| $928 | Amazon UK (9/14) |
| $928 | Amazon FR (9/14) |
| $928 | Amazon US (9/14) |
| 928,30 € | Amazon DE (9/14) |
| 326 руб. | Kotofoto (4/14) |
| 389 бруб. | Fk (4/14) |
| 239,79 € | Alternate (3/14) |
| £343.20 | SmartTeck (3/14) |
| 96 руб. | xcom (2/14) |
| 121 грн | Comfy (2/14) |
| 153 грн | Touch (2/14) |
| 156,80 € | CaseKing (2/14) |
| 167 грн | Moyo (2/14) |
| £172.50 | Box (2/14) |
| 199 руб. | Beru (2/14) |
| 26 грн | Y.ua (1/14) |
| 37 грн | Telemart (1/14) |
| 83 руб. | Pleer (1/14) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на Ryzen середнього класу вимагає AM4-плату з PCIe 4.0 і розгоном пам’яті — без вентилятора на платі. GIGABYTE B550 GAMING X V2 на чипсеті AMD B550 відповідає цьому набору у форматі ATX — сходинка між A520 без розгону і X570 з активним охолодженням.
Стеля розгону DDR4 доходить до 4733 МГц: XMP-профіль активує частоту одним кліком у BIOS, через EasyTune можна тонко налаштувати параметри в Windows без перезавантаження.
Чотири слоти DIMM у двоканальному режимі сумарно вміщують 128 ГБ — по 32 ГБ на планку. Підтримка процесорів охоплює Ryzen 3000, 4000G, 5000 і 5000G, тому апгрейд з Ryzen 5 3600 на Ryzen 7 5800X не потребуватиме заміни материнки в майбутньому — достатньо оновити BIOS.
Слот відеокарти отримує всі 16 ліній PCIe 4.0 безпосередньо від процесора — RTX 40 серії або Radeon RX 7000 працюватиме на повній смузі. Перший M.2 підключений безпосередньо до процесора — PCIe 4.0 x4 NVMe зі швидкістю до 7000 МБ/с, удвічі швидше за стелю PCIe 3.0. Другий M.2 — через чипсет, у режимі PCIe 3.0 NVMe до 3500 МБ/с. Чотири порти SATA 6 Гбіт/с підтримують масиви RAID 0, 1 і 10. На передній панелі корпусу працює USB Type-C через внутрішній роз’єм Gen 1.
GIGABYTE заклала в B550 GAMING X V2 схему фази Digital Twin Power Design на Low RDS(on) MOSFET — транзистори гріються менше під час комутації, схема живлення витримує Ryzen 7 5800X з TDP 105 Вт.
Радіатори VRM зі збільшеною площею і термопад на 5 Вт/(м-К) знімають тепло з MOSFET під тривалим навантаженням. Smart Fan 5 керує п’ятьма роз’ємами в режимі PWM+Voltage до 24 Вт на порт, FAN STOP зупиняє вентилятори під час простою.
GIGABYTE B550 Gaming X V2 оформлена в чорно-сірій гамі без декоративних наліпок — суворе тло для корпусу з прозорим склом, де колір задають вентилятори і RGB-стрічки. На платі чотири роз’єми підсвічування:
Ефектами на всіх чотирьох керує RGB Fusion 2.0. Через окремий роз’єм LED можна синхронізувати процесорний кулер із загальною схемою корпусу. GIGABYTE інтегрувала I/O-щиток у плату на заводі — окрема пластинка в корпус не потрібна.
Telemart супроводжує покупку гарантією 3 роки. В онлайн-конфігураторі можна зібрати сумісний комплект із процесора, пам’яті та NVMe-накопичувача.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
NVIDIA DLSS3, надефективної арки Ади Лавлейс та повного трасування променів
Тензорні ядра 4-го покоління: продуктивність до 4 разів вища за DLSS 3
Ядра RT третього покоління: підвищення продуктивності трасування променів до 2 разів
Конструкція вентилятора Axial-tech включає маточину меншого розміру, що дозволяє використовувати більш довгі лопаті, та бар'єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз
Технологія 0 дБ дозволяє насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші
Подвійні шарикопідшипники вентилятора можуть служити вдвічі довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 4060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 40xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2505 |
| Частота відеопам'яті | 17000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20139 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1a 3 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3072 |
| Довжина відеокарти | 227.2 |
| Висота відеокарти | 123.24 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | OC mode : 2535 MHz |
| Колір | Чорний |
Браузер з десятком вкладок, месенджер і робочий застосунок з’їдають шістнадцять гігабайтів оперативної пам’яті цілком — система скидає дані у файл підкачки, з’являються мікрофризи і затримки. Kingston випустила комплект Kingston Fury Beast DDR4 на 3200 МГц, щоб подвоїти обсяг і пропускну здатність без ручного налаштування BIOS.
Комплект KF432C16BB1K2/32 складається з двох модулів по 16 ГБ у форматі DIMM 288-pin з конфігурацією 2Rx8 — два ранги на модуль завантажують контролер пам?яті рівномірніше і зберігають стабільність на високих частотах. Алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні надбудови заради універсальної сумісності. Пропускна здатність на штатних 3200 МГц досягає 25 600 МБ/с.
Розробники Kingston прошили в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — вибір потрібного займає один пункт у BIOS:
Без активації XMP модулі стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка для першого запуску. Чипи SK Hynix D-die на цих планках розганяються до 3600–3733 МГц — якраз у зону синхронізації з Infinity Fabric на платформі AMD AM4.
Два модулі по 16 ГБ активують двоканальний режим і подвоюють смугу пропускання порівняно з однією планкою на 32 ГБ. Процесор отримує дані одразу двома каналами — різниця відчутна від завантаження ігрових локацій до рендерингу. Встановлення просте: модулі займають слоти A2 і B2 (другий і четвертий від процесора на більшості плат), материнська плата розпізнає двоканальну конфігурацію автоматично.
Kingston Fury Ddr4 3200 2x16 сертифікували за Intel XMP 2.0 і присвоїли статус AMD Ryzen Ready — плати на чипсетах B450, B550, X570 (AMD) і B560, Z590, B660, Z790 (Intel) коректно зчитують профілі розгону. Перед встановленням оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу при 1080p відеокарта справляється легко, а процесор часто впирається у швидкість оперативної пам’яті — Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочує просідання мінімального FPS і прибирає мікрофризи при завантаженні локацій. Тридцять два гігабайти дають запас для одночасного стримінгу через OBS і гри без пропуску кадрів. У робочих сценаріях обсяг розкривається не гірше:
У режимі JEDEC модулі споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. Активація XMP підіймає напругу до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть під тривалим навантаженням. Kingston підтверджує надійність п’ятирічною гарантією від виробника.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 32GB 3200MHz 32GB доступний у Telemart з доставленням по всій Україні — Нова Пошта, Укрпошта, Meest, кур’єр. Оцінити модулі наживо і забрати того ж дня можна в одному з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Gigabyte P650G 650W (GP-P650G)
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 15 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Western Digital Blue |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 150 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 64 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 300 тис. |
| Рівень шуму | 30 |
| Ударостійкість |
65 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.8 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Додатково |
Технологія змінного притиску головок NoTouch Швидкість передачі даних для інтерфейсу SATA 6.0/3.0/1.5 Гбіт/с |
| Габарити | 101.6 x 26.1 x 147 |
| Вага | 440 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 240/280/360 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 420 x 285 x 380 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Об’єднуючи футуристичний дизайн і передові технології, монітори Samsung Odyssey G5 займають центральне місце на ринку ігрових рішень. Ці панелі створили для тих, хто не шукає компромісів. Радикально вигнутий екран із кривиною 1000R і разючі швидкісні характеристики забезпечують глибоке занурення та вирішальну перевагу в найдинамічніших сценах.
Основу вражень від Samsung Odyssey G5 S27CG550 формує його дисплей. Вигнутий екран з радіусом 1000R повторює поле зору людини, завдяки чому зображення повністю заповнює периферійний огляд. Це створює відчуття, ніби ігровий світ оточує з усіх боків. Роздільна здатність QHD (2560?1440) пропонує в 1.7 раза більше пікселів порівняно з Full HD, роблячи картинку неймовірно чіткою.
Технологія HDR розширює динамічний діапазон, підвищуючи загальну яскравість і забезпечуючи глибокі тіні без втрати деталей. Завдяки VA-матриці досягається висока статична контрастність (2500:1), що робить кольори насиченими і живими. Деякі широкоформатні моделі зі співвідношенням сторін 21:9 ще більше підсилюють кінематографічний ефект.
Для перемоги в змагальних іграх важлива кожна частка секунди. Odyssey G5 забезпечує ідеальну плавну картинку без затримок і артефактів, що критично важливо для високого FPS.
Технічні характеристики монітора відповідають вимогам, які висуває сучасний кіберспорт:
Поєднання цих параметрів дає змогу миттєво реагувати на події в грі. Саме така чуйність перетворює динамічні ігри з простої розваги на справжній змагальний процес, де майстерність гравця розкривається повною мірою.
Samsung Odyssey OLED G5 оснастили технологіями, які покращують ігровий досвід і захищають зір. AMD FreeSync Premium синхронізує частоту оновлення екрана з високою частотою кадрів відеокарти, усуваючи розриви та пригальмовування. Це забезпечує стабільне зображення без візуальних перешкод.
Додаткові функції створюють комфортні умови для багатогодинних сесій:
Ці технології роблять рішення купити монітор Samsung Odyssey G5 оптимальним не тільки для ігор, а й для роботи з графікою, відео та іншим мультимедійним контентом, де важлива точність передачі кольору і комфорт для очей. Футуристичний дизайн корпусу доповнює будь-який ігровий сетап, а для під’єднання пристроїв передбачені порти HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 2500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB 2.0 (Service) 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1000R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 40 |
| Фірмові технології |
Black Equalizer Refresh Rate Optimizor Low Input Lag Super Arena Gaming UX Auto Source Switch+ |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран HDR10 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
616.6 x 477.4 x 272.6 мм (з підставкою) 614.6 x 382.8 x 120 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 679 x 188 x 438 |
| Вага |
4.1 кг (з підставкою) 3.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.7 |
| Колір | Чорний |
Механічна клавіатура MK160W – це справжня знахідка для тих, хто цінує стиль та функціональність. Вона має компактний форм-фактор 75%, що дозволяє зекономити місце на робочому столі, залишаючи достатньо простору для інших пристроїв. А її елегантний білий корпус та кейкапи в білому та чорному кольорі створюють стильний вигляд, який підкреслює вашу індивідуальність.
Клавіатура має 82 клавіші та зручний регулятор гучності, що дозволяє легко керувати Завдяки конструкції Gasket mount з двома шумопоглинаючими шарами піни EVA, натискання клавіш стають м’якими та мають дуже приємний звук при наборі тексту. Механічні перемикачі типу outemu red є лінійними, що робить їх ідеальними для тихої роботи. Крім того, перемикачі мають ресурс до 50 мільйонів натискань, що робить строк їх роботи дуже тривалим. Однією з ключових особливостей MK160B є Hot-Swap система, що дозволяє легко змінювати перемикачі без необхідності пайки.
Наступною особливістю клавіатури є яскраве RGB-підсвічування, яке можна налаштувати відповідно до ваших уподобань, вибираючи з великої кількості режимів, а також регулювати яскравість та швидкість ефектів підсвічування. Керувати підсвічуванням можна не тільки через програмне забезпечення, але й за допомогою комбінацій клавіш на самій клавіатурі. Програмне забезпечення клавіатури дозволяє призначати на будь-яку клавішу будь-які дії, включаючи написання макросів та їх призначення на потрібні клавіші. Крім того, клавіатура має частоту опитування до 1000 Гц, що забезпечує максимальну чутливість та швидкість реакції.
Зручність використання підкреслюється з'ємним Type-C кабелем довжиною 1.8 м, який легко підключається до будь-якого пристрою. Клавіатура сумісна з операційними системами Windows 7, 8, 10, 11, та Linux, що робить її універсальним вибором для будь-якого користувача. Крім того, MK160W має багато різних комбінацій з клавішею Fn, що розширює її функціональні можливості. Символи на клавішах просвічуються як англійські, так і українські, що не тільки функціонально, але й красиво.
Комплектація MK160W включає знімний кабель USB-A/USB-C, два запасні перемикачі, пуллер для кейкапів, пуллер для перемикачів та додатковий набір кейкапів, який дає можливість змінювати зовнішній вигляд клавіатури, роблячи її більш унікальною. Крім того, клавіатура має дві пари ніжок різного рівня, що додає зручності, дозволяючи виставити потрібний користувачу кут нахилу.
Ця клавіатура – ідеальний вибір для геймерів та професіоналів, які цінують, стиль, комфорт та надійність. Вона забезпечить вам максимальну продуктивність і задоволення від кожного натискання.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 82 клавіші |
| Перемикач | Outemu Red |
| Ресурс клавіш | 50 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | N-key roll over, будь-яку кількість одночасно натиснутих клавіш |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/8/8.1/10/11 Linux |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Змінні перемикачі Gasket Mount З двома шумопоглинаючими шарами піни EVA Програмне забеспечення З можливістю програмування макросів Знімний кабель підключення |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 327 х 135 х 41 |
| Вага | 640 |
| Колір | Білий |
Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue – ігрова миша, яка забезпечує високу швидкість відгуку, зручність в управлінні та стильний вигляд.

В миші встановлено оптичний датчик з роздільною здатністю до 8000 dpi, що забезпечує високу точність позиціонування курсора навіть у найбільш динамічних іграх. До оснащення ігрового маніпулятора входять 6 програмованих кнопок. Механізм із металевими пружинами гарантує точне та швидке спрацьовування кожної кнопки з мінімальними зусиллями.
Миша виконана в ергономічному симетричному корпусі та оснащена багатокольоровим підсвічуванням в області розташування долоні. Підключення до ПК здійснюється через інтерфейсний USB-кабель.
У Києві та Дніпрі придбати Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue в інтернет-магазині TELEMART.UA ви можете, замовивши адресну доставку або доставку до пункту самовивозу. Для мешканців інших населених пунктів України ми пропонуємо доставку компанією-перевізником.
В основі Logitech G102 Lightsync лежить високоточний оптичний датчик ігрового класу Mercury-сенсор із такими характеристиками:
У порівнянні з лазерними технологіями, оптимізована механіка оптичного сенсора Mercury демонструє більш стабільну роботу на різноманітних поверхнях і меншу схильність до проблем з відстеженням на глянцевих матеріалах, забезпечуючи високу точність, стабільність і довговічність.
Мінімальна затримка та висока частота опитування забезпечують миттєву передачу даних про рух миші, що критично важливо в динамічних шутерах і MOBA-жанрах. Розширений діапазон DPI дозволяє точно налаштувати чутливість під будь-який ігровий стиль і роздільну здатність монітора.
Діапазон налаштувань чутливості G102 Lightsync вражає своєю гнучкістю:
Миша з комфортним дизайном і металевим пружинним механізмом оснащена зручною системою управління режимами чутливості. Кнопка, розташована за колесом прокрутки, дозволяє швидко змінювати попередньо встановлені значення DPI прямо під час гри. Це особливо корисно в ситуаціях, що вимагають миттєвої зміни точності прицілювання.
Для кожного ігрового жанру рекомендуються свої налаштування роздільної здатності:
Щоб знайти оптимальні налаштування, рекомендується експериментувати з різними значеннями DPI в тренувальному режимі улюблених ігор. Поступова зміна чутливості дозволить визначити найбільш комфортні параметри G102 для кожного конкретного випадку.
Ця ігрова периферія використовує дротове підключення через USB-кабель довжиною 2,1 м, забезпечуючи стабільну передачу даних з частотою опитування 1000 Гц. Пристрій сумісний із Windows 7 та вище, macOS 10.11 і вище, а також Chrome OS.
Дротове підключення виключає необхідність у зарядці, гарантує мінімальну затримку та стабільність з'єднання без перешкод від інших бездротових пристроїв.
LOGITECH G HUB із підтримкою RGB-підсвічування та технології LIGHTSYNC суттєво розширює функціональність миші, надаючи можливості для конфігурації підсвічування, програмованих кнопок, створення ігрових профілів та регулювання параметрів роботи пристрою.
ПЗ дозволяє налаштовувати унікальні світлові ефекти з використанням палітри з 16,8 млн кольорів, створювати складні макроси та автоматично активувати профілі при запуску певних ігор. Інтеграція з популярними проектами дає підсвічуванню можливість реагувати на події, що посилює занурення в процес.
Logitech G102 пропонує збалансоване поєднання функціональності та доступності, що робить її вигідною покупкою для бюджетного геймінгу.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять |
| Додатково | RGB-підсвічування за технологією Lightsync |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 116.6 x 62.15 x 38.2 |
| Вага | 85 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 500 x 420 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | USB, mini-Jack (3.5 мм) |
| Діапазон частот | 10–22 000 |
| Чутливість | 114 |
| Номінальний опір | 64 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | В обмотці |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково | 1.5- метровий USB кабель із звуковою картою з входом 3.5мм |
| Кріплення | На дужці |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Чутливість | −42 |
| Додатково | Гнучка дужка |
| Матеріал амбушур | Тканина та піноматеріал з ефектом пам'яті |
| Можливості |
Включення/вимикання мікрофона Регулювання гучності |
| Функції та особливості | Знімний мікрофон |
| Додатково | Звукова карта навушників підтримує фірмове програмне забезпечення та відкриває великий список додаткових налаштувань як для відтворення звуку, так і для запису з мікрофона. Активуйте багатоканальний об'ємний звук 7.1, налаштуйте еквалайзер та багато іншого! |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 180 |
| Колір | Фіолетовий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии