| Purpose | Для повседневных задач |
| Diagonal | 24″ |
| Permission | 1920x1080 |
| Type of matrix | IPS |
| Backlight | W-LED |
| The ratio of the parties | 16:9 |
| Coating | Anti-glare |
| Response time | 6 |
| The maximum update frequency | 144 |
| Brightness | 300 |
| Static contrast | 1500:1 |
| Color rendering | 16.7 million |
| Matrix bitness | 8 bit |
| Horizontal viewing angle | 178° |
| Vertical viewing angle | 178° |
| sRGB | 99 |
| Interfaces |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Vesa | 75x75mm |
| Capabilities | Tilt angle adjustment |
| Power Supply | External |
| Peculiarities | Frameless display |
| Equipment |
Monitor Power adapter Power cable HDMI cable |
| Dimensions | 539.2 x 170 x 433.7 mm |
| The weight | 3 kg |
| Color | Черный |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии