| $1,313 | Amazon UK (7/11) |
| $1,313 | Amazon US (7/11) |
| $1,313 | Amazon FR (7/11) |
| 1 313,75 € | Amazon DE (7/11) |
| 149 руб. | Kotofoto (3/11) |
| 191 бруб. | Fk (3/11) |
| 218 грн | Y.ua (3/11) |
| 237,18 € | Alternate (3/11) |
| £339.19 | SmartTeck (3/11) |
| 86 грн | Comfy (2/11) |
| 119 руб. | xcom (2/11) |
| 194 грн | Stylus (2/11) |
| 37 грн | Telemart (1/11) |
| 73 руб. | Beru (1/11) |
| £137.88 | Box (1/11) |
| 139,90 € | CaseKing (1/11) |
| £149.99 | Scan (1/11) |
| 156 грн | Moyo (1/11) |
| 157 грн | Touch (1/11) |
Завдяки продуманій гібридній архітектурі та сумісності з сучасними платформами Core i5-14400F забезпечує чудову продуктивність. Цей процесор створений для тих, хто шукає оптимальний баланс між потужністю для ігор та ефективністю для робочих застосунків.
Секрет продуктивності Intel Core i5-14400F криється в його технологічній основі. Інноваційна архітектура з розподілом ядер забезпечує обчислювальну потужність, а сумісність із платформами дає свободу під час складання комп’ютера.
Основа продуктивності i5-14400F — його гібридна архітектура. Процесор об’єднує два типи ядер: продуктивні (P-cores) для інтенсивних обчислень і енергоефективні (E-cores) для фонових процесів. Разом вони забезпечують 16 логічних потоків, що гарантує плавну роботу під час одночасного запуску кількох застосунків. Техпроцес Intel 7 покращує енергоефективність.
Тактові частоти для кожного типу ядер відрізняються:
Це дає змогу системі динамічно розподіляти ресурси, оптимізуючи тепловиділення.
Одна із сильних сторін процесора Intel Core i5-14400F — його чудова сумісність. Чип встановлюється в сокет LGA1700, що дає вибір материнських плат на чипсетах 600-ї та 700-ї серій. Головна перевага — підтримка двох типів пам’яті: DDR4 і DDR5. Користувачі можуть зібрати систему на доступнішій ОЗП або перейти на високошвидкісний стандарт для максимальної продуктивності.
Процесор підтримує сучасні інтерфейси:
Завдяки такій адаптивності оптимально купити i5-14400F як для використання з доступними компонентами, так і для повного апгрейду системи.
Порівнюючи характеристики i5-14400F з іншими моделями, стає зрозуміло, що це збалансоване рішення для геймерів і творців контенту. Індекс «F» вказує на відсутність інтегрованої графіки, що передбачає встановлення дискретної відеокарти. Це стандартний підхід для потужних ігрових і робочих станцій.
Тести показують, що в парі з відеокартою RTX 5060 процесор демонструє 80 FPS у Cyberpunk 2077, а в Red Dead Redemption 2 середній показник становить близько 92 FPS. При апгрейді GPU можна отримати ще вищі значення.
Базове тепловиділення чипа становить 65 Вт, а в піку досягає 148 Вт, тому необхідний якісний кулер. Множник процесора заблокований, що виключає ручний розгін, але Turbo Boost автоматично підвищує частоту ядер під навантаженням. Підтримка сучасних інструкцій та інтерфейсів для відеокарти і накопичувачів гарантує, що система буде актуальна довгий час.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 20480 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 25735 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 5333 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 2 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати Gigabyte (Гігабайт) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Коричневий |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4.5
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
Архітектура NVIDIA Blackwell
NVIDIA DLSS 4.5 з Dynamic Multi Frame Generation
Технологія низької затримки NVIDIA Reflex
Трасування шляху з нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тонке налаштування відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє змінювати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам'яті та напругу, а також стежити за всіма показниками в реальному часі через налаштовуваний екранний дисплей. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 800 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 представив технологію Multi Frame Generation (MFG) та трансформерні моделі. DLSS 4.5 додає Dynamic MFG і трансформерну модель другого покоління. Усе це працює завдяки хмарному суперкомп'ютеру NVIDIA, який безперервно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває доступ до революційного реалізму трасування шляху. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
Зібрати ігровий ПК із запасом на кілька років — завдання, де відеокарта визначає стелю. ASUS Dual RTX 5060 на архітектурі NVIDIA Blackwell закриває потреби геймерів у 1080p і 2K без переплати за флагманський сегмент. ASUS спроєктувала серію Dual як готове рішення: тихе двовентиляторне охолодження, компактний корпус завдовжки 228 мм і заводський розгін в OC-режимі — карта вставляється в типовий Mid-Tower без перезбирання.
NVIDIA зібрала чип GB206 за 5-нм техпроцесом TSMC і розмістила в ньому 3840 ядер CUDA — на чверть більше, ніж у RTX 4060. Тензорні ядра п’ятого покоління і RT-ядра четвертого працюють паралельно з шейдерними блоками, тому нейромережеві обчислення DLSS, трасування променів і основний рендеринг не конкурують за одні й ті самі ресурси. У стандартному режимі GPU досягає буст-частоти 2535 МГц, а OC-режим ASUS підіймає планку до 2565 МГц без ручного налаштування.
ASUS Dual RTX5060 8GB перейшла на GDDR7 — покоління відеопам’яті, що змінило GDDR6 і подвоїло ефективну швидкість на контакт. Пропускна здатність досягає 448 ГБ/с за 128-бітної шини пам’яті: текстури високої роздільної здатності довантажуються без затримок. Вісім гігабайтів VRAM покривають більшість сценаріїв у 1080p і 1440p, а в AAA-проєктах з ультратекстурами DLSS 4 знижує навантаження на відеопам’ять завдяки рендерингу за меншої внутрішньої роздільної здатності.
Blackwell — четверте покоління архітектури NVIDIA з апаратним трасуванням променів. RT-ядра обробляють віддзеркалення, глобальне освітлення і тіні в реальному часі з мінімальним осіданням кадрів. ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5060 підтримує DLSS 4 з технологією Multi Frame Generation: нейромережа генерує проміжні кадри між реальними, подвоюючи підсумковий FPS. NVIDIA Reflex 2 з функцією Frame Warp додатково скорочує затримку введення — критичний параметр у змагальних шутерах.
При TDP всього 145 Вт ASUS реалізувала кілька рішень для ефективного тепловідведення:
ASUS Dual 5060 займає 2.5 слота за довжини 228 мм — поміститься навіть у компактний корпус формату Micro-ATX. Карта під’єднується до слота PCIe 5.0 і коректно працює на материнських платах із PCIe 4.0. Живлення надходить по одному 8-pin кабелю, мінімальна потужність блоку — 550 Вт. Кабель 12VHPWR не потрібен — підійде будь-який сучасний БЖ із конектором pin за невисокого енергоспоживання карти.
У Full HD відеокарта ASUS Dual RTX 5060 розкриває себе повністю — ультраналаштування навіть у важких проєктах. У 1440p DLSS 4 утримує FPS на комфортному рівні 60+ кадрів. Для 4K карта залучає Multi Frame Generation — картинка залишається чіткою, а навантаження на GPU знижується. Кілька типових сценаріїв:
На панелі ASUS RTX 5060 Dual — один вихід HDMI 2.1b і три DisplayPort 2.1b, до чотирьох моніторів одночасно. DisplayPort 2.1b передає сигнал аж до роздільної здатності 8K, HDMI 2.1b видає повноцінний 4K при 120 Гц. G-SYNC синхронізує частоту монітора з GPU і прибирає розриви зображення. Свіжі драйвери Game Ready доступні через GPU Tweak III — утиліта також відповідає за моніторинг температур і розгін.
ASUS зібрала в Dual RTX 5060 OC продуктивність архітектури Blackwell, тихе охолодження і компактні розміри — готове рішення для ігрової станції без компромісів щодо шуму і температур. У Telemart карту можна подивитися і протестувати в одному з 12 шоурумів, а онлайн-конфігуратор ПК перевірить сумісність з іншими компонентами. Кешбек 10% бонусами і безплатне доставлення Новою Поштою від 2000 грн роблять покупку ще вигіднішою.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2565 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2535MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з білим |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Перевірена надійність, тиха робота
System Power 11 750W створений спеціально для спеціалістів зі складання ПК, орієнтованих на конкурентну ціну, але які не бажають відмовлятися від перевіреної надійності та тиші be quiet!. Сумісність з ATX 3.1 і вентилятор зі змінною в залежності від температури швидкістю обертання підкреслюють цінність System Power 11 750W в класі БЖ початкового рівня.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 33.4 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Вага | 2.04 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin (5V) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1200 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 26 |
| Повітряний потік | 70.81 |
| Кількість теплових трубок | 5 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 164 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.11 |
| Споживана потужність | 1.32 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
LED Connector 3-pin (+5V-D-G) Потужність світлодіода 1.4 W |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 140 x 49 x 164 |
| Вага | 1030 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 169 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 3 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 х USB Type-C 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Підтримка плат BTF | Підтримка плат BTF |
| Матеріал | SPCC Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.8 |
| Габарити | 419 x 216 x 388 |
| Габарити в упаковці | 478 x 365 x 274 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Поєднуючи надійність із передовими характеристиками, ASUS TUF GAMING VG259Q3A отримав швидкісну матрицю, еталонне перенесення кольорів і продуману ергономіку. Цей пристрій створено для тих, хто цінує миттєвий відгук і бездоганну якість візуалізації в динамічних сценах.
Головна перевага монітора ASUS TUF GAMING у змагальних шутерах — частота оновлення 180 Гц. Цей параметр робить ігровий процес відгукливим: плавна анімація допомагає точніше відстежувати переміщення супротивників. Низька затримка введення мінімізує час між натисканням клавіші та дією на екрані.
ASUS впровадила комплекс рішень для чистоти кадру:
Поєднання цих функцій створює плавне зображення, даючи змогу гравцеві зосередитися на стрільбі й тактиці, не відволікаючись на візуальні артефакти.
У динамічних боях важливо помітити ворога раніше, ніж він помітить вас. Функція Shadow Boost автоматично підвищує деталізацію в темних ділянках карти, не пересвічуючи при цьому яскраві зони. Це дає тактичну перевагу в похмурих коридорах або нічних локаціях.
Для налаштування під конкретні завдання в моніторі ASUS TUF GAMING 24.5 передбачені інструменти:
Ці програмні надбудови адаптуються під індивідуальний стиль гри та жанрові вимоги.
Комфорт користувача залишається пріоритетом під час тривалих сесій. Вбудовані стереодинаміки потужністю 2 Вт розв’язують питання озвучення без потреби купувати зовнішні колонки. Це особливо зручно під час перегляду відео або фонового прослуховування музики.
Турбота про зір реалізується через технології фільтрації синього світла та усунення мерехтіння (Flicker-Free). Очі втомлюються значно менше, що дає змогу зберігати концентрацію. Професійні гравці вважають за краще купити монітор ASUS TUF GAMING, оскільки він допомагає підтримувати високу ефективність тренувань без шкоди для здоров’я.
Серія TUF Gaming балансує між вартістю, продуктивністю та довговічністю. Модель VG259Q3A 24.5 дюйма забезпечує преміальні функції, як-от 180 Гц і матриця IPS, за вигідною ціною. Строгий дизайн вписується в будь-який інтер’єр, а якість збірки гарантує довгі роки служби. Геймінг на такому обладнанні переходить на новий рівень, де техніка розкриває потенціал користувача.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24.5″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2832 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 99 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.2 2 x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 18 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Trace Free Technology Flicker free Low Blue Light Extreme Low Motion Blur GamePlus Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
559 x 401 x 174 мм (з підставкою) 559 x 329 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 620 x 412 x 170 |
| Вага |
3.6 кг (з підставкою) 3.1 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.6 |
| Колір | Чорний |
Трендовий та дуже зручний у використанні форм-фактор клавіатури 75% не займатиме зайву площу вашого ігрового сетапу або робочого місця.
Попередньо змащені механічні лінійні перемикачі HATOR Aurum Orange ver.2.0 мають нейлонову базу та стем з POK пластику, а контакти покриті композитним золотом для більшої довговічності.
Багатошарова система шумоізоляції ефективно поглинає зайвий шум і вібрації.
Преміальні стабілізатори з POM полімеру, змащені вручну, забезпечують чіткість і стабільність кожного натискання.
Система гарячої заміни перемикачів дозволяє легко замінювати перемикачі для кастомізації клавіатури під власні потреби та побажання.
Використовуйте клавіатуру так, як зручно вам! Бездротовий режим 2.4 ГГц забезпечує швидку передачу сигналу; універсальне Bluetooth-з’єднання дозволяє користуватися клавіатурою з максимальною кількістю базових пристроїв; а підключення через кабель USB Type-C стане в нагоді, коли клавіатура потребує підзарядки.
Функції 100% Anti-ghosting та N-Key Rollover гарантують, що всі одночасні натискання будуть зафіксовані, незалежно від їх кількості.
RGB підсвічування з 16.8 мільйонами кольорів, можливістю налаштування кожної клавіші окремо.
Алюмінієве колесо для регулювання гучності, з можливістю в одне натискання використовувати функцію Mute.
Кольоровий TFT-екран відображає корисну інформацію та основні параметри клавіатури, а також підтримує завантаження власних зображень або анімації.
Програмне забезпечення для створення і збереження макросів та інших налаштувань.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Загальна кількість клавіш | 81 клавіша |
| Перемикач | Hator Aurum Orange Rev.2.0 |
| Ресурс клавіш | 70 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Роз'єми на корпусі клавіатури | 1 x USB Type-C |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Сила натискання: 50 ±10%гс Хід до спрацьовування: 1,9 ±0.4мм Загальний хід: 4 ±0.4мм Профіль кейкапів: OMA |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | ABS |
| Частота опитування | 1000 |
| Сумісність з ОС |
Windows 10/11 macOS LINUX ChromeOS |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять Необмежена кількість одночасних натискань Без цифрового блоку |
| Додатково |
Ємність батареї: 4000 мАг Час автономної роботи: до 60 годин RGB з можливістю індивідуального налаштування кожної клавіші Підтримка гарячої заміни перемикачів та їх комбінування між собою Кольоровий TFT дісплей та алюмінієве колесо регулювання гучності Багатошарова система шумозаглушення Програмне забезпечення для створення і збереження макросів та інших налаштувань |
| Матеріал | Пластик з алюмінієм |
| Габарити | 328 x 137 x 40 |
| Вага | 750 |
| Колір | Чорний |
Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue – ігрова миша, яка забезпечує високу швидкість відгуку, зручність в управлінні та стильний вигляд.

В миші встановлено оптичний датчик з роздільною здатністю до 8000 dpi, що забезпечує високу точність позиціонування курсора навіть у найбільш динамічних іграх. До оснащення ігрового маніпулятора входять 6 програмованих кнопок. Механізм із металевими пружинами гарантує точне та швидке спрацьовування кожної кнопки з мінімальними зусиллями.
Миша виконана в ергономічному симетричному корпусі та оснащена багатокольоровим підсвічуванням в області розташування долоні. Підключення до ПК здійснюється через інтерфейсний USB-кабель.
У Києві та Дніпрі придбати Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue в інтернет-магазині TELEMART.UA ви можете, замовивши адресну доставку або доставку до пункту самовивозу. Для мешканців інших населених пунктів України ми пропонуємо доставку компанією-перевізником.
В основі Logitech G102 Lightsync лежить високоточний оптичний датчик ігрового класу Mercury-сенсор із такими характеристиками:
У порівнянні з лазерними технологіями, оптимізована механіка оптичного сенсора Mercury демонструє більш стабільну роботу на різноманітних поверхнях і меншу схильність до проблем з відстеженням на глянцевих матеріалах, забезпечуючи високу точність, стабільність і довговічність.
Мінімальна затримка та висока частота опитування забезпечують миттєву передачу даних про рух миші, що критично важливо в динамічних шутерах і MOBA-жанрах. Розширений діапазон DPI дозволяє точно налаштувати чутливість під будь-який ігровий стиль і роздільну здатність монітора.
Діапазон налаштувань чутливості G102 Lightsync вражає своєю гнучкістю:
Миша з комфортним дизайном і металевим пружинним механізмом оснащена зручною системою управління режимами чутливості. Кнопка, розташована за колесом прокрутки, дозволяє швидко змінювати попередньо встановлені значення DPI прямо під час гри. Це особливо корисно в ситуаціях, що вимагають миттєвої зміни точності прицілювання.
Для кожного ігрового жанру рекомендуються свої налаштування роздільної здатності:
Щоб знайти оптимальні налаштування, рекомендується експериментувати з різними значеннями DPI в тренувальному режимі улюблених ігор. Поступова зміна чутливості дозволить визначити найбільш комфортні параметри G102 для кожного конкретного випадку.
Ця ігрова периферія використовує дротове підключення через USB-кабель довжиною 2,1 м, забезпечуючи стабільну передачу даних з частотою опитування 1000 Гц. Пристрій сумісний із Windows 7 та вище, macOS 10.11 і вище, а також Chrome OS.
Дротове підключення виключає необхідність у зарядці, гарантує мінімальну затримку та стабільність з'єднання без перешкод від інших бездротових пристроїв.
LOGITECH G HUB із підтримкою RGB-підсвічування та технології LIGHTSYNC суттєво розширює функціональність миші, надаючи можливості для конфігурації підсвічування, програмованих кнопок, створення ігрових профілів та регулювання параметрів роботи пристрою.
ПЗ дозволяє налаштовувати унікальні світлові ефекти з використанням палітри з 16,8 млн кольорів, створювати складні макроси та автоматично активувати профілі при запуску певних ігор. Інтеграція з популярними проектами дає підсвічуванню можливість реагувати на події, що посилює занурення в процес.
Logitech G102 пропонує збалансоване поєднання функціональності та доступності, що робить її вигідною покупкою для бюджетного геймінгу.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять |
| Додатково | RGB-підсвічування за технологією Lightsync |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 116.6 x 62.15 x 38.2 |
| Вага | 85 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии