| $2,585 | Amazon FR (8/8) |
| 2 585,84 € | Amazon DE (8/8) |
| $2,585 | Amazon US (8/8) |
| $2,585 | Amazon UK (8/8) |
| £168.96 | Box (2/8) |
| £191.38 | SmartTeck (2/8) |
| 196,80 € | Alternate (2/8) |
| 119 руб. | Kotofoto (1/8) |
| 120,90 € | CaseKing (1/8) |
| 139 бруб. | Fk (1/8) |
Ryzen 7 7700 на архітектурі Zen 4 справляється із сучасними іграми та багатопотоковими завданнями — рендерингом, монтажем, стримінгом — при теплопакеті 65 Вт. Процесор встановлюється в сокет AM5, працює з пам'яттю DDR5 і підтримує лінії PCIe 5.0 — свіжа платформа із запасом для апгрейду відеокарти, накопичувача та самого чипа. Така конфігурація підходить ігровому ПК і робочій станції середнього рівня, де потрібні вісім ядер без переходу в 105-ватний сегмент.
AMD Ryzen 7 7700 підходить і для ігор, і для багатопотокової роботи. В основі — 8 ядер і 16 потоків архітектури Zen 4, виготовлені за 5-нм техпроцесом TSMC. Базова частота — 3.8 ГГц, під навантаженням ядра прискорюються до 5.3 ГГц через Precision Boost. Єдиний кеш третього рівня на 32 МБ разом із L2 складається у 40 МБ — такий обсяг знижує затримки під час звернення до даних.
Теплопакет 7700 — 65 Вт проти 105 Вт у 7700X, а реальна межа потужності під навантаженням — до 88 Вт. В іграх різниця між ними близько відсотка, тому 7700 гріється менше. AMD не заблокувала множник 7700 — через Precision Boost Overdrive і Curve Optimizer частоти можна підняти вище від заводських. Вбудована графіка RDNA 2 виводить зображення без дискретної відеокарти.
В іграх результат залежить не від кількості потоків, а від швидкості одного ядра — кількості інструкцій за такт (IPC) і частоти. В архітектури Zen 4 цей показник зріс на 13% порівняно із Zen 3: AMD розширила виконавчий блок і подвоїла L2-кеш до мегабайта на ядро. Разом із бустом 5.3 ГГц і єдиним 32-мегабайтним L3 це підвищує частоту кадрів у сценах, що впираються в процесор.
Між поколіннями приріст помітний у синтетиці: у PassMark Ryzen 7 7700 випереджає Ryzen 7 5700X приблизно на 29%, а в Cinebench R23 набирає близько 18 000 балів — цього вистачає для рендерингу та монтажу. Для відеокарт середнього та високого класу восьми ядер достатньо: у 1080p і 1440p частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер, тому під час його апгрейду процесор не стане вузьким місцем.
Платформа AM5 працює з DDR5 і шиною PCIe 5.0. Контролер пам'яті підтримує лише цей стандарт у двоканальному режимі, офіційно до DDR5-5200 і до 128 ГБ, а профілі EXPO розганяють її автоматично. 24 лінії PCIe 5.0 обслуговують відеокарту та швидкісні NVMe-накопичувачі Gen5.
Головне в AM5 — тривалий цикл підтримки. AMD пообіцяла випускати чипи під цей сокет у кількох поколіннях. Тому процесор Ryzen 7 7700 можна замінити на старший без зміни плати, пам'яті та охолодження — це дешевше за повне перескладання.
Під 65-ватний AMD Ryzen 7 7700 підходить будь-який чипсет під AM5 — вибір залежить від версії PCIe та набору інтерфейсів. Базовий B650 дає відеокарті 16 ліній PCIe 4.0, шість портів USB 10 Гбіт/с і розгін пам'яті, а низьке тепловиділення не потребує посиленого VRM.
Старші чипсети додають швидкісні лінії та порти:
Процесор нативний для AM5, тому плати розпізнають його без оновлення BIOS — система стартує одразу після встановлення.
7700 постачається у tray-виконанні, без штатного охолодження, тому кулер підбирають окремо — зібрати систему із сумісною платою допоможе онлайн-конфігуратор Telemart. Купити Ryzen 7 7700 можна з доставкою по Україні та трирічною гарантією. Сервіс покупки частинами від monobank дає можливість розбити оплату збірки на кілька місяців.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
X3D Turbo Mode
Унікальні параметри оптимізації X3D Turbo Mode дають змогу навіть ігровим процесорам Ryzen 9000 X3D підвищити продуктивність, а процесорам Ryzen 9000 без X3D - досягти рівня ігрової продуктивності, аналогічного їхнім аналогам Ryzen X3D. Оцініть плавність ігрового процесу, вищу частоту кадрів і зниження затримок завдяки інноваційній технології BIOS GIGABYTE - режиму X3D Turbo.
Нескінченна продуктивність пам'яті
Материнські плати Elite Gaming підвищують продуктивність пам'яті DDR5 і забезпечують найвищу сумісність за допомогою різних передових методів.
Цифрова подвійна конструкція VRM 12+2+2
Забезпечує стабільну і потужну продуктивність, щоб підняти розгін на новий рівень.
Комплексна термічна стабільність
Удосконалена суцільнометалева теплова конструкція і міцні радіатори забезпечують прохолоду та ефективність вашої системи.
Збірка без зайвого клопоту
Наша ультрасучасна материнська плата розроблена для максимальної зручності роботи в режимі "зроби сам". Створення власного ПК перетворюється на чудовий і плавний процес.
Спільні досягнення в галузі обчислювальної техніки
Материнські плати GIGABYTE демонструють нашу прихильність до вдосконалення BIOS. Завдяки взаємодії зі спільнотою користувачів ми демократизуємо обчислювальну потужність нового рівня.
Народжений з надміцного
Технологія втілює наше прагнення до досконалості, надаючи геймерам не тільки потужну, але й довговічну та надійну платформу. Материнські плати серії Elite створені для того, щоб витримувати всі випробування.
Автоматичне підвищення продуктивності процесора та пам'яті DDR5
Одним клацанням миші розкрийте весь потенціал процесора і пам'яті DDR5, миттєво підвищивши ефективність ігор і роботи.
Зв'язок із майбутнім
Забезпечте максимальну зручність під'єднання з блискавичною швидкістю передавання даних завдяки мережі, сховищу та Wi-Fi 6E.
802.11ax Wi-Fi 6E & 2.5G LAN
Новітнє бездротове рішення 802.11ax Wi-Fi 6E з новим виділеним діапазоном 6 ГГц забезпечує гігабітну продуктивність бездротової мережі, плавне відтворення потокового відео, кращі ігрові можливості, малу кількість обривів з'єднання і швидкість до 2,4 Гбіт/с. Крім того, Bluetooth 5 забезпечує 4-кратний радіус дії, як порівняти з BT 4.2, і швидшу передачу даних. Конструкція забезпечує блискавичну швидкість передачі даних, гарантуючи максимально стабільне середовище передачі при виконанні хмарних обчислень або наданні зовнішніх обчислювальних послуг.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4400 |
| Максимальна частота пам'яті | 8200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | - |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | Кнопка Q-Flash Plus |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5070 – відеокартою для ентузіастів у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з компактними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Досягайте найвищої продуктивності у компактній системі відеокартою категорії SFF-Ready Enthusiast GeForce. Для побудови надійної та якісної збірки обирайте корпуси, сумісні з відеокартами SFF-Ready Enthusiast GeForce.
Відеокарта Prime GeForce RTX 5070 має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Калькулятор потужності БЖ
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 OC — серія відеокарт без підсвічування на архітектурі Blackwell з 12 ГБ GDDR7 і заводським розгоном Boost Clock до 2587 МГц. Лінійка постачається з повним інженерним пакетом бренду: Auto-Extreme збірка, MaxContact-плита, Dual BIOS, вентилятори Axial-Tech. Чип GB205 із 6144 CUDA-ядрами дає приріст 19–22% у 1440p щодо RTX 4070 без DLSS. Пам’ять на 28 Гбіт/с і 192-бітовій шині пропускає 672 ГБ/с — текстури з високою роздільною здатністю залишаються у відеопам’яті і не займають системну RAM. Лінійка закриває завдання 1440p і 4K з DLSS 4, не виходячи в ціновий сегмент ROG.
DLSS 4 — основне джерело приросту FPS у нового покоління. Multi Frame Generation на RTX 50 генерує до трьох додаткових кадрів на кожен відмальований — на RTX 40 межа була одна. Нова модель MFG споживає на 30% менше відеопам’яті і працює на 40% швидше, ніж Frame Generation у DLSS 3. Tensor-ядра п’ятого покоління в Blackwell у 2.5 рази потужніші в AI-обчисленнях.
MFG підтримують 75 ігор — Cyberpunk 2077, Alan Wake 2, Indiana Jones, Star Wars Outlaws. У Warhammer 40K Darktide при 4K перехід з DLSS 3 на DLSS 4 дає +10% FPS і звільняє 400 МБ відеопам’яті. Reflex 2 з Frame Warp знижує затримку між рухом миші та відтворенням кадру.
NVIDIA побудувала RT-ядра четвертого покоління під Mega Geometry — обробку сцен з мільйонами променів у реальному часі. У Black Myth: Wukong з трасуванням у 1440p ASUS RTX 5070 видає 73 FPS — удвічі більше, ніж Radeon RX 7900 XTX, флагман минулого покоління AMD. Dragon’s Dogma 2 з RT у 1440p тримає 83 FPS із середнім приростом 23% щодо RTX 4070. Зв’язка RT-ядер з Tensor дає нейронну реконструкцію — AI-прохід прибирає шум у відображеннях і тінях, добудовуючи деталі.
Карта закриває контент-завдання апаратним прискоренням. Енкодер NVENC дев’ятого покоління стискає в AV1 на 5% ефективніше, ніж у RTX 40, і на 43% ефективніше, ніж H.264, — стрим у 4K на Twitch і YouTube зберігає якість кадру за того самого бітрейту. Blackwell вперше принесла в споживчу лінійку апаратну підтримку професійного 4:2:2-кольору — відеокарта декодує до восьми джерел 4K/60fps одночасно. Через NVIDIA Broadcast можна використовувати AI-мікрофон Studio Voice, Virtual Key Light і шумозаглушення. Studio Driver стабілізує роботу в DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro та OBS.
Відеокарта у форматі 2.5 слота поміщається в SFF-корпус, де моделі ROG займають 3 і 3.5 слоти. Три вентилятори Axial-Tech зі зменшеним хабом і подовженими лопатями прокачують повітря щільніше за стандартні осьові крильчатки. Підшипники Dual Ball працюють удвічі довше за втулкові. 0dB Technology зупиняє вентилятори за температури GPU нижче за 50 °C — у простої та кіберспорт-іграх система працює безшумно.
У RTX 5070 ASUS PRIME заводський розгін підіймає Boost Clock до 2587 МГц в OC-режимі — на 30 МГц вище Default. Фізичний перемикач Dual BIOS змінює профіль між Performance і Quiet без перезавантаження. Пластина MaxContact збільшена на 5% за площею і знижує температуру GPU до 2 °C. Phase-Change Pad заповнює мікрозазори щільніше за звичайну пасту.
Відеокарта виводить зображення через три DisplayPort 2.1b і один HDMI 2.1b. DisplayPort 2.1b пропускає до 54 Гбіт/с — цього вистачає на 4K при 240 Гц або 8K при 60 Гц без стиснення DSC. До однієї карти підключаються до чотирьох моніторів одночасно з максимальною роздільною здатністю 7680?4320. G-SYNC синхронізує частоту кадрів з екраном без розривів. Слот PCIe 5.0 сумісний із материнськими платами на PCIe 4.0 і 3.0.
TDP відеокарти — 250 Вт, між RTX 4070 на 200 Вт і RTX 5070 Ti на 300 Вт. Один роз’єм 16-pin живить карту, рекомендований блок — 750 Вт під збірку з розгоном CPU і GPU. У навантаженні FFXIV у 1440p карта показує 0.65 FPS на ват проти 0.53 у Radeon RX 7900 XT — без стрибків вище TDP під піковим навантаженням.
Telemart супроводжує ASUS Prime RTX 5070 гарантією 3 роки, доставленням Новою Поштою та оплатою частинами через monobank. Через конфігуратор ПК на сайті можна підібрати материнську плату на PCIe 5.0 і блок живлення на 750 Вт під зібрану систему. Також доступне самовивезення з фірмових шоурумів.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | 2587 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 28599 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 6144 |
| Довжина відеокарти | 304 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5600 |
| Пропускна спроможність | 44 800 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-38-38 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 70.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) UVP (захист від зниженої напруги) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 260 |
| Рівень шуму | 29.9 |
| Повітряний потік | 78 |
| Кількість теплових трубок | 6 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 157 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.25 |
| Споживана потужність | 3 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.68 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 157 x 142 x 120 |
| Вага | 1190 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Твердотіловий накопичувач Kingston KC3000 1TB з інтерфейсом PCIe 4.0 забезпечує виняткову швидкість для вимогливих завдань. Створений для ентузіастів і професіоналів, цей SSD ідеальний для 3D-рендерінгу й оброблення відео у форматі 4K+, розкриваючи потенціал стандарту NVMe з миттєвим відгуком системи.
Швидкодія Kingston KC3000 досягається завдяки синергії трьох елементів: потужного контролера, передової флешпам'яті та об’ємного кешу. Кожен компонент робить внесок у загальну ефективність, виділяючи накопичувач серед конкурентів.
В основі SSD KC3000 1TB лежить контролер Phison E18, оптимізований для інтенсивних навантажень. Він запобігає падінню швидкості при тривалих операціях, ефективно розподіляючи потоки інформації та забезпечуючи стабільність роботи.
Накопичувач використовує 176-шарову флешпам'ять 3D TLC NAND, що розміщує комірки вертикально для збільшення щільності зберігання. Ключові переваги:
Ця технологія дає змогу KC3000 досягати швидкостей читання до 7000 МБ/с і запису до 6000 МБ/с.
KC3000 оснащений 1 ГБ кеш-пам’яті DDR4 для зберігання таблиці розміщення файлів, прискорюючи доступ до дрібних блоків інформації та підтримуючи високий відгук у будь-яких сценаріях.
SSD-диск Kingston KC3000 1TB показує чудові результати як у тестах, так і під час інтенсивної роботи. Надійність забезпечується високим показником TBW і системою охолодження, що запобігає перегріванню.
Показник IOPS досягає 1 000 000 при випадковому записі, що забезпечує обробку безлічі дрібних запитів. Це особливо важливо під час:
Завдяки цьому накопичувач забезпечує відчуття миттєвого відгуку, роблячи роботу за комп’ютером значно комфортнішою та продуктивнішою.
Модель обсягом 1 ТБ підтримує ресурс перезапису 800 TBW, даючи змогу щодня записувати сотні гігабайт упродовж багатьох років. Це робить KC3000 ідеальним для творців контенту, які працюють із великими файлами.
Купити Kingston KC3000 1TB у перевіреному магазині Telemart — це гарантія оригінальності продукту та відповідності заявленим характеристикам. Оперативне відправлення по Україні робить техношопінг доступним у всіх регіонах країни.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 6000 |
| Ресурс записи (TBW) | 800 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.33 Вт (в середньому) 2.8 Вт (максимум при читанні) 6.3 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.21 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/240/360 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 180 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB 3.2 Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На лицьовій панелі знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | Магнітний пиловий фільтр на верхній та нижній панелі |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 490 x 460 x 232 |
| Вага | 8.37 |
| Вага в упаковці | 10 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии