| 438 грн | Y.ua (4/8) |
| 440 грн | Stylus (4/8) |
| $454 | Amazon FR (4/8) |
| 454,24 € | Amazon DE (4/8) |
| $257 | Amazon US (3/8) |
| $257 | Amazon UK (3/8) |
| 303 бруб. | Fk (3/8) |
| 361 грн | Telemart (3/8) |
| £504.14 | SmartTeck (3/8) |
| 63 руб. | Kotofoto (2/8) |
| 144 руб. | Beru (2/8) |
| 181 грн | Comfy (2/8) |
| 193 руб. | xcom (2/8) |
| 483,80 € | Alternate (2/8) |
| 102 руб. | Just (1/8) |
| 225 грн | Touch (1/8) |
| 253,32 € | CaseKing (1/8) |
| £285.81 | Box (1/8) |
В іграх середнього класу частота та архітектура ядер важать більше, ніж їхня кількість: більшість проєктів завантажують лише кілька обчислювальних блоків. Ryzen 5 7600X — шестиядерний процесор архітектури Zen 4 з розблокованим множником, розрахований на такі збірки. У лінійці 7000 це базова ігрова модель і водночас точка входу на платформу AM5 — сокет із запасом для майбутніх апгрейдів.
Ігровий фокус 7600X складається з тактових частот, обсягу кешу та теплового пакета:
Шість ядер і дванадцять потоків належать до архітектури Zen 4 на 5-нм техпроцесі TSMC: вона підвищує кількість операцій за такт (IPC) порівняно з минулими поколіннями Ryzen.
В іграх 7600X трохи випереджає «однокласника» 7600 і відчутно обходить минуле покоління. Від 7600 на стоку його відділяє 2–5%: ядра, потоки та 38 МБ кешу спільні, вищий лише буст — 5.3 проти 5.1 ГГц. Розрив із Ryzen 5 5600X на архітектурі Zen 3 ширший: середній приріст в іграх доходить до 19%, в однопотоковому Cinebench R23 — до 28%.
При 1080p із продуктивною відеокартою лічильник кадрів у кіберспорті доходить до сотень — близько 480 FPS у CS:GO, а у важких проєктах на кшталт Cyberpunk 2077 і Battlefield V — до 160–190 FPS. У багатопотоковому Cinebench R23 процесор набирає близько 15 000 балів — рівень восьмиядерного Ryzen 7 5800X минулого покоління.
Процесор працює лише в сокеті AM5 — це актуальна платформа AMD із запасом на кілька поколінь. Пам’ять тут тільки DDR5: контролер офіційно підтримує DDR5-5200, а профіль AMD EXPO підіймає частоту до 6000 МТ/с без ручного налаштування таймінгів. Пропускна здатність PCIe 5.0 удвічі вища за четверте покоління — це запас для швидкісних NVMe-накопичувачів і майбутніх відеокарт.
Від вибору чипсета для процесора AMD Ryzen 5 7600X залежить доступ до розгону: для X-версії мінімум — B650 з оверклокінгом ядер і пам’яттю EXPO, а гарантований PCIe 5.0 для відеокарти є в B650E, X670E і X870E. Підтримку AM5 AMD пообіцяла на кілька поколінь — на сокеті вже працює лінійка Ryzen 9000, тому апгрейд можливий без заміни материнської плати.
За індекс X доплачують не в кожній збірці: різниця між версіями — у частоті та тепловому пакеті. У 7600X вищі і база, і буст: 4.7/5.3 проти 3.8/5.1 ГГц у 7600. Тепловий пакет 105 Вт проти 65 Вт дає більше запасу для автоматичного розгону Precision Boost Overdrive. Ядра, потоки та 38 МБ кешу в моделей ідентичні, тому на стоку різниця в іграх невелика.
Перевага X-версії проявляється за умови охолодження на 150+ Вт і зацікавленості в розгоні через PBO та Curve Optimizer. Більший тепловий запас дозволяє довше утримувати високі частоти під навантаженням. Кулер X-версії не входить до комплекту, а 7600 містить Wraith Stealth, тому охолодження під 105 Вт закладають у бюджет окремо.
Купити Ryzen 5 7600X у Telemart можна одразу з підбором сумісної платформи — у конфігураторі ПК доступна збірка «конфіга» під сокет AM5, також консультанти можуть допомогти з вибором чипсета й охолодження. Доступна послуга складання системи — ПК протестують майстри сервісу, після чого Telemart доставить замовлення по Україні Новою поштою або іншим перевізником.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 28876 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
5+2+2-фазне цифрове рішення VRM 4 модулі DIMM SMD з підтримкою модулів пам'яті AMD EXPO та Intel XMP Smart Fan 6: оснащений кількома датчиками температури, гібридними роз'ємами для вентиляторів та функцією зупинки вентилятора Q-Flash Plus: оновлення BIOS без встановлення процесора, пам'яті та відеокарти Надшвидкісне сховище: роз'єм PCIe 4.0 x4 M.2 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 61 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 4 pin (12 V) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1650 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 27.8 |
| Повітряний потік | 64.5 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 158 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.14 |
| Споживана потужність | 1.68 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Радіатор і вентилятор прикрашені підсвічуванням, яка підтримує систему управління підсвічуванням ASUS Aura Sync |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 77 x 157.5 |
| Вага | 650 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 256 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 3.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 2200 |
| Швидкість запису | 1600 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
LDPC-технологія кодування з виправленням помилок (ECC), наскрізна захист даних (E2E) і механізм RAID для підвищення цілісності і стабільності даних Підтримка NVMe 1.3, буфер пам'яті хоста (HMB) і SLC-кеш для забезпечення високої і ефективної продуктивності Малий форм-фактор M.2 2280 (80 мм) дозволяє легко встановлювати P34A60 в ноутбуки, малі ПК-системи і деякі ультрабуки |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла |
| Додатково | Кабель-менеджмент 22 мм |
| Матеріал | SPCC Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 440 x 360 x 210 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Поєднуючи надійність із передовими характеристиками, ASUS TUF GAMING VG259Q3A отримав швидкісну матрицю, еталонне перенесення кольорів і продуману ергономіку. Цей пристрій створено для тих, хто цінує миттєвий відгук і бездоганну якість візуалізації в динамічних сценах.
Головна перевага монітора ASUS TUF GAMING у змагальних шутерах — частота оновлення 180 Гц. Цей параметр робить ігровий процес відгукливим: плавна анімація допомагає точніше відстежувати переміщення супротивників. Низька затримка введення мінімізує час між натисканням клавіші та дією на екрані.
ASUS впровадила комплекс рішень для чистоти кадру:
Поєднання цих функцій створює плавне зображення, даючи змогу гравцеві зосередитися на стрільбі й тактиці, не відволікаючись на візуальні артефакти.
У динамічних боях важливо помітити ворога раніше, ніж він помітить вас. Функція Shadow Boost автоматично підвищує деталізацію в темних ділянках карти, не пересвічуючи при цьому яскраві зони. Це дає тактичну перевагу в похмурих коридорах або нічних локаціях.
Для налаштування під конкретні завдання в моніторі ASUS TUF GAMING 24.5 передбачені інструменти:
Ці програмні надбудови адаптуються під індивідуальний стиль гри та жанрові вимоги.
Комфорт користувача залишається пріоритетом під час тривалих сесій. Вбудовані стереодинаміки потужністю 2 Вт розв’язують питання озвучення без потреби купувати зовнішні колонки. Це особливо зручно під час перегляду відео або фонового прослуховування музики.
Турбота про зір реалізується через технології фільтрації синього світла та усунення мерехтіння (Flicker-Free). Очі втомлюються значно менше, що дає змогу зберігати концентрацію. Професійні гравці вважають за краще купити монітор ASUS TUF GAMING, оскільки він допомагає підтримувати високу ефективність тренувань без шкоди для здоров’я.
Серія TUF Gaming балансує між вартістю, продуктивністю та довговічністю. Модель VG259Q3A 24.5 дюйма забезпечує преміальні функції, як-от 180 Гц і матриця IPS, за вигідною ціною. Строгий дизайн вписується в будь-який інтер’єр, а якість збірки гарантує довгі роки служби. Геймінг на такому обладнанні переходить на новий рівень, де техніка розкриває потенціал користувача.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2832 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Trace Free Technology Flicker free Low Blue Light Extreme Low Motion Blur GamePlus Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
559 x 401 x 174 мм (з підставкою) 559 x 329 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 620 x 412 x 170 |
| Вага |
3.6 кг (з підставкою) 3.1 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.6 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5200 |
| Пропускна спроможність | 41 600 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-40-40 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
288-контактний модуль DIMM Алюмінієве тепловідведення Intel XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии