| not available | Telemart → |
| not available | Moyo → |
| not available | Comfy → |
| not available | Just → |
| Purpose | Для повседневных задач |
| Diagonal | 35″ |
| Permission | 3440x1440 |
| Type of matrix | VA |
| Backlight | LED |
| The ratio of the parties | 21:9 |
| Coating | Matte |
| Response time | 4 |
| The maximum update frequency | 120 |
| Brightness | 300 |
| Static contrast | 2500:1 |
| Dynamic contrast | 100 000 000:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| Interfaces |
1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Additional interfaces | 4 x USB |
| Vesa | 100x100mm |
| Capabilities | Height adjustment |
| Power Supply | built-in |
| Peculiarities |
Curved screen Built-in speakers |
| Dimensions | 844.4 x 309 x 580 mm |
| The weight | 12.5 kg |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии