| 1 658,38 € | Alternate (9/11) |
| £1,474.39 | SmartTeck (8/11) |
| 1 503,24 € | CaseKing (8/11) |
| £1,200.66 | Box (5/11) |
| 441 грн | Y.ua (4/11) |
| 445 грн | Stylus (4/11) |
| £1,028.96 | Scan (4/11) |
| 234 бруб. | Fk (3/11) |
| 243 грн | Comfy (3/11) |
| 336 грн | Telemart (3/11) |
| 359 грн | Touch (3/11) |
| 302 грн | Moyo (2/11) |
| 74 руб. | Kotofoto (1/11) |
Закріпивши за собою статус «народного» вибору для продуктивних систем, Core i5-13400F забезпечує оптимальний баланс ціни та можливостей. Цей чип 13-го покоління Raptor Lake поєднує передову гібридну архітектуру з гнучкістю вибору компонентів, що робить його основою для потужного та збалансованої збірки.
В основі високої продуктивності Intel Core i5-13400F лежить техпроцес Intel 7 і продумана архітектура, націлена на ефективність у змішаних сценаріях. Процесор розроблено для платформи з сокетом LGA1700, що забезпечує сумісність із материнськими платами на чипсетах 600-ї та 700-ї серій. Збільшений до 20 МБ кеш L3 прискорює доступ до часто використовуваних інструкцій, підвищуючи загальну швидкість відгуку системи.
Intel Core i5-13400F використовує гібридну архітектуру, поєднуючи два типи ядер для оптимального розподілу завдань. Процесор містить 10 ядер і обробляє 16 потоків. Шість продуктивних P-ядер (Performance-cores) працюють на високій частоті до 4.6 ГГц і беруть на себе основне навантаження у вимогливих застосунках та іграх.
Чотири енергоефективних E-ядра (Efficient-cores) обробляють фонові процеси і нескладні завдання, знижуючи загальне тепловиділення і споживання енергії в режимі простою. Така схема забезпечує високу швидкість при піковому навантаженні й економічність при повсякденному використанні.
Одна з ключових переваг платформи — підтримка двох стандартів оперативної пам’яті: DDR4 і DDR5. Це дає гнучкість під час планування збірки та бюджету:
Така гнучкість робить рішення купити Intel Core i5-13400F стратегічно вигідним, оскільки чип адаптується під різні фінансові можливості без втрати потужності.
Завдяки 10 ядрам і високій тактовій частоті процесор впевнено справляється як з геймінгом, так і з ресурсомісткими робочими програмами. Процесор відмінно проявляє себе в поширених сценаріях:
Цей баланс потужності та ефективності закріплює за процесором Intel Core i5-13400F звання універсального процесора, здатного стати надійним центром сучасної ігрової або робочої станції.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 20480 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake |
| Серія | 13 Gen |
| Мікроархітектура | Raptor Cove |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 25751 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Thermal Solution ASUS Q-Design Fan Xpert 2+ ASUS EZ DIY Роз’єм Aura RGB |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4060 Ti |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2625 |
| Частота відеопам'яті | 18000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 22548 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4352 |
| Довжина відеокарти | 300 |
| Висота відеокарти | 139 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 650 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Тензорні ядра 4-го покоління Ядра RT 3-го покоління Вентилятори Axial-tech збільшили повітряний потік на 21% Подвійні кулькові підшипники вентиляторів служать вдвічі довше Auto-Extreme прецизійне автоматизоване виробництво для вищої надійності Профіль GPU Tweak III Connect дозволяє розробникам плавно оптимізувати продуктивність системи та охолодження |
| Особливості | OC Mode: 2655MHz |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-38-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Блок живлення ASUS TUF Gaming 750W Gold може похвалитися особливо високою надійністю, що відповідає військово-промисловому стандарту, оптимізованою конструкцією вентилятора та захисним покриттям друкованої плати. Він є ідеальним вибором для тих, кому потрібна стабільна робота комп’ютера протягом довгих років.
В ASUS TUF Gaming 750W Gold використовується найкращі компоненти, що відповідають військово-промисловому стандарту надійності, зокрема, конденсатори з середнім часом напрацювання на відмову 170 тисяч годин (за температури 105°С).
Чудове охолодження забезпечує 135-міліметровий вентилятор, що обертається на парі кулькових підшипників, термін служби яких удвічі довший, ніж у конструкцій з підшипниками ковзання.
Захисне конформне покриття вкриває плату, захищаючи її від коротких замикань, спричинених вологою, пилом та сміттям.
* Зображення наведене лише для довідки.
У блоці живлення TUF Gaming 750W Gold використовуються високоякісні японські конденсатори з низьким імпедансом, тож він відзначається чудовою енергоефективністю, що відповідає стандарту 80 PLUS® Gold. Його ККД становить до 92%, тож він менше нагрівається, менше шумить і є більш надійним, ніж БЖ з меншим ККД.
Останні оновлення специфікації живлення вже тут. Стандарт ATX 3.1 запроваджує суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення TUF Gaming 750W Gold повністю відповідає цим вимогам. 16-контактний кабель PCIe, здатний передавати до 600 Вт потужності на відеокарти з шиною PCIe 5.1, постачається в комплекті з блоком живлення, забезпечуючи можливості для потужних збірок.
Конструкція вентилятора Axial-tech передбачає менший центральний вузол, що дає змогу подовжити лопаті, та бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз. Для блоків живлення серії TUF Gaming ми масштабували цю конструкцію до 135 мм, щоб забезпечити ефективне охолодження на низьких обертах і знизити рівень шуму.
Блок живлення TUF Gaming 750W Gold – високонадійний продукт, тому ми супроводжуємо його міжнародною гарантією терміном 10 років.
Кабелі повністю модульного комплекту мають травлену поверхню, що надає їм естетики обплетених кабелів, але з додатковою гнучкістю для тісних просторів.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 25 |
| +3.3V | 25 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 150 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) Робота без навантаження |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 50 000 |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.19 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 138 x 160 |
| Вага | 1456 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 161 |
| Додатково | Підтримує VGA вентилятор: 2 x 120 мм |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 327 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла |
| Додатково | 24 мм кабель-менеджмент |
| Матеріал | SPCC Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.7 |
| Габарити | 210 x 520 x 404 |
| Вага | 5.5 |
| Вага в упаковці | 6.56 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 170 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 24 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light Trace Free Technology GameVisual GamePlus Extreme Low Motion Blur GameFast Input technology Shadow Boost |
| Особливості |
HDR10 Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
615.19 x 454.86 x 213.54 мм (з підставкою) 615.19 x 366.36 x 50.5 мм (без підставки) |
| Вага |
4.65 кг (з підставкою) 3.85 кг (без підставки) |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Kailh BOX Red |
| Ресурс клавіш | 80 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС | Windows XP/2000/ME/Vista/7/10/11, Linux, Mac OS |
| Особливості |
Вологозахист Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Металева пластина всередині забезпечує високу міцність конструкції Шумозаглушення в корпусі Клас захисту: пил – IP5Х, вода – IPX6 Знімний кабель USB |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 365 x 133 x 36 |
| Вага | 1140 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8500 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Від порту USB |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | SteelSeries |
| Сенсор | SteelSeries TrueMove Core |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Полегшені |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 120.6 x 67 x 37.9 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии