| $721 | Amazon UK (6/10) |
| $721 | Amazon FR (6/10) |
| 721,69 € | Amazon DE (6/10) |
| $721 | Amazon US (6/10) |
| 549,79 € | Alternate (4/10) |
| 511 грн | Y.ua (3/10) |
| 514 грн | Stylus (3/10) |
| £594.36 | SmartTeck (3/10) |
| 295 бруб. | Fk (2/10) |
| £355.64 | Box (2/10) |
| 413 грн | Telemart (2/10) |
| 436 грн | Moyo (2/10) |
| 34,90 € | CaseKing (1/10) |
| 63 руб. | Just (1/10) |
| 65 руб. | Beru (1/10) |
| 69 руб. | xcom (1/10) |
| 91 грн | Comfy (1/10) |
| 95 грн | Touch (1/10) |
| 114 руб. | Kotofoto (1/10) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Будь-який огляд ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II підтвердить, що плата працює на сокеті AM4 і чипсеті AMD A520. Підтримуються процесори Ryzen 3000 і Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3 — без переходу на старші B550 або X570. ASUS перенесла в лінійку TUF Gaming те, що зазвичай залишається в середньому сегменті: радіатор VRM, захист LANGuard і кнопку BIOS FlashBack. Мікро-ATX формат підходить для компактних корпусів і збірок на Ryzen 5 5600 або 5600G. Збірка на ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II зберігає запас по апгрейду без надлишкових функцій старших чипсетів.
Чипсет A520 підтримує три покоління процесорів AM4:
Від Ryzen 3 3200G до Ryzen 9 5950X — кожен CPU зі списку сумісності запускається після оновлення мікрокоду через BIOS FlashBack.
Цифровий контролер Digi+ VRM і котушки TUF Chokes підтримують струми восьмиядерників без просідань: під Prime95 на Ryzen 7 3800X з TDP 105 Вт радіатор утримує температуру близько 71 °C. Материнська плата ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II справляється з навантаженням шестиядерних і восьмиядерних Ryzen без зниження частоти.
Чотири слоти DIMM на A520M-PLUS II підтримують до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі. Базовий діапазон частот йде від 2133 до 3200 МГц, а XMP-профілі підіймають пам’ять до 4866 МГц на добірних модулях Hynix M-die або Samsung B-die. Двоканальний режим запускається з парою планок у слотах A2 і B2 — стандартна схема для AM4. Запас у 128 ГБ залишає місце під апгрейд: збірка стартує з 16 ГБ під ігри, а пізніше на ту ж плату лягають 64 або 128 ГБ під рендер і віртуалізацію.
Процесор віддає шістнадцять ліній PCIe 3.0 безпосередньо в основний слот — сюди підключається відеокарта будь-якого класу від RTX 4060 до Radeon RX 7800. Різниця з PCIe 4.0 для GPU укладається в один відсоток у більшості сцен, тому ігрова карта не втрачає в FPS. Рамка SafeSlot Core+ з неіржавної сталі підсилює слот під важкі відеокарти.
Слот M.2 Key M працює на PCIe 3.0 x4 з пропускною спроможністю до 32 Гбіт/с. Цього вистачає для NVMe Samsung 980 або WD SN770. Під холодне зберігання залишаються чотири порти SATA 6 Гбіт/с із підтримкою RAID 0, 1 і 10, а два слоти PCIe 3.0 x1 підтримують звукові та мережеві карти.
Радіатор VRM на TUF Gaming A520M-PLUS II — рідкість для класу A520, де більшість плат економить на охолодженні силової обв’язки. Під радіатором — котушки TUF Chokes і конденсатори TUF Capacitors зі збільшеним ресурсом. Захист від статики ESD Guards тримає повітряний розряд до ±10 кВ — проти стандарту ±6 кВ це півтораразовий запас.
Неіржавна I/O-плашка витримує 72 години в соляному тумані за стандартних 24 для штампованих аналогів. TUF LANGuard прикриває Ethernet-контролер від блискавичних імпульсів, а Stack Cool 3+ розподіляє тепло двоунцієвим мідним шаром у текстоліті.
Кнопка BIOS FlashBack на задній панелі усуває класичну проблему AM4: на більшості плат A520 для оновлення прошивки потрібен «завантажувальний» процесор, без нього встановити Ryzen 5000 на стару систему не вийде. Тут же — достатньо вставити FAT32-флешку з файлом BIOS і натиснути кнопку, плата прошиється без CPU. Через Fan Xpert 2+ можна задати криву обертів для кожного роз’єму CPU_FAN і CHA_FAN з прив’язкою до одного з трьох температурних датчиків — PWM і DC-керування працюють з будь-яким типом вентилятора.
Telemart супроводжує покупку ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II консультацією — фахівці підберуть процесор, пам’ять і блок живлення під бюджет. Для самостійної збірки доступний конфігуратор на сайті, який перевіряє сумісність компонентів автоматично. Доставлення — Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD A520 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4866 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC887/897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Aura Sync RGB Комплексне охолодження: радіатор VRM, радіатор PCH та Fan Xpert 2+ BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1792 |
| Частота відеопам'яті | 15000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17167 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3584 |
| Довжина відеокарти | 198 |
| Висота відеокарти | 121 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів |
| Колір | Чорний |
Платформи на AMD B550/X570 і Intel Z690/B760 володіють відмінним потенціалом, проте повільні модулі RAM стають вузьким місцем і змушують процесор простоювати в очікуванні даних. Комплект Kingston Fury DDR4 32GB Beast Black закриває це питання: два модулі по 16 ГБ на частоті 3600 МГц з таймінгами CL18–22-22 дають запас і для важких ігор, і для монтажу відео.
Kingston упакувала Fury Beast у низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34.1 мм — модуль не конфліктує з баштовими кулерами. Напруга 1.35 В відповідає стандарту DDR4 і не вимагає додаткових налаштувань у BIOS. Кожен модуль проходить заводське тестування на робочій частоті, а гарантія виробника на 5 років підтверджує впевненість Kingston у надійності серії.
Профіль XMP 2.0 у Kingston Fury DDR4 3600 32GB активується одним перемиканням в UEFI: система автоматично виставляє 3600 МГц і CL18–22-22 без ручного підбору параметрів. Пропускна здатність досягає 28 800 МБ/с, а реальна латентність у тестах тримається на рівні ~100 нс. Для DDR4 частота 3600 МГц із таймінгом CL18 — точка балансу, де приріст продуктивності ще відчутний, а стабільність не викликає питань.
Два модулі в одній упаковці гарантують роботу у двоканальному режимі — підбирати пари вручну не потрібно. Така конфігурація подвоює пропускну здатність шини пам’яті, що помітно в іграх і під час рендерингу. Kingston підібрала модулі в комплекті ідентичними за рангом і характеристиками — це виключає проблеми сумісності на материнських платах із двома або чотирма слотами DIMM.
Kingston тестує KF436C18BBK2/32 на обох платформах:
На платах без підтримки XMP пам’ять стартує на безпечних 2400 МГц за стандартом JEDEC.
32 ГБ оперативної пам’яті з частотою 3600 МГц вистачає для більшості завдань:
Kingston Fury DDR4–3600 працює на 1.35 В — стандартній напрузі DDR4, що не навантажує VRM материнської плати. Алюмінієвий радіатор утримує температуру модулів у межах 32 °C навіть під час тривалих стрес-тестів. Kingston спроєктувала тепловідведення з розрахунком на багатогодинні навантаження — рендеринг або тривалі ігрові сесії не спричиняють троттлінгу і помилок пам’яті.
У каталозі Telemart доступна оперативна пам’ять Kingston з доставленням по всій Україні та кешбеком 10% бонусами. Експерти допоможуть підібрати модулі під конкретну збірку і перевірять сумісність з вашою платформою.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 1 вентилятор |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Без сертифікату |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 49 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 24 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 86 x 140 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
ОПТИМІЗОВАНИЙ ДИЗАЙН ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ
Великі вентиляційні вирізи на нижній та правій панелях максимально збільшують потік повітря, забезпечуючи ефективне охолодження за допомогою вентилятора, щоб ваша система працювала стабільно та на максимумі своїх можливостей.
БІЧНІ ПАНЕЛІ З ПАНОРАМНОГО СКЛА
3-міліметрові панелі із загартованого скла на передній та бічних панелях забезпечують приголомшливий панорамний огляд внутрішнього простору на 270°. Конструкція без свердління підвищує довговічність та естетичність.
RGB VIBRANCE
Легко керувати режимами освітлення за допомогою фізичного перемикача RGB LED на панелі вводу/виводу. За допомогою програмного забезпечення можна налаштувати 16,7 млн кольорів та безліч світлових ефектів, перетворивши свій ПК на унікальну вітрину.
ПЕРЕДНЯ ПАНЕЛЬ ВВЕДЕННЯ/ВИСНОВКУ
На передній панелі вводу/виводу розташовані пара портів USB 3.0, аудіороз'єм, перемикач RGB LED та вимикач живлення, що забезпечують зручний доступ до необхідних підключень та управління освітленням.
Гнучка підтримка
Підтримує до дев'яти 120-мм вентиляторів та задній 140-мм вентилятор, а також 360-мм верхній та 240-мм правий радіатори, забезпечуючи широкі можливості охолодження для оптимальної продуктивності.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 140 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240 |
| Максимальна висота кулера | 190 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 250 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Додатково | Підтримка дисків 2.5" 1+2 (заміна 3.5") |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На лицьовій панелі знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | Сталь, скло та пластик |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 431 x 430 x 242 |
| Вага | 6.45 |
| Вага в упаковці | 7.9 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Насолоджуйся своєю перемогою в яскравих фарбах на екрані монітора MSI G274F - оптимізованої під кіберспорт моделлю з роздільною здатністю 1920x1080 і відмінними швидкісними характеристиками (частота оновлення - 180 Гц, час відгуку - 1 мс GtG). Пристрій сумісний з технологією адаптивної синхронізації G-SYNC Compatible, що підвищує якість зображення в іграх. Для її активації необхідна відповідна відеокарта з графічним процесором NVIDIA.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.31125 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 98 |
| Adobe RGB | 94 |
| sRGB | 134 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.2a |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | G-Sync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Фірмові технології |
Night Vision Less Blue Light Anti-Flicker Wide Color Gamut |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
613.5 x 231.9 x 472 мм (з підставкою) 613.5 x 69.8 x 362.5 мм (без підставки) |
| Вага |
5.3 кг (з підставкою) 3.95 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 7.2 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 117 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 10 клавіш |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Режим одночасного натискання N клавіш 100% підтримка функціональності Anti-Ghosting |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 7/8/8.1/10 |
| Особливості |
Можливість настройки кольору підсвічування пиловологозахисту |
| Додатково |
Оплетений кабель Підсвічування: RGB, п'ять зон з 6 динамічними ефектами та 3 рівнями яскравості Ігровий режим (відключення кнопки Win) Управління мультимедіа: виділені кнопки Стійкість проти рідин: до 120 мл Підтримка PlayStation 4 та PlayStation 5 |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 443 x 175 x 36 |
| Вага | 1100 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии