| $2,694 | Amazon UK (8/12) |
| $2,694 | Amazon FR (8/12) |
| $2,694 | Amazon US (8/12) |
| 2 694,00 € | Amazon DE (8/12) |
| 1 519,18 € | CaseKing (6/12) |
| £1,534.45 | SmartTeck (6/12) |
| 998,50 € | Alternate (5/12) |
| 920 грн | Y.ua (4/12) |
| 929 грн | Stylus (4/12) |
| £957.95 | Scan (4/12) |
| 606 грн | Telemart (3/12) |
| £659.67 | Box (3/12) |
| 779 грн | Touch (3/12) |
| 518 грн | Comfy (2/12) |
| 544 грн | Moyo (2/12) |
| 1 572 бруб. | Fk (2/12) |
| 548 руб. | Kotofoto (1/12) |
AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM5 відкрила доступ до процесорів Ryzen 7000 і 9000, але переплачувати за X670E заради функцій, які не стануть у пригоді в ігровій збірці, немає сенсу. Економити на безіменній платі з урізаним живленням — ризиковано. Материнська плата MSI B650 GAMING PLUS WiFi утримує баланс: чипсет B650, повнорозмірний ATX і набір інтерфейсів, якого вистачить і геймеру, і тому, хто збирає перший ПК на сокеті AM5.
MSI виділила процесору 12+2+1 фазу живлення за схемою Duet Rail Power System. Дванадцять фаз працюють на ядра, дві — на SoC, одна — на допоміжні ланцюги. Такий запас утримує стабільну напругу навіть при навантаженні Ryzen 9 з пакетним споживанням 162 Вт. Чотири слоти DDR5 приймають до 256 ГБ оперативної пам’яті і розганяються до 7200+ МГц у конфігурації з одним модулем на канал. Профілі AMD EXPO активують розгін в один клік — без ручного підбору таймінгів.
Конструкція Steel Armor у B650 WiFi від MSI підсилює основний слот PCIe 4.0 x16 — додаткові точки пайки не дають важкій відеокарті розхитати контакт. Два слоти M.2 на шині PCIe 4.0 x4 приймуть NVMe-накопичувачі, а чотири SATA-порти — жорсткі диски і SSD.
На задній панелі B650 GAMING PLUS WiFi:
Збільшені радіатори в MSI B650 GAMING PLUS накривають силові каскади VRM з обох боків сокета і відводять тепло через термопрокладки з теплопровідністю 7 Вт/(м-К). Двосторонній радіатор M.2 Shield Frozr захищає перший слот — накопичувач не скидає швидкість під час тривалого запису. Шестишарова друкована плата з підвищеним вмістом міді розподіляє струми рівномірніше за стандартну чотиришарову і краще розсіює тепло. Шість роз’ємів під вентилятори — процесорний, для помпи РСО і чотири системних — вистачає для продувного корпусу без зовнішніх контролерів.
MSI додала в B650 GAMING PLUS WiFi набір функцій, які виходять за рамки базової плати:
Click BIOS у MSI B650 GAMING PLUS Wi-Fi ділить інтерфейс на спрощений режим для новачків і розширений — щоб тонко налаштувати кожен параметр. Функція EZ OC Tuning пропонує три профілі PBO Thermal — 85, 75 і 65 °C — які знижують температуру процесора без втрати продуктивності. Game Boost прискорює систему в одне клацання. Кнопка Flash BIOS на задній панелі оновлює прошивку з флешки без встановленого процесора і пам’яті — зручно під час апгрейду на нове покоління Ryzen. Затискач EZ M.2 Clip фіксує накопичувач без викрутки.
На сайті Telemart можна підібрати плати під конкретну збірку через конфігуратор ПК, також працюють фахівці, готові проконсультувати онлайн із будь-яких питань про товар.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Роз'єм PS/2 | - |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Удосконалена конструкція живлення: система живлення Duet Rail 12+2+1 Теплове рішення преміум-класу: збільшений радіатор, теплові прокладки MOSFET, додаткові термопрокладки з дроселем та M.2 Shield Frozr 2.5G LAN з Wi-Fi 6E 6-шарова друкована плата з потовщеної міді завтовшки 2 унції Audio Boost: нагородіть свої вуха звуком студійної якості для повного занурення в гру |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
Відеокарта ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 OC справляється з іграми 2K на максимальних налаштуваннях, важкими AAA з трасуванням променів і кіберспортом на високій герцовці. Адаптер відмінно справляється з роботою в DaVinci та Premiere, прискорює рендер AI-завдань і стримінг з кодеком NVENC AV1. А серія TUF підтверджує, що компоненти всередині — промислового класу, протестовані за військовими стандартами надійності, і їхній ресурс розрахований на роки роботи.
В ASUS TUF Gaming RTX 5070 OC стоїть чип GB205 архітектури Blackwell — п’яте покоління тензорних ядер і четверте покоління RT-блоків. Boost-частота в OC-режимі доходить до 2640 МГц, в Gaming-режимі — 2610 МГц, базова — 2325 МГц. У чипі 6144 CUDA-ядра, 192 тензорних ядра і 48 RT-ядер.
Пам’ять — 12 ГБ GDDR7 на шині 192 біт із пропускною спроможністю 672 ГБ/с. Це на третину вище, ніж 504 ГБ/с у GDDR6X в RTX 4070 Super за тієї ж ширини шини. Перехід на GDDR7 зняв вузьке місце пам’яті попереднього покоління. Також карта підтримує PCIe 5.0, виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і два HDMI 2.1b, живиться від одного конектора 16-pin при TGP 250 Вт. ASUS рекомендує блок живлення від 750 Вт.
DLSS 4 в ASUS TUF RTX 5070 додає до трьох додаткових кадрів на кожен нативний — мультиплікатор FPS до 4х. У Hogwarts Legacy на 1440p карта без MFG видає близько 100 FPS, з MFG 4X — 234 FPS. Multi Frame Generation працює на відеокартах серії RTX 50 — це ексклюзив нового покоління. Технологія спирається на 192 тензорних ядра п’ятого покоління і трансформерну модель — першу подібну архітектуру в ігровому рендерингу NVIDIA. На старті DLSS 4 підтримує 75+ ігор, включно з Cyberpunk 2077, Alan Wake 2 і Hogwarts Legacy.
RT-ядра четвертого покоління відповідають за трасування променів — освітлення, тіні та відображення карта розраховує апаратно. NVIDIA Reflex 2 скорочує затримку введення, що важливо для кіберспортивних шутерів.
ASUS TUF 5070 у нативному 1440p видає стабільні 60+ FPS у всіх актуальних AAA-іграх, у більшості проєктів — вище 120 FPS. У Cyberpunk 2077 на 1440p у растеризації карта на 12% швидша за RTX 4070 Super за тестами KitGuru. У нативному RT приріст до RTX 4070 — близько 20% за даними NVIDIA.
У 4K без апскейлінгу карта працює в більшості AAA-ігор у коридорі 60–119 FPS. Важкі сцени з RT при 4K вимагають увімкнення DLSS — зв’язка нативного рендеру 1440p з MFG 4X видає 4K-картинку з FPS у кілька разів вищою за базову. У кіберспортивних проєктах — Counter-Strike 2, Valorant, Apex Legends — запас за частотою кадрів дає змогу виводити картинку на 240 Гц-монітор без вузьких місць за GPU.
ASUS вибудувала охолодження TUF на трьох Axial-Tech-вентиляторах — лопаті із замкнутою формою і бар’єрним кільцем дають на 31% більший потік повітря порівняно зі стандартними вертушками. У простої та за низького навантаження вентилятори зупиняються повністю — режим 0 dB прибирає шум, поки GPU не прогрівся вище за порогову температуру.
Ресурс подвійних шарикопідшипників — 80 000 годин. Конденсатори та котушки серії TUF проходять сертифікацію military-grade. Металевий бекплейт зберігає геометрію друкованої плати і захищає зворотний бік від випадкових ударів. Карта займає 3 125 слоти і поміщається в більшість корпусів Mid-Tower.
Telemart доставляє відеокарти ASUS TUF RTX 5070 по Україні Новою Поштою, Укрпоштою та Meest — при замовленні від 2 000 грн Новою Поштою безплатно. Вартість компонентів можна розділити через monobank на 3–12 місяців. Сумісний блок живлення, корпус і кулери зручно підбирати з експертами Telemart: у шоурумах або через консультацію в месенджерах.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 329 |
| Висота відеокарти | 140 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 8000 |
| Пропускна спроможність | 64 000 |
| CAS Latency (CL) | CL38 |
| Схема таймінгів | 38-48-48 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.45 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 39.2 x 7.65 |
| Колір | Чорний із сріблястим |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 25.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 40 |
| +12V2 | 36 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 1.85 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
Noctua NH-D15 залишається еталоном повітряного охолодження з моменту виходу оригіналу. Chromax.black повторює архітектуру в повністю чорному виконанні: два баштових радіатори, шість напаяних мідних трубок і пара 140-мм вентиляторів NF-A15 HS-PWM. Рейтинг NSPR 183 покриває настільні Ryzen 9 і Intel Core i9 під тривалим навантаженням — перехід на рідинну систему для більшості збірок не потрібен. Різниця з бежево-коричневим оригіналом — 0.45–0.5 °C, у межах похибки.
Шість мідних трубок діаметром 6 мм Noctua напаяла до алюмінієвих ребер напряму, без запресовування, яке зустрічається в середньому сегменті. На кожну вежу припадає 45 ребер зі ступеневим профілем:
Прозір під модулі пам’яті розширено без втрати площі розсіювання.
Мідну основу 38?40 мм Noctua нікелювала і відполірувала до дзеркала, комплектна термопаста NT-H1 лягає рівномірно. NSPR 183 тримає Noctua NH-D15 chromax в одному ряду з 240-мм AIO за тихих налаштувань — без помпи, без ризику протікання, з попутним обдувом VRM і модулів пам’яті.
Пара 140-мм NF-A15 HS-PWM chromax.black працює в діапазоні 0–1500 об/хв. За низького PWM-сигналу крильчатка повністю зупиняється — у простої радіатор працює в пасивному режимі без фонового шуму. На максимальних обертах повітряний потік досягає 82.52 CFM при 24.6 дБ(А), а комплектний адаптер NA-RC7 обмежує швидкість до 1200 об/хв і опускає шум до 19.2 дБ(А).
Flow Acceleration Channels на всмоктувальному боці лопатей розганяють потік у зовнішніх зонах крильчатки, прибирають відрив на кінцях і знижують вихровий шум за тієї ж продуктивності. Підшипник SSO2 з латунною оболонкою тримає MTTF понад 150 000 годин — приблизно сімнадцять років безперервно. Кулер Noctua NH-D15 зберігає безшумний профіль оригіналу і в чорній версії.
У коробці зібрані монтажні пластини під популярні платформи:
SecuFirm2 повністю чорний, пружинні болти утримують рівномірний тиск на теплорозподільник.
Прозір під модулі пам’яті у двовентиляторній схемі — 32 мм, перестановка переднього вентилятора на 5 мм вище розширює кліренс до 37 мм ціною тих самих 5 мм загальної висоти. Зняття переднього вентилятора відкриває до 64 мм під високі планки з радіаторами.
Chromax.black-покриття Noctua відпрацьовувала кілька років: завдання було зберегти тепловіддачу на напаяних трубках. Усі елементи радіатора, кріплень і лопатей пофарбовані в матовий чорний, антивібраційні прокладки на кутах NF-A15 змінні — шість кольорів під підсвічування корпусу. Шість років гарантії покривають радіатор, обидва вентилятори і кріплення.
Telemart доставляє Noctua NH-D15 Chromax по Україні Новою поштою, Укрпоштою і Meest. У магазині доступна послуга складання ПК зі встановленням на материнську плату і тестом під навантаженням.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник SSO2 |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300–1500 |
| Максимальне TDP | 183 |
| Рівень шуму | 24.6 |
| Повітряний потік | 82.52 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Висота кулера | 165 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 150 000 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
2 x адаптера з низьким рівнем шуму (LNA) Сумісність з FM2 + (потрібно задня панель) Сумісність з LGA2011 і LGA2011-3 (квадратний ILM) |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 150 x 161 x 165 |
| Вага | 1320 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7300 |
| Швидкість запису | 7000 |
| Ресурс записи (TBW) | 2000 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.36 Вт (в середньому) 2.8 Вт (максимум при читанні) 9.9 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 |
| Вага | 9.7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 180 |
| Додатково | Попередньо вентилятори на передній панелі з AURA RGB підсвічуванням і швидкістю 1200 обертів / хв |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 240 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 4 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 9 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 |
| Особливості |
Бокове вікно Бокове вікно з загартованого скла |
| Додатково |
Корпус оснащений двома ергономічними плетеними ручками, що витримують навантаження до 30 кг для легкої та безпечного транспортування Встановлені в корпус вентилятори мають повноколірного підсвічуванням, які при наявності материнської плати, сумісної з технологією Aura, можуть синхронізуватися з іншими Aura-сумісними компонентами і периферійними пристроями Корпус оснащений знімними пиловими фільтрами |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 1.5 |
| Габарити | 545 x 251 x 552 |
| Вага | 10.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 170 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 95 |
| sRGB | 130 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 3.0 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +20° до -20 |
| Технологія синхронізації | G-Sync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 35 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.5 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light |
| Особливості |
HDR10 Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Aura Sync |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель HDMI Кабель DisplayPort Кабель USB 3.0 |
| Габарити |
611 x 408-508 x 255 мм (з підставкою) 611 x 367 x 82 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 711 x 265 x 541 |
| Вага |
8.6 кг (з підставкою) 5 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 11.9 |
| Колір | Чорний |
Оновлені оптичні перемикачі Kailh Optical rev 2.0 позбавлені ефекту воблінгу, що дарує неперевершені тактильні відчуття при кожному кліку!
Одна з головних особливостей оптичних перемикачів – можливість їх гарячої заміни. Ви можете розподіляти різні типи перемикачів по зонам клавіатури на власний розсуд.
Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) забезпечує поглинання зайвого шуму та вібрації під час користування.
В клавіатурі використовується пластина з анодованого алюмінію, яка надає додатковий антивібраційний захист і, окрім того, чудово відбиває світло, покращуючи яcкравість підсвічування.
Увага до акустичного комфорту навіть у найменших деталях. Так, традиційно “найгучніша” кнопка у клавіатурах – пробіл, оснащена додатковим шаром звукопоглинаючої піни.
Змащені вручну преміальні стабілізатори з POM пластику.
Зносостійкі PBT кейкапи з українськими літерами та яскравим підсвічуванням.
Функції 100% Anti-ghosting та N-Key Rollover – натискайте що потрібно та скільки потрібно.
Вбудована пам’ять клавіатури – збережи та працюй без софту.
16.8 мільйонів кольорів RGB підсвітки із можливістю налаштування для кожної клавіші окремо та п’ятьма рівнями яскравості.
З’ємний кабель USB Type-A – Type-C.
Програмне забезпечення, яке дозволяє створювати та налаштовувати макроси.
| Тип | Оптико-механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Перемикач | Kailh Optical Black rev.2 |
| Ресурс клавіш | 80 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
PBT кейкапи (ковпачки подвійного лиття) Хід до спрацьовування -1.8 ±0.6 мм Повний хід - 3.6 ±0.6 мм Сила натискання - 45 ±10%гс N-key ROLLOVER- будь-яка кількість одночасно натиснутих клавіш Повністю програмовані клавіші із записом макросів на льоту |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | PBT |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 Mac OS Linux |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Вологозахист |
| Додатково |
Подвійна шумоізоляція з використанням шумопоглинаючої піни з етиленвінілацетату (EVA) забезпечує поглинання зайвого шуму та вібрації при використанні У клавіатурі використовується пластина з анодованого алюмінію, яка надає додатковий антивібраційний захист і, крім того, чудово відображає світло, покращуючи якість підсвічування Змащені вручну преміальні стабілізатори з POM пластику Вбудована пам'ять клавіатури – збережи та грай! 16.8 мільйонів кольорів RGB підсвічування з можливістю налаштування кожної клавіші окремо та п'ятьма рівнями яскравості Програмне забезпечення, що дозволяє створювати та налаштовувати макроси |
| Матеріал | Металева пластина |
| Габарити | 360 x 133 x 36 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 13–27 000 |
| Чутливість | 98 |
| Номінальний опір | 65 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1.3 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково | Другий кабель 2 м |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 50–18 000 |
| Чутливість | −43 |
| Матеріал амбушур | Шкірозамінник |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Функції та особливості |
Знімний мікрофон Два кабеля в комплекті |
| Вага | 336 |
| Колір | Чорний з червоним |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии