| $4,110 | Amazon US (9/13) |
| $4,110 | Amazon UK (9/13) |
| $4,110 | Amazon FR (9/13) |
| 4 110,59 € | Amazon DE (9/13) |
| 460,48 € | Alternate (5/13) |
| £461.88 | SmartTeck (5/13) |
| £310.45 | Box (3/13) |
| 481 руб. | Kotofoto (3/13) |
| 200 грн | Y.ua (2/13) |
| 202 грн | Stylus (2/13) |
| 213 грн | Comfy (2/13) |
| 213 грн | Telemart (2/13) |
| 261,80 € | CaseKing (2/13) |
| 350 бруб. | Fk (2/13) |
| 54 руб. | Just (1/13) |
| 60 грн | Touch (1/13) |
| 64 руб. | xcom (1/13) |
| 138 руб. | Pleer (1/13) |
| £149.99 | Scan (1/13) |
Завдяки найвищій продуктивності AMD Ryzen 7 9800X3D став головним вибором для геймерів. Цей флагман поєднує передову архітектуру Zen 5 з удосконаленою технологією 3D V-Cache. Результатом стає безкомпромісна швидкість в іграх і висока ефективність у робочих завданнях, що робить його ідеальним серцем для потужної ігрової збірки.
Нова архітектура Zen 5 значно підвищує продуктивність процесора. Основне поліпшення — зростання числа інструкцій, виконуваних за такт (IPC). Це безпосередньо прискорює роботу в будь-яких застосунках: від ігор до професійного софту. Кожне ядро працює ефективніше, обробляючи більше команд за той самий час.
Ключові вдосконалення Zen 5:
Ryzen7 9800X3D демонструє чудову ефективність як в однопотокових, так і в багатопотокових сценаріях, що підтверджують бенчмарк тести.
Ключова перевага 9800X3D в іграх — оновлена технологія 3D V-Cache. Інженери AMD розмістили додатковий кристал кеш-пам’яті L3 поверх основного чипа. Це рішення створює великий «буфер» для ігрових даних, мінімізуючи затримки.
Сумарний обсяг L3-кешу сягає 96 МБ. Такий кеш дає змогу процесору зберігати великі обсяги інформації, не звертаючись до повільнішої оперативної пам’яті. Це значно знижує затримки і забезпечує стабільно високу частоту кадрів, особливо у вимогливих проєктах з відкритим світом.
Процесор AMD Ryzen 7 9800X3D Box 100–100001084wof пропонує продуктивність флагманського рівня. Процесор оснащений 8 ядрами і 16 потоками з максимальною тактовою частотою 5.2 ГГц.
Головні особливості:
Ця платформа робить збірку не просто потужною, а й перспективною на кілька років уперед. Помірне тепловиділення в 120 Вт вимагає якісної системи охолодження. У підсумку рішення купити Ryzen 7 9800X3D стає оптимальним для ентузіастів, які збирають топовий комп’ютер для безкомпромісного геймінгу.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4700 |
| Максимальна тактова частота | 5200 |
| Об'єм кешу L3 | 98304 |
| Кодова назва мікроархітектури | Granite Ridge |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Техпроцес | 4 |
| Термопакет | 120 |
| Продуктивність | 40069 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS TUF GAMING B850-E WIFI – це всі основні елементи найновіших процесорів AMD Ryzen™, які поєднуються з ігровими можливостями та перевіреною часом надійністю. Ця материнська плата, оснащена компонентами військового класу, модернізованою системою харчування та комплексною системою охолодження, перевершує всі очікування, забезпечуючи стабільну та надійну роботу у марафонських іграх. Материнські плати TUF GAMING також проходять суворі випробування на витривалість, щоб гарантувати, що вони зможуть витримати умови, за яких інші можуть вийти з ладу. Ця платформа забезпечує потужність та можливості підключення, які потрібні передовим додаткам для ПК зі штучним інтелектом.
PCIe 5.0 для графічних карт
PCIe 5.0 забезпечує вдвічі більшу швидкість передачі даних, ніж PCIe 4.0, що робить її достатньо надійною для вирішення нових завдань, пов'язаних з більшими обсягами даних. PCIe 5.0 дає інші переваги, такі як електричні зміни для покращення цілісності сигналу, сумісні з попередніми версіями шини PCIe роз'єми CEM для додаткових плат і зворотна сумісність.
USB 20Gbps Type-C
Ця материнська плата оснащена роз'ємом USB 20Gbps Type-C на передній панелі для швидкісної передачі даних зі швидкістю до 20 Гбіт/с.
Об'ємний звук Realtek 7.1
Унікальний аудіокодек, розроблений у тісній співпраці з Realtek для материнських плат TUF GAMING B850, має безпрецедентне співвідношення сигнал/шум 98 дБ для лінійного стереовиходу, забезпечуючи первозданну якість звуку.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Q-Design ASUS Thermal Solution ASUS EZ DIY Aura Sync |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5080 – відеокартою для ентузіастів у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з компактними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік, а випарна камера – найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Досягайте найвищої продуктивності у компактній системі відеокартою категорії SFF-Ready Enthusiast GeForce. Для побудови надійної та якісної збірки обирайте корпуси, сумісні з відеокартами SFF-Ready Enthusiast GeForce.
Відеокарта Prime GeForce RTX 5080 має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Випарна камера
Випарна камера та радіатор відводять тепло від відеокарти, забезпечуючи максимальну продуктивність у різноманітних завданнях.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два профілі BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Для досягнення найвищої продуктивності використовуйте блоки живлення ROG Strix Platinum. Реалізована в них технологія GPU-First підвищує стабільність напруги на 45% навіть під час інтенсивних ігрових сесій і розгону, допомагаючи досягти максимальної продуктивності й стабільності роботи відеокарти для якісної гри. Крім того, вони оснащені інноваційним GaN-транзистором, який відзначається підвищеною до 30% енергоефективністю в порівнянні із традиційними рішеннями.
Калькулятор потужності БЖ
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5080 |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2655 |
| Частота відеопам'яті | 30000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 36222 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 10752 |
| Довжина відеокарти | 306 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 850 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
Що вища роздільна здатність монітора і важчі робочі сцени, то критичніша пропускна здатність оперативної пам’яті. Kingston Fury Beast DDR5 6000 МГц у комплекті 2x16 ГБ розв?язує це завдання: виробник підібрав частоту і таймінги CL30–36-36 на точці, де приріст відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування BIOS.
Kingston вмістила 32 ГБ у два DIMM-модулі KF560C30BBK2–32 з низькопрофільним алюмінієвим радіатором. Висота планки — 6.62 мм за габаритів 133.35 x 34.9 мм: комплект поміщається під баштові кулери і в компактні корпуси. На кожному модулі — інтегрований контролер живлення (PMIC), який регулює напругу точніше, ніж схема материнської плати.
Три профілі XMP 3.0 покривають різні сценарії: основний розганяє до 6000 МГц при CL30 і 1.4 В, альтернативний працює на 5600 МГц, а JEDEC — на безпечних 4800 МГц при 1.1 В. Пропускна здатність на максимумі — 48 000 МБ/с.
Крім того, Kingston вбудувала корекцію помилок на рівні кристала (On-Die ECC) — експериментувати з розгоном можна без ризику втрати даних. Програмований PMIC зберігає два користувацькі слоти — після тонкого налаштування в BIOS свої таймінги і напругу можна записати прямо на модуль.
Два модулі Kingston Fury DDR5 6000 МГц по 16 ГБ запускають двоканальний режим автоматично — достатньо встановити планки в слоти A2 і B2. Кожен модуль працює через два 32-бітові підканали, що подвоює кількість одночасних звернень. Приріст пропускної спроможності у двоканальній конфігурації особливо помітний у рендерінгу, компіляції та іграх із відкритим світом. Активація XMP в UEFI займає один клік: плата зчитує профіль і виставляє частоту, таймінги і напругу.
Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz офіційно підтримує Intel XMP 3.0. MSI, ASUS, ASRock і GIGABYTE протестували і схвалили модулі Fury Beast DDR5. На платформах Intel 12–14 поколінь комплект працює зі штатними профілями без додаткових налаштувань. Плати на AMD AM5 розпізнають JEDEC-профіль, але EXPO комплект не підтримує — частоту доведеться виставляти вручну через BIOS. Виробник підкріплює сумісність п’ятирічною гарантією.
Fury 32gb DDR5 6000 розкриває потенціал у завданнях з інтенсивним перезаписом даних:
На JEDEC-профілі модулі споживають 1.1 В — менше, ніж DDR4 на порівнянних частотах. Навіть за максимальних 1.4 В і 6000 МГц алюмінієвий радіатор утримує температуру в робочому діапазоні до 85 °C. Підібрати Kingston Fury Beast DDR5 і компоненти для апгрейду зручно в Telemart — кешбек 10% бонусами поверне частину вартості, а оцінити модулі наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-36-36 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 1000 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 31.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 46 |
| +12V2 | 42 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 1.91 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
NH-D15 G2 - це вдосконалене друге покоління культової моделі Noctua NH-D15. Завдяки сучасним вентиляторам NF-A14x25r G2 PWM зі зміщеною швидкістю обертання, вісьмом тепловим трубкам і асиметричним ребрам, які ретельно налаштовані для роботи в тандемі з новими вентиляторами, вона досягає ще вищих показників безшумного охолодження, ніж її удостоєний нагород попередник. Отже, версія G2 є справжньою флагманською моделлю, яка продовжує спадщину оригінальної NH-D15, розширюючи межі повітряного охолодження і конкуруючи з ефективністю багатьох рішень водяного охолодження "все в одному" (AIO). Крім ще вищої продуктивності, NH-D15 G2 також пропонує поліпшену сумісність завдяки зміщеній конструкції, яка дає змогу йому займати верхній слот PCIe x16 на більшості сучасних материнських плат. Нарешті, що не менш важливо, версія G2 отримала багатосокетну систему кріплення SecuFirm2+ на базі Torx із доданою викруткою NM-SD1, а також чудову термопасту Noctua NT-H2. Одним словом, NH-D15 G2 був доопрацьований практично за всіма параметрами, починаючи з радіатора і вентиляторів і закінчуючи кріпленням, термопастою і комплектом аксесуарів. Увінчаний надійною 6-річною гарантією виробника Noctua, він є новим вибором номер один для тих, кому потрібне найкраще з найкращого в галузі повітряного охолодження.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Не сумісний: TR4 TRX4 AM1 AM2+ AM2 AM3/AM3+/FM1 FM2/FM2+ |
| Діаметр | 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | З магнітним центруванням |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300–1500 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 24.8 |
| Кількість теплових трубок | 8 теплових трубок |
| Висота кулера | 168 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 150 000 |
| Споживана потужність | 2.28 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
2 x адаптери з низьким рівнем шуму NA-RC16 (LNA) 2 x преміальний вентилятор NF-A14x25r G2 PWM NA-TPG1 NA-YC1 4-контактний кабель розгалужувача ШИМ NT-H2 високоякісна термопаста NA-CW1 серветка для чищення Многосекційна система кріплення SecuFirm2+ 4 x NM-ISW1 NM-SD1 Викрутка Torx T20 Металевий корпус-значок Noctua |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 150 x 152 x 168 |
| Вага | 1525 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Бежевий |
| Колір крильчатки | Коричневий |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 512 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 3900 |
| Ресурс записи (TBW) | 400 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.34 Вт (в середньому) 2.7 Вт (максимум при читанні) 4.1 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.21 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Сучасні комп’ютери вимагають швидких компонентів, і твердотіловий накопичувач Kingston KC3000 на 2TB повністю відповідає цим запитам. Спроєктований для роботи з інтерфейсом PCIe 4.0, він ідеально підходить для складних завдань — рендерінгу 3D-графіки, обробки відео та сучасних ігор. Завдяки формату M.2 2280, його легко встановити в більшість систем.
Усередині SSD KC3000 2TB ховається ретельно підібрана комбінація компонентів, що створюють збалансоване рішення. Інженери Kingston вибрали для свого флагмана тільки найкращі елементи для досягнення найвищої швидкості.
Роботу накопичувача координує потужний контролер Phison E18. Цей чип забезпечує блискавичну обробку операцій, даючи змогу досягати швидкостей до 7000 МБ/с. 8-канальна архітектура дає змогу розпаралелити команди.
Накопичувач використовує передову 176-шарову флешпам'ять типу 3D TLC NAND. Багатошарова структура дає змогу розмістити більше комірок на тій самій площі, роблячи систему чутливішою, а завантаження файлів — майже миттєвим.
Для підтримки високої швидкості KC3000 застосовує розумну систему кешування. DRAM-буфер зберігає карту розташування файлів, а динамічний SLC-кеш прискорює запис, приймаючи великі обсяги інформації.
SSD-диск Kingston KC3000 2TB — це інструмент, що доводить ефективність у повсякденних завданнях. Накопичувач поєднує вражальну швидкість і надійність, залишаючись актуальним впродовж багатьох років використання.
Kingston KC3000 2TB демонструє до 1 000 000 операцій введення-виведення за секунду, забезпечуючи миттєвий запуск програм і швидке завантаження в іграх, роблячи взаємодію з комп’ютером плавною.
SSD Kingston KC3000 2TB має ресурс перезапису 1.6 петабайта (1600 TBW). Цей показник гарантує довгі роки служби за інтенсивних навантажень. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією.
У Kingston KC3000 використовується графен-алюмінієвий теплорозподільник. Він ефективно відводить тепло від компонентів, запобігаючи перегріванню і даючи змогу накопичувачу працювати на пікових швидкостях у компактних системах.
На сайті Telemart можна купити SSD Kingston KC3000 2TB з офіційною гарантією. Інтернет-магазин також пропонує зручну програму Trade-In, що дає змогу здати старі компоненти, отримати знижку на нові та зробити апгрейд ще доступнішим.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 7000 |
| Ресурс записи (TBW) | 1600 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Вібрація при роботі: пікова 2.17g (в діапазоні 7 - 800 Гц) Вібрація при зберіганні: пікова 20g (в діапазоні 10-2000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 3.5 |
| Вага | 9.7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 1 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 172 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 |
| Особливості | Без бокового вікна |
| Матеріал | Сталь з пластиком |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Габарити | 399 x 210 x 440 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 31.5″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | SS-IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1200:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.273 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Споживана потужність у робочому режимі | 36 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light Black eQualizer |
| Особливості |
Безрамковий дисплей PBP (Picture-by-Picture) PIP (Picture-in-Picture) |
| Додатково |
HDR Ready Підтримка Kensington lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити | 714 x 500.8 x 238 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 103 клавіші |
| Перемикач | Tactile Mechanical Switches |
| Колір підсвічування | Білий |
| Підсвічування | Однокольорова |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | PBT |
| Сумісність з ОС |
Windows 10 Mac OS X 10.14 або пізнішої версії |
| Додатково | Підтримка багатоклавішних поєднань (до 6 клавіш) та запобігання фантомним натисканням |
| Матеріал | Алюміній та пластик |
| Габарити | 435 x 127 x 36.3 |
| Вага | 780 |
| Колір | Чорний |
HERO — це революційно новий оптичний датчик, розроблений Logitech G, який забезпечує найкращу у своєму класі продуктивність та до 10 разів вищу ефективність споживання енергії (у порівнянні з попереднім поколінням). Датчик HERO забезпечує виняткову точність і стабільну продуктивність без згладжування, фільтрації або прискорення в діапазоні від 200 до 12 000 точок на дюйм. G305 може зберігати до 5 профілів з 5 рівнями DPI кожен у вбудованій пам'яті.
HERO використовує інтелектуальну систему управління живленням для безперервного налаштування обробки частоти кадрів залежно від швидкості миші. Це дозволяє досягти високої продуктивності плюс постійно контрольоване і мінімізоване споживання енергії. Це дорівнює терміну служби батареї до 250 годин. 2 Термін служби батареї може варіюватися залежно від користувача, характеристик розряду батареї та умов використання лише однієї батареї типу АА.
У Logitech G бездротова ігрова миша не повинна бути важкою. G305 дуже легка, важить усього 99 грам, що стало можливим завдяки легкій механічній конструкції та суперефективному використанню батареї.
Датчик HERO та бездротовий зв’язок LIGHTSPEED забезпечують виняткову ефективність, дозволяючи вам грати протягом кількох місяців. Він забезпечує до 250 годин роботи від однієї батареї типу АА. Його можна налаштувати на строк до 9 місяців звичайного використання в режимі Endurance, який можна обрати за допомогою Logitech G HUB. Перевірено на ігровому килимку Logitech G240 Gaming Mouse. Logitech G HUB також сповістить вас, коли залишилося 15% заряду батареї.
Механічне натягнення кнопок із роздільними кнопками покращує узгодженість лівої та правої основних кнопок та допомагає зменшити зусилля, необхідне для натискання. Це забезпечує чітку та надійну роботу кнопок, на яку можна покластися навіть у найінтенсивніших ігрових сесіях.
Завдяки наскрізному проектуванню та дизайну Logitech G розробив надійне бездротове рішення для вирішення фундаментальних проблем затримки, стабільності та можливості підключення. Кінцевим результатом є LIGHTSPEED — професійне бездротове рішення, яке забезпечує продуктивність на рівні дротових пристроїв.
Бездротова ігрова миша Logitech G305 LIGHTSPEED оснащена пружинним механізмом кнопок та пропонує базовий набір із 6 програмованих кнопок, включаючи:
Однак повний потенціал цієї геймерської периферії розкривається при використанні програмного забезпечення Logitech G HUB. Фірмове ПЗ дозволяє повністю переназначити функції всіх кнопок. Користувачі можуть налаштувати кожний перемикач для виконання різних дій, включаючи системні команди, медіаконтроль, запуск додатків або складних макросів.
Створення та збереження профілів — одна з ключових можливостей G HUB. Можна сформувати необмежену кількість конфігурацій для різних ігор або додатків. Надлегка конструкція миші доповнюється вбудованою пам'яттю, яка дозволяє зберігати один профіль безпосередньо в пристрої.
Макроси в G HUB можна записувати в реальному часі або створювати вручну. Вони включають складні послідовності натискань клавіш, рухів миші та затримок. Це особливо корисно в іграх, які потребують швидкого виконання повторюваних дій.
G HUB також пропонує функцію синхронізації налаштувань між пристроями Logitech через USB. Це означає, що профілі та макроси можна легко перенести на іншу мишу або використовувати на різних комп’ютерах.
Програмування кнопок Logitech G305 відкриває розширені можливості для оптимізації ігрового процесу та підвищення продуктивності у повсякденних завданнях. Гнучкість налаштування та зручне управління дозволяють адаптувати мишу під індивідуальні потреби кожного користувача.
Технологія LIGHTSPEED забезпечує час відгуку всього 1 мс у режимі високої продуктивності. Оптичний датчик HERO демонструє чудову енергоефективність за максимальної чутливості. Світловий індикатор заряду допомагає контролювати рівень батареї, при цьому миша зберігає стабільну продуктивність завдяки компактності та легкості.
Датчик HERO пропонує діапазон чутливості від 200 до 12000 DPI без згладжування та прискорення, забезпечуючи високу точність відстеження рухів на швидкості до 400 IPS. Користувачі можуть зберігати до 5 рівнів DPI та швидко перемикатися між ними.
Ергономічний симетричний дизайн підходить для обох рук, а текстуровані бічні панелі забезпечують надійний хват. Технологія LIGHTSPEED гарантує стабільне бездротове з'єднання з радіусом дії до 10 метрів у умовах завантаженого радіодіапазону.
G305 LIGHTSPEED пропонує баланс між функціональністю та практичністю, забезпечуючи комфортний ігровий процес без компромісів у продуктивності. Поєднання точного сенсора, низької затримки та тривалої автономності робить цю мишу вигідною покупкою для геймерів.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | 1 x AA |
| Ресурс клавіш | 10 млн натискань |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Hero |
| Сенсор | Hero |
| Максимальна швидкість | 10 |
| Акселерація | 40 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості | Програмовані клавіші |
| Додатково |
Фірмова технологія Logitech G LIGHTSPEED Механічні кнопки з пружинним механізмом 32-бітний процесор |
| Габарити | 116.6 x 63.15 x 38.2 |
| Вага | 99 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігровий килимок |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 340 x 280 |
| Товщина | 1 |
| Особливості | Закруглені краї |
| Додатково |
Нековзне гумова основа Стійкий до деформації |
| Вага | 90 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии