| 538 бруб. | Fk (5/13) |
| 419 руб. | xcom (4/13) |
| 1 155 руб. | Beru (4/13) |
| 192 руб. | Kotofoto (3/13) |
| $242 | Amazon US (3/13) |
| $242 | Amazon FR (3/13) |
| 242,22 € | Amazon DE (3/13) |
| $242 | Amazon UK (3/13) |
| 104 грн | Moyo (2/13) |
| £274.96 | Scan (2/13) |
| £445.14 | SmartTeck (2/13) |
| 29 грн | Comfy (1/13) |
| 59 руб. | Pleer (1/13) |
| 66 грн | Touch (1/13) |
| 75 руб. | Just (1/13) |
Значення продуктивності процесорів взяті з сайту www.passmark.com.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 3900 |
| Об'єм кешу L3 | 16384 |
| Кодова назва мікроархітектури | Pinnacle Ridge |
| Серія | Ryzen 2 |
| Мікроархітектура | Zen + |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 2933 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Техпроцес | 12 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 13505 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD X470 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Мінімальна частота пам'яті | 1866 |
| Максимальна частота пам'яті | 4133 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC892 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 6 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Готові пристрої | ПК на GeForce GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті | 6144 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce GTX 16xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1815 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12802 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x16 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI 2.0b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Довжина відеокарти | 204 |
| Висота відеокарти | 128 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Охолодження TORX Fan 2.0 Утиліта розгону Afterburner NVIDIA G-SYNC Підтримка HDR |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 600 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 18 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 50 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 87 |
| Вага | 1.95 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) SIP (Захист від сплесків і кидків напруги) UVP (Захист від пониження напруги в мережі) |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 256 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3100 |
| Швидкість запису | 1050 |
| Ресурс записи (TBW) | 380 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Споживана потужність |
3.285 Вт (при читанні) 5.085 Вт (при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | RGB-підсвічування |
| Додатково |
Підтримка TRIM і S.M.A.R.T Виділена кеш-пам'ять DDR 512 МБ |
| Комплектація |
SSD-диск Радіатор |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Seagate BarraCuda |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Кількість пластин | 1 пластина |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 600 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Споживана потужність | 4.3 |
| Габарити | 101.6 x 20.2 x 146.99 |
| Вага | 415 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | - |
| Попередньо встановлені вентилятори (на верхній панелі) | - |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на нижній панелі) | - |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | - |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Можливість встановити додаткові вентилятори |
3 x 120 мм / 2 x 140 мм (на передній панелі) 2 x 120/140 мм (на верхній панелі) 1 x 120 мм (на задній панелі) Дивитися вентилятори для корпуса |
| Можливість встановити СРО |
120/140/240/280/360 мм (на передній панелі) 120/140 мм (на верхній панелі) 120 мм (на задній панелі) |
| Максимальна висота кулера | 167 |
| Додатково | Встановлені вентилятори c RGB-підсвічуванням |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 6 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 |
| Особливості | Бокове вікно з акрилу |
| Габарити | 420 x 475 x 210 |
| Вага | 7.4 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 31.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0.3637 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DVI 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1800R |
| Додатково | Нахил: від + 15° до −5° |
| Комплектація |
Монітор Кабель DisplayPort – DisplayPort Адптер живлення (12 В / 5 А) Кабель живлення (C13) |
| Габарити | 723 x 512 x 209 мм |
| Вага | 6.63 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Ресурс клавіш | 50 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Особливості |
Можливість настройки кольору підсвічування Skeleton Вологозахист |
| Додатково | Верхня панель з матового металу і матові накладки на клавіші роблять VIGOR GK50 LOW PROFILE міцним і не залишають відбитків пальців на поверхні ковпачка |
| Матеріал | Алюміній (верх корпуса) |
| Габарити | 435 x 141 x 34 |
| Вага | 700 |
| Колір | Сірий |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 1600 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Живлення | Від порту USB |
| Максимальна швидкість | 0.94 |
| Акселерація | 15 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Регулювання ваги |
| Додатково |
Позолочений USB коннектор Противоскользящие бічні накладки Логотип з підсвічуванням Комплект грузиков |
| Габарити | 123 x 71 x 39 |
| Вага | 108 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 900 x 400 |
| Товщина | 3 |
| Особливості |
Прошивка по краю З поверхнею Control |
| Додатково | Протиковзка гумова основа |
| Вага | 640 |
| Колір | Чорний з принтом |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 96 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 40 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.5 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково | Перехідник 2 x mini-Jack (3.5 мм), довжина 0.3 м |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −36 |
| Матеріал амбушур | Шкірозамінник |
| Можливості |
Регулювання гучності Увімкнення/вимикання мікрофона |
| Функції та особливості |
Знімний кабель Можливість складання |
| Вага | 222 |
| Вага в упаковці | 512 |
| Колір | Чорний з червоним |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии