| 670,38 € | CaseKing (4/9) |
| £786.31 | SmartTeck (4/9) |
| 503,70 € | Alternate (3/9) |
| £520.94 | Box (3/9) |
| 702 руб. | Kotofoto (3/9) |
| 824 бруб. | Fk (3/9) |
| $1,072 | Amazon FR (3/9) |
| 1 072,72 € | Amazon DE (3/9) |
| £254.97 | Scan (2/9) |
| $803 | Amazon UK (2/9) |
| $803 | Amazon US (2/9) |
| 163 руб. | Pleer (1/9) |
| 181 грн | Y.ua (1/9) |
| 183 грн | Telemart (1/9) |
| 183 грн | Stylus (1/9) |
| 199 грн | Moyo (1/9) |
| 696 руб. | xcom (1/9) |
Ігровому комп'ютеру важлива висока частота на ядро, професійному рендерингу — велика кількість потоків, і поєднати обидві вимоги в одному чипі вдається не завжди. Ryzen 7 5800X ефективно працює в обох сценаріях. Процесор підходить геймерам, які паралельно стримлять і монтують відео, а також універсальним збіркам, де від однієї системи потрібні і високий FPS в іграх, і швидкий рендеринг.
В основі AMD Ryzen 7 5800X — вісім ядер Zen 3 з базовою частотою 3.8 ГГц і автоматичним бустом до 4.7 ГГц, а розблокований множник дозволяє ручний розгін. L3-кеш обсягом 32 МБ в Zen 3 став спільним для всіх восьми ядер: кожне з них звертається до всього масиву, тоді як у Zen 2 ядру був доступний лише блок на 16 МБ. Спільний кеш скорочує затримки між обчислювальними блоками — звідси приріст близько 19% інструкцій за такт порівняно з Zen 2 за того самого теплопакета 105 Вт. Сам кристал AMD виготовляє за 7-нм техпроцесом TSMC.
В іграх частоту кадрів обмежує не лише відеокарта: коли сцена впирається в процесор, вирішальними стають швидкість відгуку ядра та затримки кешу. Тут проявляються переваги архітектури Zen 3 — усі вісім ядер 5800X розміщені в одному кристалі зі спільним L3-кешем, тому обмін даними між ядрами відбувається з мінімальними затримками.
У важких AAA-проєктах у роздільній здатності 1080p Ryzen 7 5800X демонструє продуктивність на рівні Intel Core i7-10700K, а різниця зазвичай не перевищує 3–5%. У кіберспортивних дисциплінах на кшталт CS:GO та Valorant перевага помітніша: їхні рушії чутливі до затримок, тому низьколатентна архітектура Zen 3 забезпечує додатковий приріст продуктивності. Шістнадцяти потоків вистачає і для фонових завдань — чат, браузер і запис геймплею не знижують частоту кадрів у грі.
Процесор встановлюється в сокет AM4 і працює на материнських платах 500-ї та 400-ї серій, але підтримка PCIe 4.0 та вимоги до оновлення BIOS у різних чипсетів відрізняються:
Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі — це близько 51 ГБ/с пропускної здатності для двох модулів.
Під час вибору плати важливу роль відіграє підсистема живлення: під навантаженням енергоспоживання може досягати 142 Вт проти номінальних 105 Вт, тому для стабільного буста та розгону варто обирати моделі з вісьмома й більше фазами VRM. AM4 — останній сокет для Zen 3, тому зібрану систему можна буде модернізувати без заміни материнської плати.
Вісім фізичних ядер підходять не лише для ігор: у рендерингу, кодуванні відео та стримінгу Ryzen 7 5800X працює на рівні продуктивної робочої станції. У багатопотоковому тесті Cinebench R23 процесор набирає близько 15 500 балів — два додаткові ядра та чотири потоки забезпечують йому перевагу над шестиядерним Ryzen 5 5600X. Під час стримінгу 5800X кодує трансляцію в OBS паралельно з грою без помітних просідань частоти кадрів. У парі з дискретною відеокартою ці ядра ефективно справляються з монтажем відео та 3D-графікою, де навантаження розподіляється між процесором і GPU.
Telemart постачає Ryzen 7 5800X у комплектації Box без кулера, тому підібрати сумісну материнську плату та баштову систему охолодження під реальні 142 Вт допоможуть експертна консультація та конфігуратор збірки. Доставку по Україні здійснюють Нова пошта, Укрпошта та Meest, а великі покупки можна оплачувати частинами через monobank. На процесор діє гарантія терміном три роки.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 28043 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5100 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Модуль Bluetooth | 5.2 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | CrossFire |
| SYS_FAN | 6 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
З відеокартами ASUS TUF Gaming GeForce RTX™ 5090 можливості мікроархітектури NVIDIA Blackwell виходять на новий рівень. Вони відрізняються потужною системою охолодження та високоефективною підсистемою живлення, а також пропонують цілу низку рішень, що забезпечують виняткову продуктивність і довговічність.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Подають графічному процесору максимально стабільний струм, що покращує загальну надійність роботи комп’ютера.
Ексклюзивні конденсатори TUF 5K Black Metallic можуть похвалитися підвищеною (до 52%) термостійкістю та збільшеним у 2,5 раза терміном служби, ніж звичайні.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Захисне покриття плати
Конформне покриття захищає друковану плату від короткого замикання, спричиненого впливом вологи або часток пилу.
Сучасна система охолодження відеокарти включає ексклюзивну технологію ASUS MaxContact, термопрокладку для графічного процесора з фазовим переходом і високоефективні вентилятори Axial-tech, що забезпечують чудові температурні характеристики, оптимальний повітряний потік і тиху роботу – і все це в міцному металевому «екзоскелеті» з вентиляційними отворами.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
12 теплових трубок і випарна камера
Випарна камера та великий радіатор з 12 тепловими трубками ефективно відводять тепло від графічного процесора GeForce RTX 5090, забезпечуючи чудову продуктивність у найрізноманітніших завданнях.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Вентилятори Axial-tech із двома кульковими підшипниками створюють посилений на 23% повітряний потік у порівнянні зі звичайними вентиляторами.
Нові напрямки
Два бічні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб мінімізувати турбулентність і покращити ефективність повітряного потоку. Коли температура графічного процесора падає нижче 50°C, система охолодження зупиняє всі три вентилятори, стаючи повністю безшумною. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Вентиляція крізь «екзоскелет»
Високоякісний металевий кожух і алюмінієва підсилювальна пластина ззаду плати з великими вентиляційними отворами забезпечують ефективне розсіювання тепла та запобігають вигину друкованої плати.
Блоки живлення серії TUF Gaming Gold ідеально підходять для відеокарт серії TUF Gaming GeForce RTX 50, пропонуючи виняткову довговічність і надійне живлення. Ці блоки живлення містять високоякісні компоненти, зокрема конденсатори військового класу, і забезпечують найкращу продуктивність ігрового обладнання навіть під час найвимогливіших ігор.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Технологія Auto-Extreme
Автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Найкраща утиліта для тюнінгу GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III отримала новий інтуїтивний і багатофункціональний інтерфейс. На його центральній панелі зібрані всі основні функції, а інструмент Voltage-Frequency Tuner було оновлено, щоб зробити розгін ще простішим. Серед додаткових функцій, якими можна керувати за допомогою GPU Tweak III, відзначимо 0dB Fan (безшумний режим роботи), автоматичну зміну профілів, інформаційний оверлей і функцію журналювання.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте та керуйте зображеннями й візуальними ідеями, відкриваючи нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому візуальному інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
Один місяць безкоштовного доступу до Adobe Creative Cloud
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час придбання обраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові, революційні можливості для геймерів і творців. Оснащені потужними обчислювальними ресурсами ШІ, GPU серії RTX 50 забезпечують нові враження та графіку наступного рівня реалістичності. Помножте продуктивність завдяки NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Покращене трасування променів та ШІ
NVIDIA RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща якість зображення. На основі ШІ.
DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation і вдосконалені технології Ray Reconstruction і Super Resolution, які працюють на базі графічних процесорів серії GeForce RTX 50 і тензорних ядер п’ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Завдяки архітектурі NVIDIA Blackwell графічні процесори GeForce RTX 50 Series розкривають революційний реалізм повного трасування променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки RT-ядрам четвертого покоління та проривним технологіям нейронного рендерингу, прискореним тензорними ядрами п’ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп’ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ — прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп’ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5090 |
| Обсяг пам'яті | 32768 |
| Шина пам'яті | 512 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2407 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 40367 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 21760 |
| Довжина відеокарти | 348 |
| Висота відеокарти | 146 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 1000 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 32 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Серія Seasonic PRIME PX ATX 3.1 побудована на основі всіх чудових функцій платформи PRIME PX з доданою сумісністю з ATX 3.1 та PCIe 5.1. Наразі модель потужністю 1600 Вт оснащена вбудованими роз'ємами 12V-2x6 та цифровим керуванням вентилятором, а японські електролітичні конденсатори з номінальною температурою 105 °C гарантують стабільне живлення та довготривалу надійність. Всі ці якості роблять цей блок живлення ідеальним для використання з новітніми високопотужними відеокартами та процесорами на ринку. Блоки живлення Seasonic PRIME ATX 3.0 Series спочатку постачалися з кабелями 12VHPWR. Після оновлення до стандарту ATX 3.1 ми почали замінювати їх новими роз'ємами 12V-2x6.
Кабель ATX 3.1 і 16-контактний PCIe Gen 5.1 (12 В-2x6)
Новітня серія PRIME ATX 3.1 від Seasonic розроблена та виготовлена для живлення нових компонентів ПК, що вимагають відповідності новим стандартам ATX 3.1 та PCIe 5.1.
Регулювання навантаження з мікротолерантністю
Новітня конструкція Seasonic підтримує вихідну напругу в дуже вузькому діапазоні, досягаючи регулювання навантаження менше 0,5%. Ці вражаючі електричні характеристики та стабільність роблять цей блок живлення ідеальним вибором для високопродуктивних систем.
Цифрове гібридне управління вентилятором
Багаторічний досвід компанії Seasonic у розробці найтихіших і найефективніших блоків живлення на ринку був реалізований у створенні гібридного режиму — найсучаснішої системи цифрового керування вентиляторами, яка дозволяє користувачам підтримувати загальний рівень шуму вентиляторів на мінімально можливому рівні.
Підшипник вентилятора з гідродинамічним охолодженням
Високоефективні вентилятори з гідродинамічним підшипником (FDB) розроблені з урахуванням переваг масла в плані поглинання ударів. Вони надзвичайно надійні та створюють значно менше шуму та тепла під час роботи, ніж вентилятори з кульковим підшипником. Змащення поверхні підшипника зменшує тертя та вібрацію, а отже, знижує загальне енергоспоживання. Завдяки легкому та тихішому обертанню та міцній конструкції ця надійна технологія також значно збільшує термін експлуатації вентилятора. Коли вал вентилятора обертається, масло під високим тиском рухається вздовж канавок втулки підшипника, утворюючи тонкий шар мастила між поверхнями підшипника. Зі збільшенням швидкості зростає динамічний тиск масла, і вал піднімається з підшипника, забезпечуючи плавне та легке обертання. Форма канавок у вигляді ялинки сприяє ефективному розподілу мастила та запобігає витоку.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 1600 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Platinum |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 25 |
| +3.3V | 25 |
| +12V1 | 133.3 |
| -12V | 0.5 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 6 шт., 16-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin, 8+8+4 pin, 8+8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 18 |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Габарити | 210 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник SSO2 |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300–1500 |
| Максимальне TDP | 167 |
| Рівень шуму | 24.6 |
| Повітряний потік | 82.52 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Висота кулера | 160 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 150 000 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 150 x 135 x 160 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 4 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 5.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | SM2508 |
| Швидкість читання | 14800 |
| Швидкість запису | 14000 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
7.2 Вт (читання) 14.8 Вт (запис) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7.7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Full tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 / 3 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/280/360/420 |
| Можливість встановлення СРО (на нижній панелі) | 240/280/360/420 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 240/280/360/420 |
| Максимальна висота кулера | 167 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 220 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 4 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 8 слотів розширення |
| Порти |
4 x USB 3.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників |
| Розташування портів | На лицьовій панелі зверху |
| Максимальна довжина відеокарти | 460 |
| Особливості |
Кабель-менеджмент Бічне вікно із загартованого скла Можливість дзеркальної установки |
| Можливість дзеркальної установки | + |
| Додатково | Пиловий фільтр знизу |
| Матеріал | Сталь, алюміній та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 531.9 x 522 x 304 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
ROG Strix OLED XG32UCDS - це 32-дюймовий ігровий монітор з роздільною здатністю 4K, 165 Гц. Завдяки датчику наближення Neo Proximity Sensor у новому пакеті ROG OLED Care Pro монітор переходить у режим чорного екрана, коли користувача не виявлено, що захищає його від вигорання.
Переваги технології OLED
Новітні OLED-панелі ASUS мають надзвичайно високу контрастність, що забезпечує передачу найтемніших чорних відтінків і найяскравіших кольорів, допомагаючи створювати захоплююче зображення в іграх і для творчих робіт. Крім того, приголомшливий час відгуку від сірого до сірого 0,03 мс гарантує надзвичайно плавне зображення з низькою затримкою.
Неймовірна чіткість руху
Ексклюзивна технологія ASUS Extreme Low Motion Blur зменшує ореоли і розмиття при русі.
ASUS OLED CARE PRO
Нова технологія ASUS OLED Care Pro надає повний набір налаштувань для захисту OLED-панелі та забезпечення її довговічності. Крім того, вона включає новий датчик наближення Neo Proximity Sensor, який визначає відстань до монітора і переходить на чорне зображення, коли вас немає поруч, щоб захистити панель від вигорання. Всіма налаштуваннями можна легко керувати через центр віджетів DisplayWidget.
Датчик наближення Neo
Вбудований датчик наближення Neo Proximity Sensor точно визначає вашу відстань до монітора. Коли ви відходите, монітор переходить на чорне зображення, щоб захистити панель від вигорання, і миттєво відновлює вміст на екрані, коли ви повертаєтеся. Дистанцію виявлення можна налаштувати відповідно до особистих уподобань, забезпечуючи максимальну зручність і захист.
Безтурботний OLED-монітор
OLED-монітори ROG створені для того, щоб забезпечувати приголомшливе зображення на довгі роки. Інноваційний спеціальний радіатор та унікальний внутрішній повітряний потік покращують охолодження та зменшують ризик вигорання.
Твій монітор, твій шлях
Монітор XG32UCDS - це універсальний потужний пристрій, створений для ігор, потокового мовлення та створення контенту. Висока частота оновлення, низький час відгуку та яскраві кольори забезпечують плавне занурення в атмосферу. Широкі кути огляду та вбудоване гніздо для штатива роблять його ідеальним для потокового мовлення, а виняткова точність передачі кольору та широкий колірний обхват забезпечують створення контенту професійного рівня.
Футуристичний, натхненний кіберпанком
Чистий і елегантний дизайн XG32UCDS підкреслює його преміальний статус. У верхній частині монітора є навіть вбудоване гніздо для штатива, щоб розмістити камеру для потокового мовлення.
DisplayWidget Center
Виведіть свій монітор на новий рівень за допомогою DisplayWidget Center, потужного програмного забезпечення для керування монітором, розробленого, щоб допомогти вам оптимізувати, персоналізувати та повністю використовувати ваш дисплей за допомогою миші - так що немає необхідності звертатися до екранного меню. Крім того, DisplayWidget Center сповіщає вас про останні оновлення мікропрограми та містить опцію прямого оновлення. Ви також можете імпортувати або експортувати конфігурації дисплея для спільного використання.
Технологія ROG GAMING AI
Технологія ROG AI Assistant включає в себе AI Visual, Dynamic Crosshair і Dynamic Shadow Boost, які використовують технологію штучного інтелекту, щоб допомогти вам ефективніше тренуватися і покращити ігровий досвід.
Динамічне перехрестя
Автоматично змінює перехрестя на колір, який контрастує з фоном, тому воно виділяється для більш точного прицілювання.
Динамічне посилення тіней
Автоматично підсилює темні ділянки сцени, щоб легше помічати ворогів, які ховаються в тьмяних ділянках мапи.
AI Visual
Автоматично визначає, що знаходиться на екрані, і налаштовує найкращі стандартні або задані користувачем параметри монітора за допомогою Центру віджетів DisplayWidget.
Рівномірна яскравість
При активації ексклюзивного для ROG параметра "Рівномірна яскравість "* в екранному меню знижується пікова яскравість, щоб підтримувати постійний рівень для кращого перегляду - навіть при зміні розміру яскраво-білих вікон. Це також робить марафонські ігрові сесії набагато комфортнішими для очей.
Контроль співвідношення сторін
Для геймерів, які звикли до низької роздільної здатності, XG32UCDS може відображати зображення зі співвідношенням сторін 4:3 з роздільною здатністю 1280 x 960 або 1024 x 768. Крім того, користувачі можуть грати на 24,5-дюймовому екрані з частотою оновлення 165 Гц. Ви можете в будь-який момент насолоджуватися обома кінцівками між іграми AAA або змагальними іграми в жанрі FPS.
Плавний і чуйний
Монітор оснащено технологією AMD FreeSync Premium Pro та сумісністю з NVIDIA G-SYNC*, що забезпечує надзвичайно плавне, без розривів, зображення з низькою затримкою.
GAMEPLUS
Інтегрована гаряча клавіша GamePlus, ексклюзивна розробка ASUS, дає змогу покращити ігрові можливості. Розроблена спільно з професійними геймерами, клавіша GamePlus дає змогу тренувати та вдосконалювати ігрові навички за допомогою динамічного перехрестя з технологією ROG Gaming AI.
GAMEVISUAL
Технологія ASUS GameVisual пропонує сім попередньо встановлених режимів відображення для оптимізації зображення для різних типів контенту. Ця унікальна функція легко доступна за допомогою гарячої клавіші або через екранне меню налаштувань.
Широкі можливості підключення
Широкі можливості підключення, такі як DisplayPort 1.4 зі стисненням потоку даних (DSC), HDMI 2.1 і USB-C з 15-ватним блоком живлення для широкого спектру мультимедійних пристроїв.
Ергономічна підставка
Спеціально розроблена підставка забезпечує регулювання нахилу, повороту і висоти для ідеального положення для перегляду. Дисплей також сумісний з настінним кріпленням VESA.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 31.5″ |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 0.03 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 450 |
| Статична контрастність | 1 500 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit |
| Розмір пікселя | 0.182 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 99 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 DSC |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB Type-C 1 x miniJack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +25° до -25 |
| Регулювання висоти | 0–110 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 50 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker-free Low Blue Light Trace Free GamePlus Game Visual Extreme Low Motion Blur Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Технологія Power Delivery PIP (Picture-in-Picture) PBP (Picture-by-Picture) HDR10 |
| Додатково |
Замок Kensington DisplayHDR True Black 400 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення |
| Габарити |
718 x 562 x 188 мм (з підставкою) 718 x 431 x 74 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 870 x 510 x 188 |
| Вага |
6.6 кг (з підставкою) 4.6 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 10.1 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии