| 657 руб. | xcom (4/10) |
| 563 руб. | Beru (3/10) |
| 614 бруб. | Fk (3/10) |
| 67 руб. | Kotofoto (2/10) |
| £82.48 | SmartTeck (2/10) |
| 86 грн | Telemart (2/10) |
| 91 грн | Touch (2/10) |
| 102 грн | Moyo (2/10) |
| $206 | Amazon US (2/10) |
| 206,81 € | Amazon DE (2/10) |
| $206 | Amazon FR (2/10) |
| $206 | Amazon UK (2/10) |
| £19.58 | Box (1/10) |
| 24,90 € | CaseKing (1/10) |
| 28 грн | Y.ua (1/10) |
| 29 грн | Stylus (1/10) |
| 32 грн | Comfy (1/10) |
| 41 руб. | Just (1/10) |
| £49.99 | Scan (1/10) |
Значення продуктивності процесорів взяті з сайту www.passmark.com.
| Лінійка | Intel Core i7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1151-V2 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1151-V2 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 8 |
| Частота процесора | 3600 |
| Об'єм кешу L3 | 12288 |
| Кодова назва мікроархітектури | Coffee Lake Refresh |
| Серія | 9 Gen |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | 2666 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 14 |
| Термопакет | 95 |
| Продуктивність | 17254 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket 1151 |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1151-V2 |
| Процесори | Процесори LGA1151 (Coffee Lake) |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel Z390 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Модуль Bluetooth | + |
| Звукова карта | Realtek ALC1220 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.1 | 2 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка SLI або CrossFire | SLI/CrossFire |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.1 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| Overclocking | + |
| Особливості | максимальна частота ОЗП вказана в режимі О.С. |
| Колір | Чорний |
| Обсяг пам'яті | 6144 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce GTX 16xx |
| Частота графічного ядра | 1530 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12802 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x16 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4 1 x DL-DVI-D |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Довжина відеокарти | 235 |
| Висота відеокарти | 115 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Додаткова інформація | Boost: 1830 МГц |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 1 вентилятор |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| +5V | 25 |
| +3.3V | 25 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 2 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150x86x160 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA775 LGA1356/1366 LGA1150/1151/1155/1156 LGA2011/2011-3 LGA1200 Не сумісний: LGA2066 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1 FM2/FM2+ Не сумісний: TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1800 |
| Максимальне TDP | 200 |
| Рівень шуму | 33 |
| Повітряний потік | 71.27 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Висота кулера | 152 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 150 000 |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 140 x 84 x 155 |
| Вага | 960 |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний з червоним |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | 2.5″ |
| Обсяг пам'яті | 240 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | SATA III |
| NVMe | Без підтримки протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 500 |
| Швидкість запису | 350 |
| Ресурс записи (TBW) | 80 |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Швидкість передачі даних інтерфейсу 600 МБ/с |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 |
| Вага | 41 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Western Digital Blue |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 150 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 64 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 300 тис. |
| Рівень шуму | 30 |
| Ударостійкість |
65 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.8 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Додатково |
Технологія змінного притиску головок NoTouch Швидкість передачі даних для інтерфейсу SATA 6.0/3.0/1.5 Гбіт/с |
| Габарити | 101.6 x 26.1 x 147 |
| Вага | 440 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Додатково | Встановлений вентилятор c ARGB-підсвічуванням |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно Безгвинтове кріплення відсіків Кабель-менеджмент Бокове вікно з загартованого скла |
| Додатково | RGB Controller |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 460 x 421 x 210 |
| Вага | 5.5 |
| Вага в упаковці | 6.6 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.6″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.27156 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 90 |
| sRGB | 115 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2a 2 x HDMI 1.4b |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 35 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Flicker Free Shadow Control |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран |
| Додатково |
Wide Color Gamut Curved Gaming |
| Комплектація |
Монітор Кабель HDMI – HDMI Адптер живлення (20 В / 2.25 А) Кабель живлення (C13) |
| Габарити | 543 x 403 x 192 мм |
| Вага | 3.96 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3000 |
| Пропускна спроможність | 24 000 |
| CAS Latency (CL) | CL15 |
| Схема таймінгів | 15-17-17-35 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідвід Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии