| $1,769 | Amazon UK (5/9) |
| $1,769 | Amazon FR (5/9) |
| $1,769 | Amazon US (5/9) |
| 1 769,42 € | Amazon DE (5/9) |
| £430.45 | Box (4/9) |
| £484.96 | SmartTeck (4/9) |
| 429,70 € | Alternate (3/9) |
| 465 грн | Touch (3/9) |
| 480 грн | Y.ua (3/9) |
| 506 грн | Stylus (3/9) |
| 513 грн | Telemart (3/9) |
| 205 грн | Comfy (2/9) |
| 349,62 € | CaseKing (2/9) |
| 358 бруб. | Fk (2/9) |
| 83 руб. | Pleer (1/9) |
| 97 грн | Moyo (1/9) |
| 100 руб. | Kotofoto (1/9) |
| £149.99 | Scan (1/9) |
Продовжуючи успіх знаменитої лінійки AMD, процесор Ryzen 7 5700X став одним із найпопулярніших рішень на ринку. Він отримав потужну багатоядерну продуктивність для складних завдань і високий потенціал для сучасного геймінгу.
Вміле поєднання передової архітектури та характеристик AMD Ryzen 7 5700X дає змогу чипу залишатися топом у своєму класі. Саме цей баланс визначає його високу продуктивність і енергоефективність.
В основі продуктивності Ryzen 7 5700X лежать 8 фізичних ядер, що працюють у 16 потоках. Ця конфігурація, заснована на архітектурі Zen 3, забезпечує відмінну чуйність системи при одночасному виконанні ресурсомістких операцій.
Кожне ядро ефективно обробляє завдання, а технологія SMT подвоює кількість потоків, даючи змогу процесору справлятися з більшим навантаженням стабільно. Базова частота становить 3.4 ГГц, у режимі Boost — 4.6 ГГц. Обсяг кеш-пам’яті L3 у 32 МБ прискорює доступ до часто використовуваних даних, підвищуючи продуктивність.
Обчислювальна потужність ідеально підходить для:
Поєднання безлічі ядер і передової архітектури робить цей процесор потужним інструментом для вимогливих застосунків та ігор.
Головна перевага AMD Ryzen 7 5700X — скромний показник TDP, всього 65 Вт. Це робить його холоднішим і економнішим на відміну від Ryzen 7 5800X з його 105 Вт. Процесор менше гріється під навантаженням, що спрощує вибір охолодження: достатньо якісного повітряного кулера середнього цінового сегмента. Така ефективність дає змогу зібрати потужний комп’ютер із меншими витратами та забезпечити стабільну і безшумну роботу.
Процесор Ryzen 7 5700X — чудовий вибір для модернізації систем на AM4. Власники материнських плат на чипсетах B450 або X470 можуть встановити його після оновлення BIOS і отримати значний приріст продуктивності без повної зміни платформи.
Додаткові причини купити AMD Ryzen 7 5700X:
Ryzen 7 5700X подовжує життя перевіреної платформи AM4, пропонуючи продуктивність, яка буде актуальна ще довгі роки. Це стратегічно розумний апгрейд, який максимізує потужність поточної збірки.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3400 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Модуль Bluetooth | 5.0 |
| Звукова карта | Realtek ALC1200 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 3 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only) RGB Fusion 2.0 - синхронізація з іншими пристроями AORUS |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime Radeon™ RX 9070 XT – відеокартою у компактному 2,5-слотовому виконанні для сумісності з різноманітними корпусами. Термопрокладка з фазовим переходом і три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Відеокарта Prime Radeon™ RX 9070 XT має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0dB
Коли температура графічного процесора опускається нижче 55°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 60°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Калькулятор потужності БЖ
GPU Tweak III
Для сучасних відеокарт ASUS пропонується ексклюзивна утиліта GPU Tweak III, яка надає користувачеві повний контроль над графічною підсистемою комп'ютера. З її допомогою можна змінювати частоти й напруги, налаштовувати роботу вентиляторів, відстежувати дані апаратного моніторингу тощо. Ця утиліта допоможе вам отримати максимум із вашої нової відеокарти!
Докладніше про GPU Tweak III
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative Cloud
СТВОРЕНА ДЛЯ БЛИСКАВИЧНОЇ ГРИ – МІКРОАРХІТЕКТУРА AMD RDNA™ 4
Швидкість, продуктивність і графіка працюють разом, забезпечуючи плавні кадри та повне занурення. Надшвидкі відеокарти серії Radeon™ RX 9000 працюють на основі уніфікованих обчислювальних блоків AMD RDNA™ 4 з покращеними можливостями трасування променів для максимально занурюючого досвіду на всіх ключових ігрових роздільних здатностях. Активуйте AMD HYPR-RX6, щоб миттєво увімкнути всі підтримувані технології підвищення продуктивності та зниження затримки в тисячах ваших улюблених ігор. Насолоджуйтеся якісним масштабуванням зображення на основі ШІ за допомогою AMD FidelityFX™ Super Resolution 41, що забезпечує захопливий ігровий досвід зараз і на роки вперед.
Якісна графіка, посилена ШІ
Пориньте у світ неймовірної графіки з трасуванням променів нового покоління. Грайте з бездоганною чіткістю завдяки якісному масштабуванню зображення на основі ШІ AMD FidelityFX™ Super Resolution 41 з розширеною генерацією кадрів у підтримуваних іграх. Розкрийте свої навички завдяки покращеним мультимедійним і стрімінговим можливостям з AMD Radiance Display™ Engine.
Миттєве прискорення
Виведіть миттєву продуктивність AMD Radeon™ на ще вищий рівень завдяки потужності AMD Software. Увімкніть AMD HYPR-RX6 одним натисканням, щоб розкрити весь потенціал вашого GPU Radeon™, використовуючи об'єднану силу AMD Radeon™ Super Resolution1, AMD Fluid Motion Frames 2, AMD Radeon™ Anti-Lag та AMD Radeon™ Boost. Надійні драйвери та підтримка ігор з першого дня гарантують, що оптимізації вже готові забезпечити високу частоту кадрів, чіткішу графіку та низьку затримку в тисячах ігрових вражень, що на вас чекають.
Технології майбутнього
AMD Radeon™ дає все необхідне, щоб ваша система залишалася швидкою на роки вперед. Поєднайте її з процесорами AMD Ryzen™ серії 9000 з підтримкою PCI Express® Gen 5 та новітньою технологією AMD Smart Access Memory™ 3, щоб реалізувати весь потенціал платформи AM5. Використовуйте технології зі штучним інтелектом Radeon™ та Ryzen, переходьте на дисплеї нового покоління з підтримкою DisplayPort™ 2.1 і отримайте до 16 ГБ відеопам'яті для насолоди іграми класу AAA в усій їхній візуальній красі — зараз і на роки вперед.
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 9xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 3030 |
| Частота відеопам'яті | 20000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 26932 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 2.1a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка AMD FidelityFX | + |
| Довжина відеокарти | 312 |
| Висота відеокарти | 130 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin x3 |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості |
Режим OC (GPU Tweak III): до 3030 МГц (Boost Clock)/до 2480 МГц (Game Clock) Режим за замовчуванням: до 3010 МГц (Boost Clock)/до 2460 МГц (Game Clock) |
| Колір | Сірий |
Браузер з десятком вкладок, месенджер і робочий застосунок з’їдають шістнадцять гігабайтів оперативної пам’яті цілком — система скидає дані у файл підкачки, з’являються мікрофризи і затримки. Kingston випустила комплект Kingston Fury Beast DDR4 на 3200 МГц, щоб подвоїти обсяг і пропускну здатність без ручного налаштування BIOS.
Комплект KF432C16BB1K2/32 складається з двох модулів по 16 ГБ у форматі DIMM 288-pin з конфігурацією 2Rx8 — два ранги на модуль завантажують контролер пам?яті рівномірніше і зберігають стабільність на високих частотах. Алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні надбудови заради універсальної сумісності. Пропускна здатність на штатних 3200 МГц досягає 25 600 МБ/с.
Розробники Kingston прошили в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — вибір потрібного займає один пункт у BIOS:
Без активації XMP модулі стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка для першого запуску. Чипи SK Hynix D-die на цих планках розганяються до 3600–3733 МГц — якраз у зону синхронізації з Infinity Fabric на платформі AMD AM4.
Два модулі по 16 ГБ активують двоканальний режим і подвоюють смугу пропускання порівняно з однією планкою на 32 ГБ. Процесор отримує дані одразу двома каналами — різниця відчутна від завантаження ігрових локацій до рендерингу. Встановлення просте: модулі займають слоти A2 і B2 (другий і четвертий від процесора на більшості плат), материнська плата розпізнає двоканальну конфігурацію автоматично.
Kingston Fury Ddr4 3200 2x16 сертифікували за Intel XMP 2.0 і присвоїли статус AMD Ryzen Ready — плати на чипсетах B450, B550, X570 (AMD) і B560, Z590, B660, Z790 (Intel) коректно зчитують профілі розгону. Перед встановленням оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу при 1080p відеокарта справляється легко, а процесор часто впирається у швидкість оперативної пам’яті — Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочує просідання мінімального FPS і прибирає мікрофризи при завантаженні локацій. Тридцять два гігабайти дають запас для одночасного стримінгу через OBS і гри без пропуску кадрів. У робочих сценаріях обсяг розкривається не гірше:
У режимі JEDEC модулі споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. Активація XMP підіймає напругу до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть під тривалим навантаженням. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією від виробника.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 32GB 3200MHz 32GB доступний у Telemart з доставленням по всій Україні — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, кур’єр. Оцінити модулі наживо і забрати того ж дня можна в одному з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 18 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 6 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (Захист від зниженої напруги) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 135 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 1500–2000 |
| Максимальне TDP | 280 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 168 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 300 000 |
| Вхідний струм | 0.4 |
| Споживана потужність | 4.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
Dark Rock Elite пропонує безпрецедентну продуктивність та потужність охолодження, а також передову технологію вентиляторів та культовий дизайн Приєднуйтесь до еліти світу геймерів. |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній та мідь |
| Габарити | 168 x 136 x 145 |
| Вага | 1340 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 4150 |
| Швидкість запису | 4150 |
| Ресурс записи (TBW) | 600 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 6.5 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Спростіть роботу з важкими файлами за допомогою технології nCache 4.0 від Western Digital, що забезпечує неймовірно швидке копіювання великих файлів або мультимедійних ресурсів Конструкція з низьким енергоспоживанням продовжує термін служби батареї |
| Габарити | 80 x 22 x 2.38 |
| Вага | 5.5 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Форм-фактор | 2.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| NVMe | Без підтримки протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 560 |
| Швидкість запису | 520 |
| Ресурс записи (TBW) | 500 |
| Час напрацювання на відмову | 1.75 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −55 до +85 |
| Додатково | Клонування за допомогою Acronis True Image |
| Габарити | 100.2 x 69.85 x 7 |
| Вага | 34.6 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 1 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на верхній панелі) | 1 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 178 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 200 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 5 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі зверху |
| Максимальна довжина відеокарти | 368 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Передня панель і верхня кришка з високим потоком повітря для максимальної продуктивності 3 попередньо встановлені 140-мм PWM-вентилятори Pure Wings 3 забезпечують неймовірний тиск повітря Динамічний дизайн передньої панелі корпусу з елегантним ARGB-підсвічуванням всередині та зовні корпусу Попри компактні розміри, тут достатньо місця для встановлення відеокарт високого класу та великих кулерів Додаткове вертикальне встановлення відеокарти Готовність до рідинного охолодження для радіаторів до 360 мм Бічна панель із загартованого скла |
| Матеріал | Сталь, ABS і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 450 x 231 x 463 |
| Габарити в упаковці | 518 x 292 x 503 |
| Вага | 7.8 |
| Вага в упаковці | 9.2 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии