| $1,304 | Amazon FR (7/9) |
| 1 304,62 € | Amazon DE (7/9) |
| $1,304 | Amazon US (7/9) |
| $1,304 | Amazon UK (7/9) |
| 506 грн | Y.ua (3/9) |
| 509 грн | Stylus (3/9) |
| 222 грн | Comfy (2/9) |
| £334.51 | SmartTeck (2/9) |
| 382,29 € | Alternate (2/9) |
| 503 грн | Telemart (2/9) |
| 517 грн | Moyo (2/9) |
| 59 руб. | Kotofoto (1/9) |
| 68 бруб. | Fk (1/9) |
| 116 грн | Touch (1/9) |
| £277.10 | Box (1/9) |
AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1792 |
| Частота відеопам'яті | 15000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17167 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
2 x HDMI 2.1 2 x DisplayPort 1.4a |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3584 |
| Довжина відеокарти | 198 |
| Висота відеокарти | 121 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Система охолодження WINDFORCE 2X з альтернативним обертанням вентиляторів |
| Колір | Чорний |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 92 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 180 |
| Рівень шуму | 25.8 |
| Повітряний потік | 45.8 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 123 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.15 |
| Споживана потужність | 1.8 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 123 x 93 x 78 |
| Вага | 580 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
GIGABYTE B550M AORUS ELITE AX
Компактна AORUS-основа для Ryzen на AM4 з Wi-Fi 6E
Плата microATX на чипсеті AMD B550 для процесорів Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G, 3000 і 3000 G: цифрове живлення 5+3 фази, слот PCIe 4.0 x16, два слоти M.2, Wi-Fi 6E з Bluetooth 5.3, HDMI 2.1 і підсвічування RGB Fusion 2.0.
сокетAM4чипсет AMD B550живлення5+3фази, цифровий VRMпам’ять DDR4128 ГБдо 4733 МГц (OC)бездротовий зв’язокWi-Fi 6EBluetooth 5.3
Задня панель
PS/2DVI-DHDMI 2.12 × антенний роз’єм SMA4 × USB 3.2 Gen 14 × USB 2.0RJ-45, 1 Гбіт/с3 аудіогніздаВбудована заглушка I/O

Pure Digital VRM
Цифровий ШІМ-контролер і MOSFET із низьким опором відкритого каналу RDS(on) точно подають живлення на найвибагливіші й найчутливіші вузли плати — для стабільної роботи Ryzen і запасу на апгрейд.
Оптимізований заряд затвора знижує втрати на перемикання, а транзистори гріються менше за звичайні при меншому розмірі.
Пам’ять
Режим ECC залежить від процесора; досяжна частота — від процесора й модулів, див. список сумісної пам’яті GIGABYTE.
PCIe 4.0
Слот Ultra Durable PCIe 4.0 x16 дає відеокарті вдвічі більшу пропускну здатність, ніж PCIe 3.0, а матеріали плати з низьким імпедансом тримають сигнал стабільним. Для плат розширення є ще слот x16 (режим PCIe 3.0 x4) і слот PCIe 3.0 x1.
пропускна здатність2×31,5 проти 15,8 ГБ/сстабільність сигналу3,3×за диф. імпедансомM.2 PCIe 4.0 x464Гбіт/с (NVMe)Режим PCIe 4.0 — з Ryzen 5000 і 3000; з Ryzen 5000 G, 4000 G і 3000 G слот x16 працює як PCIe 3.0. Швидкості теоретичні.

Ultra Durable
Запатентований GIGABYTE кронштейн із двома замками надійніше утримує відеокарту в слоті PCIe x16.
Накопичувачі
Обидва слоти M.2 приймають NVMe- і SATA-накопичувачі, чотири порти SATA 6 Гбіт/с об’єднуються в RAID.
M.2 від процесораPCIe 4.0 x4до 22110M.2 від чипсетаPCIe 3.0 x2до 2280SATA4порти 6 Гбіт/сRAID0 / 1 / 10для SATA AMD StoreMISSD-швидкість за обсягу HDDЗ Ryzen 5000 G, 4000 G і 3000 G перший слот M.2 працює як PCIe 3.0.
Бездротовий зв’язок
Модуль Realtek RTL8852CE працює в діапазонах 2,4, 5 і новому виділеному 6 ГГц з каналами 160 МГц — гігабітна швидкість повітрям, плавний стримінг та ігри. Bluetooth 5.3 б’є в 4 рази далі, ніж BT 4.2, і передає швидше.
швидкість 2×22400Мбіт/сшвидше за 1×1 802.11ac5,5×теоретичнодіапазони2,4 / 5 / 6ГГц Виділений діапазон 6 ГГц — менше завадУ 4 рази вища ємність мережі2 антенні роз’єми, 2T2R
Realtek GbE LAN
Гігабітний мережевий контролер Realtek постачається із застосунком керування смугою: він знижує затримки й тримає пінг низьким, коли в мережі багато пристроїв.
Відеовиходи
HDMI 2.1 зворотно сумісний з HDMI 2.0 і 1.4 та підтримує співвідношення 21:9, HDR і HDCP 2.3.
HDMI 2.148Гбіт/с — удвічі більше за HDMI 2.0HDMI4K 60Гц, 4096 × 2160DVI-D1920 × 120060 ГцВідеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою Radeon; під відео відводиться до 16 ГБ пам’яті.

Охолодження
Великий радіатор над транзисторами живлення знижує їхню температуру, а заглушку задньої панелі вже встановлено на платі — збирання простіше.

Smart Fan 5
Будь-який роз’єм вентилятора можна прив’язати до будь-якого з датчиків температури в різних точках плати. Усі роз’єми гібридні — для вентиляторів із ШІМ і з керуванням напругою, що зручно для СРО.
датчики5температурироз’єми3гібриднихна роз’єм24 Вт2 A / 12 В
Вентилятор повністю зупиняється, коли температура нижча за поріг: який вентилятор, за яким датчиком і за якої температури — налаштовується.

Самі визначають, що під’єднано — вентилятор чи помпа, із ШІМ чи за напругою. Підходять для помп СРО та AIO.

Режими від тихого до повної швидкості та наочна крива з порогами для кожного вентилятора й помпи.
RGB Fusion 2.0
RGB Fusion 2.0 керує підсвічуванням на платі та зовнішніми стрічками RGB і адресними (ARGB) — кожен світлодіод адресної стрічки налаштовується окремо, доступні нові візерунки та швидкості ефектів.
ARGB 5 В2роз’ємиRGB3роз’єми, один — для кулераадресна стрічка300світлодіодів
Одні ефекти для плати, відеокарти й периферії; профілями можна ділитися, ігровий режим пов’язує підсвічування з грою.

Колір, швидкість і яскравість для кожної зони й роз’єму — на смак.
StaticPulseFlashDouble FlashCycle ColorMusicRandomGameDigital A / B / CМобільний застосунок RGB FusionСтрічки RGB і ARGB до комплекту не входять.

Звук
Кодек Realtek High Definition Audio — 2, 4, 5.1 і 7.1 каналу, призначення гнізд змінюється в аудіопрограмі.
Аудіоконденсатори високого класу дають детальний звук, а Audio Noise Guard відокремлює аналоговий тракт від завад на рівні друкованої плати.
Q-Flash Plus
Для прошивки не потрібні процесор, пам’ять і відеокарта, а в меню BIOS заходити не треба — досить флешки та окремої кнопки на платі.

Під’єднати кабелі живлення 24-pin і 8-pin.

Зберегти BIOS на флешку як gigabyte.bin і вставити її в порт Q-Flash Plus.

Натиснути кнопку Q-Flash Plus — оновлення піде автоматично.
Ultra Durable

Роз’єм ATX 12V 8-pin із цільними пінами: більша площа контакту й металу — тримає більшу потужність і нагрів під час розгону процесора, служить довше.

Сполуки сірки в повітрі руйнують звичайні резистори й виводять плату з ладу; захищені від сірки резистори цьому не піддаються.
BIOS і застосунки

EASY MODE показує частоту CPU, пам’ять, накопичувачі й вентилятори на одній сторінці; обране, журнал змін і наочна крива Load Line.

Тонке налаштування частот і напруг системи та пам’яті просто у Windows; Smart Quick Boost розганяє в один клік.

Оновлення BIOS з Windows із серверів GIGABYTE або з файлу, збереження й відновлення образу.

Стан системи в одному вікні: частоти, профілі вентиляторів, сповіщення про перегрів і запис поведінки системи.
APP CenterSmart BackupQ-FlashWindows 11 / 10 64-bitmicroATX, 24,4 × 24,4 смХарактеристики — за даними GIGABYTE.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4733 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2х2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 1 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | + |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Система живлення: 5+3 фазна Роз'єм Ultra Durable PCIe 4.0 Ready x16 Два надшвидких роз'єми NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2 Вбудований Wi-Fi 6E 802.11ax та BT 5.3 Високоякісні аудіошумоізоляція для максимальної якості звуку RGB FUSION 2.0 Smart Fan 5 оснащений кількома датчиками температури, гібридними роз'ємами для вентиляторів з функцією FAN STOP Q-Flash Plus Оновлення BIOS без встановлення процесора, пам'яті та відеокарти |
| Колір | Чорний з білим |
| Статус материнської плати | Нова |
Gigabyte P650G 650W (GP-P650G)
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 15 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 54 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Uniface Mini RGB — це компактна міні-башта, яка вміщує в себе низку функцій у своєму мініатюрному розмірі. Перфорована передня панель, успадкована від старшого брата – Uniface RGB – забезпечує чудову вентиляцію та зберігає характерну візуальну ідентичність COUGAR, а ліва панель із загартованого скла демонструє вашу комплекцію. Завдяки оманливо компактній компоновці, яка дозволяє встановити до 6 вентиляторів, підтримці графічних процесорів до 340 мм і вибору між 280 мм (максимум) водяним охолоджувачем або 160 мм (максимум) повітряним охолоджувачем, Uniface Mini RGB є доказом того, що чудовий речі йдуть в маленьких упаковках.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 210 x 422 x 390 |
| Габарити в упаковці | 272 x 480 x 480 |
| Вага | 5.95 |
| Вага в упаковці | 7 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Розкрийте потужність серії G4 з монітором AOC 24G4X, який оцінюватимуть як любителі так і професійнігеймери. Готуйтеся до оновлення eSports, як ніколи раніше, з компактним дисплеєм 23,8 дюйма та блискавичною панеллю IPS. Дивіться, як зникає ефект розмиття руху завдяки часу відгуку GtG до 1 мс і частоті оновлення, що надихає, 180 Гц. На вас чекає дійсно оптимальний досвід гри із низькою затримкою введення. Прощайте обмеження із тристороннім безрамковим дизайном, надаючи вам весь бойовий театр для ваших ігрових пригод. HDR10 підніме ваш контент на новий рівень.
Роздільна здатність Full HD
Хочете подивитися фільм Blu-ray у повноцінній якості, насолодитися іграми з високою роздільною здатністю або читати чіткий текст, використовуючи офісні програми? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів цей монітор дозволить вам це. Щоб ви не переглядали, роздільна здатність Full HD дозволить не упустити навіть дрібні деталі без необхідності в новітньому відеоадаптері або інтенсивному використанні системних ресурсів.
Панель IPS
Панель IPS забезпечує відмінний огляд з реалістичними, але водночас яскравими та точними кольорами. Кольори виглядають однаково, незалежно від кута перегляду дисплея.
Частота оновлення 180 Гц
Частота зміни кадрів у три рази швидше в порівнянні з іншими моніторами – забудьте про зависання зображення та розмите зображення. Завдяки частоті оновлення 180 Гц кожен кадр буде чітким, ви побачите надплавну послідовність кадрів, а також зможете точно завдати ударів противнику та оцінити високошвидкісні перегони у всій їхній красі.
Зануртесь у гру на повну потужність з HDR10
HDR10 тут, щоб покращити якість зображення ще більше, покращивши синхронізацію вашої відеокарти або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий і плавний ігровий досвід: Ви почуватиметеся, наче входите в гру, кадр за кадром.
Час відгуку рухомого зображення 0.5 ms
Технологія MPRT вимикає та вмикає підсвічування монітора під час зміни зображення. Завдяки скороченню часу відображення кадру на моніторі зменшуються ефекти ореолу та розмиття, що забезпечує більш плавний, більш «гладкий» ігровий процес.
Adaptive Sync
Adaptive Sync синхронізує вертикальну частоту оновлення монітора з частотою кадрів відеокарти, забезпечуючи плавність будь-якого ігрового процесу шляхом усунення затримок, розривів і тремтіння зображення. Ця функція також корисна при перегляді відео та інших візуальних мультимедіа, а також покращує плавність перегляду.
Низька затримка введення
Розкрийте потенціал своїх реакцій у режимі низької затримки введення (Low Input Lag) від AOC. Забудьте прикраси: у цьому режимі всі ресурси монітора перекидаються на обробку відгуку, що забезпечує абсолютну перевагу в потрібний момент під час спуску курсу слабким натисканням.
AOC G-Menu
Безкоштовна утиліта AOC G-Menu встановлена на вашому комп'ютері та дозволяє повністю налаштувати ігрове обладнання.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1300:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| NTSC | 85 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.4 2x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Поворот на 90° Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | вiд +30° до −30° |
| Регулювання висоти | 0–130 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки HDR10 |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Замок Kensington |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort Кабель HDMI |
| Габарити |
540 x 493.6 x 207.6 мм (з підставкою) 540 x 325 x 50.6 мм (без підставки) |
| Вага |
2.58 кг (з підставкою) 4.41 кг (без підставки) |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии