| $751 | Amazon UK (6/11) |
| $751 | Amazon FR (6/11) |
| 751,41 € | Amazon DE (6/11) |
| $751 | Amazon US (6/11) |
| 633,69 € | Alternate (5/11) |
| 825,50 € | CaseKing (5/11) |
| £956.61 | SmartTeck (5/11) |
| 1 075 бруб. | Fk (5/11) |
| 391 грн | Y.ua (4/11) |
| 393 грн | Stylus (4/11) |
| 422 грн | Comfy (4/11) |
| 427 грн | Telemart (4/11) |
| 409 грн | Touch (3/11) |
| £415.76 | Scan (3/11) |
| 213 грн | Moyo (2/11) |
| £339.98 | Box (2/11) |
| 132 руб. | Beru (1/11) |
| 171 руб. | Kotofoto (1/11) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7800 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek ALC4080 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 4 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 5 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Охолодження FROZR AI 1 x TPM module connector Теплове рішення преміум-класу: конструкція зі збільшеним радіатором та M.2 Shield Frozr створені для забезпечення високої продуктивності системи та безперервної роботи |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробникові, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 6800 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 6xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2340 |
| Частота відеопам'яті | 16000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 25157 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| SLI/CrossFire | + |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Довжина відеокарти | 320 |
| Висота відеокарти | 140.2 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin + 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Конструкція вентилятора Axial-tech була покращена за рахунок більшої кількості лопатей вентилятора та нової схеми обертання Повністю алюмінієвий кожух, посилена рама та металева задня панель підвищують надійність GPU Tweak II забезпечує інтуїтивно зрозуміле налаштування продуктивності, температурний контроль та моніторинг системи |
| Особливості | В комплект постачання входить лише відеокарта |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 6 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) SIP (Захист від сплесків і кидків напруги) Робота без навантаження |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 50 000 |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.19 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 138 x 160 |
| Вага | 1456 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Представивши флагманський накопичувач Samsung 990 Pro, корейський бренд укотре підвищує планку продуктивності. Цей SSD створений для тих, хто не шукає компромісів. Він кардинально покращує роботу системи, забезпечуючи миттєвий відгук у найвимогливіших завданнях.
В основі разючих показників SSD Samsung 990 Pro лежить баланс передових технологій. Інженери Samsung об’єднали власний високопродуктивний контролер, новітнє покоління пам’яті V-NAND і весь потенціал інтерфейсу PCIe 4.0.
Накопичувач Samsung 990 Pro розкриває весь потенціал сучасного інтерфейсу PCIe 4.0, наближаючись до його теоретичного максимуму. Серцем пристрою став новий, перероблений контролер Samsung.
У парі з передовою пам’яттю V-NAND він демонструє феноменальну продуктивність. Швидкість послідовного читання досягає 7450 МБ/с, а запису — 6900 МБ/с. Завантаження операційної системи, запуск важких програм і відкриття великих файлів відбуваються практично миттєво.
Продуктивність в операціях з випадковим доступом також вражає:
Ці показники безпосередньо впливають на чуйність системи під час роботи з безліччю дрібних файлів, що особливо важливо для геймерів і професіоналів.
Надійність — фундаментальна характеристика Samsung 990 Pro. Накопичувач побудований на базі багатошарової пам’яті V-NAND, яка збільшує швидкість і забезпечує довгий термін служби. Доступні моделі обсягом від 1 ТБ до 4 ТБ. Якість підкріплює 5-річна гарантія виробника.
Ресурс запису — один із передових на ринку:
Такий ресурс дає змогу щодня перезаписувати сотні гігабайт інформації впродовж усього гарантійного терміну.
Стабільну роботу під навантаженням забезпечує система терморегуляції. Контролер вкритий нікелем для кращого тепловідведення, а спеціалізована наліпка-радіатор розподіляє тепло від чипів пам’яті. Для максимального охолодження доступна версія з алюмінієвим радіатором. Стандартний формфактор M.2 2280 спрощує встановлення в більшість сучасних ПК і консолей.
SSD-диск Samsung 990 Pro — універсальне рішення, яке прискорює будь-яке завдання:
Купити Samsung 990 Pro — це зробити інвестицію у швидкість і комфорт, які відчуваються в кожному кліку.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 7.8 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 1GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280/360/420/480 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Габарити | 510 x 525 x 227 |
| Вага | 9.25 |
| Підтримка вінілографії | Підтримується вінілографія |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 350 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 1 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit + FRC |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 1 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | від +22° до -2° |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | вiд +30° до −30° |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 48 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Eye Saver Black Equalizer Super Arena Gaming Auto Source Switch Ultrawide Game View Low Blue Light Low Input Lag Mode Refresh Rate Optimizer Screen Size Optimizer |
| Особливості |
HDR10 Безрамковий дисплей |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення 1.5 м Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.7 x 570.5 x 247 мм (з підставкою) 613.7 x 375.3 x 91.5 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 173 x 467 |
| Вага |
6.1 кг (з підставкою) 4.4 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 8 |
| Колір | Чорний |
Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard базується на ідеї перенести ігрову поведінку механіки в мембранний корпус. Лінійка закриває цією моделлю стартовий ціновий ряд для гравців, яким потрібна швидкість відгуку, RGB-підсвічування і захист від пролитої рідини без переплати за повноцінну механіку. Мембранна схема Mech-Dome скорочує час спрацьовування, Lightsync синхронізує підсвічування з грою, а вологозахист витримує багатогодинні сесії.
Перемикачі Mech-Dome в Logitech G213 Prodigy отримали тактильний відгук і короткий шлях до спрацьовування — палець відчуває активацію без додавлювання до упору. Світчі передають натискання за 2 мс, що вчетверо швидше за стандартну офісну мембрану і на рівні дротових механічних клавіатур.
Повний хід 4 мм залишає запас для м’якої посадки, а зусилля спрацьовування 50 г тримає палець у коридорі, звичному для шутерів. Палець ловить тактильний bump на середині ходу, що дає змогу розрізнити момент активації без погляду на клавіатуру.
Logitech заклала в G213 Prodigy п’ятизонне підсвічування з підтримкою Lightsync — кольори змінюються за подіями в 300+ іграх. Палітра охоплює 16.8 млн відтінків, п’ять режимів анімації керують характером світіння, а G HUB прив’язує сценарії до конкретних ігор і застосунків. Зонна схема типова для сегмента, де per-key підсвічування зустрічається на клавіатурах удвічі-втричі дорожче.
Корпус G213 Prodigy витримує пролиття 60 мл рідини — склянка соди або кухоль чаю, зачеплені рукою в розпал катки. З масою 1 кг пристрій залишається на місці під час різких рухів, а гарантія на три роки закриває типові сценарії зносу ігрової периферії в цьому ціновому сегменті.
Вбудована підставка під зап’ястя лежить в одній площині з базою G213 Logitech keyboard — кисть не заламується в ліктьовому згині під час довгих сесій. Регулювання опорних ніжок задає кут 2° або 8° під висоту стільця і столу. Зусилля 50 г на Mech-Dome залишається комфортним — палець не накопичує втому за годинний матч.
Сім окремих медіаклавіш керують звуком і відтворенням без комбінацій з Fn — палець знаходить гучність і стоп без погляду на клавіатуру. Game mode блокує Win-клавішу на час сесії, щоб випадковий промах не згорнув гру. 12 F-клавіш приймають макроси через G HUB — кожна клавіша запускає каскад дій для MMO або стримінгових сцен.
Telemart доставляє Logitech G213 Prodigy Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні, а в 13 шоурумах у 9 містах клавіші Mech-Dome можна протестувати особисто. Бонусна програма повертає до половини вартості клавіатури на рахунок для оплати наступних замовлень.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 111 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 7 клавіш |
| Перемикач | G Mech-Dome |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Клавіші класичного типу |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 7 або пізніших версій |
| Наявність |
Підставка для рук Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Вологозахист Можливість настройки кольору підсвічування |
| Додатково |
Каркас із алюмінієво-магнієвого сплаву Фірмове ПЗ Logitech Gaming Software (LGS) Додаткові 12 ковпачків Сила натискання 45 г Відстань до точки спрацьовування 1.5 мм Загальний хід клавіші 3.2 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 452 x 33 x 218 |
| Вага | 1000 |
| Колір | Чорний |
Геймерська Миша Razer Basilisk V3 — це пристрій введення, який поєднує точність мікрорухів у FPS і десяток хоткеїв у MMO. Оптичний сенсор Focus з роздільною здатністю 26 000 DPI відпрацьовує мікрокорекції без пропусків, а 11 програмованих кнопок перетворюють бічну панель на командний центр. Razer вклала в третє покоління Basilisk систему прокрутки HyperScroll Tilt Wheel — колесо перемикається між дискретним і вільним режимами за швидкістю обертання.
Razer довела характеристики сенсора Focus до рівня, де spinout фізично неможливий: 650 IPS і прискорення 50G перекривають навіть найрізкіші свайпи на низькій чутливості. Через Razer Synapse нативні 20 000 DPI виростають до 26 000 — запас для будь-якого стилю прицілювання. Мінімальна висота відриву 1.2 мм унеможливлює випадковий дрейф під час перестановки: сенсор миттєво припиняє трекінг, щойно ніжки залишають поверхню килима.
Razer розмістила на корпусі Basilisk V3 одинадцять програмованих кнопок і додала технологію HyperShift — вторинний шар, що подвоює кількість доступних команд до 22. Оптичні мікроперемикачі Gen-2 спрацьовують за 0.2 мс і розраховані на 70 млн натискань: відсутність механічного деренчання унеможливлює випадкові подвійні кліки.
Набір команд у багатофункціональній миші Razer Basilisk V 3 адаптується під конкретний жанр:
Третє покоління Razer Basilisk зберегло фірмову правобічну форму — корпус повторює природний вигин кисті. Вага 101 г — компроміс між стійкістю при повільному наведенні та маневровістю при швидких свайпах.
Конструкція додатково знімає навантаження з кисті:
Одинадцять незалежних зон із палітрою 16.8 млн кольорів перетворюють Razer Basilisk V3 на елемент ігрового сетапу. Підсвічування знизу корпусу створює ефект ширяння над килимком — прийом, який виробник уперше застосував у лінійці. Razer Chroma синхронізує RGB-підсвічування з подіями в 150+ іграх: спалах у разі влучання, зміна відтінку в разі низького здоров’я, пульсація в такт саундтреку.
Кабель USB Speedflex довжиною 1.9 м отримав паракорд-подібне обплетення — шнур настільки гнучкий, що не створює опору під час руху. Ніжки з чистого PTFE Virgin Grade ковзають будь-яким покриттям без зернистості та мікрозупинок. Частота опитування 1000 Гц передає координати кожну мілісекунду — затримка між рукою і курсором зводиться до фізичного мінімуму дротового підключення.
Купити Razer Basilisk V3 з доставленням по Україні зручно в Telemart — спеціалізованому інтернет-магазині з 12 шоурумами в 9 містах, де мишу можна протестувати наживо. Понад 530 000 покупців уже оцінили експертну допомогу в підборі техніки та ігрової периферії.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 26000 |
| Кількість кнопок | 11 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 11 програмованих кнопок |
| Живлення | Від порту USB |
| Мікроперемикачі | Razer Optical Mouse Switches |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Сенсор | Razer Focus |
| Акселерація | 50 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Внутрішня пам'ять Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Ергономічний дизайн |
| Додатково |
Підсвічування Chroma з налаштуванням 16.8 млн відтінків 5 профілів бортової пам'яті |
| Габарити | 130 x 60 x 42.5 |
| Вага | 101 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6400 |
| Пропускна спроможність | 51200 |
| CAS Latency (CL) | CL32 |
| Схема таймінгів | 32-40-40-84 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800 МГц SPD Voltage 1.1В Синхронізація підсвічування Corsair iCUE Динамічне багатозонне освітлення |
| Вага | 150 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии