of external USB 3.1 | 6 |
| VGA connector | - |
| DVI-D connector | - |
| HDMI connector | + |
| DisplayPort connector | + |
| Output s/pdif | + |
| RAID controller | 0, 1, 10 |
| Form factor | ATX |
| Compatibility with the body | ATX chassis |
| Brand | ASUS motherboards (ASUS) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Peculiarities |
Aura Sync RGB: Synchronize LED lighting with a wide range of compatible PC devices Game Connections: Dual M.2 and USB 3.1 Gen 2 Type-A 5-Way Optimization: Automatic system-wide tuning that provides overclocking and cooling profiles custom-designed for your system Gaming Sound: The SupremeFX S1220A works in conjunction with Sonic Studio III to create a soundscape that immerses you deeper into the action Gamer's Guardian: Pre-wired I/O shield, ASUS SafeSlot and premium components class for maximum reliability |
| Additionally | Only the motherboard is included in the package |
| Color | Черный |
| Motherboard status | Factory Recertified |
| Memory size | 16384 |
| Tire of memory | 256 |
| Graphic processor | AMD Radeon RX 6800 XT |
| Type of memory | GDDR6 |
| Series | Radeon RX 6xxx |
| The frequency of the graphic nucleus | Boost: 2340 |
| The frequency of video memory | 16000 |
| Maximum resolution | 7680x4320 |
| Performance | 25157 |
| The processor family | AMD Radeon |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Connectors |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| SLI/Crossfire | + |
| Backlight | RGB-подсветка |
| The number of fans | 3 fans |
| Support for standards | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| The length of the video card | 320 |
| The height of the video card | 140.2 |
| The number of occupied slots | 4 |
| The need for additional nutrition | + |
| Recommended power power supply | 750 |
| Connector add. Nutrition | 8 pin + 8 pin |
| The number of supported monitors | 4 |
| Additional Information |
The Axial-tech fan design has been improved with more fan blades and a new rotation pattern All-aluminum shroud, reinforced frame and metal backplate increase reliability GPU Tweak II provides intuitive performance tuning, temperature control and system monitoring |
| Peculiarities | Only the video card is included in the package |
| Color | Черный |
| Type of | DDR4 |
| Purpose | For PC |
| The volume of one module | 16 |
| The number of modules | 2 |
| Form factor | DIMM |
| Frequency | 3600 |
| Passing capacity | 28 800 |
| CAS LATENCY (CL) | CL18 |
| ECC memory | No ECC support |
| XMP | XMP profile support |
| Supply voltage | 1.35 |
| Working temperature | 0 to 85 |
| Storage temperature | -55 to +100 |
| Peculiarities | Module cooling |
| Additionally | XMP 2.0 support |
| Dimensions | 133 x 36 x 7.5 |
| Color | Черный |
| RAM status | New |
| Form factor | ATX |
| Power | 750 |
| Fan | 135 |
| Efficiency (certificate 80 plus) | Gold |
| Power factor correction (PFC) | active |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Connection to the motherboard | 20+4 pin |
| Connection to video cards | 6+2-pin 4 шт. |
| The processor power | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Number connectors 4-Pin Molex | 3 |
| Number of SATA connectors | 6 |
| Number of 4-Pin Floppy connectors | 2 |
| Color | Черный |
| Dimensions | 150 x 160 x 86 |
| Unfastened cables | + |
| Cracking protection | + |
| Status PSU | New |
| Additionally |
Safety OVP (Over Voltage Protection) OPP (Overload Protection) OCP (Overload protection for any of the outputs of the unit individually) SCP (Protection short-circuit) UVP (Under voltage protection) OTP (Overheat protection) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Compatibility with Intel |
Compatible: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 < span style="color: #A0150F;">Not compatible: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Compatibility with AMD |
Compatible: AM4/AM5 Not compatible: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1 FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Diameter | 120 |
| Tower of the tower | Tower |
| Connection | 4 pin PWM |
| Backlight | Без подсветки |
| Type of bearing | Hydraulic bearing |
| Fan rotation speed | 900–2000 |
| Maximum TDP | 180 |
| Noise level | 33.5 |
| Air flow | 55.2 |
| The number of heat pipes | 4 heatpipes |
| The diameter of the heat pipes | 6 |
| Cooler height | 150 |
| The number of fans | 1 вентилятор |
| Input current | 0.25 |
| Power consumption | 3 |
| Rated voltage | 12 |
| Peculiarities | speed controller |
| Additionally | Air pressure 2.13 mm H2O |
| Radiator material | Алюминий |
| Dimensions | 124 x 72 x 150 |
| The weight | 530 |
| Fan housing color | Черный с белым |
| The color of the impeller | Черный |
| Form factor | M.2 2280 |
| Memory size | 1 ТБ |
| Type of memory cells | 3D-NAND |
| Interface | PCIe 3.0 x4 |
| NVME | Support for NVMe protocol |
| Reading speed | 2000 |
| Recording speed | 1600 |
| Recording resource (TBW) | 480 |
| Time -leaning time for refusal | 1.5 million hours |
| Shock resistance | 1500 |
| Working temperature | От 0 до 70 |
| Storage temperature | От −40 до +85 |
| Additionally |
Supports NVMe 1.3 Supports Host Memory Buffer (HMB) LDPC |
| Dimensions | 80 x 22 x 3.13 |
| The weight | 10 |
| Equipment | SSD drive |
| Purpose | Для гейминга |
| Diagonal | 23.8″ |
| Permission | 1920x1080 |
| Type of matrix | SS-IPS |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Anti-glare |
| Response time | 1 |
| The maximum update frequency | 165 |
| Brightness | 300 |
| Static contrast | 1100:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Matrix bitness | 8 bit |
| Pixel size | 0.2745 |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| sRGB | 125 |
| Interfaces |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Additional interfaces |
2 x USB 3.2 1 x USB 3.2 Type B 1 x mini-Jack (3.5 mm) |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities |
Height adjustment Inclination adjustment |
| Incline | +20° to -5 |
| Height adjustment | 0–130 |
| Synchronization technology | FreeSync |
| Power Supply | built-in |
| Power consumption in working mode | 17.5 |
| Power consumption in the off mode | 0.3 |
| Power consumption in standby mode | 0.5 |
| Branded technologies |
Flicker Free Low Blue Light |
| Peculiarities | Frameless display |
| Additionally | HDR Ready |
| Equipment |
Monitor Power cable HDMI cable USB cable |
| Dimensions |
541 x 519.3 x 136.7 mm (with stand) 541 x 326.4 x 53.4 mm (without stand) |
| Dimensions in the package | 755 x 470 x 148 |
| The weight |
4.8 kg (with stand) 3.2 kg (without stand) |
| Weight in the package | 7.83 |
| Color | Черный |
| Type of | Midi tower |
| Form factor of the motherboard |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Backlight | ARGB-подсветка |
| Installed fans (on the back panel) | 1 x 120 |
| Total number of installed fans | 1 |
| Additional fans (on the front panel) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Additional fans (on the top panel) | 2 x 120/140 |
| Installation AIO (on front panel) | 120/240/280/360 |
| Installation AIO (on the top panel) | 120/240 |
| The maximum height of the cooler | 165 |
| The presence of a power supply | Case without PSU |
| The location of the compartment for BP | Bottom position of the PSU bay |
| Number 3.5 ″ internal compartments | 2 x 3.5″ internal bays |
| Number 2.5 ″ compartments | 4 x 2.5″ bays |
| The number of expansion slots | 7 expansion slots |
| Ports |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x headphone port 1 x microphone port |
| The location of the ports | On the top panel |
| The maximum length of the video card | 320 |
| Peculiarities |
Tempered glass side window Cable management |
| Additionally |
ARGB strip on the front panel is controlled by a button on the top panel Synchronization of the ARGB strip is possible via the motherboard |
| Material | Metal and glass |
| Front panel design | Airflow-Mesh |
| Dimensions | 478 x 210 x 400 |
| The weight | 6 |
| Color | Черный |
| Case Status | New |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии