| $1,018 | Amazon US (6/8) |
| $1,018 | Amazon FR (6/8) |
| $1,018 | Amazon UK (6/8) |
| 1 018,24 € | Amazon DE (6/8) |
| 159,90 € | CaseKing (1/8) |
| £265.93 | SmartTeck (1/8) |
AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS PRIME B650M-K — базова плата під сокет AM5 з чіпсетом AMD B650, форм-фактор microATX 24.4 на 22.1 см вписується в малі корпуси. Чіпсет підтримує процесори Ryzen 7000, 8000 і 9000 — апгрейд-шлях довжиною до трьох поколінь на одній платі. Два слоти DIMM тримають DDR5 до 96 ГБ сумарно, перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 під сучасні NVMe-накопичувачі, HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки. Кнопка BIOS FlashBack дає змогу оновлювати прошивку без процесора і пам’яті в слотах.
AMD розташувала B650 у середині лінійки чипсетів під AM5 — між початковим A620 і топовими X670/X670E. ASUS PRIME B650 підтримує процесори з тепловим пакетом до 170 Вт, що охоплює всю лінійку Ryzen — від шестиядерника 7600 до флагмана 9950X.
Восьмиядерний Ryzen 7 7800?3D, популярний ігровий процесор покоління, працює в штатних рамках під радіатором VRM. AMD заявила підтримку AM5 щонайменше до 2027 року — апгрейд процесора через два-три роки не потребуватиме заміни плати.
Два слоти DIMM приймають DDR5 загальним обсягом до 96 ГБ — стеля, якої вистачає будь-якому домашньому сценарію. Нативні частоти від 4800 до 5200 МГц працюють без втручання, профілі AMD EXPO і Intel XMP піднімають планку до 8000 МГц у режимі розгону.
Технологія OptiMem II на шестишаровій PCB утримує цілісність сигналу на високих частотах без втрати стабільності. PRIME B650 M-K зберігає апгрейд-шлях і у випадку з планками ОЗП: модулі пам’яті підійде наступному поколінню Ryzen без заміни платформи.
Перший M.2-слот виходить на PCIe 5.0 x4 — ексклюзив для плат на B650, де Gen5 зазвичай з’являється тільки на чипсетах B650E або X670E. SSD п’ятого покоління працює на швидкості до 14 ГБ/с — завантаження проєктів у 4K-монтажі займає секунди. У другого M.2-слота — PCIe 4.0 x4 під системний NVMe. Основний слот PCIe 4.0 x16 підтримує відеокарти — для GPU аж до RTX 5070 цього каналу достатньо. Чотири порти SATA III — під HDD для медіатеки і 2.5-дюймові SSD.
Realtek 2.5Gb Ethernet дає пропускну спроможність удвічі вищу за стандартний гігабіт — для NAS-резервних копій і 4K-стримінгу каналу вистачає із запасом. На задній панелі — вісім портів USB: два USB 3.2 Gen 2 на 10 Гбіт/с, два USB 3.2 Gen 1 і чотири USB 2.0 під клавіатуру, мишу і периферію.
Передній конектор USB Type-C через USB 3.2 Gen 1 — для смартфона або зовнішнього SSD. HDMI 2.1 виводить 4K на 60 Гц із вбудованої графіки Ryzen 8000G. У кодека Realtek 7.1 — екрановані шари PCB проти наведень на вихід підсилювача. RGB-хедер 12 В і два ARGB Gen 2 5 В приймають підсвічування корпусу і кулерів — через Aura Sync можна виставити колірні сцени.
VRM за схемою 11 фаз 2?4+2+1+1 тримає заявлений TDP 170 Вт — збірка на Ryzen 7 7800?3D працює в штатному режимі під радіатором живлення. DIGI+ VRM з ШІМ-контролером Infineon ASP2208 керує напругою, AI Suite 3 моніторить параметри в реальному часі.
У пакеті ASUS 5X PROTECTION III — захист мережевого порту LANGuard, посилений слот відеокарти Safeslot Core+ і неіржавна I/O-панель. Q-LED Core підсвічує стадії завантаження CPU, DRAM, VGA і Boot Device — діагностика без тестера. Материнська плата ASUS PRIME B650M-K готова до свіжого Ryzen 9000 ще до встановлення процесора — кнопка BIOS FlashBack зчитає USB-флешку з прошивкою та оновить BIOS.
Telemart супроводжує покупку трирічною гарантією і доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest по Україні, також замовлення можна забрати в шоурумах у дев’яти містах. Під збірку платформи AM5 Telemart пропонує конфігуратор ПК і консультацію фахівців — вони підберуть сумісний процесор, пам’ять і накопичувачі під завдання.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B650 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 96 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x SPI TPM header (14-1pin) 1 x кнопка BIOS FlashBack |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Продуктивність для нескінченних можливостей.
Малогабаритні обчислювальні рішення стають дедалі поширенішими, оскільки професіонали прагнуть мінімізувати площу настільних робочих станцій без шкоди для продуктивності. Сучасні професійні робочі процеси вимагають використання робочих станцій малого форм-фактора, що забезпечують повнорозмірні функції та продуктивність у компактному корпусі.
Створений на базі архітектури NVIDIA Ampere GPU, NVIDIA RTX A1000 GPU - це потужне, низькопрофільне рішення, що забезпечує продуктивність і можливості, необхідні для вимогливих професійних додатків. З 2 304 ядрами CUDA, 18 ядрами RT, 72 ядрами Tensor, 8 ГБ пам'яті GDDR6 і можливістю керувати чотирма 5K дисплеями, NVIDIA RTX A1000 готовий підняти вашу роботу на новий рівень.
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA Quadro RTX A1000 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | NVIDIA Quadro |
| Частота графічного ядра | Boost : 1462 |
| Частота відеопам'яті | 12000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x8 |
| Роз'єми | 4 x miniDisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.5 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 2304 |
| Довжина відеокарти | 163 |
| Висота відеокарти | 69 |
| Кількість займаних слотів | 1 |
| Необхідність додаткового живлення | - |
| Рекомендована потужність БЖ | 250 |
| Роз'єм дод. живлення | - |
| Додаткова інформація | Підтримка HDR |
| Колір | Чорний |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Сертифікат 80 Plus Silver (230V EU) гарантує ККД 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Може витримувати дворазове перевищення загальної потужності. Він повністю сумісний із стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, завдяки чому він працює тихіше за звичайні втулкові вентилятори і забезпечує більш ніж дворазове збільшення терміну служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Silver |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.1 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 700–1800 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 35.2 |
| Повітряний потік | 76.16 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 156 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.25 |
| Споживана потужність | 3 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2,16мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 136 x 120 x 156 |
| Вага | 1100 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Зображення виглядає неймовірно плавним на екрані ASUS Vivobook 15 OLED – багатофункціонального ноутбука з чудовим OLED HDR дисплеєм, що може похвалитися кінематографічним колірним охопленням (100% DCI-P3) і частотою оновлення 120 Гц. Крім того, працювати за ним справді зручно завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери та окремим функціональним клавішам для вимкнення мікрофона й камери. Нарешті, корпус цього ноутбука має антимікробний захист ASUS Antimicrobial Guard Plus на поверхнях, до яких часто торкаєтеся користувач, а також збільшений тачпад, що покращує загальну ергономіку. Vivobook 15 OLED з процесором AMD R5-7430U і відеокартою AMD Graphics – це по-справжньому потужний та ергономічний ноутбук!
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) з дисплеєм 2.8K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Завдяки дисплею 2.8K OLED 120 Гц, ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри. Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Ноутбук Vivobook 15 OLED (M1505) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Додаткові вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/280 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 3.5″ зовнішніх відсіків | 2 x 3.5″ зовнішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості | Без бокового вікна |
| Матеріал | SPCC Сталь |
| Дизайн фронтальної панелі | Суцільна (глуха) |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 420 x 360 x 212 |
| Вага | 5.15 |
| Вага в упаковці | 6 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии