| Purpose | Для гейминга |
| Diagonal | 23.5″ |
| Permission | 1920x1080 |
| Type of matrix | VA |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 4 |
| The maximum update frequency | 144 |
| Brightness | 250 |
| Static contrast | 3000:1 |
| Dynamic contrast | 1 000 000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Matrix bitness | 8 bit |
| Pixel size | 0.272 |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| NTSC | 72 |
| Interfaces |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 1.4 |
| Additional interfaces | 1 x mini-Jack (3.5mm) |
| Vesa | Without the possibility of fastening |
| Capabilities | Tilt angle adjustment |
| Incline | from +20° to -2° |
| Synchronization technology | FreeSync |
| The radius of curvature | 1800R |
| Power Supply | External |
| Power consumption in working mode | 35 |
| Power consumption in the off mode | 0.3 |
| Power consumption in standby mode | 0.5 |
| Branded technologies |
Flicker Free Eco Saving Plus Eye Saver Mode Refresh Rate Optimizer Super Arena Gaming UX Black Equalizer |
| Peculiarities |
Edge-to-edge display Curved screen |
| Equipment |
Monitor Power cable 1.5 m HDMI cable |
| Dimensions |
547.8 x 430.5 x 242.6 mm (with stand) 547.8 x 326.3 x 90.7 mm (without stand) |
| Dimensions in the package | 612 x 172 x 391 |
| The weight |
3.3 kg (with stand) 2.8 kg (without stand) |
| Weight in the package | 4.9 |
| Color | Черный |
| Type of | Optical |
| Form factor | compact |
| Purpose | Для гейминга |
| Connection | Проводное |
| Connection interface | USB |
| Keyboard layout | Ukrainian, Russian and English layouts |
| The length of the wire | 1.8 |
| The total number of keys | 87 keys |
| Switch | Kailh Black |
| Key resource | 80 млн нажатий |
| Layout format | ANSI |
| The color of the backlight | Multicolor |
| Backlight | RGB-подсветка |
| Hot-swap support | + |
| Type of Cicapas | PBT |
| The frequency of the survey | 1000 |
| Compatibility with OS |
Windows 7/8/8.1/10 MacOS 10.15 or later |
| Peculiarities |
Internal memory Customizable backlight color |
| Additionally | 16.8 million colors RGB backlight |
| Material | Metal plate |
| Dimensions | 360 x 133 x 36 |
| The weight | 735 |
| Color | Белый |
| Type of mouse | Optical (LED) |
| Purpose | For gaming |
| Connection | Wired |
| Connection interface | USB |
| Maximum sensitivity | 8500 |
| The number of buttons | 6 buttons |
| The number of programmable buttons | 6 programmable buttons |
| The length of the wire | 1.8 |
| Food | From USB port |
| Microsemicular | Razer Optical Mouse Switches |
| Key resource | 50 million clicks |
| Acceleration | 35 |
| Functional | Switching dpi |
| Peculiarities | Housing illumination |
| Additionally |
Textured rubber thumb grip Chroma lighting with 16.8 million customizable colors |
| Material | Plastic |
| Dimensions | 118.3 x 53.5 x 38.3 |
| The weight | 61 |
| Color | Black |
| Type of | full size |
| Connection | Проводное |
| Fastening headphones | headband |
| Type of acoustic design | Closed |
| Purpose | gaming |
| Connection interface | mini-Jack (3.5 mm) |
| Frequency range | 20–20 000 |
| Sensitivity | 110 |
| Nominal resistance | 64 |
| The diameter of the emitter | 53 |
| View | In the winding |
| Submarine to headphones | Unilateral |
| Length | 1 |
| Plug | Straight |
| Additionally | Second cable 1.5 m |
| Fastening | Carried out on the body |
| Frequency range | 20–10 000 |
| Sensitivity | -42 |
| Additionally |
Removable microphone Signal-to-noise ratio: 64 dB |
| Outnods material | Faux leather |
| Capabilities |
Volume control Turn the microphone on/off |
| Functions and features |
Detachable microphone Two cables included Detachable cable |
| Additionally | Neodymium magnets |
| Material | Пластик |
| The weight | 265 |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии