| 658 грн | Y.ua (5/12) |
| £682.87 | SmartTeck (5/12) |
| £686.87 | Box (5/12) |
| 700 грн | Telemart (5/12) |
| $316 | Amazon FR (4/12) |
| 316,49 € | Amazon DE (4/12) |
| 343 руб. | Kotofoto (4/12) |
| 523 грн | Stylus (4/12) |
| 655,60 € | Alternate (4/12) |
| $121 | Amazon UK (3/12) |
| $121 | Amazon US (3/12) |
| 230 грн | Comfy (3/12) |
| 369 бруб. | Fk (3/12) |
| 510,12 € | CaseKing (3/12) |
| 37 руб. | Beru (1/12) |
| £54.98 | Scan (1/12) |
| 74 грн | Moyo (1/12) |
| 225 грн | Touch (1/12) |
В іграх середнього класу частота та архітектура ядер важать більше, ніж їхня кількість: більшість проєктів завантажують лише кілька обчислювальних блоків. Ryzen 5 7600X — шестиядерний процесор архітектури Zen 4 з розблокованим множником, розрахований на такі збірки. У лінійці 7000 це базова ігрова модель і водночас точка входу на платформу AM5 — сокет із запасом для майбутніх апгрейдів.
Ігровий фокус 7600X складається з тактових частот, обсягу кешу та теплового пакета:
Шість ядер і дванадцять потоків належать до архітектури Zen 4 на 5-нм техпроцесі TSMC: вона підвищує кількість операцій за такт (IPC) порівняно з минулими поколіннями Ryzen.
В іграх 7600X трохи випереджає «однокласника» 7600 і відчутно обходить минуле покоління. Від 7600 на стоку його відділяє 2–5%: ядра, потоки та 38 МБ кешу спільні, вищий лише буст — 5.3 проти 5.1 ГГц. Розрив із Ryzen 5 5600X на архітектурі Zen 3 ширший: середній приріст в іграх доходить до 19%, в однопотоковому Cinebench R23 — до 28%.
При 1080p із продуктивною відеокартою лічильник кадрів у кіберспорті доходить до сотень — близько 480 FPS у CS:GO, а у важких проєктах на кшталт Cyberpunk 2077 і Battlefield V — до 160–190 FPS. У багатопотоковому Cinebench R23 процесор набирає близько 15 000 балів — рівень восьмиядерного Ryzen 7 5800X минулого покоління.
Процесор працює лише в сокеті AM5 — це актуальна платформа AMD із запасом на кілька поколінь. Пам’ять тут тільки DDR5: контролер офіційно підтримує DDR5-5200, а профіль AMD EXPO підіймає частоту до 6000 МТ/с без ручного налаштування таймінгів. Пропускна здатність PCIe 5.0 удвічі вища за четверте покоління — це запас для швидкісних NVMe-накопичувачів і майбутніх відеокарт.
Від вибору чипсета для процесора AMD Ryzen 5 7600X залежить доступ до розгону: для X-версії мінімум — B650 з оверклокінгом ядер і пам’яттю EXPO, а гарантований PCIe 5.0 для відеокарти є в B650E, X670E і X870E. Підтримку AM5 AMD пообіцяла на кілька поколінь — на сокеті вже працює лінійка Ryzen 9000, тому апгрейд можливий без заміни материнської плати.
За індекс X доплачують не в кожній збірці: різниця між версіями — у частоті та тепловому пакеті. У 7600X вищі і база, і буст: 4.7/5.3 проти 3.8/5.1 ГГц у 7600. Тепловий пакет 105 Вт проти 65 Вт дає більше запасу для автоматичного розгону Precision Boost Overdrive. Ядра, потоки та 38 МБ кешу в моделей ідентичні, тому на стоку різниця в іграх невелика.
Перевага X-версії проявляється за умови охолодження на 150+ Вт і зацікавленості в розгоні через PBO та Curve Optimizer. Більший тепловий запас дозволяє довше утримувати високі частоти під навантаженням. Кулер X-версії не входить до комплекту, а 7600 містить Wraith Stealth, тому охолодження під 105 Вт закладають у бюджет окремо.
Купити Ryzen 5 7600X у Telemart можна одразу з підбором сумісної платформи — у конфігураторі ПК доступна збірка «конфіга» під сокет AM5, також консультанти можуть допомогти з вибором чипсета й охолодження. Доступна послуга складання системи — ПК протестують майстри сервісу, після чого Telemart доставить замовлення по Україні Новою поштою або іншим перевізником.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 28876 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4400 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Asus Radeon RX 7700 XT Dual OC 12288MB (DUAL-RX7700XT-O12G)
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 7700 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 7xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2599 |
| Частота відеопам'яті | 18000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 21353 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 2.1 |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 279.9 |
| Висота відеокарти | 133.9 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin + 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості |
OC Mode - 2599 MHz (Boost Clock) Game Clock - 2239 MHz |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | White |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 15 |
| +3.3V | 15 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OPP (Захист від перевантаження по сумарній потужності по всіх каналах) OVP (Захист від подачі підвищеної напруги) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 Не сумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1500 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 27.6 |
| Повітряний потік | 52 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 158 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.07 |
| Споживана потужність | 0.84 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.17 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 103 x 157.5 |
| Вага | 930 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Корпус MSI MAG FORGE M100R від провідного виробника компонентів для ентузіастів — це рішення, де компактний розмір поєднується з високою ефективністю. Цей бокс забезпечує чудове охолодження просто «з коробки» і продуманий дизайн для створення потужної й естетичної системи.
Кожен елемент корпусу спроєктовано для балансу між продуктивністю та зовнішнім виглядом. Конструкція об’єднує ефективний забір повітря, зручне встановлення компонентів і можливість продемонструвати готову збірку.
Корпус постачається з чотирма попередньо встановленими 120-мм вентиляторами, оснащеними ARGB-підсвічуванням. Три з них розташовані на передній панелі для забору холодного повітря, а один — на задній для виведення гарячого. За ціну на корпус MSI MAG FORGE M100R покупці отримують повноцінне рішення для охолодження з налаштовуваним підсвічуванням, що рідкість у цьому сегменті. Таке доповнення спрощує підбір компонентів і знижує вартість збірки.
Вбудований контролер дає змогу легко керувати світловими ефектами. У результаті користувачі отримують не тільки ефективне охолодження компонентів, але і яскравий, кастомізований вигляд системи.
Фронтальна панель повністю виконана з дрібнопористої металевої сітки. Завдяки їй повітря безперешкодно надходить до передніх вентиляторів, що критично важливо для підтримки низьких температур процесора і відеокарти.
Бічна панель виготовлена із загартованого скла, відкриваючи повний огляд внутрішніх компонентів: від материнської плати до системи охолодження. Поєднання сітки та скла створює дизайн, де продуктивність не прихована, а вигідно підкреслена.
Корпус підтримує материнські плати формату Micro-ATX і Mini-ITX, що робить його прекрасною основою для компактних, але продуктивних систем. Збірка спрощується завдяки продуманому внутрішньому простору.
Для захисту від пилу передбачено знімні фільтри: магнітний на верхній панелі та стандартний під відсіком для блока живлення. Це спрощує чищення та обслуговування комп’ютера. Достатнє місце за стінкою для материнської плати дає змогу акуратно укласти дроти, що покращує циркуляцію повітря і надає збірці охайного вигляду.
Основні параметри сумісності, які варто враховувати, якщо ви плануєте купити MSI MAG FORGE M100R:
Висока сумісність із популярними компонентами і продумані деталі, як-от пиловий фільтр і простори для кабель-менеджменту, забезпечують зручність під час встановлення та експлуатації системи.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 300 |
| Додатково | Максимальна довжина для блоку живлення: 300 мм (без корзини для жорсткого диска) |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen1 1 порт для навушників 1 порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково |
Можна встановити до 6 системних вентиляторів, що забезпечують вентиляцію та стабільну роботу всієї системи Бічні панелі із загартованого скла відображають світлові ефекти RGB Магнітний фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для очищення Використовуйте кабель вентилятора, щоб розширити можливості по підключенню додаткових вентиляторів до системи Легко переходьте по профілю і вибирайте вбудовані вентилятори ARGB з яскравим підсвічуванням та яскравими світловими ефектами За допомогою кнопки LED Switch можна інтуїтивно керувати та перемикатиперемикати 9 світлових ефектів |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Габарити | 423 x 388 x 200 |
| Вага | 4.14 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Поєднуючи надійність із передовими характеристиками, ASUS TUF GAMING VG259Q3A отримав швидкісну матрицю, еталонне перенесення кольорів і продуману ергономіку. Цей пристрій створено для тих, хто цінує миттєвий відгук і бездоганну якість візуалізації в динамічних сценах.
Головна перевага монітора ASUS TUF GAMING у змагальних шутерах — частота оновлення 180 Гц. Цей параметр робить ігровий процес відгукливим: плавна анімація допомагає точніше відстежувати переміщення супротивників. Низька затримка введення мінімізує час між натисканням клавіші та дією на екрані.
ASUS впровадила комплекс рішень для чистоти кадру:
Поєднання цих функцій створює плавне зображення, даючи змогу гравцеві зосередитися на стрільбі й тактиці, не відволікаючись на візуальні артефакти.
У динамічних боях важливо помітити ворога раніше, ніж він помітить вас. Функція Shadow Boost автоматично підвищує деталізацію в темних ділянках карти, не пересвічуючи при цьому яскраві зони. Це дає тактичну перевагу в похмурих коридорах або нічних локаціях.
Для налаштування під конкретні завдання в моніторі ASUS TUF GAMING 24.5 передбачені інструменти:
Ці програмні надбудови адаптуються під індивідуальний стиль гри та жанрові вимоги.
Комфорт користувача залишається пріоритетом під час тривалих сесій. Вбудовані стереодинаміки потужністю 2 Вт розв’язують питання озвучення без потреби купувати зовнішні колонки. Це особливо зручно під час перегляду відео або фонового прослуховування музики.
Турбота про зір реалізується через технології фільтрації синього світла та усунення мерехтіння (Flicker-Free). Очі втомлюються значно менше, що дає змогу зберігати концентрацію. Професійні гравці вважають за краще купити монітор ASUS TUF GAMING, оскільки він допомагає підтримувати високу ефективність тренувань без шкоди для здоров’я.
Серія TUF Gaming балансує між вартістю, продуктивністю та довговічністю. Модель VG259Q3A 24.5 дюйма забезпечує преміальні функції, як-от 180 Гц і матриця IPS, за вигідною ціною. Строгий дизайн вписується в будь-який інтер’єр, а якість збірки гарантує довгі роки служби. Геймінг на такому обладнанні переходить на новий рівень, де техніка розкриває потенціал користувача.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2832 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Trace Free Technology Flicker free Low Blue Light Extreme Low Motion Blur GamePlus Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
559 x 401 x 174 мм (з підставкою) 559 x 329 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 620 x 412 x 170 |
| Вага |
3.6 кг (з підставкою) 3.1 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.6 |
| Колір | Чорний |
Hator Pulsar 2 Pro Wireless надасть Вам безмежні можливості для досягнення результатів у змагальних іграх! Збалансована форма та лише найкращі компоненти є запорукою комфорту користування та високої надійності.
Ергономічність
Симетрична форма зручна для різних типів хвату, а мала вага дозволить використовувати мишку з максимальним комфортом протягом довгих ігрових чи робочих сесій.
Енкодер TTC Gold
Надійний енкодер TTC Gold забезпечує надійну роботу колеса прокручування та його приємний клік.
Перемикачі Kailh GM 8.0 "Black Mamba"
Під основними кнопками миші використовуються перемикачі Kailh GM 8.0, які стали галузевим стандартом для маніпуляторів вищого гатунку. З ними вам забезпечено майже безмежний ресурс у 80 млн. натискань.Сенсор PixArt PAW3335
"Серцем" Pulsar 2 Pro Wireless є надзвичайно енергоефективний та точний сенсор PixArt PAW3335. Жодних лагів та зривів, тільки надійна передача кожного вашого руху!
Бездротовий зв'язок
Бездротовий зв'язок 2.4 ГГц забезпечує швидкість передачі сигналу та повну свободу рухів під час гри. А підключення через кабель USB Type-C дозволить використовувати мишку навіть тоді, коли вона потребує підзарядки.
Акумулятор 700мA*ч
Грайте та працюйте, не відволікаючись на зайві моменти. Вбудований акумулятор забезпечує до 50 годин роботи в автономному режимі, до 25 годин, якщо підсвічування увімкнено.
Яскрава, коли потрібно
У задній частині корпусу розташовані дві зони підсвічування з підтримкою 16,8 млн. кольорів та різноманітних ефектів.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + USB |
| Максимальна чутливість | 16000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Kailh GM 8.0 |
| Ресурс клавіш | 80 млн натиснень |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | Pixart PAW3335 |
| Акселерація | 50 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості | Підсвічування корпусу |
| Додатково |
Серцем Pulsar 2 Pro є надзвичайно енергоефективний та точний сенсор Pixart PAW 3335. Ніяких лагів та зривів, тільки надійна передача кожного вашого руху! У задній частині корпусу розташовані дві зони підсвічування з підтримкою 16,8 мільйонів кольорів та різноманітними ефектами, що дозволяє створювати яскраву та настроюючу атмосферу за вашим вибором і різноманітними ефектами, що дозволяє створювати яскраву та настроювальну атмосферу на ваш вибір |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 68 х 123 х 38 |
| Вага | 84 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Габарити | 360 x 300 |
| Товщина | 4 |
| Колір | Сірий |
Оновлена клавіатура HATOR Starfall Rainbow отримала кейкапи з повноціним підсвічуванням українських літер та нові перемикачі HATOR Aurum Red/Blue. Найкраще спіівідношення вартості та споживчих властивостей годі і шукати.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Перемикач | HATOR Aurum Red |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | Декілька кольорів |
| Особливості клавіш |
Повний хід - 4 мм Висота спрацьовування - 1.9 мм Сила натискання - 50 г |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/10/11 Mac OS Linux |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 432 x 132 x 39 |
| Вага | 1050 |
| Колір | Чорний з сірим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии