| $447 | Amazon US (4/14) |
| $447 | Amazon UK (4/14) |
| $447 | Amazon FR (4/14) |
| 447,41 € | Amazon DE (4/14) |
| 544,60 € | Alternate (4/14) |
| £645.08 | SmartTeck (4/14) |
| 247 бруб. | Fk (3/14) |
| 413 руб. | Kotofoto (3/14) |
| 452,70 € | CaseKing (3/14) |
| 185 грн | Y.ua (2/14) |
| 187 грн | Stylus (2/14) |
| £192.64 | Box (2/14) |
| 195 грн | Telemart (2/14) |
| £354.97 | Scan (2/14) |
| 84 грн | Comfy (1/14) |
| 110 грн | Moyo (1/14) |
| 121 руб. | Beru (1/14) |
| 153 руб. | Pleer (1/14) |
| 429 руб. | xcom (1/14) |
Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії забезпечують максимальну продуктивність, незалежно від того граєте ви в найновіші ігри чи займаєтеся їх розробкою.

AMD продовжує лідирувати в іноваціях ігрової індустрії, випускаючи перший в світі ігровий процесор з chip-stacking, що значно підвищують продуктивність. Процесори AMD Ryzen™ 7 5800X3D з технологією AMD 3D V-Cache™ мають безпрецедентну кеш-пам'ять 3-го рівня об'ємом 96 МБ, що дозволяє грати на 15% швидше в режимі 1080p.

Грайте в найвибагливіші ігри, насолоджуйтеся 3D рендерингом та відео на базі процесорів AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК. Вони забезпечують неймовірну продуктивність завдяки 16 ядрам, 32 потокам, тактовій частоті до 4,9 ГГц та кэш-пам'яттю до 100 МБ для вибіркових процесорів.

Скористайтеся перевагами іноваційних технологій AMD, таких як Precision Boost 2 та Precision Boost Overdrive. Продуктивність відповідає ефективності 7-нм ядра Zen 3, що знаходиться в основі даних процесорів , тому ваша установка достатньо охолоджується при високих навантаженнях. З PCIe® 4.0 ви можете максимально оптимізувати графіку та пропускну спроможність.

Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК сумісні з материнськими платами AMD 400 і 500 серії з легким оновленням BIOS. Вони готові до точного налаштування за допомогою Ryzen ™ Master. Підключайтеся до гри швидше, завантаживши AMD StoreMI, щоб зберігати інформацію на жорсткому диску зі швидкістю SSD.

of CPU Cores: 16
of Threads: 32
Max Boost Clock: Up to 4.9GHz
Base Clock: 3.4GHz
Thermal Solution (PIB): Not included
Default TDP / TDP: 105W
Graphics Model: Discrete Graphics Card Required

| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 22160 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
TUF GAMING B450-PLUS II
Неперевершена надійність
Материнська плата для AMD Ryzen із посиленою системою живлення, сумісністю з різними системами охолодження та перевіреною часом надійністю TUF Gaming.
СокетAM4AMD B450Живлення8+2фаз, DrMOSПам’ятьDDR4 4400МГц (розгін), до 128 ГБФорматATX30,5 × 24,4 см
TUF Gaming B450-PLUS II розкриває всі основні можливості платформи AMD і доповнює їх ексклюзивними геймерськими функціями. Відбірна елементна база, вдосконалена система живлення та сумісність із різними системами охолодження дають гарантовану стабільність і максимальну швидкодію в іграх. Плата входить до екосистеми TUF Gaming Alliance: ASUS разом із надійними партнерами забезпечує легкість складання, гарантовану сумісність компонентів і єдиний стиль готового ПК.
Кнопка BIOS FlashBack2 × USB 3.2 Gen 2 (Type-A та Type-C)2 × USB 3.2 Gen 1HDMI5 аудіороз’ємівPCIe 3.0 x16 SafeSlot2-Way CrossFireXM.2 (PCIe 3.0 x4 та SATA)M.2 (PCIe 2.0 x4)Аудіокодек Realtek S1200ARealtek L8200A Gigabit EthernetВисока продуктивність
Оновлена підсистема живлення, підтримка високошвидкісної пам’яті й сучасних накопичувачів роблять плату ідеальним фундаментом для ПК з багатоядерним AMD Ryzen. Силові модулі Dr. MOS поєднують драйвер і MOSFET-ключі верхнього й нижнього плечей — така інтеграція підвищує ККД живлення процесорів AMD Ryzen третього покоління.

Декілька шарів міді багатошарової друкованої плати відводять тепло від компонентів і збільшують частотний потенціал процесора під час розгону.

Дроселі TUF подають процесору максимально стабільний струм, а ексклюзивні конденсатори TUF вирізняються підвищеною термостійкістю та збільшеним терміном служби.

Висока ефективність, надійність і стабільність живлення за будь-яких навантажень.

Охолодження
Великий масивний радіатор над стабілізатором напруги та дроселями, тепло до нього передає високоефективний термоінтерфейс.
Вентилятори налаштовуються в утиліті Fan Xpert 4 та в UEFI BIOS.
Кожен роз’єм реагує на три задані користувачем термосенсори й підлаштовує охолодження під навантаження.
Окремий роз’єм для водяної помпи з регулюванням ШІМ або напругою.
Кожен роз’єм сам визначає тип вентилятора — ШІМ або напруга.
Окрема мікросхема захищає всі роз’єми вентиляторів від перегріву й перевантаження за струмом.
Для комп’ютерних ентузіастів
Плати TUF Gaming дають усе для ігрової системи без зайвих складнощів, а налаштування ПК просте навіть для новачків.

Слот PCIe з металевим каркасом, вилитий під тиском і закріплений додатковою пайкою, надійніше тримає відеокарту.

Захист від електростатичного розряду до 10 кВ через повітря та 6 кВ при контакті; TVS-діоди на USB і відеовиходах, окремі схеми на роз’ємах миші та клавіатури.

Мережевий роз’єм захищений від статичної електрики та перепадів напруги.

Сталь з антикорозійним покриттям з оксиду хрому витримує 72 години в соляному тумані. Вбудовані запобіжники захищають компоненти — від периферійних роз’ємів до слотів пам’яті.

Легкість налаштування
Завантажте UEFI BIOS на флешку FAT32, вставте її в порт плати й натисніть кнопку BIOS FlashBack — процесор і пам’ять не потрібні.
Armoury Crate — єдиний центр керування: розгін та охолодження, підсвічування Aura Sync, звук з AI Noise-Canceling Microphone, драйвери й профілі.

Легкість складання ПК
ASUS співпрацює з провідними виробниками комплектуючих, щоб гарантувати сумісність плат із корпусами, блоками живлення, кулерами, модулями пам’яті та іншими компонентами. Кількість учасників альянсу та асортимент їхніх продуктів постійно зростають.
Повне занурення в ігровий світ
Високошвидкісний мережевий контролер зменшує затримки в онлайн-іграх, якісний звук допомагає в шутерах, а RGB-підсвічування синхронізується із сумісними аксесуарами.

Мережа
Ексклюзивний мережевий контролер для онлайн-ігор без «лагів»: швидке й надійне дротове з’єднання.

Turbo LAN
Керування трафіком cFosSpeed зменшує затримки в онлайн-іграх.
Миттєве прискорення: пріоритети передачі в одне натискання.
Список ігор оновлюється автоматично за інстальованими в системі.

AI Noise-Canceling Microphone
Алгоритм глибокого навчання відокремлює голос від стукоту клавіш, клацання миші та сторонніх голосів. Працює з гарнітурами 3,5 мм, USB і Bluetooth і майже не навантажує процесор.
Ігровий звук
Сигнал/шум, лінійний вихід108дБСигнал/шум, лінійний вхід103дБ
Екранування кодека усуває наведення від інших компонентів.
Конденсатори відомих японських виробників для звуку високої роздільної здатності.
Широка звукова сцена та яскрава динаміка.
Аналогова й цифрова частини розділені для зниження взаємних перешкод.
Алгоритми DTS створюють об’ємний звук у стереонавушниках і гарнітурах — у трьох режимах під різні жанри ігор.
Для MOBA, стратегій і спортивних симуляторів: погляд над ігровим світом, звук спереду.
У центрі подій — для рольових та екшн-ігор.
Посилення ледь чутних звуків, щоб помітити ворога, який зачаївся.
Aura Sync
Вбудоване підсвічування та роз’єм для RGB-стрічок синхронізуються з пристроями Aura в єдиному центрі керування.
СтатикаДиханняСтробуванняВеселкаЦиклЗоряна нічМузикаSmartAMD AM4 + B450
Сокет AM4 підтримує AMD Ryzen 1-го, 2-го та 3-го поколінь, Ryzen 1-го і 2-го поколінь із графікою Radeon Vega та Athlon із графікою Radeon Vega. Чипсет B450 підтримує технологію AMD StoreMI для прискорення накопичувачів і чотири порти SATA 6 Гбіт/с.
4 × DDR4двоканальний режим, до 128 ГБPCIe 3.0 x16 + PCIe 2.0 x16другий слот — макс. x4USB8 портів ззаду, 6 спереду4 × SATA6 Гбіт/сПлатформа AM4 підтримала п’ять поколінь Ryzen — від 1000-ї серії до 5000-ї. Материнська плата ASUS TUF GAMING B450-PLUS II працює на чипсеті B450 — це мейнстрим-рівень AM4 з розгоном процесора і пам’яті, шістьма SATA-портами і двома слотами M.2.
B450 відкриває розгін CPU і пам’яті з XMP-профілями — налаштування можна задати в UEFI без сторонніх утиліт. Основний слот PCIe 3.0 x16 закриває відеокарту класу RTX 4060–4070 у 1080p і 1440p.
Підтримка охоплює весь процесорний ряд Ryzen, включно з Zen 3. Для свіжих чипів USB BIOS FlashBack дає змогу оновити прошивку без встановленого процесора — через флешку і кнопку на задній панелі.
На материнській платі ASUS TUF GAMING B450-PLUS II стоїть вузол живлення з 8+2 DrMOS-каскадів — нетипова конфігурація для мейнстрім-B450, де зазвичай ставлять шість фаз на дискретних MOSFET. DrMOS об’єднує high-side і low-side ключі з драйвером в одному корпусі — це знижує температуру VRM і підіймає ККД на навантаженні.
Каскади працюють у зв’язці з TUF Chokes і TUF Capacitors — допуск конденсаторів на 52% ширший за стандарт, ресурс у 2.5 раза довший. Масивний радіатор поверх індукторів і DrMOS знімає тепло через термопрокладки.
Запасу з живлення вистачає на всю актуальну низку Ryzen — Ryzen 5 5600 і Ryzen 7 5700X з TDP 65 Вт працюють із тепловим резервом, Ryzen 9 5900X зі 105 Вт — верхня робоча межа без агресивного розгону. Через UEFI можна налаштувати множник і напруги напряму.
Збирачеві на платі серії ASUS TUF GAMING B450-PLUS доступні до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі на чотирьох слотах DIMM. Базова частота — 2133 МГц, діапазон XMP-розгону доходить до 4400 МГц.
Для Ryzen 3000 і 5000 робочий орієнтир — 3600 МГц із таймінгами CL16–18. На цій частоті Infinity Fabric працює з пам’яттю в режимі 1:1 без втрат на дільнику, приріст в іграх — 5–10% проти базового DDR4–2666. Вище 3733 МГц шина перемикається в дільник 2:1, тому 3600 МГц залишається точкою балансу для ігрових збірок на Ryzen.
Чотири слоти дають змогу нарощувати пам’ять у кілька кроків — старт із двох планок по 8 або 16 ГБ, добір парами до 32 або 64 ГБ без заміни першого комплекту.
Головний слот PCIe 3.0 x16 приймає відеокарту будь-якого сучасного класу. SafeSlot армує роз’єм подвійною пайкою до PCB і металевою обоймою — кріплення тримає вагу важких GPU без прогину. Другий PCIe x16 працює в режимі x4 під карти захоплення, три PCIe x1 — під дрібну периферію.
Два M.2-слоти в ASUS TUF GAMING B450-PLUS II підтримують NVMe-накопичувачі. Основний дає PCIe 3.0 x4 зі швидкостями до 3.5 ГБ/с — цього достатньо для системного диска та ігор. Другий працює по PCIe 2.0 x4 під вторинний NVMe або кеш-накопичувач. Перший додатково підтримує M.2 SATA — для SSD у форматі SATA з M.2-роз’ємом.
Шість портів SATA III тримають HDD і 2.5-дюймові SSD без перехідників, RAID 0, 1 і 10 можна зібрати через UEFI.
ESD Guards тримають повітряний розряд ±10 кВ і контактний ±6 кВ — галузевий стандарт ±6 кВ і ±4 кВ. TUF LANGuard додає захист Realtek-Ethernet від блискавки та статики, а неіржавна I/O-панель проходить 72-годинний тест соляним туманом — утричі більший за типовий регламент у 24 години.
За аудіо на платі TUF GAMING B450 PLUS II відповідає кодек Realtek S1200A зі SNR 108 дБ — проти ALC887 зі SNR близько 90 дБ у мейнстрім-плат сегмента. Aura Sync об’єднує підсвічування плати і сумісних пристроїв в один профіль через два 12V RGB-роз’єми.
Через конфігуратор ПК на Telemart можна підібрати процесор, кулер і пам’ять для платформи AM4. Експерти допоможуть вибрати сумісний Ryzen, замовлення доставляються по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v2.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | CrossFire X |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 900–1600 |
| Максимальне TDP | 130 |
| Рівень шуму | 18 |
| Повітряний потік | 55.5 |
| Кількість теплових трубок | 3 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 136 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.11 |
| Споживана потужність | 1.32 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 121 x 75.5 x 135.7 |
| Вага | 433 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Синій |
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Бездротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Для прослуховування музики |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Діаметр випромінювача | 30 |
| Кріплення | Вбудований в корпус |
| Додатково | Всеспрямований мікрофон |
| Час роботи без підзарядки | 50 годин |
| Час зарядки | 3 години |
| Матеріал амбушур | Піноматеріал |
| Можливості |
Регулювання гучності Прийом/відхилення виклику |
| Додатково |
Підтримка кодеків - AAC, SBC Налаштування звуку з еквалайзером Дзвінки hands-free Голосовий асистент Швидка зарядка 360 Reality Audio |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 147 |
| Колір | Чорний |
AMD зміцнює позиції в сегменті ігрових рішень, пропонуючи відеокарту Radeon RX 7600 XT. Компанія розробила цю модель для геймерів, які шукають оптимальну продуктивність без компромісів.
Високу продуктивність відеокарти забезпечують два ключові елементи: обсяг відеопам’яті та передова архітектура RDNA 3.
Сучасний геймінг вимагає дедалі більше ресурсів, особливо для обробки текстур високої роздільної здатності. Відеокарта RX 7600 XT з 16 ГБ пам’яті GDDR6 усуває це «вузьке місце».
Великий обсяг VRAM дає змогу завантажувати деталізовану графіку та складні об’єкти без затримок, що забезпечує плавний ігровий процес. Це особливо важливо при переході на роздільну здатність 1440p, де текстури займають більше місця. Стабільна продуктивність без фризів — прямий наслідок достатнього обсягу пам’яті.
В основі RX 7600 XT лежить графічний чип Navi 33, побудований на архітектурі RDNA 3. Цей чип, виготовлений за 6-нм техпроцесом, забезпечує баланс між енергоспоживанням 190 Вт і високою тактовою частотою ядра до 2755 МГц у режимі Boost. Архітектура містить 32 ядра для прискорення трасування променів і 2048 потокових процесорів, що відповідають за оброблення графіки.
AMD Radeon RX 7600 підтримує ключові технології:
Ці технології разом забезпечують максимальну швидкість обробки зображення. FSR безпосередньо збільшує FPS, а HYPR-RX робить доступ до цих поліпшень інтуїтивним.
Тести показують, що GIGABYTE Radeon RX 7600 XT — чудове рішення для геймінгу в роздільній здатності 1080p на максимальних налаштуваннях. Вона забезпечує стабільно високу частоту кадрів у більшості сучасних ігор. Карта — чудова відправна точка для 1440p-геймінгу, даючи змогу грати у вищій роздільній здатності без критичних втрат продуктивності.
Ефективна система охолодження підтримує стабільну частоту GPU під навантаженням. Карта під’єднується через інтерфейс PCIe 4.0, а для виведення зображення — через порти HDMI і DisplayPort. Купити RX 7600 XT — значить отримати універсальний компонент для будь-якої сучасної ігрової збірки.
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | AMD Radeon RX 7600 XT |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | Radeon RX 7xxx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2810 |
| Частота відеопам'яті | 18000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17060 |
| Сімейство процесора | AMD Radeon |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1a 2 x DisplayPort 2.1 |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Довжина відеокарти | 282 |
| Висота відеокарти | 116.6 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 600 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin + 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Особливості | Default mode : up to 2810 MHz (Boost Clock)/up to 2539 MHz (Game Clock) |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 4400 |
| Пропускна спроможність | 35 200 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-24-24-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.5 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Titanium |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 18.8 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 25 |
| +12V2 | 25 |
| +12V3 | 30 |
| +12V4 | 30 |
| -12V | 0.5 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 175 x 150 x 86 |
| Вага | 1.96 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7300 |
| Швидкість запису | 3900 |
| Ресурс записи (TBW) | 500 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.34 Вт (в середньому) 2.7 Вт (максимум при читанні) 4.1 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.21 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Toshiba P300 |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 600 тис. |
| Рівень шуму | 27 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 300 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 5.21 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Додатково |
Advanced Format (AF) RoHS-сумісність Не містить галогенів Датчик ударів |
| Габарити | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Вага | 680 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Full tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 1 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на верхній панелі) | 1 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 140 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 1 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360/420 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360/420 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 180 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 305 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 4 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі зверху |
| Максимальна довжина відеокарти | 430 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Винятково інтенсивний приплив повітря завдяки відкритій сітчастій конструкції Ненав'язливе ARGB підсвічування з інтегрованим ARGB контролером Проста і не потребує інструментів установка HDD та твердотільних накопичувачів SSD Бічна панель із тонованого загартованого скла |
| Матеріал | Сталь, ABS і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 550 x 247 x 522 |
| Габарити в упаковці | 575 x 319 x 628 |
| Вага | 11.8 |
| Вага в упаковці | 13.2 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Перемикач | Red Switches |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Обробка будь-якої кількості одночасних натискань клавіш з опцією N-key або 6-Key Rollover |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 10/11 |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Необмежена кількість одночасних натискань |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 442 x 132 x 50 |
| Вага | 870 |
| Колір | Чорний |
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять Полегшені |
| Додатково |
Фірмова технологія Logitech G LIGHTSPEED Механічні кнопки з пружинним механізмом 32-бітний процесор |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 116.6 x 62.15 x 38.2 |
| Вага | 85 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігровий килимок |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Гума |
| Габарити | 250 x 210 |
| Товщина | 2 |
| Додатково |
Килимок призначений для роботи як з лазерною, так і з оптичною мишею Прогумована основа утримує килимок для миші на місці, а покриття з м'якої тканини згладжує рухи вашого зап'ястя |
| Колір | Чорний з принтом |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 144 |
| Яскравість | 350 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 3.0 1 x USB Type-B 1 x LAN (RJ-45) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | вiд +25° до -2 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | вiд +30° до −30° |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 78 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Virtual AIM Point Eye Saver Mode Adaptive Picture Super Ultrawide GameView Wi-Fi 5 Bluetooth 5.2 |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки RGB-підсвічування Пульт ДУ |
| Динаміки | 2 x 5 |
| Додатково |
VESA DisplayHDR 400 HDR10+ Smart Tizen |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення 1.5 м Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613 x 553.2 x 263.5 мм (з підставкою) 613 x 361.5 x 73.8 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 695 x 159 x 478 |
| Вага |
7.1 кг (з підставкою) 3.9 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 8.9 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии