| 1 764,18 € | Amazon DE (9/13) |
| $1,764 | Amazon FR (9/13) |
| $1,766 | Amazon US (9/13) |
| $1,766 | Amazon UK (9/13) |
| 1 315,79 € | Alternate (4/13) |
| 1 342,80 € | CaseKing (4/13) |
| £1,762.99 | SmartTeck (4/13) |
| £274.70 | Box (2/13) |
| £278.97 | Scan (2/13) |
| 208 грн | Y.ua (1/13) |
| 214 грн | Stylus (1/13) |
| 219 грн | Touch (1/13) |
| 234 грн | Comfy (1/13) |
| 253 грн | Telemart (1/13) |
| 271 руб. | Kotofoto (1/13) |
| 354 бруб. | Fk (1/13) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM5 відкрила доступ до процесорів Ryzen 7000 і 9000, але переплачувати за X670E заради функцій, які не стануть у пригоді в ігровій збірці, немає сенсу. Економити на безіменній платі з урізаним живленням — ризиковано. Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WiFi утримує баланс: чипсет B650, повнорозмірний ATX і набір інтерфейсів, якого вистачить і геймеру, і тому, хто збирає перший ПК на сокеті AM5.
MSI виділила процесору 12+2+1 фазу живлення за схемою Duet Rail Power System. Дванадцять фаз працюють на ядра, дві — на SoC, одна — на допоміжні ланцюги. Такий запас утримує стабільну напругу навіть при навантаженні Ryzen 9 з пакетним споживанням 162 Вт. Чотири слоти DDR5 приймають до 256 ГБ оперативної пам’яті і розганяються до 7200+ МГц у конфігурації з одним модулем на канал. Профілі AMD EXPO активують розгін в один клік — без ручного підбору таймінгів.
Конструкція Steel Armor у B650 WiFi від MSI підсилює основний слот PCIe 4.0 x16 — додаткові точки пайки не дають важкій відеокарті розхитати контакт. Два слоти M.2 на шині PCIe 4.0 x4 приймуть NVMe-накопичувачі, а чотири SATA-порти — жорсткі диски і SSD.
На задній панелі B650 GAMING PLUS WiFi:
Збільшені радіатори в MSI B650 GAMING PLUS накривають силові каскади VRM з обох боків сокета і відводять тепло через термопрокладки з теплопровідністю 7 Вт/(м-К). Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr захищає перший слот — накопичувач не скидає швидкість під час тривалого запису. Шестишарова друкована плата з підвищеним вмістом міді розподіляє струми рівномірніше за стандартну чотиришарову і краще розсіює тепло. Шість роз’ємів під вентилятори — процесорний, для помпи РСО і чотири системних — вистачає для продувного корпусу без зовнішніх контролерів.
MSI додала в B650 GAMING PLUS WiFi набір функцій, які виходять за рамки базової плати:
Click BIOS у MSI B650 GAMING PLUS Wi-Fi ділить інтерфейс на спрощений режим для новачків і розширений — щоб тонко налаштувати кожен параметр. Функція EZ OC Tuning пропонує три профілі PBO Thermal — 85, 75 і 65 °C — які знижують температуру процесора без втрати продуктивності. Game Boost прискорює систему в одне клацання. Кнопка Flash BIOS на задній панелі оновлює прошивку з флешки без встановленого процесора і пам’яті — зручно під час апгрейду на нове покоління Ryzen. Затискач EZ M.2 Clip фіксує накопичувач без викрутки.
На сайті Telemart можна підібрати плати під конкретну збірку через конфігуратор ПК, також працюють фахівці, готові проконсультувати онлайн із будь-яких питань про товар.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Роз'єм PS/2 | - |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Удосконалена конструкція живлення: система живлення Duet Rail 12+2+1 Теплове рішення преміум-класу: збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET, додаткові термопрокладки з дроселем та M.2 Shield Frozr 2.5G LAN з Wi-Fi 6E 6-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції Audio Boost: нагородіть свої вуха звуком студійної якості для повного занурення в гру |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Gigabyte GeForce RTX 4070 SUPER WINDFORCE OC 12288MB (GV-N407SWF3OC-12GD)
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4070 SUPER |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | 2505 |
| Частота відеопам'яті | 21000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30194 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 7168 |
| Довжина відеокарти | 261 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 700 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | 2505 MHz (Reference card: 2475 MHz) |
| Колір | Чорний |
Що вища роздільна здатність монітора і важчі робочі сцени, то критичніша пропускна здатність оперативної пам’яті. Kingston Fury Beast DDR5 6000 МГц у комплекті 2x16 ГБ розв?язує це завдання: виробник підібрав частоту і таймінги CL30–36-36 на точці, де приріст відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування BIOS.
Kingston вмістила 32 ГБ у два DIMM-модулі KF560C30BBK2–32 з низькопрофільним алюмінієвим радіатором. Висота планки — 6.62 мм за габаритів 133.35 x 34.9 мм: комплект поміщається під баштові кулери і в компактні корпуси. На кожному модулі — інтегрований контролер живлення (PMIC), який регулює напругу точніше, ніж схема материнської плати.
Три профілі XMP 3.0 покривають різні сценарії: основний розганяє до 6000 МГц при CL30 і 1.4 В, альтернативний працює на 5600 МГц, а JEDEC — на безпечних 4800 МГц при 1.1 В. Пропускна здатність на максимумі — 48 000 МБ/с.
Крім того, Kingston вбудувала корекцію помилок на рівні кристала (On-Die ECC) — експериментувати з розгоном можна без ризику втрати даних. Програмований PMIC зберігає два користувацькі слоти — після тонкого налаштування в BIOS свої таймінги і напругу можна записати прямо на модуль.
Два модулі Kingston Fury DDR5 6000 МГц по 16 ГБ запускають двоканальний режим автоматично — достатньо встановити планки в слоти A2 і B2. Кожен модуль працює через два 32-бітові підканали, що подвоює кількість одночасних звернень. Приріст пропускної спроможності у двоканальній конфігурації особливо помітний у рендерінгу, компіляції та іграх із відкритим світом. Активація XMP в UEFI займає один клік: плата зчитує профіль і виставляє частоту, таймінги і напругу.
Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz офіційно підтримує Intel XMP 3.0. MSI, ASUS, ASRock і GIGABYTE протестували і схвалили модулі Fury Beast DDR5. На платформах Intel 12–14 поколінь комплект працює зі штатними профілями без додаткових налаштувань. Плати на AMD AM5 розпізнають JEDEC-профіль, але EXPO комплект не підтримує — частоту доведеться виставляти вручну через BIOS. Виробник підкріплює сумісність п’ятирічною гарантією.
Fury 32gb DDR5 6000 розкриває потенціал у завданнях з інтенсивним перезаписом даних:
На JEDEC-профілі модулі споживають 1.1 В — менше, ніж DDR4 на порівнянних частотах. Навіть за максимальних 1.4 В і 6000 МГц алюмінієвий радіатор утримує температуру в робочому діапазоні до 85 °C. Підібрати Kingston Fury Beast DDR5 і компоненти для апгрейду зручно в Telemart — кешбек 10% бонусами поверне частину вартості, а оцінити модулі наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 24 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 36 |
| +12V2 | 32 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 1.69 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Накопичувачі серії Samsung 990 Pro займають провідні позиції в сегменті високопродуктивних рішень. Внутрішній обсяг у 2 ТБ дає змогу зберігати великі бібліотеки сучасних ігор і «важкі» медіафайли без потреби постійного очищення місця. Основою пристроїв виступає фірмова пам’ять V-NAND TLC, яка забезпечує високу щільність запису при збереженні відмінних швидкісних характеристик.
Стандарт PCIe 4.0 подвоює пропускну здатність 990 Pro 2TB порівняно з попереднім поколінням. Швидкий інтерфейс дає змогу компонентам комп’ютера обмінюватися інформацією практично миттєво.
Формфактор M.2 2280 позбавляє збірку від зайвих дротів, оскільки накопичувач встановлюється безпосередньо в роз’єм материнської плати. Компактні габарити роблять цей SSD універсальним вибором як для просторих корпусів десктопів, так і для ультратонких ноутбуків.
Новий контролер Samsung Pascal у моделі 990 PRO оптимізує кожен аспект опрацювання команд, забезпечуючи рекордні цифри в синтетичних тестах і реальних сценаріях:
Така швидкість стала можливою завдяки технології TurboWrite 2.0, яка виділяє динамічний буфер для прискорення запису.
Довговічність Samsung 990 Pro 2TB підтверджується гарантованим ресурсом запису в 1200 TBW. Пристрій здатний витримати повний перезапис усього обсягу сотні разів.
Інженери впровадили багаторівневу систему захисту від перегріву для підтримки робочих характеристик під навантаженням:
Геймери та творці контенту отримують максимум переваг від переходу на NVMe SSD M2 2TB Samsung. Підтримка технології Microsoft DirectStorage прискорює завантаження ігрових світів, а високі показники IOPS забезпечують плавний геймплей без підвисань під час підвантаження локацій. Під час роботи з відео в 4K або 8K накопичувач гарантує швидкий доступ до вихідних кодів.
Сховище коректно визначається на платформах Intel і AMD, що підтримують стандарт PCIe 4.0, а також працює в слотах попереднього покоління PCIe 3.0 з обмеженням пропускної здатності.
Власники PlayStation 5 часто вважають за краще купити SSD M2 Samsung 2TB, щоб розширити пам’ять консолі, адже накопичувач повністю відповідає вимогам Sony до швидкості та габаритів.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND 3-bit MLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7450 |
| Швидкість запису | 6900 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 8.5 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T Кеш пам'ять Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM Підтримка сплячого режиму |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 / 2 x 160 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на нижній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240/360 |
| Максимальна висота кулера | 166 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 5 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 8 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На бічній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Додатково | Кронштейн для вертикального встановлення графічного процесора в комплекті |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 518.7 x 290 x 482 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Підсвічування | OLED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.03 |
| Максимальна частота оновлення | 240 |
| Яскравість | 1000 |
| Динамічна контрастність | 1 500 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit |
| Розмір пікселя | 0.299 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 98.5 |
| sRGB | 100 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.1 |
| Додаткові інтерфейси |
4 x USB 3.2 2 x USB Type-C 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Поворот на 90° Регулювання кута нахилу |
| Нахил | від +15 ° до -7 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | вiд +30° до −30° |
| Регулювання висоти | 0–100 |
| Технологія синхронізації | G-Sync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 180 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Flicker Free |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Технологія Power Delivery |
| Додатково |
XENEON 27QHD240 оснащений новітніми технологіями, що забезпечують зображення без мерехтіння і захищають як екран, так і ваші очі Нова технологія OLED забезпечує швидкий час відгуку, чудова якість зображення і зниження навантаження на очі, що дає гравцям перевагу в динамічних і змагальних кіберспортивних іграх Чудовий поляризаційний матовий дисплей, що не відображає QWP забезпечує бездоганне зображення, яке можна переглядати з будь-якого кута Екранне меню активується простим піднесенням руки до його нижньої сторони з датчиком наближення, що спрощує взаємодію з монітором |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель DisplayPort 1.5 м Кабель HDMI 1.5 м Кабель USB Type-C на 1.5 м Кабель USB Type-A на 1.5 м |
| Габарити | 604.4 x 430.8 x 224.3 мм (з підставкою) |
| Вага | 9.1 кг |
| Колір | Чорний |

Досягайте швидкості, точності та комфорту з низькопрофільними механічними перемикачами GL; збільшуйте кількість дій за хвилину (APM) завдяки точці спрацювання в 1,3 мм та загальному ходу в 3,2 мм.

Налаштуйте до 15 функцій на кожну клавішу і перепризначте часто використовувані команди, перетворюючи вашу клавіатуру на персоналізований командний центр з KEYCONTROL.

Підключайтеся за допомогою бездротового з'єднання LIGHTSPEED 2,4 ГГц, Bluetooth або дротового режиму передачі даних USB-C; лекго перемикайтеся між режимами натисканням однієї кнопки.

До 36 годин автономної роботи з RGB на 100%, до 90 годин з RGB на 50% і до 800 годин з вимкненим RGB; грайте під час заряджання через USB-C.

З алюмінієвою верхньою пластиною та подвійними PBT ковпачками клавіш G915 пропонує комфорт нового покоління без жодних компромісів щодо довговічності.

Доступ до ~16.8M кольорів для налаштування гри та створення тем; синхронізуйте з іншими пристроями Logitech G в G HUB.

| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Кількість мультимедійних клавіш | 4 клавіші |
| Перемикач | GL Clicky |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Роз'єми на корпусі клавіатури | 1 x USB Type-C |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | PBT |
| Час відгуку | 1 |
| Сумісність з ОС | Windows 10 або пізнішої версії |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Внутрішня пам'ять Без цифрового блоку Можливість настройки кольору підсвічування |
| Додатково |
RGB LIGHTSYNC Підтримка G HUB При 100% яскравості LIGHTSYNC RGB: до 42 годин |
| Матеріал | Алюміній та пластик |
| Габарити | 356 x 150 x 22.6 |
| Вага | 860 |
| Колір | Чорний |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Поліестер |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 300 x 700 |
| Товщина | 2 |
| Особливості |
Прошивка по краю Вологовідштовхувальна поверхня |
| Вага | 286 |
| Колір | Фіолетовий |
Професійне обладнання для кіберспорту — ігрова гарнітура Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED, продовжує традицію лінійки G. Вона розроблена у співпраці з провідними геймерами для максимального результату на змаганнях. Головні переваги — революційні драйвери, що забезпечують звук високого рівня, та універсальна сумісність для під’єднання до будь-яких платформ.
Основу навушників Logitech G PRO складають 50-міліметрові графенові випромінювачі PRO-G GRAPHENE. Надлегкий і міцний матеріал дає змогу мембрані динаміка рухатися з неймовірною точністю. Це забезпечує чисте і деталізоване стереозвучання, мінімізуючи спотворення на будь-якій гучності. У результаті кожен шерех і віддалений постріл у грі стають гранично виразними, що дає вирішальну перевагу.
Для повного ефекту присутності гарнітура підтримує технологію об’ємного звучання DTS Headphone:X 2.0. Вона формує точний тривимірний аудіопростір, даючи змогу безпомилково визначати положення супротивників. Такий імерсивний звук допомагає повністю сконцентруватися на грі та ухвалювати правильні тактичні рішення за частки секунди. Чітке позиціювання противника перетворює звук із фонового елемента на ключовий інструмент для перемоги.
Гарнітура пропонує багатоканальні варіанти підключення для максимальної гнучкості:
Таке поєднання робить гарнітуру по-справжньому універсальною, а акумулятор, що забезпечує до 50 годин роботи на одному заряді, звільняє від дротів на кілька ігрових сесій поспіль.
Довговічність і комфорт — ключові аспекти професійної гарнітури. Конструкція Logitech G PRO X WIRELESS 2 поєднує сталевий каркас і алюмінієві елементи, що забезпечує надійність без обтяження. Вага пристрою становить усього 345 грамів, а поворотні чашки дають змогу зручно носити гарнітуру на шиї. Продумана ергономіка допомагає зберегти концентрацію впродовж багатьох годин гри.
Для індивідуального налаштування комфорту в комплекті представлено два типи амбушур:
Можливість вибору матеріалів дає змогу кожному геймеру адаптувати навушники Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED WIRELESS під себе, забезпечуючи комфорт під час найнапруженіших турнірів. Усі елементи керування, включно з гучністю і вимкненням мікрофона, розташовані прямо на чашці для швидкого доступу.
@media (max-width: 720px) { .block { flex-direction: column; } } .block { display: flex; gap: 20px; } .text-block { margin: auto; text-align: left; }Створено для професіоналів. Розроблено для перемог. Гарнітура PRO X 2 LIGHTSPEED пропонує звук на рівні професіоналів, бездротовий зв'язок LIGHTSPEED і неймовірний комфорт для найвищого рівня змагань. Чуйте кожен крок, дію завдяки іммерсивному аудіопростору, створеному за допомогою драйверів з графеном.


ЧУЙТЕ БІЛЬШЕ З НОВІТНЬОЮ АУДІОТЕХНІКОЮ

З ТРИВАЛІСТЮ РОБОТИ ДО 50 ГОДИН

З М'ЯКИМИ НАВУШНИКАМИ ТА ПОВОРОТНИМ ВИТОНЧЕНИМ З'ЄДНАННЯМ

LIGHTSPEED, BLUETOOTH® ТА 3,5 ММ РОЗ'ЄМ
Розроблений у співпраці з найкращими гравцями світу, щоб усунути будь-які перешкоди між вами і перемогою. Підніміть свою гру на новий рівень завдяки технології на

Графен - це революційний новий матеріал, який забезпечує покращену якість аудіо, зниження спотворень і неперевершений звук. Драйвери з графеном в гарнітурі дозволяють гравцям почути весь аудіопростір їх гри - кожен крок, кожну дію і кожне падіння шпильки в чіткому деталізованому звучанні.

Перемагайте завдяки швидкості та надійності нашої технології LIGHTSPEED, яка завоювала довіру чемпіонатів. Отримайте до 50 годин використання при одному заряді - із міцним зв'язком на відстань до 30 метрів.

Грайте з комфортом під будь-яким кутом завдяки обертовому міцному з'єднанню та м'яким амбушурами з ефектом пам'яті - доступними як зі штучної шкіри, так і з бавовняного плюшу що дихає . PRO X 2 LIGHTSPEED досягає ідеального балансу комфорту та міцності завдяки довговічним алюмінієвим матеріалам і сталевому каркасові.

Підготуйтесь до будь-якої ситуації завдяки гнучкості бездротового зв'язку LIGHTSPEED, Bluetooth та провідного підключення через 3,5 мм роз'єм.

| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Комбіноване |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, радіоканал, mini-jack (3.5 мм) |
| Максимальний радіус дії | 30 |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 87.8 |
| Номінальний опір | 38 |
| Діаметр випромінювача | 5 |
| Кріплення | На дужці |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Додатково | Односпрямований (кардіоідний) мікрофон |
| Час роботи без підзарядки | 50 годин |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Додатково |
Об'ємний звук для більшої позиційної та відновленої інформативності про ігрові об'єкти Сумісність з консолями: PlayStation 5, Nintendo Switch (бездротовий стереозвук при підключенні до док-станції) та PlayStation 4 (тільки бездротовий стереозвук через USB) Виготовлений з алюмінієвого і сталевого каркаса для досягнення ідеального балансу між комфортом, вагою і міцністю Ці шумоподавлюючі навушники мають міцний шарнір, що обертається, і м'які пінні амбушури, що обертаються, з пам'яттю - доступні в штучній шкірі або тканині |
| Габарити | 18.9 x 17.6 x 9.5 |
| Вага | 345 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии