| $1,594 | Amazon US (6/9) |
| $1,594 | Amazon FR (6/9) |
| $1,594 | Amazon UK (6/9) |
| 1 594,27 € | Amazon DE (6/9) |
| 755 грн | Y.ua (4/9) |
| £975.14 | SmartTeck (4/9) |
| 359 бруб. | Fk (3/9) |
| 632 грн | Stylus (3/9) |
| 671 грн | Moyo (3/9) |
| 683 грн | Telemart (3/9) |
| 742,38 € | CaseKing (3/9) |
| 826 руб. | Kotofoto (3/9) |
| £488.48 | Box (2/9) |
| 549 грн | Touch (2/9) |
| 598,90 € | Alternate (2/9) |
| 632 грн | Comfy (2/9) |
| 116 руб. | Beru (1/9) |
| 121 руб. | Pleer (1/9) |
| £399.98 | Scan (1/9) |
Intel Core i9 12900KF – високопродуктивний флагманський “камінь” для настільних комп'ютерів, який чудово підходить для дизайнерів та монтажерів відео та фільмів. Він надійшов у продаж у листопаді 2021 року. Хоча зараз з'явилися більш продуктивні та швидкі аналоги 13-го і 14-го поколінь, а незабаром вийдуть і процесори 15-го покоління, ця модель все ще затребувана завдяки ціні, що поступово знижується. Якщо користувач не може дозволити собі процесори 13-14 Gen, краще брати i9 12900KF.
Процесор Intel Core i9 12900kf заснований на архітектурі Alder Lake, яка є новим поколінням архітектури Intel. Вона є комбінацією високопродуктивних ядер P-cores та енергоефективних ядер E-cores.
Процесор Intel Core i9-12900KF завдяки своїй високій продуктивності забезпечує багатозадачність у роботі та можливість проводити на ПК одночасно кілька операцій (наприклад, ігри з одночасним стрімінгом та прослуховуванням музики).
Розглянемо архітектуру докладніше.
Архітектура Alder Lake в числі іншого містить технологію Intel Hybrid, яка вперше включає комбінацію високопродуктивних (Performance-cores, або P-cores) і енергоефективних (Efficient-cores, або E-cores) ядер на одному процесорі.
Ключові особливості технології Intel Hybrid у процесора Intel i9 12900KF:
Кеш-пам'ять Intel 12900KF має такі характеристики:
Нижче наведено ключові технічні характеристики Intel i9 14900K:
Процесор i7 12900KF має сумісність з топовими материнськими платами (чіпсет B660, B760, Z690, Z790, H610 та ін.).
Тести даного процесора в популярних бенчмарках наведені в таблиці нижче.
Бенчмарк
Продуктивність у тестах
Passmark
41146
GeekBench 5 Single-Core
2537
GeekBench 5 Multi-Core
14848
Загальна продуктивність процесора Intel Core i9-12900KF в іграх у порівнянні з найближчими конкурентами показана в таблиці нижче.
Назва процесора
% продуктивності (у Intel Core i9-14900K взято за 100%)
Core i9-12900KS
107.07
Core i9-14900T
103.72
Core i9-12900K
100.56
Core i9-12900KF
100
Core i5-14600KF
95.98
Core i5-14600K
95.38
Ryzen 9 5900X
95.26
Intel Core i9-12900KF є процесором із розблокованим множником (“K” у суфіксі позначає розблокований множник), що дозволяє користувачам здійснювати розгін (overclocking) для підвищення продуктивності.
Деякі користувачі можуть досягти збільшення робочої частоти на 10% або більше. Однак важливо пам'ятати, що розгін тягне за собою нагрівання та збільшення енергоспоживання процесора, а це впливає на його довговічність.
Для процесора Intel Core i9-12900KF TDP (Thermal Design Power або теплова потужність) становить 125 Вт. Це означає, що охолодження, встановлене на комп'ютері, має бути здатним ефективно видаляти тепло, яке виробляється цим процесором, щоб він працював стабільно і без перегріву.
Енергоспоживання процесора Intel Core i9-12900KF може змінюватись в залежності від навантаження та поточної частоти роботи. При максимальному навантаженні та використанні всіх ядер та потоків енергоспоживання може перевищити рівень TDP, особливо при оверклокінгу або під час використання процесором своєї максимальної потенційної продуктивності.
Гранично допустима температура нагрівання становить 100 градусів. Тому важливо подбати про надійне охолодження. Ось кілька варіантів систем охолодження, які можуть підійти для цього процесора:
Бажаєте самостійно зібрати ПК на основі цього процесора? Тоді вам допоможуть ці поради щодо підбору комплектуючих:
За відгуками найпростіше визначити, чи підійде ця модель процесора вам, чи ні. Відгуки на процесор ви знайдете на цій сторінці у відповідному розділі.
| Лінійка | Intel Core i9 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість потоків | 24 |
| Частота процесора | 3200 |
| Об'єм кешу L3 | 30720 |
| Кодова назва мікроархітектури | Alder Lake |
| Серія | 12 Gen |
| Мікроархітектура | Golden Cove |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 10 |
| Термопакет | 125 |
| Продуктивність | 41341 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7200 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Особливості |
ASUS TUF PROTECTION ASUS Thermal Solution ASUS Q-Design Fan Xpert 2+ ASUS EZ DIY Роз’єм Aura RGB |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4.5
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
Архітектура NVIDIA Blackwell
NVIDIA DLSS 4.5 з Dynamic Multi Frame Generation
Технологія низької затримки NVIDIA Reflex
Трасування шляху з нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тонке налаштування відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє змінювати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам'яті та напругу, а також стежити за всіма показниками в реальному часі через налаштовуваний екранний дисплей. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 800 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 представив технологію Multi Frame Generation (MFG) та трансформерні моделі. DLSS 4.5 додає Dynamic MFG і трансформерну модель другого покоління. Усе це працює завдяки хмарному суперкомп'ютеру NVIDIA, який безперервно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває доступ до революційного реалізму трасування шляху. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
Зібрати ігровий ПК із запасом на кілька років — завдання, де відеокарта визначає стелю. ASUS Dual RTX 5060 на архітектурі NVIDIA Blackwell закриває потреби геймерів у 1080p і 2K без переплати за флагманський сегмент. ASUS спроєктувала серію Dual як готове рішення: тихе двовентиляторне охолодження, компактний корпус завдовжки 228 мм і заводський розгін в OC-режимі — карта вставляється в типовий Mid-Tower без перезбирання.
NVIDIA зібрала чип GB206 за 5-нм техпроцесом TSMC і розмістила в ньому 3840 ядер CUDA — на чверть більше, ніж у RTX 4060. Тензорні ядра п’ятого покоління і RT-ядра четвертого працюють паралельно з шейдерними блоками, тому нейромережеві обчислення DLSS, трасування променів і основний рендеринг не конкурують за одні й ті самі ресурси. У стандартному режимі GPU досягає буст-частоти 2535 МГц, а OC-режим ASUS підіймає планку до 2565 МГц без ручного налаштування.
ASUS Dual RTX5060 8GB перейшла на GDDR7 — покоління відеопам’яті, що змінило GDDR6 і подвоїло ефективну швидкість на контакт. Пропускна здатність досягає 448 ГБ/с за 128-бітної шини пам’яті: текстури високої роздільної здатності довантажуються без затримок. Вісім гігабайтів VRAM покривають більшість сценаріїв у 1080p і 1440p, а в AAA-проєктах з ультратекстурами DLSS 4 знижує навантаження на відеопам’ять завдяки рендерингу за меншої внутрішньої роздільної здатності.
Blackwell — четверте покоління архітектури NVIDIA з апаратним трасуванням променів. RT-ядра обробляють віддзеркалення, глобальне освітлення і тіні в реальному часі з мінімальним осіданням кадрів. ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5060 підтримує DLSS 4 з технологією Multi Frame Generation: нейромережа генерує проміжні кадри між реальними, подвоюючи підсумковий FPS. NVIDIA Reflex 2 з функцією Frame Warp додатково скорочує затримку введення — критичний параметр у змагальних шутерах.
При TDP всього 145 Вт ASUS реалізувала кілька рішень для ефективного тепловідведення:
ASUS Dual 5060 займає 2.5 слота за довжини 228 мм — поміститься навіть у компактний корпус формату Micro-ATX. Карта під’єднується до слота PCIe 5.0 і коректно працює на материнських платах із PCIe 4.0. Живлення надходить по одному 8-pin кабелю, мінімальна потужність блоку — 550 Вт. Кабель 12VHPWR не потрібен — підійде будь-який сучасний БЖ із конектором pin за невисокого енергоспоживання карти.
У Full HD відеокарта ASUS Dual RTX 5060 розкриває себе повністю — ультраналаштування навіть у важких проєктах. У 1440p DLSS 4 утримує FPS на комфортному рівні 60+ кадрів. Для 4K карта залучає Multi Frame Generation — картинка залишається чіткою, а навантаження на GPU знижується. Кілька типових сценаріїв:
На панелі ASUS RTX 5060 Dual — один вихід HDMI 2.1b і три DisplayPort 2.1b, до чотирьох моніторів одночасно. DisplayPort 2.1b передає сигнал аж до роздільної здатності 8K, HDMI 2.1b видає повноцінний 4K при 120 Гц. G-SYNC синхронізує частоту монітора з GPU і прибирає розриви зображення. Свіжі драйвери Game Ready доступні через GPU Tweak III — утиліта також відповідає за моніторинг температур і розгін.
ASUS зібрала в Dual RTX 5060 OC продуктивність архітектури Blackwell, тихе охолодження і компактні розміри — готове рішення для ігрової станції без компромісів щодо шуму і температур. У Telemart карту можна подивитися і протестувати в одному з 12 шоурумів, а онлайн-конфігуратор ПК перевірить сумісність з іншими компонентами. Кешбек 10% бонусами і безплатне доставлення Новою Поштою від 2000 грн роблять покупку ще вигіднішою.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2565 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2535MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з білим |
AAA-проєкти завантажують десятки гігабайтів текстур, стримінг і монтаж паралельно тиснуть на підсистему пам’яті, а браузер із трьома десятками вкладок добиває залишки. Kingston випустила Fury Beast DDR5 32GB 5200MHz як відповідь: комплект підходить для платформ Intel і AMD — достатньо установити модулі й активувати профіль у BIOS.
Кожен модуль KF552C40BBK2–32 використовує чипи Micron у конфігурації 1Rx8 і формфактор 288-pin DIMM. Інші переваги:
Kingston винесла контролер живлення PMIC прямо на плату Kingston Fury DDR 5 32 GB — стабільність пам’яті більше не залежить від якості VRM материнської плати.
Kingston підібрала для Fury Beast 5200 МГц при CL40–40-40 — точку, де пропускна здатність досягає 41 600 МБ/с без ручного налаштування. Активація XMP 3.0 займає один клік в UEFI: плата підхоплює параметри автоматично. Другий профіль (DDR5–4800 при CL38) стане в пригоді на платах, які вередують із високими частотами. Заблокований PMIC обмежує розгін вище 5200 МГц: Kingston віддала пріоритет стабільності, а не рекордам.
Модулі 2x16GB замість однієї планки на 32GB подвоюють пропускну здатність шини. Архітектура DDR5 йде далі: кожен канал ділиться на два 32-бітові підканали, і процесор отримує чотири паралельні потоки даних. Затримки падають, швидкість обміну зростає.
На платах із сокетом LGA1700 (Z690, B660 і новіше) Kingston Fury DDR5 32 ГБ розкриває повний потенціал — XMP 3.0 спрацьовує штатно. Платформа AMD AM5 приймає комплект на базовій частоті JEDEC (4800 МГц), але Kingston не додала профілі AMD EXPO — перед покупкою варто звіритися з QVL конкретної материнської плати. Низький профіль радіатора (34.9 мм) не заважає баштовим кулерам на обох платформах.
Kingston Fury DDR5 32GB закривають поточні потреби та залишають запас на роки вперед:
Fury Beast DDR5 32GB — баланс, який влаштує і геймера, і монтажера: частота 5200 МГц, миттєве налаштування через XMP і п’ятирічна гарантія виробника. Чорний радіатор вписується в будь-яку збірку, а вбудована ECC-корекція страхує від випадкових помилок. У Telemart допоможуть підібрати компоненти під завдання, а онлайн-конфігуратор із перевіркою сумісності виключить помилки під час збірання — протестувати пам’ять наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5200 |
| Пропускна спроможність | 41 600 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34 x 7.1 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) AFC (Автоматичний контроль швидкості вентилятора) SIP (Захист від сплесків і кидків напруги) Робота без навантаження |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.16 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 154 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.2 |
| Споживана потужність | 2.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.16 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 154 x 129 x 106 |
| Вага | 1300 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Western Digital Blue |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 215 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 300 тис. |
| Рівень шуму | 27 |
| Ударостійкість |
30 g (в робочому стані) 350 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 5.6 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Габарити | 101.6 x 26.1 x 147 |
| Вага | 450 |
| Статус HDD | Новий |
CC560 V2 має гарну вентиляцію по всьому корпусу, передню панель з обдувом, опору для вентиляторів на кожусі блоку живлення та велику сітчасту верхню панель, що забезпечує циркуляцію свіжого повітря.
Чотири встановлені вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням забезпечують високу продуктивність повітряного потоку, гарантуючи, що будь-яка збірка системи отримає першокласну охолоджувальну здатність.
Чотири встановлені вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням забезпечують високу продуктивність повітряного потоку, гарантуючи, що будь-яка збірка системи отримає першокласну охолоджувальну здатність.
Тут достатньо місця для встановлення високопродуктивних рідинних охолоджувачів AIO: місце для радіатора діаметром 360 мм спереду або радіатора діаметром 240 мм зверху. Підтримує вентилятори охолодження до 8x120 мм або 5x140 мм. Кожух блоку живлення тепер може підтримувати два 120-мм вентилятори, забезпечуючи додатковий ковток свіжого повітря для вашого енергоємного графічного процесора!
Завдяки можливості підтримки материнських плат E-ATX, процесорних кулерів заввишки 165 мм, графічних процесорів заввишки 320 мм та блоків живлення заввишки 170 мм; CC560 V2 може бути обладнаний широким спектром висококласних компонентів.
Підтримка двох 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів та двох 3,5-дюймових жорстких дисків. При необхідності один із відсіків для жорстких дисків можна використовувати для встановлення третього 2,5-дюймового диска.
Корпус та бокова скляна панель були модернізовані та посилені для забезпечення додаткової міцності, а магнітний верхній пиловий фільтр спрощує очищення. 20-міліметровий простір для прокладання кабелів за лотком материнської плати забезпечує достатньо місця для розміщення всіх дротів
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Однокольорове синє підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 170 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | пилові фільтри |
| Матеріал | SPCC Сталь і ABS |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 483 x 432 x 215 |
| Вага | 7.2 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии