| $338 | Amazon FR (5/10) |
| 338,52 € | Amazon DE (5/10) |
| $338 | Amazon US (5/10) |
| $170 | Amazon UK (4/10) |
| 290,34 € | CaseKing (3/10) |
| 306,79 € | Alternate (3/10) |
| 359 грн | Y.ua (3/10) |
| 363 грн | Stylus (3/10) |
| 390 грн | Telemart (3/10) |
| 392 грн | Comfy (3/10) |
| 209 руб. | Kotofoto (2/10) |
| £230.33 | Box (2/10) |
| £245.43 | SmartTeck (2/10) |
| 246 бруб. | Fk (2/10) |
| 274 грн | Touch (2/10) |
| 154 грн | Moyo (1/10) |
| 475 руб. | xcom (1/10) |
В іграх частота кадрів частіше залежить від двох-трьох швидких ядер, а не від їхньої загальної кількості. AMD Ryzen 5 5600X розробили під таке навантаження: шість ядер Zen 3 справляються з більшістю ігор. На платформі AM4 процесор займає нішу між бюджетними чотириядерниками та старшими багатоядерними моделями, де бюджет збірки переважно йде на відеокарту. Звідси його роль як основи для ігрового ПК початкового та середнього рівня.
Ryzen 5 5600X — шестиядерний процесор архітектури Zen 3 з підтримкою SMT, тобто з 12 потоками. Базова частота — 3.7 ГГц, у бусті одне-два ядра підіймаються до 4.6 ГГц — від пікової залежить чутливість в іграх. Кеш третього рівня — 32 МБ, другого — 3 МБ. Обсяг L3 скорочує звернення до пам'яті в насичених сценах. AMD виробляє чип за 7-нм техпроцесом TSMC. Процесор підтримує PCIe 4.0 з 20 лініями та двоканальну пам'ять DDR4-3200. Вбудованої графіки немає — зображення формує дискретна відеокарта.
Основний приріст над попереднім поколінням забезпечує архітектура Zen 3: порівняно із Zen 2 вона підвищує продуктивність на такт (IPC) на 19%. Головна зміна — у кеші: ядра одного кристала отримали єдиний блок L3, тоді як у Zen 2 він ділився на два сегменти по 16 МБ, а ядра обмінювалися даними через Infinity Fabric. Єдиний кеш L3 прибирає затримку між сегментами, і в іграх, чутливих до латентності, це помітно найбільше.
Ігровий потенціал Ryzen 5 5600X простіше оцінити в порівнянні з попередником і старшими моделями. Порівняно з Ryzen 5 3600X процесор додає в іграх до 20% частоти кадрів на тій самій відеокарті — основний внесок дає перехід на Zen 3. Зі старшими 5800X і 5900X різниця в іграх зазвичай не перевищує 5%: проєкти рідко задіюють більше ніж шість ядер. Додаткові блоки дають ефект у рендерингу та компіляції, а в ігровій роздільній здатності навантаження зміщується на відеокарту.
Багатопотоковості вистачає для фонових завдань: у Cinebench R23 процесор набирає близько 11 300 балів — цього достатньо для аматорського монтажу та трансляції гри, коли кодування виконує графічний адаптер.
Платформа AM4 визначає вибір материнської плати та доступні функції, а рівень підтримки Ryzen 5 5600X залежить від чипсета:
Для апгрейду це зручно: на багатьох платах AM4 попередніх поколінь достатньо оновити прошивку. Пам'ять працює у двоканальному режимі до DDR4-3200, і від її частоти та таймінгів напряму залежить результат в іграх.
Енергопрофіль спрощує бюджетну збірку. TDP становить 65 Вт, під повним навантаженням піковий пакет живлення сягає 88 Вт — помірне тепловиділення для компактного кулера. BOX-версію AMD комплектує вентилятором Wraith Stealth, і для штатних частот його досить.
Суфікс X у назві означає розблокований множник — процесор підтримує ручний розгін. Через Precision Boost Overdrive частота зростає до 4.7–4.85 ГГц, для такого режиму підійде баштовий повітряний кулер і плата на B550 або X570 зі стабільним живленням. Базовій збірці розгін не обов'язковий — штатних частот вистачає для ігрового ПК.
Telemart супроводжує придбання Ryzen 5 5600X трирічною гарантією та доставляє процесори по всій Україні — Новою поштою, Укрпоштою або Meest. Сумісну плату та пам'ять можна підібрати в онлайн-конфігураторі ПК, а за потреби складання виконають спеціалісти магазину.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 21950 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Gigabyte B450M DS3H WIFI (sAM4, AMD B450)
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 3600 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Модуль Bluetooth | 5.0 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.1 | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| SYS_FAN | 1 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.1 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only) RGB Fusion 2.0 - синхронізація з іншими пристроями AORUS |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −20 до +65 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
288-контактний модуль DIMM Підтримка XMP 2.0 |
| Габарити | 133.35 x 40 x 8 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | White |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 15 |
| +3.3V | 15 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OPP (Захист від перевантаження по сумарній потужності по всіх каналах) OVP (Захист від подачі підвищеної напруги) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2800 |
| Ресурс записи (TBW) | 640 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла |
| Додатково | Кабель-менеджмент 22 мм |
| Матеріал | SPCC Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 440 x 360 x 210 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Об’єднуючи футуристичний дизайн і передові технології, монітори Samsung Odyssey G5 займають центральне місце на ринку ігрових рішень. Ці панелі створили для тих, хто не шукає компромісів. Радикально вигнутий екран із кривиною 1000R і разючі швидкісні характеристики забезпечують глибоке занурення та вирішальну перевагу в найдинамічніших сценах.
Основу вражень від Samsung Odyssey G5 S27CG550 формує його дисплей. Вигнутий екран з радіусом 1000R повторює поле зору людини, завдяки чому зображення повністю заповнює периферійний огляд. Це створює відчуття, ніби ігровий світ оточує з усіх боків. Роздільна здатність QHD (2560?1440) пропонує в 1.7 раза більше пікселів порівняно з Full HD, роблячи картинку неймовірно чіткою.
Технологія HDR розширює динамічний діапазон, підвищуючи загальну яскравість і забезпечуючи глибокі тіні без втрати деталей. Завдяки VA-матриці досягається висока статична контрастність (2500:1), що робить кольори насиченими і живими. Деякі широкоформатні моделі зі співвідношенням сторін 21:9 ще більше підсилюють кінематографічний ефект.
Для перемоги в змагальних іграх важлива кожна частка секунди. Odyssey G5 забезпечує ідеальну плавну картинку без затримок і артефактів, що критично важливо для високого FPS.
Технічні характеристики монітора відповідають вимогам, які висуває сучасний кіберспорт:
Поєднання цих параметрів дає змогу миттєво реагувати на події в грі. Саме така чуйність перетворює динамічні ігри з простої розваги на справжній змагальний процес, де майстерність гравця розкривається повною мірою.
Samsung Odyssey OLED G5 оснастили технологіями, які покращують ігровий досвід і захищають зір. AMD FreeSync Premium синхронізує частоту оновлення екрана з високою частотою кадрів відеокарти, усуваючи розриви та пригальмовування. Це забезпечує стабільне зображення без візуальних перешкод.
Додаткові функції створюють комфортні умови для багатогодинних сесій:
Ці технології роблять рішення купити монітор Samsung Odyssey G5 оптимальним не тільки для ігор, а й для роботи з графікою, відео та іншим мультимедійним контентом, де важлива точність передачі кольору і комфорт для очей. Футуристичний дизайн корпусу доповнює будь-який ігровий сетап, а для під’єднання пристроїв передбачені порти HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 2500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB 2.0 (Service) 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1000R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 40 |
| Фірмові технології |
Black Equalizer Refresh Rate Optimizor Low Input Lag Super Arena Gaming UX Auto Source Switch+ |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран HDR10 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
616.6 x 477.4 x 272.6 мм (з підставкою) 614.6 x 382.8 x 120 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 679 x 188 x 438 |
| Вага |
4.1 кг (з підставкою) 3.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.7 |
| Колір | Чорний |
Razer Ornata V3 X
Зробіть перший крок до продуктивності наступного рівня з низькопрофільною ергономічною ігровою клавіатурою, розробленою для того, щоб підняти вашу роботу та гру на новий рівень. Завдяки новому ультратонкому форм-фактору, міцнішим ковпачкам клавіш і підсвітці Razer Chroma RGB, ця клавіатура є ідеальним представленням нашої несправедливої переваги.
Низькопрофільні клавіші
Завдяки тоншим клавішним ковпачкам і коротшим перемикачам ви зможете насолоджуватися природним положенням рук на низькопрофільній ергономічній ігровій клавіатурі, що дає змогу працювати та грати годинами безперервно без напруги в суглобах.
Тихі мембранні перемикачі
Razer Ornata V3 X ідеально підходить для тих, хто віддає перевагу більш тихій і комфортній роботі під час гри або набору тексту.
Ковпачки клавіш з UV-покриттям
Клавішні ковпачки цієї клавіатури довговічніші за звичайні, UV-покриття забезпечує стійкість написів до стирання і захищає клавіші від зносу в разі частого використання.
Надійний, стійкий до проливання дизайн
Міцна конструкція Razer Ornata V3 X досить стійка до інтенсивних ігрових сесій і наслідків незначних влучень води.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 2 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Кількість мультимедійних клавіш | 7 клавіш |
| Перемикач | Razer Membrane Switch |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Безшумні мембранні перемикачі |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Наявність | Підставка для рук |
| Особливості |
Вологозахист Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Програмовані клавіші із записом макросів RGB-підсвічування Razer Chroma для однієї зони Міцна конструкція із захистом від пролиття рідини Варіанти прокладки кабелю Razer Synapse Плетений оптоволоконний кабель |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 443 x 144 x 31 |
| Вага | 760 |
| Колір | Чорний |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4080 SUPER |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2580 |
| Частота відеопам'яті | 23000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 34339 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 10240 |
| Довжина відеокарти | 328 |
| Висота відеокарти | 137 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin x3 |
| Додаткова інформація |
Тензорні ядра 4-го покоління: збільшення продуктивності до 2 разів Ядра RT 3-го покоління: збільшення продуктивності трасування променів до 2 разів NVIDIA DLSS 3 AURA Sync |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии