| 1 294 бруб. | Fk (5/9) |
| 812,79 € | Alternate (4/9) |
| 1 076 руб. | Kotofoto (4/9) |
| $1,106 | Amazon UK (4/9) |
| $1,106 | Amazon FR (4/9) |
| 1 106,60 € | Amazon DE (4/9) |
| $682 | Amazon US (3/9) |
| £707.30 | Box (3/9) |
| 712,32 € | CaseKing (3/9) |
| £732.30 | SmartTeck (3/9) |
| 150 грн | Comfy (2/9) |
| £199.98 | Scan (2/9) |
| 328 руб. | Beru (2/9) |
| 455 грн | Y.ua (2/9) |
| 455 грн | Stylus (2/9) |
| 460 грн | Touch (2/9) |
| 1 405 руб. | xcom (2/9) |
| 54 руб. | Just (1/9) |
| 66 грн | Telemart (1/9) |
| 83 руб. | Pleer (1/9) |
| 97 грн | Moyo (1/9) |
Шістнадцять ядер і тридцять два потоки на десктопному сокеті — ще нещодавно така конфігурація залишалася за професійними платформами. AMD Ryzen 9 5950X очолює лінійку Zen 3 і займає верхню позицію платформи AM4.
Профіль процесора — завдання робочої станції, де час виконання залежить від кількості потоків: рендеринг, кодування відео, компіляція великих проєктів, віртуалізація.
Основа Ryzen 9 5950X — архітектура Zen 3 на техпроцесі TSMC 7 нм: 16 ядер і 32 потоки в теплопакеті 105 Вт. На базовій частоті 3.4 ГГц працюють усі ядра під повним навантаженням, а Precision Boost 2 підіймає окремі ядра до 4.9 ГГц у малопотокових завданнях. Порівняно із Zen 2 приріст IPC — близько 19%: на тій самій частоті ядро виконує більше роботи.
Сумарний кеш — 72 МБ, з них 64 МБ припадає на L3. Контролер пам'яті працює з DDR4 до 3200 МГц у двоканальному режимі, а двадцяти ліній PCIe 4.0 вистачає на відеокарту та швидкісний NVMe одночасно. Під навантаженням пакет споживає до 142 Вт.
Коробкова версія з маркуванням WOF — без кулера в комплекті. AMD рекомендує рідинний контур від 240 мм або башту із шістьма й більше трубками. У процесора розблокований множник, розгін доступний через Precision Boost Overdrive. Вбудованої графіки немає, тому зображення виводить дискретна відеокарта.
Шістнадцять ядер прискорюють завдання, які діляться на потоки та обчислюються паралельно:
Кеш третього рівня — швидка пам'ять для часто використовуваних даних. Коли потрібне вже в кеші, ядро бере його за одиниці тактів, а в разі промаху читає з оперативної пам'яті — у рази довше. Тому що більший обсяг L3, то рідше блоки простоюють.
64 МБ L3 у R9 5950X — це два блоки по 32 МБ, по одному на кожен восьмиядерний кристал. Усередині кристала вісім ядер ділять спільний масив 32 МБ, а до даних сусіднього кристала ядро звертається через Infinity Fabric із невеликою затримкою.
Ефект найпомітніший на великих наборах даних із непередбачуваним доступом: компіляція, симуляції, оброблення великих сцен і таблиць. Що більше даних утримується в L3, то рідше ядра чекають на пам'ять і рівномірніше завантажуються всі шістнадцять потоків.
Ryzen 9 5950X встановлюється в сокет AM4 і працює на платах 500-ї серії без умов — X570 і B550 підтримують Zen 3 з коробки. На X470 і B450 процесор запускається після оновлення BIOS до версії на базі AGESA 1.2.0.6b, а частина плат 300-ї серії приймає його з оновленою прошивкою, хоча такий BIOS випустили не всі виробники.
Різниця між X570 і B550 — у лініях і живленні. X570 проводить PCIe 4.0 і від процесора, і від чипсета, тому підходить для кількох швидкісних NVMe та повноцінного розгону. B550 виводить PCIe 4.0 на відеокарту й основний M.2, коштує дешевше і за наявності VRM із запасом так само тримає 16 ядер. Обом платам важливий запас за живленням — VRM від 12 фаз для стабільної роботи та від 16 для розгону.
Оптимальна частота ОЗП для Zen 3 — DDR4-3600: на ній Infinity Fabric працює синхронно з пам'яттю в режимі 1:1 і тримає мінімальні затримки. Для збірки знадобляться дискретна відеокарта та блок живлення із запасом від 750 Вт.
Купити Ryzen 9 5950X можна в Telemart з гарантією на три роки. За потреби систему охолодження для коробкової версії підберуть і встановлять окремою послугою, а загальну суму покупки зручно розділити на частини через monobank.
| Лінійка | AMD Ryzen 9 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість потоків | 32 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4900 |
| Об'єм кешу L3 | 65536 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 45905 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Материнська плата ROG Strix B550-F Gaming має два роз'єми M.2, один з яких підтримує новітній стандарт PCIe 4.0. Це забезпечує максимальну гнучкість і високу швидкість обміну даними при підключенні твердотільних накопичувачів. Обидва роз'єми розраховані на пристрої формату до 22110 і дозволяють підключати сучасні твердотільні накопичувачі NVM Express®, а також об'єднати їх у RAID-масив.
Убудований контролер 2.5G Ethernet від Intel дозволяє збільшити швидкість дротового підключення до мережі, використовуючи поточну кабельну інфраструктуру. Результат: без лагів, трансляції відеороликів без пауз, передача файлів без тривалого очікування.
До материнських плат ASUS додається програмне забезпечення, в якому реалізована технологія інтелектуального шумозаглушення як для вхідного, так і для вихідного (від мікрофона) аудіопотоків. Алгоритм, заснований на системі глибокого навчання з мільйонами зразків різних типів шумів, фільтрує сторонні звуки: стукіт клавіш, клацання кнопок миші тощо.
Цифрова система живлення, реалізована на ROG Strix B550-F Gaming, створена для забезпечення якісного електроживлення новітніх процесорів AMD.
1Роз'єм живлення ProCool гарантує надійне підключення кабелів, знижений електричний опір і поліпшене розсіювання тепла в порівнянні зі стандартними.
2У системі живлення з 12+2 фазами на цій материнській платі застосовуються силові модулі, кожен із яких складається з драйвера, а також MOSFET-ключів верхнього й нижнього плечей, для забезпечення ефективного електроживлення процесорів AMD.
3У материнських платах ASUS застосовуються добірні дроселі й конденсатори, які здатні працювати довше та за більш складних умов, ніж стандартні компоненти.
4Шестишарова конструкція друкованої плати сприяє кращому розсіюванню тепла в області системи живлення, що підвищує загальну стабільність роботи комп'ютера й збільшує розгінний потенціал процесора.
Материнські плати серії ROG Strix B550 забезпечують всебічний контроль роботи вентиляторів як за допомогою інтерфейсу утиліти Fan Xpert 4, так і через UEFI BIOS.
Кілька джерел вимірювання температуриКожен роз'єм може бути налаштований на моніторинг і реагування на один із трьох користувацьких температурних датчиків для охолодження залежно від навантаження. Усі налаштування легко керуються через Fan Xpert 4 або UEFI.
4-контактний роз'єм для вентилятора PWM/DCМатеринська плата вміє автоматично визначати тип регулювання підключеного 4-контактного вентилятора — ШІМ або зміна напруги живлення.
Роз'єм вентилятора необслуговуваної СРООкремий роз'єм PWM/DC для комплексних рідинних систем охолодження із замкнутим контуром.
Функція GameFirst VI інтелектуально перемикає пріоритети програм і налаштовує пропускну здатність залежно від ситуації. В іграх вона встановлює максимальний пріоритет для ігрових пакетів, забезпечуючи плавність гри — навіть з одночасною трансляцією якісного відео або передачею великих файлів.
Новітня версія програмного забезпечення Sonic Studio вміє відтворювати віртуальний просторовий звук на базі функції HRTF* при використанні VR-шолома. Наявний у ньому еквалайзер дає можливість гнучко налаштовувати параметри звучання на свій смак.
Можливість виведення звуку з ефектами Sonic Studio на будь-який пристрій для відтворення, для чого достатньо натиснути кнопку Sonic Studio Link.
Програмне забезпечення для стримерів, що дозволяє комбінувати голос зі звуковим супроводом ігор. Має широкі можливості для налаштування та моніторингу.
ROG Strix B550-F Gaming втілює дух ROG у привабливому дизайні: новий деформований логотип ROG Eye та вигравіювані кібертекстові візерунки на кожусі інтерфейсної панелі. Це нове оформлення сміливо спрямовує серію ROG Strix у майбутнє, водночас чітко відображаючи її ігрове коріння.
Екран для задньої панелі комп'ютерного корпусу не тільки привабливо виглядає, але й допомагає уникнути випадкових ушкоджень інтерфейсних роз'ємів.
2Чотири індикатори дозволяють із легкістю визначити, який саме компонент може бути причиною неполадок у роботі комп'ютера.
3Слот ASUS SafeSlot відзначається підвищеною міцністю й забезпечує посилений затиск відеокарти.
4Для прошивки BIOS користувачам потрібно лише завантажити останню версію UEFI BIOS на USB-накопичувач із файловою системою FAT32, підключити живлення до материнської плати, вставити USB-накопичувач у порт плати й натиснути розташовану на ній кнопку USB FlashBack™. Для використання цієї функції не потрібні навіть процесор і модулі пам'яті.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5100 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | ROG SupremeFX |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | 2-way CrossFireX |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Підтримка Aura Sync RGB 1 x Thunderbolt header |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2640 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 31814 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8448 |
| Довжина відеокарти | 250 |
| Висота відеокарти | 118 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 700 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Додаткова інформація |
Тензорні ядра 4-го покоління: збільшення продуктивності до 2 разів Ядра RT 3-го покоління: збільшення продуктивності трасування променів до 2 разів NVIDIA DLSS 3 |
| Колір | Чорний з сірим |
Браузер з десятком вкладок, месенджер і робочий застосунок з’їдають шістнадцять гігабайтів оперативної пам’яті цілком — система скидає дані у файл підкачки, з’являються мікрофризи і затримки. Kingston випустила комплект Kingston Fury Beast DDR4 на 3200 МГц, щоб подвоїти обсяг і пропускну здатність без ручного налаштування BIOS.
Комплект KF432C16BB1K2/32 складається з двох модулів по 16 ГБ у форматі DIMM 288-pin з конфігурацією 2Rx8 — два ранги на модуль завантажують контролер пам?яті рівномірніше і зберігають стабільність на високих частотах. Алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні надбудови заради універсальної сумісності. Пропускна здатність на штатних 3200 МГц досягає 25 600 МБ/с.
Розробники Kingston прошили в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — вибір потрібного займає один пункт у BIOS:
Без активації XMP модулі стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка для першого запуску. Чипи SK Hynix D-die на цих планках розганяються до 3600–3733 МГц — якраз у зону синхронізації з Infinity Fabric на платформі AMD AM4.
Два модулі по 16 ГБ активують двоканальний режим і подвоюють смугу пропускання порівняно з однією планкою на 32 ГБ. Процесор отримує дані одразу двома каналами — різниця відчутна від завантаження ігрових локацій до рендерингу. Встановлення просте: модулі займають слоти A2 і B2 (другий і четвертий від процесора на більшості плат), материнська плата розпізнає двоканальну конфігурацію автоматично.
Kingston Fury Ddr4 3200 2x16 сертифікували за Intel XMP 2.0 і присвоїли статус AMD Ryzen Ready — плати на чипсетах B450, B550, X570 (AMD) і B560, Z590, B660, Z790 (Intel) коректно зчитують профілі розгону. Перед встановленням оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу при 1080p відеокарта справляється легко, а процесор часто впирається у швидкість оперативної пам’яті — Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочує просідання мінімального FPS і прибирає мікрофризи при завантаженні локацій. Тридцять два гігабайти дають запас для одночасного стримінгу через OBS і гри без пропуску кадрів. У робочих сценаріях обсяг розкривається не гірше:
У режимі JEDEC модулі споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. Активація XMP підіймає напругу до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть під тривалим навантаженням. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією від виробника.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 32GB 3200MHz 32GB доступний у Telemart з доставленням по всій Україні — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, кур’єр. Оцінити модулі наживо і забрати того ж дня можна в одному з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 1050 |
| Вентилятор | 140 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 25 |
| +3.3V | 25 |
| +12V1 | 60 |
| +12V2 | 60 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 4 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 6 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Колір | Чорний з жовтим |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний:< br/>LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1850 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 28 |
| Повітряний потік | 68.99 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 50 000 |
| Вхідний струм | 0.12 |
| Споживана потужність | 1.44 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.19 мм |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 129 x 138 x 160 |
| Вага | 1456 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 200 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Додатково |
Попередньо вентилятори з AURA RGB підсвічуванням і підтримкою Asus, Gigabyte, MSI настройками підсвічування Включає в комплект V3.0 PWM + ARGB (Rainbow) Hub (хаб може підключити лише п'ять вентиляторів + 2 смуги ARGB) і пульт дистанційного керування Підтримка E-ATX (без вентилятора на передній панелі) |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Додатково | Підтримка систем охолодження блоку живлення на верхній панелі: 2 x 120 мм |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Бокове вікно Контролер підсвічування вентиляторів Управління швидкістю обертання вентиляторів Кабель-менеджмент |
| Додатково | Кабель-менеджмент 22 мм |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 421 x 210 x 460 |
| Вага | 5.5 |
| Вага в упаковці | 6.6 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для повсякденних завдань |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 100 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 1 x VGA |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 30 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Flicker Free |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель HDMI |
| Габарити | 539 x 411 x 192 мм |
| Вага | 2.68 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии