| $2,253 | Amazon US (6/9) |
| $2,253 | Amazon FR (6/9) |
| $2,253 | Amazon UK (6/9) |
| 2 253,66 € | Amazon DE (6/9) |
| £89.99 | Box (1/9) |
| £106.14 | SmartTeck (1/9) |
Завдяки поєднанню сучасної архітектури Zen 4 і підтримки пам’яті DDR5 процесор AMD Ryzen 5 7500F став народним хітом. Це чудова основа для потужної ігрової або робочої станції, розрахованої на довгі роки служби і подальший апгрейд.
Продуктивність Ryzen 5 7500F складається з ключових технічних параметрів. Сучасна архітектура, багатоядерна структура і високі тактові частоти забезпечують разючі результати в іграх і робочих застосунках.
В основі процесора лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Серед ключових характеристик Ryzen 5 7500F, що визначають обчислювальну потужність чипа, виділяють:
Таке поєднання характеристик робить процесор універсальним рішенням, здатним впоратися з будь-яким завданням: від вимогливого геймінгу до обробки контенту.
В основі AMD Ryzen 5 7500F лежить прогресивна архітектура Zen 4, виконана за 5-нанометровим техпроцесом. Процесор оперує 6 ядрами і 12 потоками, що гарантує високу продуктивність як у сучасних іграх, так і під час одночасної роботи з декількома застосунками. Базова частота становить 3.7 ГГц, але під навантаженням вона автоматично підвищується до 5.0 ГГц, забезпечуючи миттєвий відгук системи.
Крім базових показників, процесор пропонує низку важливих технічних особливостей:
Такий набір характеристик підтверджує, що бюджетний чип на архітектурі Zen 4 має функціональність, раніше доступну тільки в преміальних моделях, і вважається відмінною базою для потужної й універсальної збірки.
Ryzen 5 7500F вирізняється високою енергоефективністю. TDP процесора становить усього 65 Вт — відмінний показник для такого рівня продуктивності. Низьке тепловиділення означає, що чип не вимагає дорогої та громіздкої системи охолодження — для його стабільної роботи під будь-яким навантаженням достатньо простого баштового кулера. Рішення купити Ryzen 5 7500F дає змогу заощадити гроші під час складання ПК.
Крім того, за TDP процесор не поступається своєму прямому конкуренту Intel Core i5–12400F, у якого базове тепловиділення також становить 65 Вт. Така ефективність робить збірку тихою і холодною, що особливо важливо для компактних систем.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 5000 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 26997 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
MSI B850M GAMING PLUS WIFI6E
Компактна mATX-плата для AMD Ryzen™ на AM5
Створена для процесорів AMD Ryzen™ 9000 / 8000 / 7000: Wi-Fi 6E, мережевий адаптер 2.5G LAN, M.2 PCIe 5.0 та інструменти EZ DIY — усе необхідне для ігор без пауз.
живлення10+2+1Duet Rail, P-PAKпам'ять8200+MT/s DDR5 у розгоніM.2PCIe 5.0x4 + слот PCIe 4.0LAN2.5G+ Wi-Fi 6E
Що на борту
Сокет AM5, чипсет AMD B850Ryzen™ 9000 / 8000 / 70004 × DDR5, до 256 ГБ10+2+1 фаз Duet RailДва 8-pin живлення CPU6-шарова плата, мідь 2 ozPCIe 4.0 x16 Steel Armor2 × PCIe 3.0 x1M.2 PCIe 5.0 x4 + M.2 PCIe 4.0 x44 × SATA 6 Гбіт/с2.5G LAN + Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3USB-C 10 Гбіт/с ззаду та спередуHDMI™ 2.1 і DisplayPort 1.4Вбудована заглушка I/OmATX, 243,84 × 243,84 мм
Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.
Ready for AI PC
Компоненти плати розраховані на важкі обчислення в іграх і ШІ, а сам ШІ вбудовано в MSI Center і BIOS, щоб спростити роботу із системою.
AI EngineСам перемикає налаштування під запущену програмуAI LAN ManagerЗнижує затримки мережі й дає пріоритет іграмFrozr AIПідбирає оберти вентиляторів: прохолодно й тихоAI BoostРозгін NPU на сумісних процесорахEZ DIY — одним пальцем, однією рукою, одним рухом, одним поглядом і одним кліком.

Вставте SSD у роз'єм і натисніть — його зафіксовано. Щоб зняти, відведіть фіксатор убік. Без інструментів.

Інструмент, щоб легко переставити фіксатор EZ M.2 Clip II в інший слот M.2.

Скидання BIOS кнопкою на задній панелі. Прошивка BIOS з флешки — потрібен лише блок живлення, без процесора й пам'яті.

Вже встановлена на платі — жодних зайвих кроків під час збирання.

Конектори антени вставляються в роз'єми на панелі I/O — нічого не треба прикручувати.

Один кабель для кількох вентиляторів MPG EZ120 ARGB; адаптер 1 to 2 EZ Conn перетворює роз'єм на ARGB Gen1 і звичайний роз'єм вентилятора.

4 світлодіоди показують, з чого почати діагностику, а EZ Memory Detection LED загоряється в разі несправної пам'яті.

Зони навколо кріпильних отворів вільні від компонентів і доріжок та вкриті захисною фарбою від подряпин.

Після підключення до інтернету сам знаходить і встановлює потрібні драйвери та утиліти (Windows 11 22H2 і новіші).
EZ-маркування

Роз'єми Pump_Sys та ARGB позначено білим, щоб не сплутати призначення.

Біля кожного слота M.2 надрукована таблиця: до процесора він підключений чи до чипсета.

Замість назв на кшталт USB 3.2 Gen 2x2 біля кожного порту вказано його максимальну швидкість.
Duet Rail з лініями 10+2+1, два 8-pin роз'єми живлення процесора та елементи P-PAK тримають максимальну продуктивність під найінтенсивнішим ігровим навантаженням.
ядра, P-PAK10лінійSOC2фазидод. живлення1фазаCPU2 × 8-pinживлення

Цифровий контролер і Core Boost для стабільного живлення процесора.

Оптимізована плата для високої пропускної здатності та швидкостей нових стандартів.
EZ-налаштування розгону

Ліміт потужності за вашим вибором у два рівні: PBO Auto та PBO Enable.

Межа температури CPU 85, 75 або 65 °C: нижчі напруга й нагрів за тієї ж продуктивності.

ECO-режим 65 Вт або власні значення PPT / TDC / EDC для досвідчених користувачів.

Напруга процесора лишається стабільною за будь-якого навантаження.
Game Boost — розгін в один клікЗахист від перенапругиDDR5
SMT-слоти та технологія Memory Boost розкривають DDR5 до 8200+ MT/s у розгоні, профілі EXPO та A-XMP вмикаються одним кліком.
1DPC 1R8200+MT/s1DPC 2R / 2DPC 1R6400+MT/sLatency Killerдо 12%нижча затримка

Чотири набори таймінгів, щоб дібрати найкращу конфігурацію під конкретні модулі.

Знижує затримку пам'яті до 12% на високих частотах і працює разом з EXPO, A-XMP та High-Efficiency Mode (BIOS після AGESA 1.2.0.2b).
Захист

У разі стрибка напруги відводять надлишок на землю й бережуть мікросхеми.

OCP захищає процесор і ШІМ-контролери, слоти DDR, задні та фронтальні USB.
Цільні контактиРоз'єми живлення 8-pin і 24-pin: нижчий опір, стабільніша подача 12 ВНержавна заглушка I/OЗ антикорозійним ущільнювачем: менше статики й завадЗаземлення живленняПригнічує електромагнітні завади й відводить тепло в мідний шарFrozr Guard: збільшений радіатор VRM, термопрокладки 7 Вт/м·К на MOSFET і дроселях, збільшений радіатор чипсета та EZ M.2 Shield Frozr для SSD.

Плати, охолодження та корпуси MSI — одна екосистема: роз'єми для кулера CPU, СРО, корпусних вентиляторів і EZ Conn.

Підходить і для помпи, і для вентилятора: сам визначає насос, ШІМ- або DC-вентилятор, струм до 3 А.

Вентилятори всіх продуктів MSI в одному вікні: до 5 профілів, криві за 4 точками або стала швидкість.

Стежить за температурою CPU і GPU та за допомогою ШІ підбирає оберти системних вентиляторів.

Роз'єми самі обирають режим керування — баланс обертів і тиші.

Вентилятори виконують налаштування MSI Center, BIOS або ручні.
Дротова 2.5G LAN і Wi-Fi 6E з модулем у слоті M.2 (Key-E) для швидкого та стабільного з'єднання.
LAN2.5Гбіт/сWi-Fi 6E2.4Гбіт/с, 160 МГцдіапазони2.4 / 5 / 6ГГцBluetooth5.3

2.5G LAN, роз'єми антен Wi-Fi, USB-C та USB-A 10 Гбіт/с, HDMI™ і DisplayPort.

Антена на магнітній підставці.

Сам дає пріоритет онлайн-іграм, дозволяє задати пріоритет і ліміт швидкості для кожної програми та підбирає найкращий канал Wi-Fi.
Накопичувачі та розширення
Слот M.2 PCIe 5.0 x4 працює в цьому режимі з Ryzen™ 9000 / 7000, з Ryzen™ 8000 — PCIe 4.0 x4. Ширина слота PCIe x16 теж залежить від процесора.
Lightning Gen 5 M.2128Гбіт/сGen 4 M.264Гбіт/сPCIe 4.0 x1664ГБ/с
M.2_1 до PCIe 5.0 x4 і M.2_2 до PCIe 4.0 x4, обидва від процесора, для накопичувачів 2280 / 2260. RAID 0 / 1 для NVMe.

Слот x16 до 64 ГБ/с — удвічі більше за попереднє покоління.

Слот відеокарти закріплено додатковими точками паяння, щоб витримати вагу сучасних відеокарт.

Роз'єм для USB Type-C 10 Гбіт/с на передній панелі корпусу.
Кодек Realtek® ALC897 із 7.1-канальним звуком, якісні аудіоконденсатори та роз'єми, ізольований аудіотракт і захист від клацань.

Realtek® ALC897, 7.1 каналу High Definition Audio.

Якісні роз'єми на задній панелі.

Лівий і правий канали розведено різними шарами плати.

Без тріску в навушниках під час увімкнення й вимкнення.
Mystic Light
16,8 млн кольорів і 29 ефектів: RGB-стрічки й периферія керуються з одного застосунку.

3 роз'єми для ARGB-пристроїв 5 В, сумісні з ARGB Gen2 / Gen1.

Роз'єм для RGB-пристроїв 12 В.

Тема підсвічування синхронізується із сумісними зовнішніми пристроями.
Click BIOS X
Новий дизайн з режимами EZ та Advanced: параметри системи швидко знаходяться й налаштовуються за будь-якого рівня підготовки.

Розгін процесора одним кліком.

Розгін NPU для задач ШІ на сумісних процесорах.

Готові профілі розгону сумісної DDR5.

Температури, частоти й напруги в реальному часі.

Оновлення BIOS за кілька хвилин.

Завантаження системи лише з обраною USB-флешкою.
Профілі налаштуваньОбранеПошук за ключовими словамиMSI Center

Підлаштовує систему під програму без ручних налаштувань.

Режими яскравості й кольору монітора під різні сценарії.

Власні налаштування ПК зберігаються профілями.

Важливі дані про залізо в реальному часі.

Стан накопичувачів MSI, резервні копії та відновлення.

60-денна версія MSI edition: інформація про систему, діагностика й тести.
Характеристики — за даними MSI.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Flash BIOS Button Clear CMOS Button |
| Колір | Сірий |
| Статус материнської плати | Нова |
Потужні GPU диктують розмір корпусу — трислотові моделі не влазять у компактні збірки. GIGABYTE переглянула цей компроміс: GIGABYTE RTX 5070 WINDFORCE OC 12 GB поміщається в корпус довжиною від 282 мм і зберігає повноцінну продуктивність на архітектурі NVIDIA Blackwell. SFF-формат перетворює відеокарту на варіант для апгрейду ПК без заміни корпусу — від мінівеж до стандартних ATX-систем.
GIGABYTE додала 30 МГц до заводського розгону: boost-частота досягає 2542 МГц проти 2512 МГц у референса. В основі — 6144 ядра CUDA і 12 ГБ пам’яті GDDR7 на 192-бітній шині (28 Гбіт/с). Набір інтерфейсів закриває актуальні стандарти:
NVIDIA спроєктувала Blackwell з фокусом на AI-прискоренні всередині графічного конвеєра. Тензорні ядра п’ятого покоління освоїли формат FP4 — чотирибітні операції прискорюють нейронні шейдери і DLSS без втрати візуальної якості. AI-ядра перехоплюють реконструкцію променів, генерацію кадрів і шумозаглушення у потокових мультипроцесорів. NVIDIA Studio залучає тензорні ядра в креативних застосунках — 3D-рендеринг у Blender і відеомонтаж у DaVinci Resolve працюють паралельно з ігровим навантаженням.
RT-ядра четвертого покоління прискорюють прорахунок перетинів променів із геометрією — віддзеркалення, освітлення і тіні виглядають фотореалістично без критичного падіння FPS. Mega Geometry розширює можливості: GPU обробляє сцени з мільйонами полігонів без спрощення моделей, що критично для відкритих світів на кшталт Cyberpunk 2077. RTX Remix впроваджує трасування променів у класичні DirectX 8/9 ігри, замінюючи текстури та освітлення AI-згенерованими матеріалами.
Головна інновація серії RTX 50 — багатокадрова генерація DLSS 4. Попереднє покоління створювало один проміжний кадр, Blackwell генерує до трьох на кожен відрендеренний. Transformer-моделі точніше аналізують рух і усувають гостинг і мерехтіння ранніх версій DLSS.
Три режими в GIGABYTE RTX 5070 WINDFORCE OC 12GB працюють спільно:
GIGABYTE вмістила три 80-мм вентилятори у 282 мм довжини — індекс WF3 означає WINDFORCE із трьома крильчатками. Alternate Spinning обертає сусідні крильчатки в протилежних напрямках, знижуючи турбулентність. Мідні теплові трубки прилягають до GPU через контактний майданчик, а термогель серверного класу заповнює мікрозазори між кристалом і радіатором. Графенове мастило подовжує ресурс підшипників у 2.1 раза. Габарити 282 ? 110 ? 50 мм вписують карту в компактні SFF-корпуси.
У кіберспорті критична швидкість відгуку — затримка від руху миші до зміни картинки. NVIDIA Reflex 2 синхронізує CPU і GPU, скорочуючи затримку до 27 мс — удвічі нижче базового значення. Frame Warp йде далі: перед надсиланням кадру технологія оновлює положення камери за останніми даними миші, знижуючи затримку до 14 мс. Зниження до 75% змінює відчуття в шутерах і файтингах. NVIDIA Broadcast додає апаратне шумозаглушення і заміну фону для відеостримінгу.
GIGABYTE WINDFORCE 5070 націлена на 1440p — роздільну здатність з оптимальним балансом деталізації та продуктивності в іграх. На високих налаштуваннях карта видає 90–130 FPS у вимогливих AAA-тайтлах, а DLSS 4 підіймає показники вище за 150. У 1080p запас потужності перевищує 200 FPS — монітори 240 Гц розкриваються повністю. 4K теж доступно: 60–80 FPS без DLSS і стабільні 100+ з багатокадровою генерацією.
Telemart пропонує GIGABYTE GeForce RTX 5070 WINDFORCE SFF OC з кешбеком 10% бонусами на компоненти. У 12 шоурумах карту можна оглянути наживо, а експерти допоможуть підібрати компоненти для збалансованої збірки.
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 282 |
| Висота відеокарти | 110 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-36-36-76 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-40-40-77 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 137 x 43 x 7 |
| Габарити в упаковці | 179.9 x 158.7 x 20.3 |
| Вага | 52 |
| Вага в упаковці | 169 |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 135 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Посильте свою систему завдяки вражаюче високій продуктивності охолодження Pure Rock Pro 3 LX і ефектно підсвіченим вентиляторам Light Wings LX.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2000 |
| Максимальне TDP | 250 |
| Рівень шуму | 34.8 |
| Повітряний потік | 61.8 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 155 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.45 |
| Споживана потужність | 5.4 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
2 вентилятори Light Wings LX 120 мм PWM ARGB з воронкоподібними повітровідводами для однаково високої продуктивності та вражаючих візуальних ефектів 6 чорних високопродуктивних 6-міліметрових теплових трубок з нікельованою основою Висока сумісність з кулерами RAM і VRM завдяки компактному зміщеному дизайну Встановлення не займе багато часу завдяки інтуїтивно зрозумілому монтажному комплекту Сумісність з термічним мастилом для рідких металів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 139 x 124 x 155 |
| Габарити в упаковці | 163 x 178 x 210 |
| Вага | 1080 |
| Вага в упаковці | 1400 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
Неймовірні швидкості для виконання роботи
Завдяки блискавичній швидкості послідовного читання 7400 МБ/с, послідовного запису 6500 МБ/с1 і швидкості випадкового читання до 1 000 000 IOPs твердотільний накопичувач Lexar NM790 має продуктивність, що дасть вам змогу перетнути фінішну лінію першим або легко вкластися в найжорсткіші терміни.
Удвічі швидше
Lexar NM790 M.2 2280 PCIe Gen 4x4 NVMe SSD, швидкість якого в 2 рази вища, ніж у твердотільних накопичувачів PCIe Gen3.2, допоможе вам швидко досягти максимальних результатів.
Потужний, але ефективний
Споживаючи на 40% менше енергії, ніж твердотільні накопичувачі PCIe Gen 4 з кешем DRAM2, вони не тільки знижують витрати на електроенергію, а й дають змогу довше працювати без підзаряджання батареї ноутбука.
HMB 3.0 і динамічне кешування SLC
Host Memory Buffer (HMB) 3.0 дає змогу накопичувачу використовувати пам'ять DRAM на пристрої, а динамічний SLC-кеш записує дані в однорівневу комірку пам'яті для підтримання швидкості, забезпечуючи плавну та безперебійну роботу.
Ідеально підходить для роботи та ігор
Твердотільний накопичувач Lexar NM790, призначений для вимогливих геймерів, професіоналів і творчих особистостей, має продуктивність, необхідну для прискорення гри та продовження творчої діяльності.
Сумісність із PlayStation 5
Розроблений як ідеальний партнер, сумісний із ноутбуками, настільними комп'ютерами та PS 5.
Суворо протестовано
Всі продукти Lexar проходять ретельне тестування в лабораторіях якості Lexar, де використовуються тисячі різних камер і цифрових пристроїв для забезпечення продуктивності, якості, сумісності та надійності.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 7400 |
| Швидкість запису | 6500 |
| Ресурс записи (TBW) | 1000 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка NVMe 2.0 12-нанометровий контролер Сумісність із PS5 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.45 |
| Вага | 6 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/360 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 х USB 2.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина стінок | 0.6 |
| Габарити | 435 x 435 x 215 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Грай, працюй, перемагай — з Legion R27qe Gen 2
Зустрічайте Legion R27qe Gen 2 (68C7GAC3UA) — монітор, створений для тих, хто прагне до максимальних результатів у геймерських баталіях і професійній роботі. Діагональ 27", роздільна здатність QHD (2560 x 1440) та IPS-матриця забезпечують бездоганну якість зображення, чіткість деталей і природну передачу кольорів. Антивідблискове покриття екрана дозволяє насолоджуватися візуальною точністю навіть при яскравому освітленні, зберігаючи концентрацію на головному. Ця модель гарантує комфорт завдяки ергономічній конструкції: ви можете змінювати кут нахилу (-5° до +22°), поворот, розворот на 90°, а також висоту до 135 мм. Це означає, що ваш монітор підлаштовується під ваш стиль роботи чи гри, що особливо важливо під час тривалих сесій.
Захопливий ігровий досвід
Legion R27qe Gen 2 подарує вам відчуття лідерства завдяки частоті оновлення 200 Гц та надшвидкому часу відгуку до 0,5 мс (MPRT). Це технічні характеристики, які забезпечують плавність зображення навіть у найдинамічніших сценах без затримок, дозволяючи миттєво реагувати на дії суперників. Монітор також підтримує технологію VESA Adaptive Sync, яка усуває розриви кадрів і забезпечує стабільність зображення незалежно від умов гри. Його яскравість у 400 ніт і передова передача кольорів — 99% охоплення sRGB і 90% DCI-P3 — ідеально підходять для роботи з графікою чи відео, забезпечуючи реалістичність і глибину кожного кадру.
Підвищений комфорт та захист зору
Legion R27qe Gen 2 підтримує стандарти HDR10, підкреслюючи деталізацію у світлих і темних сценах. Завдяки 1,07 мільярда доступних кольорів це рішення дозволяє вам побачити кожну деталь такою, якою вона була задумана. Антивідблискове покриття та сертифікація TUV Rheinland Eye Comfort (3-зірковий рейтинг) додають монітору додатковий рівень захисту для вашого здоров’я під час тривалих сесій, знижуючи шкідливе синє випромінювання.
Багатофункціональність для роботи та розваг
Монітор Lenovo Legion R27qe Gen 2 оснащений портами HDMI® 2.1 TMDS (2 шт.) і DP 1.4, які дозволяють комфортно підключати різні пристрої, включаючи ігрові консолі. Завдяки підтримці Lenovo Artery (фірмового програмного забезпечення для керування дисплеєм) ви отримуєте доступ до персоналізації налаштувань для роботи чи ігор. Lenovo також проявляє екологічну відповідальність: Legion R27qe Gen 2 сертифікований за стандартами RoHS і відповідає рівню енергоефективності ЄС (Level-F).
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 200 |
| Яскравість | 400 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 3 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 90 |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.1 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +22° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Регулювання висоти | 0–135 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 22 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Eye Comfort Eyesafe Adaptive Sync |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Додатково | Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити | 613.1 x 518.2 x 258.8 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии