| 511,50 € | Alternate (4/8) |
| 592 руб. | Kotofoto (4/8) |
| £600.23 | SmartTeck (4/8) |
| 670 бруб. | Fk (4/8) |
| $1,108 | Amazon US (4/8) |
| $1,108 | Amazon FR (4/8) |
| 1 108,05 € | Amazon DE (4/8) |
| $1,108 | Amazon UK (4/8) |
| £358.04 | Box (3/8) |
| £249.97 | Scan (2/8) |
| 376 грн | Touch (2/8) |
| 378 грн | Y.ua (2/8) |
| 380 грн | Stylus (2/8) |
| 165,90 € | CaseKing (1/8) |
| 183 грн | Comfy (1/8) |
| 183 грн | Telemart (1/8) |
| 247 руб. | xcom (1/8) |
| 308 руб. | Beru (1/8) |
З моменту свого виходу процесор AMD Ryzen 5 3600 справедливо заслужив статус легенди на ринку компонентів для ПК, запропонувавши раніше недоступне поєднання багатопотокової потужності та привабливої ціни. Цей процесор залишається одним із найкращих рішень для складання продуктивного ПК з відмінною продуктивністю в іграх і робочих завданнях.
Баланс характеристик Ryzen 5 3600 — головний секрет популярності чипа. Поєднання архітектури, кількості ядер, тактової частоти й обсягу кеш-пам’яті робить його універсальним рішенням для різних завдань.
Основою продуктивності AMD Ryzen 5 3600 служить архітектура Zen 2 на 7-нм техпроцесі. Процесор оперує шістьма фізичними ядрами і дванадцятьма обчислювальними потоками — відмінна конфігурація для універсальної системи.
Базова тактова частота становить 3.6 ГГц, а при високому навантаженні розганяється до 4.2 ГГц. 32 МБ кеш-пам’яті L3 прискорюють доступ до інструкцій, які часто використовуються, що особливо помітно в іграх і робочих застосунках.
Одна з головних переваг Ryzen 5 3600 — приналежність до платформи AM4. Основні плюси цього рішення:
Така екосистема робить збірку гнучкою і дає змогу спрямувати зекономлені кошти на потужнішу відеокарту або накопичувач.
Через роки після релізу, Ryzen 5 3600 не втрачає актуальності. Цей процесор справляється з сучасними іграми з роздільною здатністю 1080p, особливо в парі з відеокартами середнього сегмента, такими як GeForce RTX 3060 або 4060. Його 12 потоків забезпечують плавний ігровий процес і дають змогу вести стримінг або тримати відкритими фонові програми.
Для робочих завдань, які не потребують екстремальної продуктивності — оброблення фото, базового відеомонтажу та програмування — його потужності більш ніж достатньо. Низьке тепловиділення (TDP) в 65 Вт спрощує підбір системи охолодження і не вимагає дорогого кулера.
Порівняно з новішим конкурентом Intel Core i3-12100F, процесор AMD Ryzen 5 3600 демонструє сильні сторони:
У підсумку вибір купити Ryzen 5 3600 — прагматичне рішення для тих, хто шукає оптимальний баланс між ціною, продуктивністю і потенціалом для геймінгу та роботи.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3600 |
| Максимальна тактова частота | 4200 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Matisse |
| Серія | Ryzen 3 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 17774 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Модуль Bluetooth | 5.0 |
| Звукова карта | Realtek ALC1200 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only) RGB Fusion 2.0 - синхронізація з іншими пристроями AORUS |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
NVIDIA DLSS3, надефективної арки Ади Лавлейс та повного трасування променів
Тензорні ядра 4-го покоління: продуктивність до 4 разів вища за DLSS 3
Вентилятори Axial-tech збільшені на 21% для збільшення повітряного потоку
Конденсатори військового класу, розраховані на 20 тисяч годин при температурі 105°C, роблять шину графічного процесора більш довговічною
Ядра RT третього покоління: підвищення продуктивності трасування променів до 2 разів
Подвійні шарикопідшипники вентилятора служать удвічі довше, ніж звичайні конструкції
Металевий екзоскелет підвищує жорсткість конструкції та має вентиляційні отвори для підвищення теплової надійності
Програмне забезпечення GPU Tweak III забезпечує інтуїтивно зрозуміле налаштування продуктивності, температурний контроль та моніторинг системи
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2610 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 31814 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8448 |
| Довжина відеокарти | 305 |
| Висота відеокарти | 138 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | OC mode : 2640 MHz |
| Колір | Чорний |
Платформи на AMD B550/X570 і Intel Z690/B760 володіють відмінним потенціалом, проте повільні модулі RAM стають вузьким місцем і змушують процесор простоювати в очікуванні даних. Комплект Kingston Fury DDR4 32GB Beast Black закриває це питання: два модулі по 16 ГБ на частоті 3600 МГц з таймінгами CL18–22-22 дають запас і для важких ігор, і для монтажу відео.
Kingston упакувала Fury Beast у низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34.1 мм — модуль не конфліктує з баштовими кулерами. Напруга 1.35 В відповідає стандарту DDR4 і не вимагає додаткових налаштувань у BIOS. Кожен модуль проходить заводське тестування на робочій частоті, а гарантія виробника на 5 років підтверджує впевненість Kingston у надійності серії.
Профіль XMP 2.0 у Kingston Fury DDR4 3600 32GB активується одним перемиканням в UEFI: система автоматично виставляє 3600 МГц і CL18–22-22 без ручного підбору параметрів. Пропускна здатність досягає 28 800 МБ/с, а реальна латентність у тестах тримається на рівні ~100 нс. Для DDR4 частота 3600 МГц із таймінгом CL18 — точка балансу, де приріст продуктивності ще відчутний, а стабільність не викликає питань.
Два модулі в одній упаковці гарантують роботу у двоканальному режимі — підбирати пари вручну не потрібно. Така конфігурація подвоює пропускну здатність шини пам’яті, що помітно в іграх і під час рендерингу. Kingston підібрала модулі в комплекті ідентичними за рангом і характеристиками — це виключає проблеми сумісності на материнських платах із двома або чотирма слотами DIMM.
Kingston тестує KF436C18BBK2/32 на обох платформах:
На платах без підтримки XMP пам’ять стартує на безпечних 2400 МГц за стандартом JEDEC.
32 ГБ оперативної пам’яті з частотою 3600 МГц вистачає для більшості завдань:
Kingston Fury DDR4–3600 працює на 1.35 В — стандартній напрузі DDR4, що не навантажує VRM материнської плати. Алюмінієвий радіатор утримує температуру модулів у межах 32 °C навіть під час тривалих стрес-тестів. Kingston спроєктувала тепловідведення з розрахунком на багатогодинні навантаження — рендеринг або тривалі ігрові сесії не спричиняють троттлінгу і помилок пам’яті.
У каталозі Telemart доступна оперативна пам’ять Kingston з доставленням по всій Україні та кешбеком 10% бонусами. Експерти допоможуть підібрати модулі під конкретну збірку і перевірять сумісність з вашою платформою.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 40 |
| +12V2 | 36 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 160 x 86 |
| Вага | 2.14 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 900–1600 |
| Максимальне TDP | 130 |
| Рівень шуму | 18 |
| Повітряний потік | 55.5 |
| Кількість теплових трубок | 3 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 136 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.11 |
| Споживана потужність | 1.32 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 121 x 75.5 x 135.7 |
| Вага | 433 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Синій |
Твердотіловий накопичувач Kingston KC3000 1TB з інтерфейсом PCIe 4.0 забезпечує виняткову швидкість для вимогливих завдань. Створений для ентузіастів і професіоналів, цей SSD ідеальний для 3D-рендерінгу й оброблення відео у форматі 4K+, розкриваючи потенціал стандарту NVMe з миттєвим відгуком системи.
Швидкодія Kingston KC3000 досягається завдяки синергії трьох елементів: потужного контролера, передової флешпам'яті та об’ємного кешу. Кожен компонент робить внесок у загальну ефективність, виділяючи накопичувач серед конкурентів.
В основі SSD KC3000 1TB лежить контролер Phison E18, оптимізований для інтенсивних навантажень. Він запобігає падінню швидкості при тривалих операціях, ефективно розподіляючи потоки інформації та забезпечуючи стабільність роботи.
Накопичувач використовує 176-шарову флешпам'ять 3D TLC NAND, що розміщує комірки вертикально для збільшення щільності зберігання. Ключові переваги:
Ця технологія дає змогу KC3000 досягати швидкостей читання до 7000 МБ/с і запису до 6000 МБ/с.
KC3000 оснащений 1 ГБ кеш-пам’яті DDR4 для зберігання таблиці розміщення файлів, прискорюючи доступ до дрібних блоків інформації та підтримуючи високий відгук у будь-яких сценаріях.
SSD-диск Kingston KC3000 1TB показує чудові результати як у тестах, так і під час інтенсивної роботи. Надійність забезпечується високим показником TBW і системою охолодження, що запобігає перегріванню.
Показник IOPS досягає 1 000 000 при випадковому записі, що забезпечує обробку безлічі дрібних запитів. Це особливо важливо під час:
Завдяки цьому накопичувач забезпечує відчуття миттєвого відгуку, роблячи роботу за комп’ютером значно комфортнішою та продуктивнішою.
Модель обсягом 1 ТБ підтримує ресурс перезапису 800 TBW, даючи змогу щодня записувати сотні гігабайт упродовж багатьох років. Це робить KC3000 ідеальним для творців контенту, які працюють із великими файлами.
Купити Kingston KC3000 1TB у перевіреному магазині Telemart — це гарантія оригінальності продукту та відповідності заявленим характеристикам. Оперативне відправлення по Україні робить техношопінг доступним у всіх регіонах країни.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 6000 |
| Ресурс записи (TBW) | 800 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.33 Вт (в середньому) 2.8 Вт (максимум при читанні) 6.3 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.21 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановити СРО | Без можливості встановити СВО |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Метал, скло та пластик |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 450 x 340 x 192 |
| Вага | 4.2 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии