| 298 грн | Y.ua (3/10) |
| 302 грн | Stylus (3/10) |
| 575,47 € | CaseKing (3/10) |
| £697.48 | SmartTeck (3/10) |
| 141 бруб. | Fk (2/10) |
| £203.96 | Box (2/10) |
| 239,80 € | Alternate (2/10) |
| 282 грн | Moyo (2/10) |
| 282 грн | Telemart (2/10) |
| £443.98 | Scan (2/10) |
| 69 грн | Comfy (1/10) |
| 74 руб. | Kotofoto (1/10) |
| 145,92 € | Amazon DE (1/10) |
| $145 | Amazon FR (1/10) |
| $145 | Amazon UK (1/10) |
| $145 | Amazon US (1/10) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2490 |
| Частота відеопам'яті | 17000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20139 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x8 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3072 |
| Довжина відеокарти | 199 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
TORX Fan 4.0 Zero Frozr Afterburner |
| Особливості | Extreme Performance: 2505 MHz (MSI Center) |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6800 |
| Пропускна спроможність | 54 440 |
| CAS Latency (CL) | CL34 |
| Схема таймінгів | 34-45-45-108 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідвід SPD Voltage 1.1V |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниженої напруги) OLP (Захист від перевантаження) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 Не сумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 280 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.12 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 157 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.25 |
| Споживана потужність | 3 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.16 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 157 x 144 x 122 |
| Вага | 1300 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно Кабель-менеджмент Бокове вікно з загартованого скла |
| Додатково | Вбудований тримач для відеокарти |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 460 x 408 x 210 |
| Вага | 5.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| NTSC | 72 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | Без можливості кріплення |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +15° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Споживана потужність у робочому режимі | 26 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker-Less Blue Light Filter Low Dimming Comfyview ZeroFrame |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити | 613 x 587 x 267 мм |
| Вага | 4.75 кг |
| Колір | Чорний |
Геймеру на змагальних шутерах тісно за повнорозмірною клавіатурою — розмах мишею впирається в нумпад. Виробник прибрав цифровий блок і зібрав HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange у формфакторі 80%: 87 клавіш у корпусі 360?133 мм і вазі 975 грамів. Права рука отримує додатковий простір для флік-шотів — типовий виграш TKL перед повнорозмірною розкладкою. Алюмінієва пластина під клавішами утримує корпус від зсуву при різких натисканнях.
Aurum Orange підходить для шутерів, де швидкість відгуку важливіша за тактильне клацання. Клавіша опускається на 4 мм до упору, спрацьовує на 1.9 мм — лінійно, без тактильного бампа. Сила натискання 50 грамів блокує випадкові натискання і не стомлює на довгих матчах.
POM-корпус Aurum Orange знижує тертя стема під час руху, а подовжена пружина видає рівномірне зусилля по всій довжині ходу. Заводське мастило прибирає ефект «піску», а контакти з композитно-золотим покриттям витримують 70 мільйонів натискань.
У HATOR Rockfall 2 TKL Mecha вбудували подвійний контур шумоізоляції: піна EVA йде по обидва боки друкованої плати і гасить паразитну вібрацію до металевої пластини. Завдяки цьому клавіатура звучить глухіше за типову механіку без обробки — приглушений «тун» замість різкого «кліка». Оскільки пробіл зазвичай голосніший за інші клавіші, під ним розміщено окремий шар звукопоглинальної піни, а в комплекті постачається знімна прокладка.
HATOR замінила сталеву пластину клавіатури анодованим алюмінієм — і отримала три ефекти відразу:
Ентузіасти додають обробку самі після купівлі — але в HATOR Rockfall 2 TKL вона включена з коробки. POM-пластик на довгих клавішах знижує тертя, а мастило усуває дзвінкий призвук при поверненні стема. Shift, Enter і пробіл у Rockfall 2 тиснуть однаково по всій площині.
Око зчитує однорідність світіння: прозора полікарбонатна кришка світча працює як лінза і розподіляє світло світлодіода за подвійною легендою PBT-кейкапів. HATOR посилила підсвічування в ревізії HTK-520 щодо першого покоління Rockfall 2. Через фірмове ПЗ можна налаштувати кожну клавішу окремо — 16.8 мільйона відтінків, п’ять рівнів яскравості, чотирнадцять ефектів. Без софта працюють Fn-комбінації: дихання, хвиля, мерехтіння, дощові краплі, реакція на натискання.
Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL зберігає розкладку, макроси і профілі підсвічування у вбудованій пам’яті — перенесення на інший ПК не вимагає встановлення ПЗ. Fn+F11 запускає запис макросу на льоту, призначення — на клавіші Y, U, I, I, O, P. Через фірмове ПЗ HATOR можна розширити послідовність до сорока дій і залучити три кнопки миші. Цього достатньо для бойових і утилітарних комбо в MMO і RPG. Ігровий режим блокує Win і Alt+F4, щоб ніщо не заважало геймінгу.
Telemart доставляє HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange Новою Поштою по всій Україні. Заводська гарантія діє 24 місяці.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Hator Aurum Orange |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування - 1.9 ±0.4 мм Повний хід - 4 ±0.4 мм Сила натискання - 50 ±10% г N-key ROLLOVER- будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Повністю програмовані клавіші із записом макросів на льоту |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково |
Використання якісних матеріалів та попереднє мастило перемикачів у процесі виробництва Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) та використання алюмінієвої пластини 16.8 мільйонів кольорів RGB підсвічування з можливістю налаштування для кожної клавіші окремо та п'ятьма рівнями яскравості Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии