| 193 грн | Y.ua (2/12) |
| 196 грн | Stylus (2/12) |
| £415.40 | SmartTeck (2/12) |
| 547 руб. | xcom (2/12) |
| 34,90 € | CaseKing (1/12) |
| 34,99 € | Alternate (1/12) |
| 35 грн | Telemart (1/12) |
| 243 бруб. | Fk (1/12) |
| 425 руб. | Beru (1/12) |
Значення продуктивності процесорів взяті з сайту www.passmark.com.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Matisse |
| Серія | Ryzen 3 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 24085 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC S1200A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v2.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.1 | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка SLI або CrossFire | CrossFire X |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.1 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | 1 |
| Роз'єм HDMI | 1 |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з жовтим |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 5700 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 5xxx |
| Частота графічного ядра | 1650 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 16965 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.0b 3 x DisplayPort 1.4 |
| SLI/CrossFire | + |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Довжина відеокарти | 269 |
| Висота відеокарти | 125 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 600 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin + 6 pin |
| Додаткова інформація |
Engine Clock – OC Mode P Mode : 1730 MHz (Base clock), Up to 1870 MHz (Game clock), ~ 1980 MHz (Boost clock) Engine Clock – Gaming Mode P Mode : 1650 MHz (Base clock), Up to 1795 MHz (Game clock), ~ 1905 MHz (Boost clock) |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 25 |
| +5V | 25 |
| +3.3V | 25 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 7 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 2 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150x140x86 |
| Вага | 1.7 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 240 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3100 |
| Швидкість запису | 1050 |
| Ресурс записи (TBW) | 400 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Габарити | 80 x 22 x 3 |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Додатково | Передні встановлені вентилятори c RGB-підсвічуванням |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Габарити | 450 x 440 x 210 |
| Вага | 6.35 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | TN |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0.2715 |
| Кут огляду по горизонталі | 170° |
| Кут огляду по вертикалі | 160° |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Поворот на 90° Регулювання кута нахилу |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Додатково |
Нахил: від + 15° до −5° Поворот: 90° (Pivot) Регулювання висоти: 0–110 мм |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення (чорний) Кабель живлення (чорний, 1 м) Кабель HDMI (чорний, 1.5 м) Кабель DisplayPort (чорний, 1.5 м) |
| Габарити | 556.8 x 558.2 x 274.4 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 12400 |
| Кількість кнопок | 8 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 8 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Omron |
| Ресурс клавіш | 50 млн натискань |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | Pixart PMW3327 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Для хвата «Долоня» Для хвата «Кіготь» Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Управління через ПО CORSAIR iCUE 2 зони RGB підсвічування |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 124 x 57 x 40 |
| Вага | 86 |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 930 x 400 |
| Товщина | 5 |
| Особливості |
Прошивка по краю З поверхнею Control |
| Додатково | Нековзне текстуроване підставу з каучуку |
| Колір | Чорний з принтом |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 107 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | Круглий |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.8 |
| Штекер | Прямий |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −38 |
| Номінальний опір | 2000 |
| Додатково |
Регульована стріла мікрофона Мікрофон з шумозаглушенням |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра |
| Можливості |
Регулювання гучності Увімкнення/вимикання мікрофона |
| Функції та особливості | Підсвічування |
| Додатково |
Об'ємний звук Dolby 7.1 Сертифікація Discord технологія InfoMic |
| Вага | 480 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Англійська і російська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 105 клавіш |
| Перемикач | Cherry MX Low Profile Speed |
| Формат розкладки | ANSI |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Додаткові кольорові і текстуровані кнопки: FPS/MOBA Змінні клавіші |
| Частота опитування | 1000 |
| Наявність | Підставка для рук |
| Особливості | Необмежена кількість одночасних натискань |
| Додатково | Технологія Anti Ghosting |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии