| 440 грн | Stylus (5/11) |
| 153 руб. | Kotofoto (4/11) |
| 392 грн | Y.ua (4/11) |
| 195 грн | Comfy (3/11) |
| 222 руб. | Beru (3/11) |
| 257 руб. | xcom (3/11) |
| £349.23 | SmartTeck (3/11) |
| 351 грн | Touch (3/11) |
| 368,09 € | Alternate (3/11) |
| 386,52 € | CaseKing (3/11) |
| $397 | Amazon UK (3/11) |
| $397 | Amazon FR (3/11) |
| $397 | Amazon US (3/11) |
| 397,83 € | Amazon DE (3/11) |
| 95 бруб. | Fk (2/11) |
| £174.98 | Scan (2/11) |
| 230 грн | Telemart (2/11) |
| £299.94 | Box (2/11) |
| 122 руб. | Just (1/11) |
| 158 руб. | Pleer (1/11) |
Продовжуючи успіх знаменитої лінійки AMD, процесор Ryzen 7 5700X став одним із найпопулярніших рішень на ринку. Він отримав потужну багатоядерну продуктивність для складних завдань і високий потенціал для сучасного геймінгу.
Вміле поєднання передової архітектури та характеристик AMD Ryzen 7 5700X дає змогу чипу залишатися топом у своєму класі. Саме цей баланс визначає його високу продуктивність і енергоефективність.
В основі продуктивності Ryzen 7 5700X лежать 8 фізичних ядер, що працюють у 16 потоках. Ця конфігурація, заснована на архітектурі Zen 3, забезпечує відмінну чуйність системи при одночасному виконанні ресурсомістких операцій.
Кожне ядро ефективно обробляє завдання, а технологія SMT подвоює кількість потоків, даючи змогу процесору справлятися з більшим навантаженням стабільно. Базова частота становить 3.4 ГГц, у режимі Boost — 4.6 ГГц. Обсяг кеш-пам’яті L3 у 32 МБ прискорює доступ до часто використовуваних даних, підвищуючи продуктивність.
Обчислювальна потужність ідеально підходить для:
Поєднання безлічі ядер і передової архітектури робить цей процесор потужним інструментом для вимогливих застосунків та ігор.
Головна перевага AMD Ryzen 7 5700X — скромний показник TDP, всього 65 Вт. Це робить його холоднішим і економнішим на відміну від Ryzen 7 5800X з його 105 Вт. Процесор менше гріється під навантаженням, що спрощує вибір охолодження: достатньо якісного повітряного кулера середнього цінового сегмента. Така ефективність дає змогу зібрати потужний комп’ютер із меншими витратами та забезпечити стабільну і безшумну роботу.
Процесор Ryzen 7 5700X — чудовий вибір для модернізації систем на AM4. Власники материнських плат на чипсетах B450 або X470 можуть встановити його після оновлення BIOS і отримати значний приріст продуктивності без повної зміни платформи.
Додаткові причини купити AMD Ryzen 7 5700X:
Ryzen 7 5700X подовжує життя перевіреної платформи AM4, пропонуючи продуктивність, яка буде актуальна ще довгі роки. Це стратегічно розумний апгрейд, який максимізує потужність поточної збірки.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробникові, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3080 TI |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 384 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1695 |
| Частота відеопам'яті | 19000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 27403 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 10240 |
| Довжина відеокарти | 318.5 |
| Висота відеокарти | 140.1 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 850 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin x3 |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Сторона освітлена смугою RGB, що адресується, яку можна налаштувати за допомогою Armory Crate для синхронізації разом з іншими продуктами ROG |
| Особливості | В комплект постачання входить лише відеокарта |
| Колір | Сріблястий з чорним |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.8 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 Не сумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1500 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 27.6 |
| Повітряний потік | 52 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 158 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.07 |
| Споживана потужність | 0.84 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.17 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 103 x 157.5 |
| Вага | 930 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | 2.5″ |
| Обсяг пам'яті | 240 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC |
| Інтерфейс | SATA III |
| NVMe | Без підтримки протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 550 |
| Швидкість запису | 520 |
| Ресурс записи (TBW) | 140 |
| Час напрацювання на відмову | 1 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Швидкість передачі даних інтерфейсу 600 МБ/с |
| Габарити | 69.9 x 7 x 100 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Toshiba P300 |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 64 |
| Середній час доступу | 4.17 |
| Рівень шуму | 26 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.4 |
| Додатково | Швидкість передачі даних для інтерфейсу SATA 6.0/3.0/1.5 Гбіт/с |
| Габарити | 26.1 x 101.6 x 147 |
| Вага | 450 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Однокольорове синє підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 163 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 170 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | пилові фільтри |
| Матеріал | SPCC Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 416 x 210 x 477 |
| Вага | 5.25 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 170 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1100:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 81.6 |
| Adobe RGB | 86.5 |
| sRGB | 102.5 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 1.4b 1 x DisplayPort 1.2a |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 |
| Фірмові технології |
Less Blue Light Anti-Flicker |
| Особливості | Безрамковий дисплей |
| Додатково | Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
540.2 x 229.4 x 411.6 мм (з підставкою) 540.2 x 57.1 x 328.2 мм (без підставки) |
| Вага |
3.3 кг (з підставкою) 2.6 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.1 |
| Колір | Чорний |
Геймеру на змагальних шутерах тісно за повнорозмірною клавіатурою — розмах мишею впирається в нумпад. Виробник прибрав цифровий блок і зібрав HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange у формфакторі 80%: 87 клавіш у корпусі 360?133 мм і вазі 975 грамів. Права рука отримує додатковий простір для флік-шотів — типовий виграш TKL перед повнорозмірною розкладкою. Алюмінієва пластина під клавішами утримує корпус від зсуву при різких натисканнях.
Aurum Orange підходить для шутерів, де швидкість відгуку важливіша за тактильне клацання. Клавіша опускається на 4 мм до упору, спрацьовує на 1.9 мм — лінійно, без тактильного бампа. Сила натискання 50 грамів блокує випадкові натискання і не стомлює на довгих матчах.
POM-корпус Aurum Orange знижує тертя стема під час руху, а подовжена пружина видає рівномірне зусилля по всій довжині ходу. Заводське мастило прибирає ефект «піску», а контакти з композитно-золотим покриттям витримують 70 мільйонів натискань.
У HATOR Rockfall 2 TKL Mecha вбудували подвійний контур шумоізоляції: піна EVA йде по обидва боки друкованої плати і гасить паразитну вібрацію до металевої пластини. Завдяки цьому клавіатура звучить глухіше за типову механіку без обробки — приглушений «тун» замість різкого «кліка». Оскільки пробіл зазвичай голосніший за інші клавіші, під ним розміщено окремий шар звукопоглинальної піни, а в комплекті постачається знімна прокладка.
HATOR замінила сталеву пластину клавіатури анодованим алюмінієм — і отримала три ефекти відразу:
Ентузіасти додають обробку самі після купівлі — але в HATOR Rockfall 2 TKL вона включена з коробки. POM-пластик на довгих клавішах знижує тертя, а мастило усуває дзвінкий призвук при поверненні стема. Shift, Enter і пробіл у Rockfall 2 тиснуть однаково по всій площині.
Око зчитує однорідність світіння: прозора полікарбонатна кришка світча працює як лінза і розподіляє світло світлодіода за подвійною легендою PBT-кейкапів. HATOR посилила підсвічування в ревізії HTK-520 щодо першого покоління Rockfall 2. Через фірмове ПЗ можна налаштувати кожну клавішу окремо — 16.8 мільйона відтінків, п’ять рівнів яскравості, чотирнадцять ефектів. Без софта працюють Fn-комбінації: дихання, хвиля, мерехтіння, дощові краплі, реакція на натискання.
Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL зберігає розкладку, макроси і профілі підсвічування у вбудованій пам’яті — перенесення на інший ПК не вимагає встановлення ПЗ. Fn+F11 запускає запис макросу на льоту, призначення — на клавіші Y, U, I, I, O, P. Через фірмове ПЗ HATOR можна розширити послідовність до сорока дій і залучити три кнопки миші. Цього достатньо для бойових і утилітарних комбо в MMO і RPG. Ігровий режим блокує Win і Alt+F4, щоб ніщо не заважало геймінгу.
Telemart доставляє HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange Новою Поштою по всій Україні. Заводська гарантія діє 24 місяці.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Hator Aurum Orange |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування - 1.9 ±0.4 мм Повний хід - 4 ±0.4 мм Сила натискання - 50 ±10% г N-key ROLLOVER- будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Повністю програмовані клавіші із записом макросів на льоту |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково |
Використання якісних матеріалів та попереднє мастило перемикачів у процесі виробництва Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) та використання алюмінієвої пластини 16.8 мільйонів кольорів RGB підсвічування з можливістю налаштування для кожної клавіші окремо та п'ятьма рівнями яскравості Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии