| $804 | Amazon UK (5/8) |
| $804 | Amazon FR (5/8) |
| $804 | Amazon US (5/8) |
| 804,59 € | Amazon DE (5/8) |
| 177,80 € | Alternate (2/8) |
| 274 грн | Y.ua (2/8) |
| 276 грн | Stylus (2/8) |
| 276 грн | Touch (2/8) |
| 288 грн | Comfy (2/8) |
| 295 бруб. | Fk (2/8) |
| £303.64 | SmartTeck (2/8) |
| £78.54 | Box (1/8) |
| 114 руб. | Kotofoto (1/8) |
| 197 грн | Telemart (1/8) |
| 221 руб. | Pleer (1/8) |
Ryzen 7 5700X — найдоступніший восьмиядерний процесор у лінійці Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3. Вісім фізичних ядер і шістнадцять потоків ефективно працюють як у сучасних іграх, так і в багатопотокових завданнях — рендерингу, монтажі, стримінгу. Теплопакет не перевищує 65 Вт, тому процесор залишається холодним під навантаженням і не потребує масивного охолодження. Таке поєднання підходить для збірки, якій потрібні вісім ядер без переплати за максимальну частоту.
В іграх частота окремих ядер і затримки кешу важливіші за теплопакет і кількість потоків. Архітектура Zen 3 підвищила IPC порівняно з Zen 2 та об'єднала L3-кеш в єдиний блок обсягом 32 МБ, до якого ядро звертається напряму. Активні блоки розганяються до 4.6 ГГц завдяки Precision Boost 2, тому в ігрових сценах частота кадрів тримається майже на рівні старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт — різниця близько 4% на лічильнику FPS практично непомітна.
Для відеокарт середнього та високого класу такого запасу продуктивності достатньо. У роздільних здатностях 1080p і 1440p у зв'язці з GeForce RTX 3060 або Radeon RX 6700 частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер. Тому восьми ядер Ryzen 7 5700X вистачає і для продуктивніших відеокарт, аж до RTX 4070, а під час подальшого апгрейду відеокарти процесор не стане вузьким місцем системи.
Процесор встановлюється в сокет AM4 — ту саму платформу, яку AMD використовує з першого покоління Ryzen. Чипсети B550 і X570 розпізнають Ryzen 7 5700X без оновлення прошивки, а для відеокарти на них доступні всі 16 ліній PCIe 4.0. B550 пропонує оптимальний баланс ціни та можливостей, тоді як X570 забезпечує більше швидкісних ліній для накопичувачів і периферії.
Материнські плати попереднього покоління — B450, X470, A520 — також сумісні, але потребують оновлення BIOS до версії з мікрокодом AGESA 1.2.0.6b або новішої: без актуальної прошивки система не запуститься. Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі обсягом до 128 ГБ. Для систем AM4 на Ryzen 1000–3000 це останній апгрейд процесора без заміни материнської плати — наступні покоління AMD перевела на сокет AM5.
Заявлений теплопакет становить 65 Вт, а реальна межа потужності пакета (PPT) у процесора AMD Ryzen 7 5700X не перевищує 76 Вт. У старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт цей показник сягає 142 Вт — майже вдвічі більше за співставної продуктивності. Тому 5700X виділяє менше тепла й навіть під повним навантаженням не наближається до температурної межі у 90 °C.
Низьке тепловиділення не потребує дорогого охолодження. Для процесора з TDP 65 Вт достатньо баштового кулера середнього класу зі 120-мм вентилятором, а комплектних Wraith Stealth або Wraith Prism вистачає для роботи у штатному режимі. Для розгону через Precision Boost Overdrive рекомендується продуктивніший кулер. У версії tray кулер і коробка відсутні, тому систему охолодження потрібно купувати окремо — підійде будь-який кулер із кріпленням AM4.
Конфігурація з восьми ядер і шістнадцяти потоків підходить для трьох основних сценаріїв використання:
Для користувачів, які оновлюються з Ryzen 7 3700X, перехід забезпечує приріст IPC архітектури Zen 3 приблизно на 19% за збереження того самого сокета та теплопакета.
Telemart постачає процесор із трирічною гарантією, а через онлайн-конфігуратор можна зібрати ПК із сумісною материнською платою та системою охолодження. За потреби спеціалісти магазину допоможуть підібрати систему під ключ або модернізувати наявну платформу, а частину старого «заліза» можна здати за програмою Trade-In та отримати знижку на нові компоненти.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Будь-який огляд ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II підтвердить, що плата працює на сокеті AM4 і чипсеті AMD A520. Підтримуються процесори Ryzen 3000 і Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3 — без переходу на старші B550 або X570. ASUS перенесла в лінійку TUF Gaming те, що зазвичай залишається в середньому сегменті: радіатор VRM, захист LANGuard і кнопку BIOS FlashBack. Мікро-ATX формат підходить для компактних корпусів і збірок на Ryzen 5 5600 або 5600G. Збірка на ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II зберігає запас по апгрейду без надлишкових функцій старших чипсетів.
Чипсет A520 підтримує три покоління процесорів AM4:
Від Ryzen 3 3200G до Ryzen 9 5950X — кожен CPU зі списку сумісності запускається після оновлення мікрокоду через BIOS FlashBack.
Цифровий контролер Digi+ VRM і котушки TUF Chokes підтримують струми восьмиядерників без просідань: під Prime95 на Ryzen 7 3800X з TDP 105 Вт радіатор утримує температуру близько 71 °C. Материнська плата ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II справляється з навантаженням шестиядерних і восьмиядерних Ryzen без зниження частоти.
Чотири слоти DIMM на A520M-PLUS II підтримують до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі. Базовий діапазон частот йде від 2133 до 3200 МГц, а XMP-профілі підіймають пам’ять до 4866 МГц на добірних модулях Hynix M-die або Samsung B-die. Двоканальний режим запускається з парою планок у слотах A2 і B2 — стандартна схема для AM4. Запас у 128 ГБ залишає місце під апгрейд: збірка стартує з 16 ГБ під ігри, а пізніше на ту ж плату лягають 64 або 128 ГБ під рендер і віртуалізацію.
Процесор віддає шістнадцять ліній PCIe 3.0 безпосередньо в основний слот — сюди підключається відеокарта будь-якого класу від RTX 4060 до Radeon RX 7800. Різниця з PCIe 4.0 для GPU укладається в один відсоток у більшості сцен, тому ігрова карта не втрачає в FPS. Рамка SafeSlot Core+ з неіржавної сталі підсилює слот під важкі відеокарти.
Слот M.2 Key M працює на PCIe 3.0 x4 з пропускною спроможністю до 32 Гбіт/с. Цього вистачає для NVMe Samsung 980 або WD SN770. Під холодне зберігання залишаються чотири порти SATA 6 Гбіт/с із підтримкою RAID 0, 1 і 10, а два слоти PCIe 3.0 x1 підтримують звукові та мережеві карти.
Радіатор VRM на TUF Gaming A520M-PLUS II — рідкість для класу A520, де більшість плат економить на охолодженні силової обв’язки. Під радіатором — котушки TUF Chokes і конденсатори TUF Capacitors зі збільшеним ресурсом. Захист від статики ESD Guards тримає повітряний розряд до ±10 кВ — проти стандарту ±6 кВ це півтораразовий запас.
Неіржавна I/O-плашка витримує 72 години в соляному тумані за стандартних 24 для штампованих аналогів. TUF LANGuard прикриває Ethernet-контролер від блискавичних імпульсів, а Stack Cool 3+ розподіляє тепло двоунцієвим мідним шаром у текстоліті.
Кнопка BIOS FlashBack на задній панелі усуває класичну проблему AM4: на більшості плат A520 для оновлення прошивки потрібен «завантажувальний» процесор, без нього встановити Ryzen 5000 на стару систему не вийде. Тут же — достатньо вставити FAT32-флешку з файлом BIOS і натиснути кнопку, плата прошиється без CPU. Через Fan Xpert 2+ можна задати криву обертів для кожного роз’єму CPU_FAN і CHA_FAN з прив’язкою до одного з трьох температурних датчиків — PWM і DC-керування працюють з будь-яким типом вентилятора.
Telemart супроводжує покупку ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II консультацією — фахівці підберуть процесор, пам’ять і блок живлення під бюджет. Для самостійної збірки доступний конфігуратор на сайті, який перевіряє сумісність компонентів автоматично. Доставлення — Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD A520 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4866 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC887/897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Aura Sync RGB Комплексне охолодження: радіатор VRM, радіатор PCH та Fan Xpert 2+ BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 7600 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 7xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2801 |
| Частота відеопам'яті | 16000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 16921 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 227.2 |
| Висота відеокарти | 123.5 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 600 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Конструкція вентилятора Axial-tech Подвійні кулькові підшипники вентилятора Технологія 0 дБ Програмне забезпечення GPU Tweak III |
| Особливості | Default mode : up to 2781 MHz (Boost Clock)/up to 2493 MHz (Game Clock) |
| Колір | Чорний |
Платформи на AMD B550/X570 і Intel Z690/B760 володіють відмінним потенціалом, проте повільні модулі RAM стають вузьким місцем і змушують процесор простоювати в очікуванні даних. Комплект Kingston Fury DDR4 32GB Beast Black закриває це питання: два модулі по 16 ГБ на частоті 3600 МГц з таймінгами CL18–22-22 дають запас і для важких ігор, і для монтажу відео.
Kingston упакувала Fury Beast у низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34.1 мм — модуль не конфліктує з баштовими кулерами. Напруга 1.35 В відповідає стандарту DDR4 і не вимагає додаткових налаштувань у BIOS. Кожен модуль проходить заводське тестування на робочій частоті, а гарантія виробника на 5 років підтверджує впевненість Kingston у надійності серії.
Профіль XMP 2.0 у Kingston Fury DDR4 3600 32GB активується одним перемиканням в UEFI: система автоматично виставляє 3600 МГц і CL18–22-22 без ручного підбору параметрів. Пропускна здатність досягає 28 800 МБ/с, а реальна латентність у тестах тримається на рівні ~100 нс. Для DDR4 частота 3600 МГц із таймінгом CL18 — точка балансу, де приріст продуктивності ще відчутний, а стабільність не викликає питань.
Два модулі в одній упаковці гарантують роботу у двоканальному режимі — підбирати пари вручну не потрібно. Така конфігурація подвоює пропускну здатність шини пам’яті, що помітно в іграх і під час рендерингу. Kingston підібрала модулі в комплекті ідентичними за рангом і характеристиками — це виключає проблеми сумісності на материнських платах із двома або чотирма слотами DIMM.
Kingston тестує KF436C18BBK2/32 на обох платформах:
На платах без підтримки XMP пам’ять стартує на безпечних 2400 МГц за стандартом JEDEC.
32 ГБ оперативної пам’яті з частотою 3600 МГц вистачає для більшості завдань:
Kingston Fury DDR4–3600 працює на 1.35 В — стандартній напрузі DDR4, що не навантажує VRM материнської плати. Алюмінієвий радіатор утримує температуру модулів у межах 32 °C навіть під час тривалих стрес-тестів. Kingston спроєктувала тепловідведення з розрахунком на багатогодинні навантаження — рендеринг або тривалі ігрові сесії не спричиняють троттлінгу і помилок пам’яті.
У каталозі Telemart доступна оперативна пам’ять Kingston з доставленням по всій Україні та кешбеком 10% бонусами. Експерти допоможуть підібрати модулі під конкретну збірку і перевірять сумісність з вашою платформою.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 700 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | White |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Вага | 1.6 |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека Захист від підвищеної напруги (OVP) Захист від короткого замикання (SCP) Захист від перенавантаження (OPP) Захист від низької напруги (UVP) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 230 |
| Рівень шуму | 29.85 |
| Повітряний потік | 78.25 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 152 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.25 |
| Споживана потужність | 3 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.68 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 120 x 98 x 152 |
| Вага | 900 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 4 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 380 x 210 x 465 |
| Вага | 5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии