| Purpose | Для повседневных задач |
| Diagonal | 27″ |
| Permission | 2560x1440 |
| Type of matrix | PLS |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Response time | 6 |
| The maximum update frequency | 75 |
| Brightness | 350 |
| Static contrast | 1000:1 |
| Pixel size | 0.23 |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Interfaces |
1 x DVI 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Additional interfaces | 3 x USB |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities |
Height adjustment 90° swivel Tilt adjustment |
| Incline | from +35° to -5 |
| Monitor turn (Pivot) | 90 |
| Swivel rotation | from +170° to -170 |
| Height adjustment | 0–150 |
| Power Supply | built-in |
| Power consumption in working mode | 150 |
| Power consumption in standby mode | 0.35 |
| Peculiarities | Built-in speakers |
| Dynamics | 2 x 1 |
| Dimensions | 611.8 x 378 x 250 mm |
| The weight | 9.1 kg |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии