| $499 | Fk |
| not available | Telemart → |
| not available | Moyo → |
| not available | Comfy → |
| Purpose | Для гейминга |
| Diagonal | 24.5″ |
| Permission | 1920x1080 |
| Type of matrix | IPS |
| Backlight | LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 2 |
| The maximum update frequency | 120 |
| Brightness | 400 |
| Static contrast | 1000:1 |
| Dynamic contrast | 100 000 000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Interfaces | 2 x HDMI |
| Additional interfaces | 4 x USB 3.0 |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities |
Height adjustment Inclination adjustment |
| Synchronization technology | G-Sync |
| Peculiarities |
HDR10 Built-in speakers |
| Additionally |
Adaptive Sync Tilt: -5° to +25° Swivel: -20° to +20° Height adjustment: 0-115mm Speaker 4W x 2 |
| Equipment |
Power cable Monitor VGA cable |
| Dimensions | 558 x 513 x 236 mm |
| The weight | 5.3 kg |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии