| $905 | Amazon UK (4/8) |
| $905 | Amazon FR (4/8) |
| $905 | Amazon US (4/8) |
| 905,04 € | Amazon DE (4/8) |
| 494,70 € | Alternate (3/8) |
| £611.80 | SmartTeck (3/8) |
| 262 грн | Y.ua (2/8) |
| 285 грн | Telemart (2/8) |
| 363,80 € | CaseKing (2/8) |
| 532 бруб. | Fk (2/8) |
| 122 грн | Stylus (1/8) |
| £128.99 | Box (1/8) |
| 151 грн | Comfy (1/8) |
| 174 руб. | Kotofoto (1/8) |
| £229.99 | Scan (1/8) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.16 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.25 |
| Споживана потужність | 3 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2,16мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 136 x 120 x 156 |
| Вага | 1100 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Відкрийте для себе ідеальний баланс економії та продуктивності з Mid-Tower корпусом Uniface RGB. Гнучка підтримка водяного охолодження та ефективна вентиляція охолоджують вашу систему навіть в інтенсивних умовах роботи, а адаптованість забезпечується універсальною сумісністю з материнськими платами.
Кращий у ціновому сегменті
Цей корпус формату Mid-Tower, розроблений з винятковим поєднанням доступності та продуктивності, гарантує, що економія вашого бюджету не зашкодить якості та ефективності.
Максимальна безпека
Виготовлений із міцних матеріалів, Uniface RGB гарантує захист ваших компонентів та надійність, на яку ви можете покластися, зберігаючи ваше цінне обладнання у безпеці.
Гнучкі можливості охолодження
Завдяки підтримці водяного охолодження передньої панелі заввишки 420 мм або верхньої панелі заввишки 360 мм, ваша система оптимально охолоджуватиметься навіть при виконанні ресурсомістких завдань.
Чотириразовий захист
Чотирикутні пилозахисні екрани захищають від частинок пилу та забезпечують чистоту та ефективність системи. Магнітні екрани на передній та правій сторонах доповнюють стандартну верхню магнітну та висувну нижню кришки, забезпечуючи простоту встановлення та очищення без шкоди для захисту.
Універсальна сумісність із графічними процесорами
Корпус розрахований на максимальну довжину графічного процесора 400 мм з можливістю горизонтальної/вертикальної орієнтації без кріплень, що забезпечує простір, необхідний для збирання та розширення вашої системи відповідно до ваших вимог.
Ефективний повітряний потік
Два 120-мм вентилятори можна встановити на боці материнської плати, щоб покращити вентиляцію та повітряний потік, забезпечуючи більш прохолодне та стабільне середовище для ваших компонентів. (Можна встановити або материнську плату E-ATX, або радіатор/вентилятор на стороні материнської плати).
Сучасні можливості підключення
Uniface RGB оснащено портами USB Type-C для повного та безперешкодного підключення до найновіших периферійних пристроїв та обладнання.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX CEB E-ATX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360/420 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240 |
| Максимальна висота кулера | 180 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 210 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково | Підтримка вертикального графічного процесора |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 493 x 475 x 230 |
| Габарити в упаковці | 555 x 535 x 291 |
| Вага в упаковці | 9.3 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
ASUS TUF GAMING B650M-PLUS WIFI
Надійна основа ігрового ПК на AM5
Плата microATX на чипсеті AMD B650 для процесорів Ryzen 9000, 8000 і 7000: слот M.2 з PCIe 5.0, пам’ять DDR5, мережа 2.5G і Wi-Fi 6, порт USB 20 Гбіт/с і захисні технології TUF.
сокетAM5чипсет AMD B650пам’ятьDDR5до 256 ГБ, 7600+ МГц (OC)M.2PCIe 5.0+ слот PCIe 4.0мережа2.5G+ Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.2
Що на борту
Сокет AM5Живлення DrMOS, DIGI+ VRM8 + 4 pin ProCool4 × DDR5, EXPO, OptiMem IIPCIe 4.0 x16 SafeSlot Core+M.2 PCIe 5.0 + M.2 PCIe 4.04 × SATA 6 Гбіт/сUSB 3.2 Gen 2x2 Type-C ззадуРоз’єм Thunderbolt (USB4)Realtek 2.5G + Wi-Fi 6Звук Realtek 7.13 × ARGB Gen 2 + RGBBIOS FlashBackmicroATX 24,4 × 24,4 см

PBO Enhancement
Технологія AMD Precision Boost Overdrive піднімає межі струму й напруги процесора, а алгоритм AMD підбирає надійний режим живлення компонентів плати — для ще більшої продуктивності.
Режим вмикається просто в EZ Mode UEFI BIOS.
Інтелектуальне керування

Ліміт потужності процесора, приглушене підсвічування Aura, тихий профіль вентиляторів і план живлення Windows — у кілька позначок.

Головні параметри, статистика й майстри для покрокового налаштування — для швидкого першого запуску.

Тонке налаштування й розгін, пошук параметрів і профілі користувача: їх можна зберегти перед оновленням BIOS або передати друзям.

Єдиний центр: підсвічування й Aura Sync, вентилятори у Fan Xpert 2+, двостороннє шумозаглушення з ШІ, новини та реєстрація пристроїв.
Крива вентиляторів мишеюРежим «стелс» для підсвічуванняASUS EZ Flash 3ASUS CrashFree BIOS 3BIOS 256 МбітЖивлення

Драйвер і MOSFET-ключі верхнього й нижнього плеча об’єднано в одному модулі — це підвищує ККД живлення.

Цифровий стабілізатор напруги тримає живлення процесора рівним за будь-якого навантаження.
ProCool 8 + 4 pin — надійний контакт і менше нагріванняЗбільшений радіатор VRMПам’ять і накопичувачі

Чотири слоти DDR5 до 256 ГБ, профілі AMD EXPO та OptiMem II; в UEFI — широкий набір налаштувань пам’яті для ентузіастів.

Перший слот M.2 — PCIe 5.0 x4 до 128 Гбіт/с, другий — PCIe 4.0 x4. Обидва приймають накопичувачі 2242 / 2260 / 2280 і збираються в NVMe RAID 0/1/10.
Пропускна здатність теоретична. З Ryzen 8000 перший слот M.2 працює як PCIe 4.0 x4, другий — x4/x2.
Охолодження
Вентилятори налаштовуються у Fan Xpert 2+ і в UEFI BIOS, для рідинної системи є окремий роз’єм помпи.

Великий радіатор над стабілізатором і дроселями, радіатор M.2 — щоб SSD не скидав швидкість через перегрів.

Кожен роз’єм вентилятора прив’язується до вибраних датчиків температури й підлаштовує оберти під навантаження.
1 × CPU FAN1 × CPU OPT1 × AIO PUMP3 × CHA FANусі 4-pinІнтерфейси
Основний слот PCIe 4.0 x16 підключено до процесора, другий слот x16 (режим x4) і слот x1 — до чипсета. Ззаду — порт USB 3.2 Gen 2x2 Type-C на 20 Гбіт/с, на платі — роз’єм Type-C для передньої панелі та роз’єм Thunderbolt (USB4) для карти розширення ASUS.
USB ззаду8зокрема Type-C 20 Гбіт/сUSB спередудо 7зокрема Type-CThunderboltUSB4роз’єм для карти ASUS 1 × USB 3.2 Gen 2x2 Type-C2 × USB 3.2 Gen 21 × USB 3.2 Gen 14 × USB 2.0DisplayPort · 8K 60 ГцHDMI · 4K 60 ГцРоз’єм USB 3.2 Gen 1 Type-CCOM-порт на платіКарта розширення Thunderbolt купується окремо. Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою; з Ryzen 8000 основний слот працює в режимі x8/x4.
Захист TUF

Слот PCIe з металевим посиленням міцніше тримає важку відеокарту, SafeDIMM спрощує встановлення модулів пам’яті.

Захисні схеми на портах бережуть ПК від статичного розряду й стрибків напруги, LANGuard — мережевий порт.
Задня панель з нержавної сталіЗаглушку I/O встановлено заздалегідьЗахист від перенапругиЗахист DRAM від перевантаження за струмомЛегке збирання

SSD формату M.2 фіксується й знімається без викрутки та гвинтів.

Індикатори одразу показують, що заважає запуску: процесор, пам’ять, відеокарта чи завантажувальний накопичувач.
BIOS FlashBack + LEDQ-DIMMQ-SlotРоз’єм Clear CMOSМережа

Стандарт 802.11ax у діапазонах 2,4 і 5 ГГц працює ефективно, коли в мережі багато пристроїв; плюс Bluetooth 5.2.

Швидше дротове підключення наявним кабелем — онлайн-ігри без лагів і трансляції без пауз.
Звук

Об’ємний звук 7.1 до 24 біт / 192 кГц, екранування аудіотракту, окремі шари плати й аудіоконденсатори преміум-класу.

Менше спотворень і насиченіші баси в колонках і навушниках; режими для музики, кіно та ігор плюс еквалайзер.
Шумозаглушення з ШІдвостороннє: для мікрофона й для вхідного звуку, прибирає стукіт клавіш і клацання мишіРоз’єми5 аудіогнізд ззаду і роз’єм для передньої панелі
Aura Sync
Три роз’єми адресних стрічок другого покоління та роз’єм Aura RGB: Aura Sync сама підлаштовує ефекти під підключені стрічки й сумісна з попередніми пристроями Aura.
Ефекти створюються в Aura Creator і синхронізуються із сумісними пристроями.
Програми
Характеристики — за даними ASUS.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7600 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x Thunderbolt header BIOS FlashBack button |
| Статус материнської плати | Нова |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12288MB (GV-N407SWF3OC-12GD)
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 SUPER |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | 2505 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30194 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 7168 |
| Довжина відеокарти | 261 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 700 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | 2505 MHz (Reference card: 2475 MHz) |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.8 |
| +12V2 | 55 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Goodram PX700 - це оптимальне рішення для вимогливих користувачів, яким потрібна надійна пам'ять із найшвидшим інтерфейсом четвертого покоління. Завдяки стандарту PCIe 4 x4 накопичувач здатний розвивати швидкість до 7 400 МБ/с. Продуктивність накопичувача PX700 належним чином оцінять геймери, дизайнери комп'ютерної графіки та професіонали, які працюють із великими відео- і фотофайлами.
Новий Goodram PX700 ідеально підходить для користувачів, які хочуть підвищити продуктивність і чуйність свого комп'ютера або ноутбука. Вона також ідеально підходить для геймерів, яким потрібно більше місця для зберігання даних та ігор на консолі PlayStation. Найвища швидкість читання і запису дисків PX700 безпосередньо пов'язана з плавною роботою, швидким завантаженням ігор і додатків і прискоренням операцій. Швидкість читання і запису майже вдвічі вища, ніж у накопичувачів попереднього покоління, а швидкість новітнього рішення Goodram використовує максимальні можливості четвертого покоління накопичувачів.
Максимальна продуктивність 4-го покоління
Використовуючи всі можливості найпопулярнішого покоління SSD, можна досягти швидкості читання до 7 400 МБ/с і запису 6 500 МБ/с. До недавнього часу подібні показники були характерні тільки для найдорожчих рішень, представлених на ринку.
Швидша швидкість, довший термін служби
Для керування пам'яттю в Goodram PX700 використовується технологія HMB 3.0, відома як Host Memory Buffer, яка дає змогу ефективно розподіляти окремі біти пам'яті, використовуючи оперативну пам'ять комп'ютера. HMB 3.0 забезпечує надшвидку і стабільну швидкість читання і запису даних, що призводить до прискореного запуску додатків і блискавичного завантаження файлів та ігор. Завдяки буферу Host Memory Buffer дані доступні завжди і без затримок, що дуже важливо під час роботи з вимогливими додатками і передовим програмним забезпеченням. Крім того, Goodram PX700 здатна оптимізувати керування живленням, що призводить до зниження енергоспоживання, а це, своєю чергою, збільшує час роботи ноутбука, що дуже важливо для мобільних користувачів.
Безпека ваших даних
Важливим показником твердотільного накопичувача Goodram PX700 є високий рейтинг TBW (загальна кількість записаних байт) - до 1200 ТБ. TBW - це показник довговічності та терміну служби накопичувача, що визначає загальний обсяг даних, який може бути записаний на SSD протягом усього гарантійного терміну, перш ніж накопичувач досягне своєї теоретичної межі. Що вищий показник TBW, то довговічнішим є носій і то меншою є ймовірність його виходу з ладу через інтенсивний запис і читання даних. Показник TBW особливо важливий у професійних додатках і під час інтенсивного запису великих файлів.
Забудьте про обмеження і поліпшіть користувацький досвід
Накопичувач Goodram PX700 PCIe Gen 4 x4 NVMe - флагман останнього покоління накопичувачів, що має неперевершену продуктивність і універсальну сумісність. Завдяки універсальному форм-фактору накопичувач PX700 ідеально підходить для широкого спектра застосувань, де важливі швидкість, продуктивність і пропускна здатність даних.
PX700 - ідеальне рішення для настільних комп'ютерів, робочих станцій і ноутбуків, особливо тих, які використовуються для роботи з графікою, редагування відео та сучасних розваг. Він забезпечує надзвичайно високу швидкість передавання даних, скорочує час завантаження ігор і застосунків, а також підвищує загальну продуктивність ПК.
Широка сумісність
Крім того, PX700 відповідає більш жорстким вимогам до розширення пам'яті для консолей PlayStation ™, які поставляються з обмеженим обсягом пам'яті з заводу. Це обмеження ускладнює зручне зберігання більшої кількості ігор і позначається на зручності використання консолі. Використання твердотільного накопичувача PX700 значно покращує якість і продуктивність ігор, а також підвищує зручність використання консолі.
Температура під контролем
Твердотільний накопичувач Goodram PX700 оснащений низькопрофільним радіатором, виготовленим із графена. Графен - один із найкращих теплопровідників. Графеновий радіатор відмінно розсіює тепло, що виділяється компонентами SSD, і допомагає підтримувати потрібну температуру. Забезпечення оптимальної температури є ключовим фактором, оскільки низькі температури впливають на стабільність роботи накопичувача PX700 і збільшують термін його служби.
Завдяки ефективній системі охолодження Goodram PX700 вирізняється мінімальним уповільненням або зниженням продуктивності, спричиненим перегрівом. Це забезпечує максимальну продуктивність навіть за інтенсивного використання.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 7400 |
| Швидкість запису | 6500 |
| Ресурс записи (TBW) | 1200 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.65 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии