| $2,147 | Amazon FR (9/15) |
| 2 147,69 € | Amazon DE (9/15) |
| $2,147 | Amazon US (9/15) |
| $2,147 | Amazon UK (9/15) |
| 515 грн | Y.ua (5/15) |
| 376 грн | Stylus (4/15) |
| £491.14 | SmartTeck (4/15) |
| 856 грн | Touch (4/15) |
| 1 236 грн | Telemart (4/15) |
| 1 260 грн | Comfy (4/15) |
| 254,70 € | CaseKing (3/15) |
| 405 руб. | Kotofoto (3/15) |
| £133.98 | Scan (2/15) |
| 182,89 € | Alternate (2/15) |
| 185 руб. | Beru (2/15) |
| 212 руб. | xcom (2/15) |
| £230.48 | Box (2/15) |
| 122 руб. | Just (1/15) |
| 201 бруб. | Fk (1/15) |
| 629 грн | Moyo (1/15) |
Об’єднуючи високу швидкість і напрочуд холодну «вдачу», AMD Ryzen 7 9700X встановлює новий стандарт ефективності в класі «upper mid-range». Цей CPU для ПК з лінійки Granite Ridge став справжнім хітом серед ентузіастів, які шукають баланс між топовою ігровою продуктивністю та розумним енергоспоживанням.
Процесор 9700x оснастили 8 фізичними ядрами та 16 потоками — конфігурація, що забезпечує стабільність в іграх та під час стримінгу без просідань FPS. Базова частота становить 3.8 ГГц, а алгоритми Precision Boost розганяють чип до 5.5 ГГц у ресурсомістких сценаріях.
Ключові параметри моделі:
Високі частоти і тонкий техпроцес забезпечують запас продуктивності на роки вперед.
Мікроархітектура Zen 5 забезпечує приріст продуктивності на такт (IPC) на 16% порівняно з попередниками завдяки поліпшеному передбаченню розгалужень. Однопотокова швидкість обчислень зросла, що безпосередньо впливає на чуйність системи і швидкість роботи програм.
Кеш-пам’ять 7 9700x:
Збільшений обсяг кешу мінімізує затримки при зверненні до оперативної пам’яті, що важливо для стабільного фреймрейту в іграх.
Ryzen 7 9700x працює виключно з пам’яттю DDR5. Офіційна швидкість — 5600 МТ/с, але контролер відмінно справляється з профілями розгону EXPO, дозволяючи модулям досягати ефективної частоти 8000 МТ/с.
Для відеокарт і накопичувачів передбачено інтерфейс PCIe 5.0, що забезпечує високу пропускну здатність. Це відкриває дорогу для встановлення надшвидких NVMe SSD наступного покоління зі швидкістю читання 10–12 ГБ/с, що прискорює завантаження текстур в іграх і роботу з великими файлами під час відеомонтажу.
Базовий тепловий пакет (TDP) становить усього 65 Вт — на 40 Вт менше, ніж у попередника Ryzen 7 7700X. Помірне тепловиділення дає змогу використовувати повітряне охолодження середнього рівня без потреби дорогих РСО.
Низький TDP підходить для компактних збірок. У BIOS можна активувати режим 105 Вт для додаткової продуктивності в багатопотокових завданнях.
В ігрових бенчмарках процесор випереджає моделі минулого покоління на 7%, впевнено конкуруючи з дорожчими рішеннями. Висока частота кадрів гарантована в процесорозалежних стратегіях і симуляторах.
Творцям контенту оптимально купити процесор AMD Ryzen 7 9700x для творчих завдань:
Процесор однаково добре справляється з іграми та професійними завданнями.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5500 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 9 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 37409 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати AsRock (АсРок) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
8+2+1 фази живлення 6-шарова друкована плата Nahimic audio Відповідає найновішому стандарту PCI Express 5.0 Радіатор M.2 з алюмінієвого сплаву Технологія AMD EXPO Фронтальний роз'єм USB 3.2 Gen1 Type-C Технологія AMD PBO |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2625 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 31814 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8448 |
| Довжина відеокарти | 307 |
| Висота відеокарти | 125 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 650 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Оформлення в дусі шутера S.T.A.L.K.E.R.2: Heart of Chornobyl Stalker 2 Deluxe Edition у подарунок Щоб отримати гру, треба зареєструвати відеокарту в особистому кабінеті на сайті MSI |
| Особливості |
Extreme Performance: 2625 MHz (MSI Center) Boost: 2610 MHz (GAMING & SILENT Mode) |
| Колір | Зелений з чорним |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.8 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості |
Цифровий дисплей Регулятор обертів |
| Додатково |
На цифровому екрані в режимі реального часу відображається температура та завантаження ЦП вашої системи, а також є попередження про високу температуру Дисплей керується за допомогою простої програми, для якої потрібно лише відкритий роз'єм USB 2.0 |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 126 x 97 x 156 |
| Вага | 695 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Toshiba P300 |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 64 |
| Середній час доступу | 4.17 |
| Рівень шуму | 26 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.4 |
| Додатково | Швидкість передачі даних для інтерфейсу SATA 6.0/3.0/1.5 Гбіт/с |
| Габарити | 26.1 x 101.6 x 147 |
| Вага | 450 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 200 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280 |
| Максимальна висота кулера | 166 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 210 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково | пилові фільтри |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 462 x 215 x 482 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Ігровий OLED-сегмент ділився надвоє: QHD упиралося у 240 Гц, а 480 Гц — тільки в Full HD. ASUS 26.5" ROG Swift OLED PG27AQDP закриває цей розрив — екран поєднує QHD, OLED-матрицю і 480 Гц оновлення в одній панелі.
Це перша 1440p OLED-панель з такою частотою під брендом ROG Swift. Усередині екран із мікролінзовим шаром MLA+ від LG і пасивний радіатор, який тримає яскравість стабільною без вентилятора.
Кожен піксель WOLED-матриці світиться сам, без загального підсвічування ззаду, тому деталь у темній частині кадру проявляється без підйому чорного.
Щільність точок у 26.5-дюймової панелі QHD досягає приблизно 111 PPI. Текст та інтерфейс залишаються чіткими без масштабування системи, а в іграх межа об’єкта малюється без зубців.
Частота оновлення 480 Гц в ASUS ROG Swift OLED — нативна, панель тримає її одночасно з Adaptive-Sync і HDR. До цієї моделі стелею QHD OLED залишалися 240 Гц — тут частота вдвічі вища.
Час відгуку за схемою GtG — 0.03 мс. Око перестає ловити шлейф за рухомим противником, і під час флік-шотів модель не залишає змазаної смуги за корпусом. Технологія ELMB на частоті 240 Гц вставляє чорні кадри між основними — за чіткістю руху це еквівалент нативних 480 Гц без BFI.
Input lag за незалежними вимірами — близько 0.20 мс: між кліком миші та реакцією екрана затримка вкладається в шумовий поріг.
ASUS вбудувала у WOLED-матрицю мікролінзовий шар MLA+ від LG. Мікрооптика концентрує світло вперед — пік яскравості досягає 1300 кд/м? на малих APL, на 30% вище за типовий W-OLED попереднього покоління. При повноекранній білій заливці яскравість стабілізується близько 250–275 кд/м? — це стеля OLED-технології для рівномірного освітлення.
Контраст 1 500 000:1 у WOLED — не результат підсвічування, а його відсутність: кожен піксель гаситься окремо, і темні сцени показують глибину без сірого засвічення фону.
Сертифікат VESA DisplayHDR 400 True Black описує чорний, не пікову яскравість: HDR-кодек рахує контраст між відблиском і тінню від істинного нуля. ASUS OLED monitor серії ROG Swift потрапляє в цю категорію завдяки нативному OLED-рівню темряви.
G-SYNC Compatible і FreeSync Premium синхронізують частоту екрана з FPS відеокарти — дисплей оновлюється в момент готовності нового кадру, без горизонтальних розривів і мікрофризів. Діапазон VRR — від 48 до 480 Гц: і важкі тайтли при 60 FPS, і кіберспортивні шутери на стелі частоти потрапляють в одне вікно синхронізації, плавність руху камери зберігається.
OLED Anti-Flicker фіксує яскравість при змінній частоті — пікселі не пульсують на низьких FPS. Custom heatsink відводить тепло пасивно, і яскравість не скидається на другій годині гри.
Два HDMI 2.1 і DisplayPort 1.4 з DSC передають QHD 480 Гц з ПК і до 4K 120 Гц з PS5 або Xbox Series X. Підставка покриває роботу сидячи і стоячи: регулювання висоти до 110 мм, нахил від -5 до +20°, поворот ±30° і портретна орієнтація через вісь pivot.
У Telemart ASUS ROG Swift OLED доступний із самовивезенням із шоурумів у дев’яти містах України та доставленням Новою Поштою або Укрпоштою. На покупку діє трирічна гарантія ASUS із захистом від вигорання пікселів.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 26.5″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Підсвічування | OLED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.03 |
| Максимальна частота оновлення | 480 |
| Яскравість | 450 |
| Статична контрастність | 1 500 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit |
| Розмір пікселя | 0.229 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 99 |
| sRGB | 135 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 3.2 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | вiд +30° до −30° |
| Регулювання висоти | 0–110 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync Premium G-Sync Compatible |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 38 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Shadow Boost GamePlus Trace Free Technology Flicker-free |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Додатково |
26,5-дюймовий ігровий монітор із WOLED-панеллю формату QHD (2560 x 1440), справжньою частотою оновлення 480 Гц і наднизьким часом відгуку (0,03 мс) Нові функції ASUS OLED Care+, високоефективний радіатор і удосконалена вентиляція для зменшення ризику вигорання панелі Ексклюзивна технологія ROG OLED Anti-Flicker дає змогу зменшити мерехтіння під час зміни частоти оновлення Новий ШІ-асистент пропонує функції AI Visual, AI Crosshair, AI Shadow Boost, AI Sniper і MOBA Map Helper Опціональна функція налаштування рівномірної яскравості DisplayWidget Center дозволяє легко отримати доступ до функцій OLED Care+, а також налаштовувати параметри монітора за допомогою миші Сучасні інтерфейси DisplayPort™ 1.4 (DSC) і HDMI® 2.1, гніздо для штатива |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort Кабель HDMI Кабель USB 3.2 |
| Габарити |
605 х 548 х 274 мм (з підставкою) 605 x 351 x 50 мм (без підставки) |
| Вага |
6.2 кг (з підставкою) 3.5 кг (без підставки) |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.4 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Ресурс клавіш | 5 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | Декілька кольорів |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/8/8.1/10 Mac OS Linux |
| Додатково |
За допомогою мультимедійних клавіш Fn можна виконувати швидкі операції з відтворенням музики, регулюванням гучності та інтернет серфінгу, щоб заощадити свій час Plug and play: не потрібне програмне забезпечення, потрібно лише вставити порт USB |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 437 x 128 x 30 |
| Вага | 388 |
| Колір | Чорний |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 360 x 300 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
Точне позиціювання в іграх визначає, помітите ви противника першим чи ні — в основі Logitech G PRO X лежать 50-міліметрові драйвери PRO-G з унікальною гібридною сітчастою конструкцією. Широкий діапазон частот і висока віддача басів створюють чисте звукове поле і мінімізують спотворення, тому ви чітко чуєте кожен шерех.
Технологія об’ємного звучання DTS Headphone:X 2.0 (еквівалент 7.1-канального звуку) додає прогресивній звукопередачі глибини, даючи змогу визначити не тільки напрямок, а й дистанцію до джерела шуму. Це дає тактичну перевагу турнірного рівня, коли потрібно швидко зреагувати на загрозу.
Поганий зв’язок із командою зводить нанівець усі переваги хорошого аудіо. Logitech інтегрували технологію від Blue Microphones — BLUE VO!CE є знімним вбудованим мікрофоном із набором програмних фільтрів голосу в реальному часі, що роблять голос чистим і професійним.
Ключові фільтри включають:
Цифрова обробка голосу дає змогу віддавати команди чітко, інформація доходить до союзників без спотворень. Наступний крок — навчитися керувати всіма цими можливостями.
Усі налаштування звуку та мікрофона Logitech PRO X зібрані в GHUB. Тут можна активувати BLUE VO!CE і завантажити готові профілі еквалайзера від відомих кіберспортсменів — це дає змогу чути гру так само, як гравці команди G2 Esports.
Корисна функція для турнірних геймерів — збереження налаштувань у пам’яті зовнішньої USB-карти. Можна прийти на змагання, під’єднати гарнітуру до будь-якого ПК і отримати звичне звучання без встановлення софту.
Розширені функції навушників Logitech G PRO X, такі, як BLUE VO!CE і DTS Headphone:X 2.0, вимагають серйозних обчислювальних ресурсів. Для їхньої роботи в комплекті передбачена зовнішня USB-звукова карта. Вона бере на себе всю цифрову обробку, а винесення в окремий корпус захищає сигнал від перешкод усередині ПК. У результаті ви отримуєте чисте аудіо студійної якості, що не залежить від вбудованої аудіокарти.
Гарнітура створювалася як універсальний інструмент для геймера. У комплекті: кабель для ПК з регулятором гучності, кабель для мобільних пристроїв, розгалужувач для старих комп’ютерів і дві пари змінних амбушурів — з преміумшкіри для шумоізоляції та з тканини для комфорту в тривалих ігрових сесіях. Це ціла аудіосистема для ігор і життя.
Довговічність, чистий звук і бездоганний зв’язок — три причини купити навушники Logitech G PRO X для кіберспорту. Преміальний дизайн із міцним алюмінієвим каркасом витримує постійні поїздки. Можливість завантажити профілі улюблених гравців і зберегти налаштування на USB-карті дає стабільність. У підсумку геймер отримує надійний інструмент, який звучить однаково якісно як вдома, так і на світових аренах.
Розроблений у співпраці зі й для професіоналів, щоб забезпечити передовий рівень комунікації та точний звук.

ТЕХНОЛОГІЯ МІКРОФОНУ
КОМФОРТНИЙ НАПОВНЮВАЧ
ПРЕМІУМНИЙ СТАЛЬ, АЛЮМІНІЙ
ТОЧНІ ДРАЙВЕРИ
ПРОФІЛІ EQ3
100 ГЦ - 10 КГЦ
ЧАСТОТНА ВІДПОВІДНІСТЬ
ОБ'ЄКТНО ОРІЄНТОВАНИЙ ОБ'ЄМНИЙ ЗВУК
ЦИФРОВА ОБРОБКА ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ
Технологія мікрофона BLUE VO!CE надає вам можливість вибору фільтрів голосу в реальному часі, що дозволяє зменшити шум, додати компресію та попередження "сибілянтів", а також забезпечити, щоб ваш голос звучав багатше, чистіше та професійніше. Отримуйте стабільну, студійної якості, голосову комунікацію під час гри завдяки BLUE VO!CE за допомогою програмного забезпечення G HUB Gaming.

Піна з пам'яттю, обшита преміальною штучною шкірою або дихаючим бавовняним бархатом, надає вам тривалого комфорту. Так ви можете грати довше та інтенсивніше, і зосередитися на перемозі.

З міцною та легкою рамою, створеною з алюмінію та сталі, гарнітура PRO X створена для довговічності, комфорту та преміального зовнішнього вигляду.

DTS HEADPHONE:X 2.0 - це остання версія об'єктно-орієнтованого зображення звуку від DTS. Версія 2.0 розширює можливості 7.1-канального об'ємного звуку завдяки покращеному відтворенню басів, чистоті звуку та підказкам про відстань. І найголовніше, новий рівень свідомості про відстань відрізняє наближений та далекий звук, тому місцезнаходження ваших ворогів визначається більш точно, ніж будь-коли раніше.

Технологія PRO-G має унікальну гібридну мережеву конструкцію для надання дивовижно чистого та точного звуку. Чуйте кожен крок та звукові сигнали оточуючого середовища з захоплюючою чіткістю та отримайте конкурентну перевагу, необхідну для перемоги. Завдяки драйверам діаметром 50 мм, наступне покоління технології PRO-G досягає ще більшої точності в ширшому діапазоні частот і має вищу віддачу басів високої якості.

Профілі аудіо EQ - налаштовані кіберспортсменами - тепер доступні в програмному забезпеченні G HUB Gaming. Використовуйте їх профілі, як є, або налаштовуйте під свої вуха. Зберігайте їх на зовнішній USB-звуковій карті, а потім застосовуйте на інших ПК.

Зовнішня USB-звукова карта (ЦАП) забезпечує кристалічно чисту цифрову обробку звуку для аудіо та голосового зв'язку на рівні турнірів. Налаштуйте її за допомогою програмного забезпечення Logitech G HUB Gaming і візьміть з собою свої аудіоналаштування на турнір.

У комплекті є кабель для ПК з встроєними аудіо-керуваннями та кабель для мобільних пристроїв з встроєним мікрофоном - так що ви можете використовувати гарнітуру PRO X без прикріпленого мікрофона. Включена сумка для перенесення захищає навушники та аксесуари під час подорожі.

| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм), USB |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 92 |
| Номінальний опір | 35 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Штекер | Прямий |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Додатково |
Знімний мікрофон Кардіоїдний (односпрямований) мікрофон Електретний конденсатор |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра |
| Можливості |
Регулювання гучності Увімкнення/вимикання мікрофона |
| Функції та особливості |
Знімний мікрофон Знімний кабель Два кабелю в комплекті |
| Додатково |
Зовнішня звукова USB-карта Y-розгалужувач для окремого підключення мікрофону і навушників Чохол в комплекті |
| Матеріал | Метал і пластик |
| Габарити | 195 x 138 x 94 |
| Вага | 320 |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 26.5″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Глянцеве |
| Час відгуку | 0.03 |
| Максимальна частота оновлення | 240 |
| Яскравість | 450 |
| Статична контрастність | 1 500 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit |
| Розмір пікселя | 0.229 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 99 |
| sRGB | 135 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 3.2 1 x USB (Type-B) 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +45° до -45 |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 25 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Trace Free Technology GamePlus Low Blue Light Game Visual VRR Technology : FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible Extreme Low Motion Blur Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Додатково |
Технологія ROG Gaming AI для покращення ігрових можливостей користувачів на основі штучного інтелекту Програмне забезпечення DisplayWidget Center дозволяє легко отримати доступ до функцій OLED Care, а також налаштовувати параметри монітора за допомогою миші Високоефективний радіатор, удосконалена вентиляція, а також функції ASUS OLED Care для зменшення ризику вигорання панелі |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort Кабель HDMI Кабель USB |
| Габарити |
605 x 508 x 219 мм (з підставкою) 605 x 368 x 50 мм (без підставки) |
| Вага |
6.7 кг (з підставкою) 4.2 кг (без підставки) |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии