| 891,48 € | Alternate (8/14) |
| £964.87 | SmartTeck (8/14) |
| $688 | Amazon US (6/14) |
| $688 | Amazon UK (6/14) |
| 688,67 € | Amazon DE (6/14) |
| $688 | Amazon FR (6/14) |
| £763.15 | Box (6/14) |
| 516 бруб. | Fk (5/14) |
| 519 грн | Y.ua (5/14) |
| 523 грн | Stylus (5/14) |
| 595,56 € | CaseKing (5/14) |
| 817 руб. | Kotofoto (5/14) |
| 468 грн | Touch (4/14) |
| 555 грн | Comfy (4/14) |
| £230.96 | Scan (3/14) |
| 231 грн | Telemart (3/14) |
| 282 грн | Moyo (3/14) |
| 131 руб. | Pleer (2/14) |
| 165 руб. | Beru (2/14) |
| 51 руб. | xcom (1/14) |
Елітну продуктивність для професійних завдань і безкомпромісний геймінг забезпечує процесор AMD Ryzen 9 5900X. Цей чип поєднує велику кількість обчислювальних потоків з високими тактовими частотами, що робить його ідеальним вибором для ентузіастів, яким потрібна максимальна віддача від свого ПК.
Висока продуктивність процесора складається з декількох ключових технологічних рішень, реалізованих на рівні архітектури та компонування. Ці елементи в сукупності визначають, наскільки швидко й ефективно чип справляється з різними типами навантажень.
Основа продуктивності AMD Ryzen 9 5900X — передова 7-нм архітектура Zen 3. Процесор оперує 12 фізичними ядрами і 24 логічними потоками, що дає йому змогу виконувати паралельні обчислення. Це значно прискорює робочі процеси. Завдання, які вимагають інтенсивних розрахунків, виконуються швидше.
Процесор особливо ефективний у:
Така багатопотокова міць робить систему чуйною за одночасної роботи кількох ресурсомістких застосунків.
Ryzen 9 5900X працює на базовій частоті 3.7 ГГц, але технологія Precision Boost 2 автоматично підвищує її до 4.8 ГГц під навантаженням. Це гарантує миттєвий відгук у застосунках і високий FPS в іграх. Доповнюють характеристики Ryzen 9 5900X 64 МБ L3-кешу — швидкий буфер, що надає миттєвий доступ до даних.
В іграх це забезпечує:
Поєднання високої тактової частоти і великого кешу робить цей процесор чудовим вибором для роботи та ігор.
Одна з головних переваг Ryzen 9 5900X — його сумісність із поширеною платформою AM4. Це відкриває шлях до значного апгрейду для власників систем на базі чипсетів B550 або X570. Можна встановити один із найпродуктивніших процесорів для цієї платформи, не змінюючи материнську плату та оперативну пам’ять DDR4. Такий підхід дає змогу отримати збільшену потужність із меншими витратами. У 2025 році цей чип залишається одним із найкращих апгрейдів, здатним значно підвищити продуктивність перевіреної часом збірки.
Купити Ryzen 9 5900X за вигідною ціною з гарантією можна в Telemart. В асортименті магазину представлені як BOX-версія, так і Tray-варіант процесора, що дає гнучкість під час складання оптимальної конфігурації. Купівля в Telemart — це розумна інвестиція в продуктивність системи, яка залишатиметься актуальною для роботи та ігор ще довгий час.
| Лінійка | AMD Ryzen 9 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 12 ядер |
| Кількість потоків | 24 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 4800 |
| Об'єм кешу L3 | 65536 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 39298 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM4 підтримала п’ять поколінь Ryzen — від 1000-ї серії до 5000-ї. Материнська плата ASUS TUF GAMING B450-PLUS II працює на чипсеті B450 — це мейнстрим-рівень AM4 з розгоном процесора і пам’яті, шістьма SATA-портами і двома слотами M.2.
B450 відкриває розгін CPU і пам’яті з XMP-профілями — налаштування можна задати в UEFI без сторонніх утиліт. Основний слот PCIe 3.0 x16 закриває відеокарту класу RTX 4060–4070 у 1080p і 1440p.
Підтримка охоплює весь процесорний ряд Ryzen, включно з Zen 3. Для свіжих чипів USB BIOS FlashBack дає змогу оновити прошивку без встановленого процесора — через флешку і кнопку на задній панелі.
На материнській платі ASUS TUF GAMING B450-PLUS II стоїть вузол живлення з 8+2 DrMOS-каскадів — нетипова конфігурація для мейнстрім-B450, де зазвичай ставлять шість фаз на дискретних MOSFET. DrMOS об’єднує high-side і low-side ключі з драйвером в одному корпусі — це знижує температуру VRM і підіймає ККД на навантаженні.
Каскади працюють у зв’язці з TUF Chokes і TUF Capacitors — допуск конденсаторів на 52% ширший за стандарт, ресурс у 2.5 раза довший. Масивний радіатор поверх індукторів і DrMOS знімає тепло через термопрокладки.
Запасу з живлення вистачає на всю актуальну низку Ryzen — Ryzen 5 5600 і Ryzen 7 5700X з TDP 65 Вт працюють із тепловим резервом, Ryzen 9 5900X зі 105 Вт — верхня робоча межа без агресивного розгону. Через UEFI можна налаштувати множник і напруги напряму.
Збирачеві на платі серії ASUS TUF GAMING B450-PLUS доступні до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі на чотирьох слотах DIMM. Базова частота — 2133 МГц, діапазон XMP-розгону доходить до 4400 МГц.
Для Ryzen 3000 і 5000 робочий орієнтир — 3600 МГц із таймінгами CL16–18. На цій частоті Infinity Fabric працює з пам’яттю в режимі 1:1 без втрат на дільнику, приріст в іграх — 5–10% проти базового DDR4–2666. Вище 3733 МГц шина перемикається в дільник 2:1, тому 3600 МГц залишається точкою балансу для ігрових збірок на Ryzen.
Чотири слоти дають змогу нарощувати пам’ять у кілька кроків — старт із двох планок по 8 або 16 ГБ, добір парами до 32 або 64 ГБ без заміни першого комплекту.
Головний слот PCIe 3.0 x16 приймає відеокарту будь-якого сучасного класу. SafeSlot армує роз’єм подвійною пайкою до PCB і металевою обоймою — кріплення тримає вагу важких GPU без прогину. Другий PCIe x16 працює в режимі x4 під карти захоплення, три PCIe x1 — під дрібну периферію.
Два M.2-слоти в ASUS TUF GAMING B450-PLUS II підтримують NVMe-накопичувачі. Основний дає PCIe 3.0 x4 зі швидкостями до 3.5 ГБ/с — цього достатньо для системного диска та ігор. Другий працює по PCIe 2.0 x4 під вторинний NVMe або кеш-накопичувач. Перший додатково підтримує M.2 SATA — для SSD у форматі SATA з M.2-роз’ємом.
Шість портів SATA III тримають HDD і 2.5-дюймові SSD без перехідників, RAID 0, 1 і 10 можна зібрати через UEFI.
ESD Guards тримають повітряний розряд ±10 кВ і контактний ±6 кВ — галузевий стандарт ±6 кВ і ±4 кВ. TUF LANGuard додає захист Realtek-Ethernet від блискавки та статики, а неіржавна I/O-панель проходить 72-годинний тест соляним туманом — утричі більший за типовий регламент у 24 години.
За аудіо на платі TUF GAMING B450 PLUS II відповідає кодек Realtek S1200A зі SNR 108 дБ — проти ALC887 зі SNR близько 90 дБ у мейнстрім-плат сегмента. Aura Sync об’єднує підсвічування плати і сумісних пристроїв в один профіль через два 12V RGB-роз’єми.
Через конфігуратор ПК на Telemart можна підібрати процесор, кулер і пам’ять для платформи AM4. Експерти допоможуть вибрати сумісний Ryzen, замовлення доставляються по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v2.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | CrossFire X |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
MSI GeForce RTX 4070 SUPER VENTUS 3X OC 12228MB (RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 3X OC)
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 SUPER |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2520 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30194 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 7168 |
| Довжина відеокарти | 308 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 650 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості |
Extreme Performance: 2520 MHz (MSI Center) Boost: 2505 MHz |
| Колір | Чорний з сірим |
Браузер з десятком вкладок, месенджер і робочий застосунок з’їдають шістнадцять гігабайтів оперативної пам’яті цілком — система скидає дані у файл підкачки, з’являються мікрофризи і затримки. Kingston випустила комплект Kingston Fury Beast DDR4 на 3200 МГц, щоб подвоїти обсяг і пропускну здатність без ручного налаштування BIOS.
Комплект KF432C16BB1K2/32 складається з двох модулів по 16 ГБ у форматі DIMM 288-pin з конфігурацією 2Rx8 — два ранги на модуль завантажують контролер пам?яті рівномірніше і зберігають стабільність на високих частотах. Алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні надбудови заради універсальної сумісності. Пропускна здатність на штатних 3200 МГц досягає 25 600 МБ/с.
Розробники Kingston прошили в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — вибір потрібного займає один пункт у BIOS:
Без активації XMP модулі стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка для першого запуску. Чипи SK Hynix D-die на цих планках розганяються до 3600–3733 МГц — якраз у зону синхронізації з Infinity Fabric на платформі AMD AM4.
Два модулі по 16 ГБ активують двоканальний режим і подвоюють смугу пропускання порівняно з однією планкою на 32 ГБ. Процесор отримує дані одразу двома каналами — різниця відчутна від завантаження ігрових локацій до рендерингу. Встановлення просте: модулі займають слоти A2 і B2 (другий і четвертий від процесора на більшості плат), материнська плата розпізнає двоканальну конфігурацію автоматично.
Kingston Fury Ddr4 3200 2x16 сертифікували за Intel XMP 2.0 і присвоїли статус AMD Ryzen Ready — плати на чипсетах B450, B550, X570 (AMD) і B560, Z590, B660, Z790 (Intel) коректно зчитують профілі розгону. Перед встановленням оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу при 1080p відеокарта справляється легко, а процесор часто впирається у швидкість оперативної пам’яті — Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочує просідання мінімального FPS і прибирає мікрофризи при завантаженні локацій. Тридцять два гігабайти дають запас для одночасного стримінгу через OBS і гри без пропуску кадрів. У робочих сценаріях обсяг розкривається не гірше:
У режимі JEDEC модулі споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. Активація XMP підіймає напругу до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть під тривалим навантаженням. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією від виробника.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 32GB 3200MHz 32GB доступний у Telemart з доставленням по всій Україні — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, кур’єр. Оцінити модулі наживо і забрати того ж дня можна в одному з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 25.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 40 |
| +12V2 | 36 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 1.85 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості |
Цифровий дисплей Регулятор обертів |
| Додатково |
На цифровому екрані в режимі реального часу відображається температура та завантаження ЦП вашої системи, а також є попередження про високу температуру Дисплей керується за допомогою простої програми, для якої потрібно лише відкритий роз'єм USB 2.0 |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 126 x 97 x 156 |
| Вага | 695 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 3500 |
| Швидкість запису | 2100 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.2 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Toshiba P300 |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 64 |
| Середній час доступу | 4.17 |
| Рівень шуму | 26 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.4 |
| Додатково | Швидкість передачі даних для інтерфейсу SATA 6.0/3.0/1.5 Гбіт/с |
| Габарити | 26.1 x 101.6 x 147 |
| Вага | 450 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX CEB |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 190 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 10 слотів розширення |
| Додатково | Слот розширення типу 7 + 3 |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для гарнітури |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Синхронізація RGB з материнською платою RGB-підсвічування логотипу COUGAR Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора/Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 230 x 491 x 386 |
| Габарити в упаковці | 287 х 573 х 488 |
| Вага в упаковці | 5.85 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Ігровий монітор MSI MAG 275QF успішно поєднує передові технології та доступність, роблячи Quad HD геймінг реальністю для гравців із різним бюджетом. Він забезпечує частоту оновлення 180 Гц для максимальної плавності та деталізовану роздільну здатність 2K QHD для чіткої картинки. Швидкий відгук матриці та технологія синхронізації завершують образ ідеального інструменту для перемог у динамічних іграх.
Успіх у динамічних іграх залежить від мілісекунд і точного сприйняття ігрового середовища. Кожна характеристика MSI MAG 275QF підпорядкована головному завданню — мінімізувати затримки та максимізувати деталізацію.
В основі монітора 27" MSI MAG 275QF лежить 27-дюймова матриця Rapid IPS, яка забезпечує кути огляду до 178 градусів і точну передачу кольору. Роздільна здатність WQHD (2560?1440) пропонує оптимальну щільність пікселів для такої діагоналі — зображення виходить деталізованим, а окремі точки непомітні зі звичайної відстані. Це дає змогу відеокартам середнього та високого класу розкрити свій потенціал, забезпечуючи стабільний FPS.
Ключова перевага для геймерів — частота оновлення 180 Гц. Екран здатний відображати до 180 кадрів за секунду, що робить рух в іграх плавним і чуйним. Для змагальних шутерів і перегонових симуляторів така частота критично важлива — вона дає змогу швидше реагувати на дії супротивників і точніше відстежувати цілі.
Ще одна причина купити MSI MAG 275QF — мінімальний час відгуку матриці — всього 1 мс (GtG), у деяких режимах до 0.5 мс. Цей параметр визначає, як швидко піксель змінює свій колір. Малий час відгуку усуває змазування і шлейфи за рухомими об’єктами. Чіткість картинки зберігається при різких поворотах камери.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з кількістю кадрів GPU. Це розв'язує дві проблеми: розриви зображення і підвисання, що виникають через невідповідність швидкості роботи матриці та відеокарти. У результаті виходить плавний відеоряд без артефактів. Діапазон роботи технології — від 48 до 180 Гц.
Дисплей MSI MAG 275QF здатний відображати до 1.07 мільярда кольорів завдяки технології 8 біт + FRC, що забезпечує плавні градієнти та насичену картинку. Колірне охоплення sRGB перебуває на рівні типових ігрових рішень, цього достатньо для яскравого зображення в іграх і під час перегляду контенту. Контрастність 1000:1 і яскравість 300 кд/м? стандартні для IPS-панелей і забезпечують хорошу читаність у темних і світлих сценах. Монітор також підтримує HDR Ready.
Для підключення передбачені сучасні порти: один DisplayPort 1.4 і два HDMI 2.0b, що дає змогу одночасно під’єднати ПК і консолі. Управління налаштуваннями здійснюється через зручний джойстик на задній панелі. Ергономічна підставка дає змогу регулювати кут нахилу екрана від -5° до +20° для комфортного положення. За потреби монітор можна встановити на кріплення VESA 100?100 мм.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 78 |
| Adobe RGB | 82 |
| sRGB | 101 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.3 x 220.1 x 454.6 мм (з підставкою) 613.3 x 57.9 x 360.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 129 x 463 |
| Вага |
3.95 кг (з підставкою) 3.57 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.35 |
| Колір | Чорний |
Геймеру на змагальних шутерах тісно за повнорозмірною клавіатурою — розмах мишею впирається в нумпад. Виробник прибрав цифровий блок і зібрав HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange у формфакторі 80%: 87 клавіш у корпусі 360?133 мм і вазі 975 грамів. Права рука отримує додатковий простір для флік-шотів — типовий виграш TKL перед повнорозмірною розкладкою. Алюмінієва пластина під клавішами утримує корпус від зсуву при різких натисканнях.
Aurum Orange підходить для шутерів, де швидкість відгуку важливіша за тактильне клацання. Клавіша опускається на 4 мм до упору, спрацьовує на 1.9 мм — лінійно, без тактильного бампа. Сила натискання 50 грамів блокує випадкові натискання і не стомлює на довгих матчах.
POM-корпус Aurum Orange знижує тертя стема під час руху, а подовжена пружина видає рівномірне зусилля по всій довжині ходу. Заводське мастило прибирає ефект «піску», а контакти з композитно-золотим покриттям витримують 70 мільйонів натискань.
У HATOR Rockfall 2 TKL Mecha вбудували подвійний контур шумоізоляції: піна EVA йде по обидва боки друкованої плати і гасить паразитну вібрацію до металевої пластини. Завдяки цьому клавіатура звучить глухіше за типову механіку без обробки — приглушений «тун» замість різкого «кліка». Оскільки пробіл зазвичай голосніший за інші клавіші, під ним розміщено окремий шар звукопоглинальної піни, а в комплекті постачається знімна прокладка.
HATOR замінила сталеву пластину клавіатури анодованим алюмінієм — і отримала три ефекти відразу:
Ентузіасти додають обробку самі після купівлі — але в HATOR Rockfall 2 TKL вона включена з коробки. POM-пластик на довгих клавішах знижує тертя, а мастило усуває дзвінкий призвук при поверненні стема. Shift, Enter і пробіл у Rockfall 2 тиснуть однаково по всій площині.
Око зчитує однорідність світіння: прозора полікарбонатна кришка світча працює як лінза і розподіляє світло світлодіода за подвійною легендою PBT-кейкапів. HATOR посилила підсвічування в ревізії HTK-520 щодо першого покоління Rockfall 2. Через фірмове ПЗ можна налаштувати кожну клавішу окремо — 16.8 мільйона відтінків, п’ять рівнів яскравості, чотирнадцять ефектів. Без софта працюють Fn-комбінації: дихання, хвиля, мерехтіння, дощові краплі, реакція на натискання.
Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL зберігає розкладку, макроси і профілі підсвічування у вбудованій пам’яті — перенесення на інший ПК не вимагає встановлення ПЗ. Fn+F11 запускає запис макросу на льоту, призначення — на клавіші Y, U, I, I, O, P. Через фірмове ПЗ HATOR можна розширити послідовність до сорока дій і залучити три кнопки миші. Цього достатньо для бойових і утилітарних комбо в MMO і RPG. Ігровий режим блокує Win і Alt+F4, щоб ніщо не заважало геймінгу.
Telemart доставляє HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange Новою Поштою по всій Україні. Заводська гарантія діє 24 місяці.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Hator Aurum Orange |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування - 1.9 ±0.4 мм Повний хід - 4 ±0.4 мм Сила натискання - 50 ±10% г N-key ROLLOVER- будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Повністю програмовані клавіші із записом макросів на льоту |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково |
Використання якісних матеріалів та попереднє мастило перемикачів у процесі виробництва Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) та використання алюмінієвої пластини 16.8 мільйонів кольорів RGB підсвічування з можливістю налаштування для кожної клавіші окремо та п'ятьма рівнями яскравості Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8500 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Живлення | Від порту USB |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | SteelSeries |
| Сенсор | SteelSeries TrueMove Core |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Полегшені |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 120.6 x 67 x 37.9 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Мультиспандекс |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 900 x 400 |
| Товщина | 3 |
| Особливості |
Прошивка по краю З поверхнею Speed З поверхнею Control |
| Додатково | Протиковзка гумова основа |
| Колір | Помаранчевий з принтом |
Razer Blackshark V2 X – це полегшена версія ігрової гарнітури, оснащена 50–мм динаміками Razer Triforce, кардіоїдним мікрофоном та пасивним шумопоглинанням, що забезпечує комфорт та високу якість звуку для ігор та спілкування.
Blackshark V2 X – це кіберспортивна гарнітура, створена для комфортних та довгих ігрових сесій. Вона оснащена 50-мм динаміками, які забезпечують чистий та потужний звук. Цей звук має широкий частотний діапазон, що дозволяє точно розпізнавати ігрові ефекти. Кардіоїдний мікрофон вловлює голос чітко та ізолює його від зовнішніх шумів та забезпечує якісну комунікацію під час гри. Легка конструкція (маса – всього 240 грам) та амбушюри з ефектом пам'яті роблять гарнітуру зручною навіть при тривалому використанні. Це відмінне рішення для тих, хто цінує звук та комфорт у кіберспортивних битвах.
Навушники Razer Blackshark V2 X мають такі технічні особливості:
50-мм динаміки Razer Triforce у гарнітури Razer BlackShark V2 X забезпечують чудову якість звуку завдяки тричастотному поділу, що дозволяє чітко відтворювати високі, середні та низькі частоти. Закриті навушники мають м'які амбушюри, які створюють комфортні умови для довгих ігрових сесій, а оголов'я з піни з ефектом пам'яті адаптується до форми голови, завдяки чому покращується звукоізоляція. Динаміки точно передають ігрові звуки та роблять їх більш об'ємними та деталізованими.
За рахунок кардіоїдного мікрофону Razer Hyperclear створюється максимальна чіткість та чистота передачі голосу в іграх та під час спілкування. Він фокусується на звуках, що виходять безпосередньо перед ним, за рахунок чого виключаються сторонні шуми з бокових та задніх напрямків. Це досягається завдяки його кардіоїдній діаграмі спрямованості, що дозволяє ефективно ізолювати голос від фонових звуків.
Razer Hyperclear забезпечує природне та чітке звучання, що особливо важливо у кіберспортивних іграх, де точна передача команд може впливати на результат матчу. Мікрофон також налаштовується через програмне забезпечення Razer Synapse, що надає можливість тонкого регулювання параметрів для досягнення оптимальної якості голосу.
7.1 Surround Sound у гарнітури Razer BlackShark V2 X – це об'ємний звук, що створює ефект просторового звучання. Він дозволяє користувачам максимально поринути в ігрове середовище. Ця система емулює звукове оточення та забезпечує точне позиціонування джерел звуків. Це особливо корисно у кіберспортивних іграх, де важлива реакція на звуки ворогів та навколишнього середовища. Використання 7.1 Surround Sound дозволяє почути кроки, постріли та багато інших важливих звуків із різних напрямків.
Гарнітура також оснащена амбушюрами зі штучної шкіри, які не лише забезпечують комфорт під час довгих ігрових сесій, а й сприяють додатковій звукоізоляції. Це покращує якість звуку, що відтворюється, і дозволяє краще зосередитися на ігровому процесі, не відволікаючись на сторонні шуми. Поєднання 7.1 Surround Sound та якісних матеріалів робить Razer BlackShark V2 X відмінним вибором для тих, хто шукає висококласну аудіо продукцію.
У Razer BlackShark V2 X доступна крос-платформна сумісність. Вона має аналоговий роз'єм 3.5 мм, що дозволяє підключати пристрій до різних платформ, включаючи ПК, ігрові консолі та мобільні пристрої. Особливо важлива сумісність із Windows 10 64-bit, оскільки це забезпечує використання всіх функціональних можливостей гарнітури, включаючи налаштування звуку та мікрофона через програмне забезпечення Razer Synapse.
Завдяки універсальному роз'єму гарнітура легко підключається до ПК, PlayStation та Xbox. Ось чому вона так затребувана серед геймерів та користувачів, що шукають зручний та багатофункціональний пристрій.
Бронюйте Razer BlackShark V2 X в інтернет-магазині TELEMART.UA за вигідними цінами. Доставка по всій Україні!
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 12 – 28 000 |
| Чутливість | 100 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | Круглий |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.3 |
| Штекер | Прямий |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −42 |
| Додатково |
Односпрямований (кардіоідний) мікрофон Співвідношення сигнал/шум: 60 дБ |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра з тканиною і піноматеріалом з ефектом пам'яті |
| Можливості |
Включення/вимикання мікрофона Регулювання гучності |
| Додатково |
50 мм динаміки Razer TriForce Діаметр внутрішньої чашки навушника: 63 x 43 мм Пасивне шумозаглушення |
| Вага | 240 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии