| Purpose | Для гейминга |
| Diagonal | 27″ |
| Permission | 1920x1080 |
| Type of matrix | IPS |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 1 |
| The maximum update frequency | 165 |
| Brightness | 250 |
| Static contrast | 1000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Matrix bitness | 8 bit |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Interfaces |
1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Additional interfaces |
1 x mini-Jack (3.5 mm) 1 x USB Type-C |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities | Tilt angle adjustment |
| Incline | +15° to -5 |
| Synchronization technology |
FreeSync G-Sync |
| Power Supply | External |
| Power consumption in working mode | 48 |
| Power consumption in standby mode | 0.5 |
| Peculiarities | Frameless display |
| Additionally |
HDR Game Plus |
| Equipment |
Монитор Адаптер питания Кабель DisplayPort Кабель USB Type-C |
| Dimensions | 674 x 430 x 100 |
| The weight | 5.1 kg |
| Color | Черный |
| Type of | full size |
| Connection | Проводное |
| Fastening headphones | headband |
| Type of acoustic design | Closed |
| Purpose | gaming |
| Connection interface | mini-Jack (3.5 mm), USB |
| Frequency range | 15–20 000 |
| Sensitivity | 98 |
| Nominal resistance | 60 |
| The diameter of the emitter | 53 |
| Submarine to headphones | Unilateral |
| Length | 1 |
| Additionally | USB controller: 2 m |
| Fastening | Carried out on the body |
| Frequency range | 100–12 000 |
| Sensitivity | −42.6 |
| Additionally |
Condenser type microphone Unidirectional Noise canceling (not active) |
| Outnods material | Leatherette |
| Capabilities |
Volume control Turn the microphone on/off |
| Functions and features |
Detachable microphone Detachable cable |
| Additionally | DTS Spatial Audio will help enhance the benefits of audio and immersion thanks to accurate sound localizations and a virtual 3D sound stage |
| The weight | 309 |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии