| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 34″ |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 350 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 3.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу |
| Нахил | від +22° до -3 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +45° до -45 |
| Регулювання висоти | 0–130 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 49 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.5 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free HDR |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 5 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DVI Кабель аудіо Кабель USB Кабель miniDisplayPort–DisplayPort |
| Габарити | 817 x 415 x 230 мм |
| Габарити в упаковці | 900 x 460 x 230 |
| Вага | 9.7 кг |
| Вага в упаковці | 12.8 |
| Колір | Чорний з червоним |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии