| $1,941 | Amazon US (6/8) |
| $1,941 | Amazon FR (6/8) |
| $1,941 | Amazon UK (6/8) |
| 1 941,54 € | Amazon DE (6/8) |
| £582.62 | SmartTeck (2/8) |
| 219,90 € | CaseKing (1/8) |
| £229.99 | Scan (1/8) |
| 299 грн | Telemart (1/8) |
| 338 бруб. | Fk (1/8) |
Завдяки продуманій гібридній архітектурі та сумісності з сучасними платформами Core i5-14400F забезпечує чудову продуктивність. Цей процесор створений для тих, хто шукає оптимальний баланс між потужністю для ігор та ефективністю для робочих застосунків.
Секрет продуктивності Intel Core i5-14400F криється в його технологічній основі. Інноваційна архітектура з розподілом ядер забезпечує обчислювальну потужність, а сумісність із платформами дає свободу під час складання комп’ютера.
Основа продуктивності i5-14400F — його гібридна архітектура. Процесор об’єднує два типи ядер: продуктивні (P-cores) для інтенсивних обчислень і енергоефективні (E-cores) для фонових процесів. Разом вони забезпечують 16 логічних потоків, що гарантує плавну роботу під час одночасного запуску кількох застосунків. Техпроцес Intel 7 покращує енергоефективність.
Тактові частоти для кожного типу ядер відрізняються:
Це дає змогу системі динамічно розподіляти ресурси, оптимізуючи тепловиділення.
Одна із сильних сторін процесора Intel Core i5-14400F — його чудова сумісність. Чип встановлюється в сокет LGA1700, що дає вибір материнських плат на чипсетах 600-ї та 700-ї серій. Головна перевага — підтримка двох типів пам’яті: DDR4 і DDR5. Користувачі можуть зібрати систему на доступнішій ОЗП або перейти на високошвидкісний стандарт для максимальної продуктивності.
Процесор підтримує сучасні інтерфейси:
Завдяки такій адаптивності оптимально купити i5-14400F як для використання з доступними компонентами, так і для повного апгрейду системи.
Порівнюючи характеристики i5-14400F з іншими моделями, стає зрозуміло, що це збалансоване рішення для геймерів і творців контенту. Індекс «F» вказує на відсутність інтегрованої графіки, що передбачає встановлення дискретної відеокарти. Це стандартний підхід для потужних ігрових і робочих станцій.
Тести показують, що в парі з відеокартою RTX 5060 процесор демонструє 80 FPS у Cyberpunk 2077, а в Red Dead Redemption 2 середній показник становить близько 92 FPS. При апгрейді GPU можна отримати ще вищі значення.
Базове тепловиділення чипа становить 65 Вт, а в піку досягає 148 Вт, тому необхідний якісний кулер. Множник процесора заблокований, що виключає ручний розгін, але Turbo Boost автоматично підвищує частоту ядер під навантаженням. Підтримка сучасних інструкцій та інтерфейсів для відеокарти і накопичувачів гарантує, що система буде актуальна довгий час.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 20480 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 25735 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Розкрийте потенціал вашої системи з ROG Strix B760-I — потужною основою для вашої наступної збірки формату SFF. Надшвидка пам'ять DDR5, мережа Wi-Fi 6E з низькою затримкою та готовий до майбутнього слот PCIe 5.0 забезпечують шалену швидкість, а потужна система VRM і охолодження розкривають весь потенціал процесорів 13-го покоління.
Інноваційний Q-Latch спрощує встановлення та зняття SSD-накопичувача зі слота M.2. Конструкція використовує простий фіксувальний механізм для закріплення накопичувача, що усуває потребу в традиційному гвинтику.
Чотири вбудовані індикатори показують стан живлення та допомагають швидко визначити проблеми з процесором, пам'яттю, відеокартою чи пристроєм завантаження.
Запатентований кожух інтерфейсної панелі ROG виконаний у стильному матовому чорному кольорі та встановлюється заздалегідь, що додатково спрощує процес встановлення материнської плати.
8+1 силових модулів, кожен розрахований на 80А, забезпечують достатній струм для живлення найпотужніших процесорів Intel 13-го покоління за будь-якого навантаження.
Високоякісні дроселі та довговічні конденсатори розроблені витримувати екстремальні температури, забезпечуючи продуктивність, що перевищує галузеві стандарти.
Багатошарова конструкція друкованої плати швидко розсіює тепло навколо стабілізаторів напруги, підвищуючи загальну стабільність системи.
ROG має довгу історію демонстрації найшвидшої продуктивності пам'яті, і DDR5 не виняток. Завдяки вдосконаленому розведенню сигнальних доріжок преміальні комплекти пам'яті на платі Strix B760-I вже долають позначку 7 GT/s — і хто знає, наскільки далі зможуть зайти майбутні модулі? Досвідчені користувачі можуть випробувати свої навички, використовуючи широкий набір налаштувань розгону в UEFI.
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) — це фірмове апаратно-програмне рішення для розгону звичайних модулів пам'яті. Друга версія AEMP забезпечує автоматичне налаштування комплектів пам'яті під час запуску системи та використовує оптимізоване розведення доріжок плати Strix B760-I для досягнення ще вищих частот. AEMP II може розганяти навіть змішані комплекти пам'яті в конфігурації з чотирма модулями, а обширна база підтримки тепер охоплює майже всі модулі DDR5, які не мають підтримки XMP.
Масив радіаторів VRM
Потужні радіатори покривають систему живлення, підсилені тихою тепловою системою, яка забирає повітря від ядра плати та виводить тепло вгору через діагональні прорізи, тож VRM залишається прохолодним навіть у системах з обмеженою вентиляцією.Радіатори M.2
Великий радіатор закриває передній слот NVMe SSD, допомагаючи підтримувати оптимальну температуру накопичувача для стабільної продуктивності й надійності.Захисна пластина M.2
Додаткова маса під слотом допомагає впоратися з тепловим навантаженням високопродуктивних накопичувачів M.2.Роз'єм процесорного вентилятора
Розташований у верхній частині материнської плати роз'єм PWM/DC для вентилятора забезпечує зручний доступ для кулерів процесора.Роз'єм помпи СРО
Окремий роз'єм PWM/DC для підключення комплексних рідинних систем охолодження із замкнутим контуром.4-контактний роз'єм вентилятора
Материнська плата Strix B760-I має роз'єм для корпусного вентилятора, який автоматично визначає тип підключеного вентилятора — PWM або DC.
Слот розширення x16 готовий до майбутнього завдяки неймовірній пропускній здатності PCIe 5.0 і захищений кріпленням SafeSlot для підтримки ваги новітніх відеокарт. Швидкісні накопичувачі забезпечують два слоти M.2 PCIe 4.0 — один під переднім радіатором, інший розташований на зворотному боці плати для економії місця.
Wi-Fi 6E
Вбудований модуль Wi-Fi 6E використовує новий доступний спектр у діапазоні 6 ГГц, забезпечуючи до семи каналів по 160 МГц для надшвидкої пропускної здатності та кращої продуктивності в завантажених бездротових мережах.*Доступність і можливості Wi-Fi 6E залежать від регуляторних обмежень та одночасного використання Wi-Fi 5 ГГц. Дізнатися більше про ASUS Wi-Fi 6E
Intel 2.5G Ethernet
Ігри з низькою затримкою, швидка передача файлів і трансляція відео високої роздільної здатності — лише деякі з переваг вбудованого Intel® 2,5 Гбіт/с Ethernet.
Материнська плата Strix B760-I пропонує численні високошвидкісні варіанти USB. П'ять портів на задній панелі відповідають стандарту USB 3.2, а найшвидший з них — порт USB 3.2 Gen 2x2 Type-C® для передачі даних до 20 Гбіт/с. Корпусний порт також отримує прискорення завдяки роз'єму USB 3.2 Gen 2 для передньої панелі.
ROG SupremeFX — унікальне поєднання апаратних і програмних технологій, що забезпечує чудову якість звуку. У Strix B760-I використовується кодек S1220A для відтворення високої роздільної здатності до 32-біт/192 кГц на всіх каналах. Вихід для передньої панелі працює через вбудований підсилювач Savitech, здатний забезпечити високоякісне звучання для широкого спектра колонок і гарнітур.
У компактних збірках з вертикально встановленою відеокартою ROG Strix B760-I залишається непомітною — назовні виглядає хіба що верхівка хвилястого сітчастого декору. Але якщо збірка має трохи більше простору, дует яскравих пастельних емблем додає барвистого акценту на тлі стриманого дизайну.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 96 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7600 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 1 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | mini-ITX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси Mini-ITX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 1 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3050 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1852 |
| Частота відеопам'яті | 14000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 12983 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4a 1 x DVI-D |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2560 |
| Довжина відеокарти | 200 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 6 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 3 |
| Додаткова інформація |
Конструкція вентилятора Axial-tech Технологія 0dB дозволяє вам насолоджуватися легкими іграми у відносній тиші GPU Tweak III забезпечує інтуїтивно зрозуміле налаштування продуктивності, температурний контроль та моніторинг системи |
| Особливості |
OC Mode - 1852 MHz (Boost Clock) Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1822 MHz |
| Колір | Чорний |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Як гідний нащадок флагманського блоку живлення ROG Thor, ROG Loki 1200W Titanium використовує ті самі компоненти й орієнтовані на ентузіастів функції, але у формфакторі SFX-L. Завдяки тихій роботі та сучасним характеристикам, Loki стане у пригоді тим, хто складає потужний ігровий комп’ютер у компактному корпусі.
Компактний формфактор
SFX-L, 125 x 125 x 63,5 мм
PCIe 5.0
16-контактний кабель у комплекті для підключення відеокарт PCIe 5.0 (до 600 Вт)
Підтримка стандарту
Суворіші вимоги щодо регулювання напруги
Сертифікація 80 PLUS Titanium
ККД до 94%, незначне нагрівання, мінімальний шум, висока надійність
Вентилятор із ARGB-підсвічуванням та Aura Sync
Можливість синхронізації світлових ефектів на сумісних компонентах ігрової системи
Завдяки радіаторам ROG температура всередині блоку живлення залишається ще нижче. Це сприяє подовженому терміну служби продукту, а також дозволяє вентилятору довше бути вимкненим.
Крильчатка вентилятора обертається на парі кулькових підшипників, термін служби яких удвічі довший, ніж у підшипників ковзання.
Для зниження рівня шуму вентилятор із ШІМ-керуванням повністю вимикається, коли навантаження на блок живлення становить 40% або менше.
У середньому ROG Loki 1200W Titanium видає менше 35 дБ шуму, що дало змогу отримати престижну сертифікацію Cybenetics Lambda Standard ++.
Використовуючи високоякісні японські конденсатори з низьким імпедансом, блок живлення ROG Loki може похвалитися чудовою енергоефективністю та меншим нагріванням.
Останні оновлення специфікації живлення вже тут. Стандарт ATX 3.1 запроваджує суворіші вимоги щодо регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і блок живлення ROG Loki повністю відповідає цим вимогам. 16-контактний кабель PCIe, що постачається в комплекті, здатний передавати до 600 Вт потужності на відеокарти з шиною PCIe 5.1, забезпечуючи можливості для потужних збірок навіть у компактному форматі.
120-міліметровий вентилятор Loki має вісім адресних світлодіодів, які можна налаштувати за допомогою технології Aura Sync для створення синхронізованих ефектів підсвічування у вашій системі.
* Для використання системи підсвічування Aura Sync потрібна сумісна з нею материнська плата ASUS або ROG. Аналогічно, ефект Smart, який відображає температуру графічного процесора, вимагає використання сумісної відеокарти ASUS або ROG.
Ми настільки впевнені в надійності блока живлення ROG Loki SFX-L 1200W Titanium, що надаємо на нього 10-річну гарантію по всьому світу.
*Гарантія на основні компоненти продукту становить 10 років. На світлодіоди RGB поширюється 3-річна гарантія.
| Форм-фактор | SFX |
| Потужність | 1200 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Titanium |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 100 |
| -12V | 0.8 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 125 x 125 x 63.5 |
| Вага | 2.15 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Підсвічування | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Підсвічування Aura Sync: вбудовані кольорові світлодіоди, що адресуються, та синхронізація візуальних ефектів з іншими пристроями Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) Робота без навантаження |
AN400 - це низькопрофільний повітряний кулер із 4 тепловими трубками, що забезпечує 150 Вт TDP у компактному радіаторі. Завдяки безперешкодному доступу до модулів оперативної пам'яті та повітряного потоку, спрямованого зверху вниз, AN400 є чудовим варіантом для всіх корпусів аж до невеликих ITX-складання.
КОМПАКТНИЙ І БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
З 62 алюмінієвими ребрами з чорним покриттям, 4 оптимізованими тепловими трубками та рельєфною мідною холодною пластиною AN400 BK має великий потенціал охолодження в невеликому процесорному кулері заввишки 53 мм.
МАЛЕНЬКИЙ, АЛЕ ПОТУЖНИЙ
Обладнаний тонким 92-мм вентилятором FDB з підтримкою ШІМ і помітним 3-фазним 6-слотовим 4-полюсним двигуном, AN400 BK може розкручуватися до приголомшливих 2950 об/хв, залишаючись при цьому нижче 23,2 дБ(A).
ПАСИВНИЙ ПОВІТРЯНИЙ ПОТІК
Конструкція зверху вниз має додаткову перевагу - вона забезпечує пасивний повітряний потік для VRM навколо процесора.
СПРОЩЕНА ПІДТРИМКА
Цільнометалева задня пластина легко встановлюється і рівномірно розподіляє тиск із задньої частини материнської плати, забезпечуючи при цьому посилення за сокетом CPU.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Low Profile |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2950 |
| Максимальне TDP | 150 |
| Рівень шуму | 23.2 |
| Повітряний потік | 31.18 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 57 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.45 |
| Споживана потужність | 5.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 92 x 92 x 52.5 |
| Вага | 431.4 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Micro tower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Можливість встановити додаткові вентилятори | Без можливості встановити додаткові вентилятори |
| Можливість встановити СРО | Без можливості встановити СВО |
| Максимальна висота кулера | 60 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 2 слота розширення |
| Порти | 1 x USB 3.0 |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 |
| Особливості | Без бокового вікна |
| Додатково | Шкіряна ручка для перенесення |
| Матеріал | Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 1 |
| Габарити | 308 x 190 x 128 |
| Вага | 2.7 |
| Колір | Сірий |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии