| $5,187 | Amazon US (7/12) |
| $5,187 | Amazon UK (7/12) |
| $5,187 | Amazon FR (7/12) |
| 5 187,52 € | Amazon DE (7/12) |
| 221,98 € | CaseKing (2/12) |
| 221,99 € | Alternate (2/12) |
| 26 руб. | Kotofoto (1/12) |
| 26 грн | Y.ua (1/12) |
| 37 грн | Telemart (1/12) |
| 37 грн | Comfy (1/12) |
| 40 бруб. | Fk (1/12) |
| 43 руб. | xcom (1/12) |
| £155.15 | SmartTeck (1/12) |
| £169.99 | Scan (1/12) |
| Лінійка | Intel Core i9 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 24 ядра |
| Кількість потоків | 32 |
| Частота процесора | 3200 |
| Максимальна тактова частота | 6200 |
| Об'єм кешу L3 | 36864 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Назва графічного ядра | Intel UHD Graphics 770 |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 5600 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 150 |
| Продуктивність | 62816 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробникові, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel Z690 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 6400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) |
1 x 10000 Мбіт/с 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek ALC4082 + ESS SABRE9018Q2C DAC/AMP |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 5 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| 6-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 2 |
| Thunderbolt | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | EATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси EATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Світлодіодний дисплей AniMe Matrix, 2-дюймовий OLED-екран LiveDash Ексклюзивне RGB-підсвічування Aura Sync від ASUS 1 x Thunderbolt header |
| Додатково | У комплект постачання входить лише материнська плата |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Відновлена на заводі |
Високопродуктивна відеокарта ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti оснащена вдосконаленою системою охолодження з вентиляторами Axial-Tech, випарною камерою, термопрокладкою з фазовим переходом і рішенням MaxContact, що знижує температуру графічного процесора для досягнення вищої продуктивності. Технологія Aura Sync надає безмежні можливості для персоналізації за допомогою кольорових або функціональних ефектів.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Більше повітря, менше тепла, вища продуктивність. Завдяки збільшеним вентиляторам охолодження, кожен з яких обертається на парі кулькових підшипників для створення потужного потоку повітря, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Реверсивне обертання та безшумний режим роботи
Два бічні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб мінімізувати турбулентність і збільшити повітряний потік, який проходить через радіатор. У разі якщо під час нескладних завдань і легких ігор температура графічного процесора падає нижче 50°C, система охолодження зупиняє всі три вентилятори, стаючи повністю безшумною. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і рівень шуму.
Випарна камера
Випарна камера та радіатор відводять тепло від відеокарти, забезпечуючи максимальну продуктивність у різноманітних завданнях.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
Завдяки коротшій конструкції друкованої плати з оптимізованим розташуванням компонентів і розведенням доріжок, ця відеокарта мінімізує втрати потужності та забезпечує ефективне відведення тепла через великий вентиляційний отвір у підсилювальній пластині.
Технологія MaxContact
MaxContact — це ексклюзивна технологія ASUS, що застосовується під час виробництва відеокарт і збільшує площу поверхні теплорозподільника графічного процесора на 5% для покращення ефективності відведення тепла.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Живлення преміумкласу
Цифрова система живлення, потужні силові каскади та конденсатори 15K забезпечують достатній запас потужності для стабільно високої продуктивності.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Найсучасніші графічні процесори мають збільшені розміри, тому технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і надійність.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Реалізоване на кожусі та правому краю відеокарти ARGB-підсвічування Aura пропонує безмежні можливості для персоналізації візуальних ефектів. Синхронізуючи його з підсвічуванням різноманітних сумісних системних компонентів, можна створити по-справжньому унікальне ігрове середовище.
Для досягнення найвищої продуктивності використовуйте блоки живлення ROG Thor III або ROG Strix Platinum. Реалізована в них технологія GPU-First підвищує стабільність напруги на 45% навіть під час інтенсивних ігрових сесій і розгону, допомагаючи досягти максимальної продуктивності й стабільності роботи відеокарти для якісної гри. Крім того, вони оснащені інноваційним GaN-транзистором, який відзначається підвищеною до 30% енергоефективністю порівняно з традиційними рішеннями.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тюнінг відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє налаштовувати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам’яті та напругу, з можливістю моніторингу всіх показників у реальному часі через настроювану екранну панель. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час придбання обраних продуктів ASUS, яка надає доступ до всіх застосунків Adobe та Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2625 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30859 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8960 |
| Довжина відеокарти | 332 |
| Висота відеокарти | 147.3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 850 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5200 |
| Пропускна спроможність | 41 600 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 42.23 x 7.11 |
| Колір | Білий |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 1000 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 83.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 6 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 6 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 265 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково |
V4.0 ARGB HUB-PWM Синхронізація ARGB 5 В, багатофункціональний концентратор дистанційного керування Магнітна конструкція для легкої установки Магніт у нижній частині контролера можна надійно прикріпити до металевої пластини корпусу, що спрощує встановлення! |
| Матеріал | SGCC Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 485 x 433 x 210 |
| Габарити в упаковці | 552 x 496 x 282 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1600 |
| Тип матриці | VA |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 240 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 2500:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit + FRC |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 92 |
| Adobe RGB | 90 |
| sRGB | 116 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4a |
| Додаткові інтерфейси |
2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 2.0 Type-B 1 x USB Type-C 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Регулювання висоти | 0–130 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1000R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Фірмові технології |
Less Blue Light Pro Flicker Free |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран |
| Додатково |
Замок Kensington DisplayHDR True Black 400 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення |
| Габарити |
607 x 267 x 427 мм (з підставкою) 607 x 112 x 372 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 985 x 171 x 490 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Перемикач | Red Switches |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Обробка будь-якої кількості одночасних натискань клавіш з опцією N-key або 6-Key Rollover |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 10/11 |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Необмежена кількість одночасних натискань |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 442 x 132 x 50 |
| Вага | 870 |
| Колір | Чорний |
Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue – ігрова миша, яка забезпечує високу швидкість відгуку, зручність в управлінні та стильний вигляд.

В миші встановлено оптичний датчик з роздільною здатністю до 8000 dpi, що забезпечує високу точність позиціонування курсора навіть у найбільш динамічних іграх. До оснащення ігрового маніпулятора входять 6 програмованих кнопок. Механізм із металевими пружинами гарантує точне та швидке спрацьовування кожної кнопки з мінімальними зусиллями.
Миша виконана в ергономічному симетричному корпусі та оснащена багатокольоровим підсвічуванням в області розташування долоні. Підключення до ПК здійснюється через інтерфейсний USB-кабель.
У Києві та Дніпрі придбати Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue в інтернет-магазині TELEMART.UA ви можете, замовивши адресну доставку або доставку до пункту самовивозу. Для мешканців інших населених пунктів України ми пропонуємо доставку компанією-перевізником.
В основі Logitech G102 Lightsync лежить високоточний оптичний датчик ігрового класу Mercury-сенсор із такими характеристиками:
У порівнянні з лазерними технологіями, оптимізована механіка оптичного сенсора Mercury демонструє більш стабільну роботу на різноманітних поверхнях і меншу схильність до проблем з відстеженням на глянцевих матеріалах, забезпечуючи високу точність, стабільність і довговічність.
Мінімальна затримка та висока частота опитування забезпечують миттєву передачу даних про рух миші, що критично важливо в динамічних шутерах і MOBA-жанрах. Розширений діапазон DPI дозволяє точно налаштувати чутливість під будь-який ігровий стиль і роздільну здатність монітора.
Діапазон налаштувань чутливості G102 Lightsync вражає своєю гнучкістю:
Миша з комфортним дизайном і металевим пружинним механізмом оснащена зручною системою управління режимами чутливості. Кнопка, розташована за колесом прокрутки, дозволяє швидко змінювати попередньо встановлені значення DPI прямо під час гри. Це особливо корисно в ситуаціях, що вимагають миттєвої зміни точності прицілювання.
Для кожного ігрового жанру рекомендуються свої налаштування роздільної здатності:
Щоб знайти оптимальні налаштування, рекомендується експериментувати з різними значеннями DPI в тренувальному режимі улюблених ігор. Поступова зміна чутливості дозволить визначити найбільш комфортні параметри G102 для кожного конкретного випадку.
Ця ігрова периферія використовує дротове підключення через USB-кабель довжиною 2,1 м, забезпечуючи стабільну передачу даних з частотою опитування 1000 Гц. Пристрій сумісний із Windows 7 та вище, macOS 10.11 і вище, а також Chrome OS.
Дротове підключення виключає необхідність у зарядці, гарантує мінімальну затримку та стабільність з'єднання без перешкод від інших бездротових пристроїв.
LOGITECH G HUB із підтримкою RGB-підсвічування та технології LIGHTSYNC суттєво розширює функціональність миші, надаючи можливості для конфігурації підсвічування, програмованих кнопок, створення ігрових профілів та регулювання параметрів роботи пристрою.
ПЗ дозволяє налаштовувати унікальні світлові ефекти з використанням палітри з 16,8 млн кольорів, створювати складні макроси та автоматично активувати профілі при запуску певних ігор. Інтеграція з популярними проектами дає підсвічуванню можливість реагувати на події, що посилює занурення в процес.
Logitech G102 пропонує збалансоване поєднання функціональності та доступності, що робить її вигідною покупкою для бюджетного геймінгу.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять |
| Додатково | RGB-підсвічування за технологією Lightsync |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 116.6 x 62.15 x 38.2 |
| Вага | 85 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Каучук |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 500 x 420 |
| Товщина | 4 |
| Особливості | Водовідштовхувальна поверхня |
| Додатково | Краї сформовані шляхом лазерного різання |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии