| £950.94 | SmartTeck (8/10) |
| 614,88 € | Alternate (6/10) |
| 873,32 € | CaseKing (6/10) |
| 672 грн | Y.ua (5/10) |
| 701 грн | Stylus (5/10) |
| £409.14 | Box (4/10) |
| 462 руб. | Kotofoto (4/10) |
| £588.94 | Scan (4/10) |
| 307 грн | Comfy (3/10) |
| 384 бруб. | Fk (3/10) |
| 452 грн | Moyo (3/10) |
| 471 грн | Telemart (3/10) |
| 550 грн | Touch (3/10) |
| $382 | Amazon UK (2/10) |
| $382 | Amazon FR (2/10) |
| $382 | Amazon US (2/10) |
| 382,93 € | Amazon DE (2/10) |
| 286 руб. | Beru (1/10) |
Продовжуючи успіх знаменитої лінійки AMD, процесор Ryzen 7 5700X став одним із найпопулярніших рішень на ринку. Він отримав потужну багатоядерну продуктивність для складних завдань і високий потенціал для сучасного геймінгу.
Вміле поєднання передової архітектури та характеристик AMD Ryzen 7 5700X дає змогу чипу залишатися топом у своєму класі. Саме цей баланс визначає його високу продуктивність і енергоефективність.
В основі продуктивності Ryzen 7 5700X лежать 8 фізичних ядер, що працюють у 16 потоках. Ця конфігурація, заснована на архітектурі Zen 3, забезпечує відмінну чуйність системи при одночасному виконанні ресурсомістких операцій.
Кожне ядро ефективно обробляє завдання, а технологія SMT подвоює кількість потоків, даючи змогу процесору справлятися з більшим навантаженням стабільно. Базова частота становить 3.4 ГГц, у режимі Boost — 4.6 ГГц. Обсяг кеш-пам’яті L3 у 32 МБ прискорює доступ до часто використовуваних даних, підвищуючи продуктивність.
Обчислювальна потужність ідеально підходить для:
Поєднання безлічі ядер і передової архітектури робить цей процесор потужним інструментом для вимогливих застосунків та ігор.
Головна перевага AMD Ryzen 7 5700X — скромний показник TDP, всього 65 Вт. Це робить його холоднішим і економнішим на відміну від Ryzen 7 5800X з його 105 Вт. Процесор менше гріється під навантаженням, що спрощує вибір охолодження: достатньо якісного повітряного кулера середнього цінового сегмента. Така ефективність дає змогу зібрати потужний комп’ютер із меншими витратами та забезпечити стабільну і безшумну роботу.
Процесор Ryzen 7 5700X — чудовий вибір для модернізації систем на AM4. Власники материнських плат на чипсетах B450 або X470 можуть встановити його після оновлення BIOS і отримати значний приріст продуктивності без повної зміни платформи.
Додаткові причини купити AMD Ryzen 7 5700X:
Ryzen 7 5700X подовжує життя перевіреної платформи AM4, пропонуючи продуктивність, яка буде актуальна ще довгі роки. Це стратегічно розумний апгрейд, який максимізує потужність поточної збірки.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Чипсет AMD B550 додав підтримку PCIe 4.0 у середній сегмент платформи AM4 — до його появи ця шина працювала лише на дорогому X570. Материнська плата ASUS ROG Strix B550-A Gaming — оптимальне рішення для такого сценарію: ігрова система на процесорі Ryzen з накопичувачем PCIe 4.0 і розгоном пам’яті дає змогу зібрати недорогу й потужну конфігурацію для впевненого геймінгу на середньо-високих налаштуваннях. Формфактор — повнорозмірний ATX розміром 30,5 ? 24,4 см, із запасом місця під великий повітряний кулер. Серія ROG Strix стоїть у лінійці ASUS вище за масові плати, тому модель отримала посилене живлення процесора й підсвічування Aura Sync.
На сокеті AM4 змінилося кілька поколінь процесорів, і плата підтримує найзапитаніші з них для ігор. Вона працює з Ryzen 5000, Ryzen 4000 G-серії та Ryzen 3000 — аж до восьмиядерних чипів. На сучасних екземплярах встановлено BIOS із підтримкою Ryzen 5000 із коробки. На ранніх партіях прошивку оновлювали кнопкою BIOS FlashBack — образ записується з USB-накопичувача без процесора й пам’яті.
Чипсет B550 розподіляє лінії PCIe інакше, ніж сусідні чипсети AMD. Від процесора плата виводить PCIe 4.0 на слот відеокарти й перший роз’єм M.2 — вузли, де пропускна здатність потрібна найбільше. Молодший A520 цю шину не підтримує й блокує розгін, а старший X570 додає PCIe 4.0 ще й на чипсетні лінії, але потребує доплати й вентилятора на чипсеті. B550 займає середину між ними.
Під ігровим навантаженням процесор Ryzen споживає десятки амперів, і від стабільності цього струму залежить, чи втримуватиме чип частоти буста. Материнська плата ASUS B550-A Gaming витримує такий струм. Виробник реалізував живлення процесора за схемою 12+2 на силових каскадах Vishay SiC639 зі струмом 60 А кожен, у teamed-конфігурації без подвоювачів фаз. Струм подається через роз’єми ProCool на 8+4 контакти, контролер DIGI+ VRM утримує напругу, а радіатор і шестишаровий текстоліт відводять тепло.
Запас за живленням безпосередньо позначається на ігровій продуктивності: восьмиядерний Ryzen під повним навантаженням стабільно тримає тактову частоту, і у вимогливих сценах кадри не просідають через тротлінг. Для розгону ASUS додала утиліту TurboV EVO і профілі DIGI+, через які можна підняти частоту й задати межі струму.
Швидкість системи складається з трьох вузлів: пропускної здатності пам’яті, шини відеокарти й ліній накопичувача. На платі чотири слоти DIMM під DDR4 до 128 ГБ. Базова частота — DDR4-3200, а з розгоном — до 4600 МГц на Ryzen 5000 і 3000. Через профіль XMP можна виставити заявлену швидкість без ручного налаштування таймінгів. Для Ryzen це важливо: частота пам’яті пов’язана із шиною Infinity Fabric і впливає на FPS.
Відеокарта в ASUS B550-A Gaming займає слот PCIe 4.0 x16 із посиленням SafeSlot — процесор віддає на нього повну смугу. Другий повнорозмірний роз’єм працює через PCIe 3.0 x4 від чипсета.
Під накопичувачі на платі передбачено два слоти M.2 з радіаторами й шість портів SATA на різних шинах:
На задній панелі плати ASUS ROG Strix B550-A розташовані порти під усю периферію ігрової збірки:
Дротову мережу обслуговує Ethernet-контролер Intel I225-V на 2,5 Гбіт/с — у два з половиною рази швидше за гігабітний порт масових плат. Захист ASUS LANGuard гасить стрибки напруги. Звук обробляє кодек SupremeFX S1220A зі співвідношенням сигнал/шум 120 дБ і екрануванням аудіотракту. Радіатори на ланцюзі живлення й слотах M.2 утримують температуру під навантаженням, а індикатори Q-LED показують етап, на якому зупинився запуск.
На базі ASUS ROG Strix B550-A Gaming у конфігураторі ПК Telemart можна зібрати всю систему із сумісних процесора Ryzen, пам’яті, відеокарти й накопичувача, а велику покупку — оформити частинами через monobank. Магазин доставляє замовлення по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою та Meest.
.b-pfd-article ul li:before { content: none !important; } .b-pfd-article tbody tr td { border: none !important; } #ASUS-ProductOverview{ font-size: 12px; text-align: center; margin: 0; font-weight: 400 } #ASUS-ProductOverview table { width: 100%; } #ASUS-ProductOverview p{ padding: 0; margin: 0; } #ASUS-ProductOverview sup{ line-height: 0; } #ASUS-ProductOverview ul{ padding-inline-start: 20px; } #ASUS-ProductOverview ul li{ font-size: 15px; margin: 5px 0 10px } #ASUS-ProductOverview .mbWrapper { max-width: 1024px; padding: 0px; background-color: #fff; margin: 0 auto; } #ASUS-ProductOverview .Title{ color: #333333; margin: 15px auto 5px; font-size: 32px; line-height: 1.2em; font-weight: 500; width: 90%; text-align: center; } #ASUS-ProductOverview .Text{ color: #333333; font-weight: 400; font-size: 15px; line-height: 20px; width: 90%; margin: 0 auto; text-align: center; } #ASUS-ProductOverview .full-width img{ width: 100%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-100 { width: 100%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-55 { width: 55%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-44 { width: 44%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-33 { width: 33.33%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-25 { width: 25%; } #ASUS-ProductOverview .p-s-8 table{ padding: 8px; } #ASUS-ProductOverview .p-b-20{ padding-bottom: 20px } #ASUS-ProductOverview .p-b-30{ padding-bottom: 30px } #ASUS-ProductOverview .text-left { text-align: left; } #ASUS-ProductOverview .va-center { vertical-align: middle; } #ASUS-ProductOverview .va-top { vertical-align: top; } #ASUS-ProductOverview .number-right{ display: block; margin: 5px 10px; min-width: 160px; } #ASUS-ProductOverview .number-right span { padding: 6px 8px; border: 1px solid #FFF; border-radius: 4px; background: #a203bf; color: #fff; } #ASUS-ProductOverview .number-right p{ margin: 10px 0 0; font-size: 13px } @media only screen and (max-width: 640px) { #ASUS-ProductOverview table .full-width { width: 100%; max-width: 100%; min-width: 100%; clear: both; } #ASUS-ProductOverview td .full-width { width: 100%; max-width: 100%; min-width: 100%; float: left; clear: both; } #ASUS-ProductOverview .Title{ font-size: 26px; line-height: 1.2em; font-weight: 500; width: 100%; } #ASUS-ProductOverview .Text{ font-weight: 400; font-size: 15px; line-height: 1.2em; width: 100%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-44, #ASUS-ProductOverview .w-p-55, #ASUS-ProductOverview .w-p-33, #ASUS-ProductOverview .w-p-25 { width: 100%; display: block; } }
Материнська плата ROG Strix B550-A Gaming має два роз'єми M.2, один з яких підтримує новітній стандарт PCIe 4.0. Це забезпечує максимальну гнучкість і високу швидкість обміну даними при підключенні твердотільних накопичувачів. Обидва роз'єми розраховані на пристрої формату до 22110 і дозволяють підключати сучасні твердотільні накопичувачі NVM Express®, а також об'єднати їх у RAID-масив.
Убудований контролер 2.5G Ethernet від Intel дозволяє збільшити швидкість дротового підключення до мережі, використовуючи поточну кабельну інфраструктуру. Результат: без лагів, трансляції відеороликів без пауз, передача файлів без тривалого очікування.
До материнських плат ASUS додається програмне забезпечення, в якому реалізована технологія інтелектуального шумозаглушення як для вхідного, так і для вихідного (від мікрофона) аудіопотоків. Алгоритм, заснований на системі глибокого навчання з мільйонами зразків різних типів шумів, фільтрує сторонні звуки: стукіт клавіш, клацання кнопок миші тощо.
Цифрова система живлення, реалізована на ROG Strix B550-A Gaming, створена для забезпечення якісного електроживлення новітніх процесорів AMD.
1Роз'єм живлення ProCool гарантує надійне підключення кабелів, знижений електричний опір і поліпшене розсіювання тепла в порівнянні зі стандартними.
2У системі живлення з 12+2 фазами на цій материнській платі застосовуються силові модулі, кожен із яких складається з драйвера, а також MOSFET-ключів верхнього й нижнього плечей, для забезпечення ефективного електроживлення процесорів AMD.
3У материнських платах ASUS застосовуються добірні дроселі й конденсатори, які здатні працювати довше та за більш складних умов, ніж стандартні компоненти.
4Шестишарова конструкція друкованої плати сприяє кращому розсіюванню тепла в області системи живлення, що підвищує загальну стабільність роботи комп'ютера й збільшує розгінний потенціал процесора.
Материнські плати серії ROG Strix B550 забезпечують всебічний контроль роботи вентиляторів як за допомогою інтерфейсу утиліти Fan Xpert 4, так і через UEFI BIOS.
Кілька джерел вимірювання температуриКожен роз'єм може бути налаштований на моніторинг і реагування на один із трьох користувацьких температурних датчиків для охолодження залежно від навантаження. Усі налаштування легко керуються через Fan Xpert 4 або UEFI.
4-контактний роз'єм для вентилятора PWM/DCМатеринська плата вміє автоматично визначати тип регулювання підключеного 4-контактного вентилятора — ШІМ або зміна напруги живлення.
Роз'єм вентилятора необслуговуваної СРООкремий роз'єм PWM/DC для комплексних рідинних систем охолодження із замкнутим контуром.
Функція GameFirst VI інтелектуально перемикає пріоритети програм і налаштовує пропускну здатність залежно від ситуації. В іграх вона встановлює максимальний пріоритет для ігрових пакетів, забезпечуючи плавність гри — навіть з одночасною трансляцією якісного відео або передачею великих файлів.
Новітня версія програмного забезпечення Sonic Studio вміє відтворювати віртуальний просторовий звук на базі функції HRTF* при використанні VR-шолома. Наявний у ньому еквалайзер дає можливість гнучко налаштовувати параметри звучання на свій смак.
Можливість виведення звуку з ефектами Sonic Studio на будь-який пристрій для відтворення, для чого достатньо натиснути кнопку Sonic Studio Link.
Програмне забезпечення для стримерів, що дозволяє комбінувати голос зі звуковим супроводом ігор. Має широкі можливості для налаштування та моніторингу.
Футуристичне кібертекстове оформлення кожуха інтерфейсних роз'ємів з оновленим логотипом ROG додає моделі ROG Strix B550-A Gaming привабливий зовнішній вигляд, що відображає її геймерський характер. Унікальність цій моделі надає оформлення у сліпучих сріблясто-білих тонах.
Екран для задньої панелі комп'ютерного корпусу не тільки привабливо виглядає, але й допомагає уникнути випадкових ушкоджень інтерфейсних роз'ємів.
2Чотири індикатори дозволяють із легкістю визначити, який саме компонент може бути причиною неполадок у роботі комп'ютера.
3Слот ASUS SafeSlot відзначається підвищеною міцністю й забезпечує посилений затиск відеокарти.
4Для прошивки BIOS користувачам потрібно лише завантажити останню версію UEFI BIOS на USB-накопичувач із файловою системою FAT32, підключити живлення до материнської плати, вставити USB-накопичувач у порт плати й натиснути розташовану на ній кнопку USB FlashBack™. Для використання цієї функції не потрібні навіть процесор і модулі пам'яті.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5100 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | SupremeFX S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | 2-way CrossFireX |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 7600 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 7xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2755 |
| Частота відеопам'яті | 18000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 16921 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Довжина відеокарти | 281 |
| Висота відеокарти | 135 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Конструкція вентилятора Axial-tech Подвійні кулькові підшипники вентилятора Технологія 0 дБ Подвійний перемикач BIOS Програмне забезпечення GPU Tweak III |
| Колір | Чорний |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 34.7 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Вага | 1.95 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 50 000 |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.19 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 138 x 160 |
| Вага | 1456 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 166 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 Gen 1 (3.0) 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 335 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково |
Знімний повітряний фільтр Магнітна передня панель дозволяє легко відкрити та очистити систему з усіх боків |
| Матеріал | SPCC Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Габарити | 460 x 210 x 371 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.277 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 1 x HDMI 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +15° до -15 |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 27 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Eye Saver Black Equalizer Refresh Rate Optimizer Eco Saving Plus |
| Особливості | Безрамковий дисплей |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення 1.5 м Кабель HDMI |
| Габарити |
618.2 x 520.5 x 234.1 мм (з підставкою) 618.2 x 377.2 x 92.2 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 704 x 218 x 464 |
| Вага |
5.3 кг (з підставкою) 3.8 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 7.8 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Довжина проводу | 2 |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Omron |
| Ресурс клавіш | 20 млн натискань |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | Pixart 3360 |
| Максимальна швидкість | 0.7 |
| Акселерація | 50 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Внутрішня пам'ять Перфорований корпус |
| Додатково |
Такі настройки, як світлодіодні ефекти і DPI, можна застосовувати за допомогою за допомогою миші, без будь-якого програмного забезпечення, а для додаткових налаштувань за допомогою ПО від виробника можна виробляти розширене редагування миші під свій смак (скачіваеться окремо на офіційному сайті) 16.8 мільйона квітів RGB (8 ефектів) Світлодіод можна відключити Максимальна швидкість стеження 250+ IPS Товщина основи 0.81 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 59 x 66 x 128 |
| Вага | 67 |
| Колір | Білий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии