| 392 руб. | Kotofoto (5/12) |
| $492 | Amazon UK (5/12) |
| $492 | Amazon US (5/12) |
| 492,62 € | Amazon DE (5/12) |
| $492 | Amazon FR (5/12) |
| £693.57 | SmartTeck (4/12) |
| 186 грн | Y.ua (3/12) |
| 188 грн | Stylus (3/12) |
| 190 грн | Telemart (3/12) |
| 262,70 € | Alternate (3/12) |
| £480.70 | Box (3/12) |
| 75 грн | Comfy (2/12) |
| 152 руб. | Beru (2/12) |
| 185 грн | Moyo (2/12) |
| 248 бруб. | Fk (2/12) |
| £375.97 | Scan (2/12) |
| 404,55 € | CaseKing (2/12) |
| 51 руб. | xcom (1/12) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM4 підтримала п’ять поколінь Ryzen — від 1000-ї серії до 5000-ї. Материнська плата ASUS TUF GAMING B450-PLUS II працює на чипсеті B450 — це мейнстрим-рівень AM4 з розгоном процесора і пам’яті, шістьма SATA-портами і двома слотами M.2.
B450 відкриває розгін CPU і пам’яті з XMP-профілями — налаштування можна задати в UEFI без сторонніх утиліт. Основний слот PCIe 3.0 x16 закриває відеокарту класу RTX 4060–4070 у 1080p і 1440p.
Підтримка охоплює весь процесорний ряд Ryzen, включно з Zen 3. Для свіжих чипів USB BIOS FlashBack дає змогу оновити прошивку без встановленого процесора — через флешку і кнопку на задній панелі.
На материнській платі ASUS TUF GAMING B450-PLUS II стоїть вузол живлення з 8+2 DrMOS-каскадів — нетипова конфігурація для мейнстрім-B450, де зазвичай ставлять шість фаз на дискретних MOSFET. DrMOS об’єднує high-side і low-side ключі з драйвером в одному корпусі — це знижує температуру VRM і підіймає ККД на навантаженні.
Каскади працюють у зв’язці з TUF Chokes і TUF Capacitors — допуск конденсаторів на 52% ширший за стандарт, ресурс у 2.5 раза довший. Масивний радіатор поверх індукторів і DrMOS знімає тепло через термопрокладки.
Запасу з живлення вистачає на всю актуальну низку Ryzen — Ryzen 5 5600 і Ryzen 7 5700X з TDP 65 Вт працюють із тепловим резервом, Ryzen 9 5900X зі 105 Вт — верхня робоча межа без агресивного розгону. Через UEFI можна налаштувати множник і напруги напряму.
Збирачеві на платі серії ASUS TUF GAMING B450-PLUS доступні до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі на чотирьох слотах DIMM. Базова частота — 2133 МГц, діапазон XMP-розгону доходить до 4400 МГц.
Для Ryzen 3000 і 5000 робочий орієнтир — 3600 МГц із таймінгами CL16–18. На цій частоті Infinity Fabric працює з пам’яттю в режимі 1:1 без втрат на дільнику, приріст в іграх — 5–10% проти базового DDR4–2666. Вище 3733 МГц шина перемикається в дільник 2:1, тому 3600 МГц залишається точкою балансу для ігрових збірок на Ryzen.
Чотири слоти дають змогу нарощувати пам’ять у кілька кроків — старт із двох планок по 8 або 16 ГБ, добір парами до 32 або 64 ГБ без заміни першого комплекту.
Головний слот PCIe 3.0 x16 приймає відеокарту будь-якого сучасного класу. SafeSlot армує роз’єм подвійною пайкою до PCB і металевою обоймою — кріплення тримає вагу важких GPU без прогину. Другий PCIe x16 працює в режимі x4 під карти захоплення, три PCIe x1 — під дрібну периферію.
Два M.2-слоти в ASUS TUF GAMING B450-PLUS II підтримують NVMe-накопичувачі. Основний дає PCIe 3.0 x4 зі швидкостями до 3.5 ГБ/с — цього достатньо для системного диска та ігор. Другий працює по PCIe 2.0 x4 під вторинний NVMe або кеш-накопичувач. Перший додатково підтримує M.2 SATA — для SSD у форматі SATA з M.2-роз’ємом.
Шість портів SATA III тримають HDD і 2.5-дюймові SSD без перехідників, RAID 0, 1 і 10 можна зібрати через UEFI.
ESD Guards тримають повітряний розряд ±10 кВ і контактний ±6 кВ — галузевий стандарт ±6 кВ і ±4 кВ. TUF LANGuard додає захист Realtek-Ethernet від блискавки та статики, а неіржавна I/O-панель проходить 72-годинний тест соляним туманом — утричі більший за типовий регламент у 24 години.
За аудіо на платі TUF GAMING B450 PLUS II відповідає кодек Realtek S1200A зі SNR 108 дБ — проти ALC887 зі SNR близько 90 дБ у мейнстрім-плат сегмента. Aura Sync об’єднує підсвічування плати і сумісних пристроїв в один профіль через два 12V RGB-роз’єми.
Через конфігуратор ПК на Telemart можна підібрати процесор, кулер і пам’ять для платформи AM4. Експерти допоможуть вибрати сумісний Ryzen, замовлення доставляються по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v2.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | CrossFire X |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | 2475 |
| Частота відеопам'яті | 17000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20139 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1a 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3072 |
| Довжина відеокарти | 192 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Рекомендована потужність БЖ | 450 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Система охолодження WINDFORCE |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 1 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідвід Підтримка XMP 2.0 SPD Latency 17-17-17 SPD Speed - 2400MHz SPD Voltage - 1.2V Синхронізуйте ефекти RGB-підсвічування завдяки технології Infrared Sync Technology Kingston FURY |
| Габарити | 133.35 x 45.76 x 8.29 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 34.7 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Вага | 1.95 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 4 pin (12 V) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1650 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 27.8 |
| Повітряний потік | 64.5 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 158 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.14 |
| Споживана потужність | 1.68 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Радіатор і вентилятор прикрашені підсвічуванням, яка підтримує систему управління підсвічуванням ASUS Aura Sync |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 77 x 157.5 |
| Вага | 650 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Seagate BarraCuda |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Кількість пластин | 1 пластина |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 210 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 64 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 300 тис. |
| Рівень шуму | 24 |
| Ударостійкість |
80 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 5.3 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Додатково |
Швидкість передачі даних для інтерфейсу SATA 6.0/3.0/1.5 Гбіт/с Температура зберігання від -40 до + 70° C Підтримують технологію самошифрування, яка захищає дані апаратним способом, і функцію Instant Secure Erase для простого, швидкого і безпечного виведення накопичувача з експлуатації Відповідає вимогам специфікацій з очищення дисків NIST 800-88, а також стандарту Opal від групи Trusted Computer Group (TCG) |
| Габарити | 101.6 x 19.99 x 146.99 |
| Вага | 400 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 6 шт |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Максимальна висота кулера | 163 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | Магнітні пилові фільтри легко знімаються та чистяться |
| Матеріал | Сталь, скло та пластик |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 446 x 396 x 204 |
| Вага | 4.7 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 100 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 110 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1.4b 1 x VGA 1 x DisplayPort 1.2a |
| Додаткові інтерфейси |
1 x mini-Jack (3.5 мм) IN 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Фірмові технології |
Less Blue Light Anti-Flicker |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення |
| Габарити | 539.5 x 219.7 x 405.9 |
| Габарити в упаковці | 600 x 140 x 400 |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 4.9 |
| Колір | Чорний |
Геймеру на змагальних шутерах тісно за повнорозмірною клавіатурою — розмах мишею впирається в нумпад. Виробник прибрав цифровий блок і зібрав HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange у формфакторі 80%: 87 клавіш у корпусі 360?133 мм і вазі 975 грамів. Права рука отримує додатковий простір для флік-шотів — типовий виграш TKL перед повнорозмірною розкладкою. Алюмінієва пластина під клавішами утримує корпус від зсуву при різких натисканнях.
Aurum Orange підходить для шутерів, де швидкість відгуку важливіша за тактильне клацання. Клавіша опускається на 4 мм до упору, спрацьовує на 1.9 мм — лінійно, без тактильного бампа. Сила натискання 50 грамів блокує випадкові натискання і не стомлює на довгих матчах.
POM-корпус Aurum Orange знижує тертя стема під час руху, а подовжена пружина видає рівномірне зусилля по всій довжині ходу. Заводське мастило прибирає ефект «піску», а контакти з композитно-золотим покриттям витримують 70 мільйонів натискань.
У HATOR Rockfall 2 TKL Mecha вбудували подвійний контур шумоізоляції: піна EVA йде по обидва боки друкованої плати і гасить паразитну вібрацію до металевої пластини. Завдяки цьому клавіатура звучить глухіше за типову механіку без обробки — приглушений «тун» замість різкого «кліка». Оскільки пробіл зазвичай голосніший за інші клавіші, під ним розміщено окремий шар звукопоглинальної піни, а в комплекті постачається знімна прокладка.
HATOR замінила сталеву пластину клавіатури анодованим алюмінієм — і отримала три ефекти відразу:
Ентузіасти додають обробку самі після купівлі — але в HATOR Rockfall 2 TKL вона включена з коробки. POM-пластик на довгих клавішах знижує тертя, а мастило усуває дзвінкий призвук при поверненні стема. Shift, Enter і пробіл у Rockfall 2 тиснуть однаково по всій площині.
Око зчитує однорідність світіння: прозора полікарбонатна кришка світча працює як лінза і розподіляє світло світлодіода за подвійною легендою PBT-кейкапів. HATOR посилила підсвічування в ревізії HTK-520 щодо першого покоління Rockfall 2. Через фірмове ПЗ можна налаштувати кожну клавішу окремо — 16.8 мільйона відтінків, п’ять рівнів яскравості, чотирнадцять ефектів. Без софта працюють Fn-комбінації: дихання, хвиля, мерехтіння, дощові краплі, реакція на натискання.
Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL зберігає розкладку, макроси і профілі підсвічування у вбудованій пам’яті — перенесення на інший ПК не вимагає встановлення ПЗ. Fn+F11 запускає запис макросу на льоту, призначення — на клавіші Y, U, I, I, O, P. Через фірмове ПЗ HATOR можна розширити послідовність до сорока дій і залучити три кнопки миші. Цього достатньо для бойових і утилітарних комбо в MMO і RPG. Ігровий режим блокує Win і Alt+F4, щоб ніщо не заважало геймінгу.
Telemart доставляє HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange Новою Поштою по всій Україні. Заводська гарантія діє 24 місяці.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Hator Aurum Orange |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування - 1.9 ±0.4 мм Повний хід - 4 ±0.4 мм Сила натискання - 50 ±10% г N-key ROLLOVER- будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Повністю програмовані клавіші із записом макросів на льоту |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково |
Використання якісних матеріалів та попереднє мастило перемикачів у процесі виробництва Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) та використання алюмінієвої пластини 16.8 мільйонів кольорів RGB підсвічування з можливістю налаштування для кожної клавіші окремо та п'ятьма рівнями яскравості Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Габарити | 290 x 240 |
| Товщина | 2 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии