ПК для праці на AMD Ryzen 7 5700X / Asus TUF GAMING B550M-PLUS / Asus Radeon RX 7800 XT 16384MB

Фото Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS (sAM4, AMD B550)
Фото Відеокарта Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC 16384MB (DUAL-RX7800XT-O16G FR) Factory Recertified
Фото ОЗП Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16)
Фото Блок живлення Be Quiet! System Power 11 U 750W (BP012EU)
Фото Кулер SAMA X20 (X20-XXWNYXOX-G) Black/Silver
Фото SSD-диск Kingston NV3 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SNV3S/1000G)
Фото Корпус 1stPlayer RT7 без БЖ Black
Фото Монітор Samsung 27
Фото Процесор AMD Ryzen 7 5700X 3.4(4.6)GHz 32MB sAM4 Tray (100-000000926)
Фото Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS (sAM4, AMD B550)
Фото Відеокарта Asus Radeon RX 7800 XT Dual OC 16384MB (DUAL-RX7800XT-O16G FR) Factory Recertified
Фото ОЗП Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/16)
Фото Блок живлення Be Quiet! System Power 11 U 750W (BP012EU)
Фото Кулер SAMA X20 (X20-XXWNYXOX-G) Black/Silver
Фото SSD-диск Kingston NV3 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SNV3S/1000G)
Фото Корпус 1stPlayer RT7 без БЖ Black
Фото Монітор Samsung 27
Фото Процесор AMD Ryzen 7 5700X 3.4(4.6)GHz 32MB sAM4 Tray (100-000000926)
Код: 53322867
Усього пропозицій: 17
$850 Amazon UK (7/9)
$850 Amazon FR (7/9)
$850 Amazon US (7/9)
850,97 € Amazon DE (7/9)
193,19 € Alternate (2/9)
£210.37 SmartTeck (2/9)
225 грн Y.ua (2/9)
228 грн Stylus (2/9)
245 грн Comfy (2/9)
264 руб. Kotofoto (2/9)
270 бруб. Fk (2/9)
£129.93 Box (1/9)
140,90 € CaseKing (1/9)
181 грн Touch (1/9)
197 грн Telemart (1/9)
218 руб. Beru (1/9)
221 руб. Pleer (1/9)
~£664.95
Ціна без периферії
£664.95
Купити Вдосконалити
Склад із комплектуючих 9 товарів:
Фото Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS (sAM4, AMD B550)
Материнська плата
Код: 270184

Материнська плата ASUS TUF Gaming B550M-PLUS: надійність і продуктивність

Геймерська материнська плата ASUS TUF Gaming B550M-PLUS продовжує традиції фірмової лінійки, пропонуючи потужну основу для складання сучасного ПК на базі процесорів AMD Ryzen. Вона поєднує компоненти військового класу, вдосконалену систему живлення й ефективне охолодження для вимогливих ігор і робочих завдань.

Технології TUF для стабільної роботи системи

Ключова особливість плати — використання добірних компонентів, які пройшли суворі тести на міцність. Застосовано дроселі TUF і конденсатори зі збільшеним на 20% температурним допуском і в 5 разів довшим терміном служби. Це забезпечує стабільність під час пікових навантажень. Плату створено в межах альянсу TUF Gaming, що гарантує сумісність із компонентами від партнерів.

Посилена система живлення й охолодження VRM

Для стабільної роботи процесорів Ryzen необхідне стабільне живлення. TUF Gaming B550M-PLUS використовує 10-фазну систему з силовими модулями DrMOS, керовану цифровим контролером Digi+ VRM. Ця схема подає чисту напругу, розкриваючи потенціал процесора. Роз’єм ProCool з повнотілими контактами покращує з’єднання з кабелями живлення.

Ефективне охолодження підтримує стабільність:

  1. Масивний радіатор VRM, що швидко розсіює тепло.
  2. Гнучке керування вентиляторами через Fan Xpert 2+ і BIOS.
  3. Радіатор для M.2, що запобігає перегріванню накопичувача.

Таке охолодження гарантує оптимальний температурний режим усіх компонентів, подовжуючи термін служби збірки.

Підтримка PCIe 4.0 для відеокарт і накопичувачів

Материнська плата ASUS TUF Gaming B550M-PLUS побудована на чипсеті AMD B550, що відкриває доступ до інтерфейсу PCIe 4.0. Основний слот для відеокарти працює в режимі PCIe 4.0 x16, забезпечуючи максимальну пропускну здатність для новітніх графічних прискорювачів.

Один із двох слотів M.2 також підтримує PCIe 4.0, даючи змогу використовувати NVMe-накопичувач зі швидкістю до 64 Гбіт/с. Результат — швидке завантаження системи, ігор і застосунків.

Широкі можливості підключення та розширення

TUF Gaming B550M-PLUS оснащена сучасними портами для підключення периферії. На задній панелі розміщені роз’єми USB 3.2 Gen 2 (Type-A і Type-C) зі швидкістю передачі до 10 Гбіт/с.

Для онлайн-ігор передбачено мережевий контролер Realtek на 2.5 Гбіт/с, а за звук відповідає кодек Realtek S1200A. RGB-підсвічування Aura Sync і роз’єм для світлодіодних стрічок дають змогу налаштувати зовнішній вигляд системи.

Набір портів включає:

  • два слоти M.2 для швидких SSD;
  • чотири порти SATA 6 Гбіт/с;
  • роз’єми DisplayPort і HDMI для виведення зображення.

Цей набір інтерфейсів дає змогу під’єднати будь-яку периферію.

Найкраща ціна на материнську плату ASUS TUF Gaming B550M-PLUS

Купити ASUS TUF Gaming B550M-PLUS — чудове вкладення в довговічну і потужну ігрову станцію. Вона пропонує функціональність дорожчих моделей за доступною ціною. Завдяки надійним компонентам, потужній системі живлення та передовим технологіям ASUS TUF Gaming B550M-PLUS забезпечує стабільність під час роботи з сучасними іграми та професійними застосунками.

.b-pfd-article ul li:before { content: none !important; } .b-pfd-article tbody tr td { border: none !important; } #ASUS-ProductOverview{ font-size: 12px; text-align: center; margin: 0; font-weight: 400 } #ASUS-ProductOverview table { width: 100%; } #ASUS-ProductOverview p{ padding: 0; margin: 0; } #ASUS-ProductOverview a{ color: #0082fc; text-decoration: none; margin: 10px auto; display: inline-block; } #ASUS-ProductOverview sup, #ASUS-ProductOverview sub{ line-height: 0; } #ASUS-ProductOverview ul{ padding-inline-start: 20px; } #ASUS-ProductOverview ul li{ font-size: 15px; margin: 5px 0 10px } #ASUS-ProductOverview .mbWrapper { max-width: 1024px; padding: 0px; background-color: #fff; margin: 0 auto; } #ASUS-ProductOverview .Subtitle{ color: #000; font-size: 24px; line-height: 1.2em; font-weight: 400; margin: 0 auto 10px; width: 90%; text-align: center; } #ASUS-ProductOverview .Title{ color: #333333; margin: 15px auto 5px; font-size: 32px; line-height: 1.2em; font-weight: 500; width: 90%; text-align: center; } #ASUS-ProductOverview .Text{ color: #333333; font-weight: 400; font-size: 16px; line-height: 20px; width: 90%; margin: 0 auto; text-align: center; } #ASUS-ProductOverview .Text-noP{ color: #333333; font-weight: 400; font-size: 16px; line-height: 20px; margin: 0 auto } #ASUS-ProductOverview .note{ font-size: 12px; } #ASUS-ProductOverview .full-width img{ width: 100%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-100 { width: 100%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-60 { width: 60%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-55 { width: 55%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-50 { width: 50%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-44 { width: 44%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-40 { width: 40%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-33 { width: 33.333333%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-17 { width: 17%; } #ASUS-ProductOverview .w-p-16 { width: 16%; } #ASUS-ProductOverview .w-14-px { width: 14px; } #ASUS-ProductOverview .p-s-8 table{ padding: 8px; } #ASUS-ProductOverview .p-t-20{ padding-top: 20px } #ASUS-ProductOverview .p-b-20{ padding-bottom: 20px } #ASUS-ProductOverview .p-b-30{ padding-bottom: 30px } #ASUS-ProductOverview .p-b-50{ padding-bottom: 50px } #ASUS-ProductOverview .m-w-200{ max-width: 480px; width: 100%; display: block; margin: 0 auto } #ASUS-ProductOverview .number-left { padding: 4px; background: #FFF; color: #f5ba00; font-weight: bold; text-align: center; text-shadow: 0 0 2em #f5ba00; } #ASUS-ProductOverview .number-left span{ padding: 6px 8px; border: 1px solid #f5ba00; border-radius: 4px; background: #FFF; } #ASUS-ProductOverview .icon-title { font-size: 18px; font-weight: bold; line-height: 1.2em; padding: 10px 0; width: 90%; margin: 0 auto; text-align: center; } #ASUS-ProductOverview .text-left { text-align: left; } #ASUS-ProductOverview .va-center { vertical-align: middle; } #ASUS-ProductOverview .va-top { vertical-align: top; } #ASUS-ProductOverview .webstyle{ display: block; width: 100% } #ASUS-ProductOverview .mobile{ display: none; } #ASUS-ProductOverview .icons_list{ width: 100%; margin: 0; padding: 0 } #ASUS-ProductOverview .icons_list li{ display: inline-block; vertical-align: top; width: 25%; margin-left: -4px; padding:5px 0; opacity: 1; text-align: center; margin-bottom: 5px } #ASUS-ProductOverview .icons_list li p{ font-size: 12px; padding: 2px 0 0; color: #000; } #ASUS-ProductOverview .icons_list li img{ width: 100%; height: auto; max-width: 65px !important; max-height: 65px !important; } @media only screen and (max-width: 640px) { #ASUS-ProductOverview table .full-width { width: 100%; max-width: 100%; min-width: 100%; clear: both; } #ASUS-ProductOverview td .full-width { width: 100%; max-width: 100%; min-width: 100%; float: left; clear: both; } #ASUS-ProductOverview .Subtitle{ font-size: 20px; line-height: 1.2em; font-weight: 400; } #ASUS-ProductOverview .Title{ font-size: 26px; line-height: 1.2em; font-weight: 500; } #ASUS-ProductOverview .Text{ font-weight: 400; font-size: 15px; line-height: 1.2em; } #ASUS-ProductOverview .icon-title { font-size: 20px; line-height: 1.2em; } #ASUS-ProductOverview .webstyle{ display: none; } #ASUS-ProductOverview .mobile{ display: block; } #ASUS-ProductOverview .w-p-40, #ASUS-ProductOverview .w-p-44, #ASUS-ProductOverview .w-p-50, #ASUS-ProductOverview .w-p-55, #ASUS-ProductOverview .w-p-60, #ASUS-ProductOverview .w-p-33, #ASUS-ProductOverview .w-p-17, #ASUS-ProductOverview .w-p-16 { width: 100%; display: block; } #ASUS-ProductOverview .icons_list li{ width: 25% } }

НЕПЕРЕВЕРШЕНА НАДІЙНІСТЬ

Материнська плата TUF Gaming B550M-Plus розкриває всі основні можливості новітньої платформи AMD, доповнюючи їх ексклюзивними геймерськими функціями й надійністю, перевіреною часом. Відбірна елементна база, вдосконалена система живлення та сумісність із різними системами охолодження – ця материнська плата надає все для того, щоб отримати гарантовану стабільність і максимальну швидкодію в іграх.

Під час створення ПК з використанням материнської плати серії TUF Gaming ви також отримуєте переваги альянсу TUF Gaming Alliance, у межах якого компанія ASUS співпрацює з надійними галузевими партнерами з метою забезпечити легкість складання, гарантовану сумісність компонентів і додаткову естетику готового рішення.

Материнська плата ASUS TUF Gaming B550M-Plus — загальний вигляд TUF Gaming B550M-Plus — материнська плата
  • Роз'єм AM4: для процесорів AMD Ryzen третього покоління
  • Оптимізована система живлення: 10 силових модулів DrMOS (8 + 2), роз'єм живлення ProCool, довговічні компоненти TUF, цифрове регулювання
  • Повноцінне охолодження: радіатор системи живлення, чипсетний радіатор, радіатор M.2, гібридні роз'єми для вентиляторів та утиліта Fan Xpert 2+
  • Сучасні інтерфейси: M.2 (PCIe 4.0) і USB 3.2 Gen 2 (Type-A і Type-C)
  • Створено для онлайн-ігор: 2.5 Гбіт/с Ethernet, технології TUF LANGuard та TurboLAN
  • Аудіокодек Realtek S1200A з відмінним співвідношенням сигнал-шум: 108 дБ для лінійного стереовиходу та 103 дБ для лінійного входу
  • Інтелектуальне фільтрування шуму для мікрофона: чіткий голосовий зв'язок під час гри

СИСТЕМА ЖИВЛЕННЯ

Від цифрового керування живленням і набору силових модулів до компонентів військового класу TUF — TUF Gaming B550M-Plus готова приборкати навіть новітні процесори Intel® 10-го покоління.

Система живлення TUF Gaming B550M-Plus 1 DrMOS
Вбудований VRM материнської плати TUF Gaming B550M-Plus використовує 8+2 силових модулів DrMOS, які поєднують в одному корпусі верхні й нижні MOSFET-транзистори та драйвер, забезпечуючи потужність і ефективність, необхідні процесорам AMD Ryzen™ 3-го покоління.

2 Stack Cool 3+
56-грамові мідні шари відводять тепло від критично важливих компонентів, підтримуючи їх оптимальну робочу температуру та розширюючи можливості розгону процесора понад стандартні швидкості.

3 Роз'єм ProCool
Порівняно з традиційними роз'ємами живлення, гнізда ProCool виготовлені за жорсткими специфікаціями для забезпечення щільного контакту з силовими лініями блока живлення. Знижений опір, що виникає внаслідок цього, допомагає запобігти перегріву та виходу з ладу роз'єму.

4 Компоненти TUF
Сертифіковані дроселі військового класу TUF забезпечують стабільне живлення процесора, підвищуючи стабільність системи.

5 Digi+ VRM
Вбудований модуль стабілізатора напруги Digi+ VRM — один із найкращих у галузі, що забезпечує надзвичайно плавне й чисте живлення процесора в будь-який момент часу.

Продумане охолодження

1 Радіатор VRM
Великий масивний радіатор з розширеною поверхнею, що накриває зону VRM і дроселів, покращує тепловіддачу.

1 Термопрокладка
Високоякісні термопрокладки допомагають передавати тепло від дроселів і масиву фаз до радіатора.

2 Радіатор M.2
Радіатор M.2 підтримує оптимальну робочу температуру SSD-накопичувача M.2 для стабільної продуктивності й надійності.

Охолодження TUF Gaming B550M-Plus

МІКРОФОН З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ШУМОЗАГЛУШЕННЯМ НА ОСНОВІ ШІ

Технологія мікрофона з інтелектуальним шумозаглушенням на основі ШІ доступна виключно на материнських платах ASUS і підтримує гарнітури 3,5 мм, USB або Bluetooth. Утиліта використовує велику базу даних для глибокого навчання, щоб зберігати чистоту вашого голосу, усуваючи стукіт клавіш, клацання миші та інші сторонні шуми. При цьому на процесор припадає лише незначне навантаження, що мінімально впливає на ігрову продуктивність.


*Тестова конфігурація: процесор — AMD Ryzen 5 3600X; материнська плата — ROG STRIX B550-I GAMING; відеокарта — NVIDIA RTX 2060-O6G; пам'ять — Hynix 2666 16 ГБ; блок живлення — Seasonic 430 Вт; накопичувач — Seagate M.2 NVMe 2 ТБ; охолодження — Enermax T.B.APOLLISH; застосунок голосового зв'язку — Discord (вбудоване шумозаглушення вимкнено); фоновий шум — набір тексту на клавіатурі, клацання миші, розмова людей і музика
*Реальна продуктивність залежить від конфігурації

Мікрофон з інтелектуальним шумозаглушенням на основі ШІ

ІГРОВИЙ ЗВУК

Ексклюзивний аудіокодек Realtek S1200A

Ексклюзивний аудіокодек Realtek S1200A

Унікальний аудіокодек, розроблений у тісній співпраці з Realtek для материнських плат серії TUF Gaming Z490, забезпечує безпрецедентне співвідношення сигнал/шум 108 дБ для стереовиходу та 103 дБ для входу, гарантуючи чисту якість звуку.

Ексклюзивний аудіокодек Realtek S1200A DTS Custom для ігрових гарнітур

DTS® Custom для ігрових гарнітур

Відточуйте свої бойові навички завдяки ексклюзивній технології DTS® Custom. Використовуючи передові техніки емуляції для створення позиційних підказок через стереонавушники, DTS Custom виводить вбудований звук на новий рівень. Із трьома пресетами — Aerial, Soundscape і Tactical — для різних жанрів ви отримаєте виразну перевагу в кожній грі.

DTS Custom для ігрових гарнітур

PCIe 4.0 M.2 (до 64 Гбіт/с)

Материнські плати серії TUF Gaming B550 підтримують слот M.2 PCIe 4.0 і забезпечують підтримку RAID для NVMe SSD-накопичувачів для неймовірного приросту продуктивності. Створіть RAID-конфігурацію з накопичувачів PCIe 4.0, щоб отримати найвищу швидкість передачі даних на платформі AMD Ryzen 3-го покоління.


*Реальна швидкість передачі даних буде нижчою за теоретичну максимальну.
**Слот M.2_1 підтримує PCIe 4.0, а M.2_2 — PCIe 3.0.

Слот PCIe 4.0 M.2 до 64 Гбіт/с

USB 3.2 Gen 2 Type-A і Type-C

Численні USB-порти підтримують ігрові системи з великою кількістю периферії, зокрема роз'єми USB Type-A і Type-C зі швидким з'єднанням USB 3.2 Gen 2 для сумісних корпусів.

USB 3.2 Gen 2 Type-A і Type-C RGB-підсвічування Aura Sync

Перевершіть конкурентів

Логотип ASUS Aura

Добре налаштована система заслуговує на відповідну естетику. ASUS Aura пропонує повний контроль над RGB-підсвічуванням із різноманітними функціональними пресетами як для вбудованих RGB-світлодіодів, так і для стрічок, підключених до вбудованих RGB-роз'ємів. І все це можна синхронізувати з дедалі більшою кількістю сумісного з Aura обладнання.


Докладніше про ASUS Aura Sync

  • Статичне підсвічування

    Статичне

  • Ефект дихання

    Дихання

  • Ефект стробування

    Стробування

  • Ефект веселки

    Веселка

  • Циклічна зміна кольору

    Цикл

  • Ефект зоряної ночі

    Зоряна ніч

  • Музичний ефект

    Музика

  • Розумний режим

    Smart


Іконка адресного RGB-роз'єму

Роз'єм для адресних RGB-стрічок 2-го покоління

Приклад адресного RGB-підсвічування
Іконка RGB-роз'єму

RGB-роз'єм

Приклад RGB-підсвічування RGB-підсвічування Aura Sync

SafeSlot

SafeSlot — це слот PCIe, переосмислений компанією ASUS та розроблений для забезпечення чудового утримання та стійкості до зсуву. Виготовлений за новою технологією лиття під тиском з вставками, SafeSlot інтегрує зміцнювальний метал для внутрішньо міцнішого слота, який потім надійно закріплюється на платі додатковими паяними точками.

Захист ESD Guards

ESD Guards продовжують термін служби компонентів, захищаючи від пошкоджень електростатичним розрядом і забезпечуючи захист до ±10 кВ повітряного розряду та ±6 кВ контактного розряду — значно перевищуючи галузеві стандарти ±6 кВ і ±4 кВ відповідно.

TUF LANGuard

TUF LANGuard — це інновація військового класу, що поєднує вдосконалену технологію сигнального зв'язку та преміальні поверхнево-монтовані конденсатори для поліпшення пропускної здатності, захищаючи материнську плату від ударів блискавки та статичної електрики.

Захист DRAM від перенапруги

Вбудовані запобіжники, що самовідновлюються, запобігають пошкодженню від перевантаження струмом і коротких замикань. Це стосується не лише портів вводу-виводу, а й модулів DRAM, захищаючи термін служби вашої системи та підключених пристроїв.

Задня панель з нержавіючої сталі

Материнські плати TUF Gaming мають стійку до корозії задню панель інтерфейсів з нержавіючої сталі, покриту оксидом хрому, що забезпечує втричі довший термін служби порівняно з традиційними панелями.

TUF GAMING ALLIANCE

Збирайте з упевненістю

TUF Gaming Alliance — це співпраця ASUS із перевіреними брендами PC-компонентів, що забезпечує сумісність із широким спектром деталей: корпусами, блоками живлення, кулерами процесора, комплектами пам'яті та іншим. З регулярним додаванням нових партнерств і компонентів альянс TUF Gaming Alliance продовжує ставати ще сильнішим.

Дізнатися більше TUF Gaming Alliance
Процесор
Тип Материнські плати AMD
Роз'єм процесора (Socket) AM4
Процесори Процесори для AM4
Підтримувані процесори Список підтримуваних процесорів
Чіпсет (Північний міст) AMD B550
Оперативна пам'ять
Тип пам'яті DDR4 DIMM
Сумісні ОЗП DDR4 для ПК
Сумісність з RAM Список підтримуваної пам'яті
Кількість слотів пам'яті 4
Кількість каналів 2
Макс. Обсяг пам'яті 128
Мінімальна частота пам'яті 2133
Максимальна частота пам'яті 4866
Підтримка профілю Підтримка профілю ХМР
Комунікації
Мережевий адаптер (LAN) 1 x 2500 Мбіт/с
Звук
Звукова карта Realtek ALC S1200A
Звукова схема 7.1
Вбудовані порти
Кількість SATA III 4
Кількість PCI-E 1x 1
Кількість PCI-E 16x 2
Підтримка PCI-E 16x v3.0 +
Підтримка PCI-E 16x v4.0 +
Кількість внутрішніх USB 2.0 2
Кількість внутрішніх USB 3.2 1
Кількість внутрішніх USB Type-C 0
Кількість com (RS-232) 1
Кількість слотів M.2 2
Підтримка M.2 PCIe 3.0 +
Підтримка M.2 PCIe 4.0 +
Підтримка SLI або CrossFire 2-way CrossFireX
CHA_FAN 2
Конектор живлення
24-pin 1
8-pin 1
Зовнішні порти
Роз'єм PS/2 +
Кількість зовнішніх USB 2.0 2
Кількість зовнішніх USB 3.2 5
Кількість зовнішніх USB Type-C 1
Роз'єм VGA -
Роз'єм DVI-D -
Роз'єм HDMI +
Роз'єм DisplayPort +
Вихід S/PDIF +
RAID-масив
Контролер RAID 0, 1, 10
Форм-фактор
Форм-фактор microATX
Сумісність з корпусом Корпуси microATX
Лінійка
Бренд Материнські плати ASUS (АСУС)
Особливості
RGB Header 2 x RGB Header + 1 x Addressable header
Overclocking +
Особливості Готовність до процесорів AMD Ryzen третього покоління
Aura Sync RGB
PCIe 4.0
Колір Чорний з сірим
Статус материнської плати Нова

Що таке Factory Recertified та Manufacturer Refurbished

Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробникові, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

Причини відновлення:

  • пристрій з якихось причин не пройшов вихідний контроль;
  • було виявлено дефект під час продажу;
  • виставлявся на вітринах та брав участь у тестуванні;
  • отримав пошкодження при транспортуванні від виробника до магазину;
  • вийшов з ладу у користувача і повернувся до сервісного центру.



Переваги придбання пристрою Refurbished

  • пристрій Refurbished функціонально нічим не відрізняється від нового, однак має значно нижчу вартість, ніж повністю новий аналог;
  • пристрій проходить додаткове тестування виробником на працездатність, а значить можливість його виходу з ладу зведена до мінімуму.
  • пристрій Refurbished забезпечується гарантією на строк, визначений виробником.
Технічні характеристики
Обсяг пам'яті 16384
Шина пам'яті 256
Графічний процесор AMD Radeon RX 7800 XT
Тип пам'яті GDDR6
Серія Radeon RX 7xxx
Частота графічного ядра Boost: 2520
Частота відеопам'яті 19500
Максимальна роздільна здатність 7680x4320
Продуктивність 25266
Сімейство процесора AMD Radeon
Підключення і роз'єми
Інтерфейс PCI Express 4.0
Роз'єми 1 x HDMI 2.1
3 x DisplayPort 2.1
Підсвічування
Підсвічування Без підсвічування
Додаткові характеристики
Кількість вентиляторів 2 вентилятора
Підтримка стандартів DirectX 12, OpenGL 4.6
Підтримка AMD FidelityFX +
Довжина відеокарти 279.9
Висота відеокарти 133.9
Кількість займаних слотів 4
Необхідність додаткового живлення +
Рекомендована потужність БЖ 750
Роз'єм дод. живлення 8 pin + 8 pin
Кількість підтримуваних моніторів 4
Особливості В комплект постачання входить лише відеокарта
Колір Чорний

Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz — надійна пам’ять для повсякденного ПК

При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.

Основні характеристики та технічні параметри

Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.

Частота, таймінги і можливості розгону

Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:

  • основний профіль (XMP #1) — 3200 МГц, CL16–18-18 при 1.35V, визнана точка балансу між латентністю і пропускною здатністю для DDR4;
  • альтернативний профіль (XMP #2) — 3000 МГц, CL15–17-17 при 1.35V — нижча частота, але агресивніші таймінги для платформ, де контролер не тримає 3200 стабільно.

У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.

Сумісність із процесорами Intel і AMD

Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.

Застосування в іграх, офісі та мультимедіа

У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:

  • у Premiere Pro і DaVinci Resolve 16 ГБ RAM вистачає для комфортного монтажу з 4K-матеріалом — менше пауз під час скраббінгу і попереднього перегляду;
  • в OBS для стримінгу й одночасного геймінгу швидка пам’ять розвантажує процесор, скорочуючи пропуск кадрів у трансляції.

Переваги 16 ГБ для багатозадачності

Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.

Енергоефективність і стабільна робота

У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.

Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.

Технічні характеристики
Тип DDR4
Призначення Для ПК
Обсяг одного модуля 8
Кількість модулів 2
Форм-фактор DIMM
Частота 3200
Пропускна спроможність 25 600
CAS Latency (CL) CL16
Схема таймінгів 16-18-18
ECC-пам'ять Без підтримки ECC-пам'яті
XMP Підтримка профілю XMP
Напруга живлення 1.35
Додатково
Робоча температура Від 0 до 85
Температура зберігання Від −55 до +100
Особливості Охолодження модуля
Додатково Підтримка XMP 2.0
Колір Чорний
Статус ОЗП Нова
Фото Блок живлення Be Quiet! System Power 11 U 750W (BP012EU)
Блок живлення
Код: 759301

Перевірена надійність, тиха робота

System Power 11 750W створений спеціально для спеціалістів зі складання ПК, орієнтованих на конкурентну ціну, але які не бажають відмовлятися від перевіреної надійності та тиші be quiet!. Сумісність з ATX 3.1 і вентилятор зі змінною в залежності від температури швидкістю обертання підкреслюють цінність System Power 11 750W в класі БЖ початкового рівня.

  • ATX 3.1 з підтримкою PCIe 5.1 відеокарт, а також наявність 6+2 pin роз’ємів живлення
  • 120мм вентилятор із змінною в залежності від температурного режиму швидкістю обертання знижує шум системи
  • Висока стабільність напруги завдяки потужній 12В лінії
  • Технологія DC-to-DC для точного регулювання напруги
  • Один PCIe 5.1 12V-2x6 600W і три PCIe 6+2 конектори для high-end відеокарт
  • Рівень споживання енергії в режимі очікування становить менше 0.15 Вт
  • Ефективність 80 PLUS® Bronze (до 90.0 %)
Технічні характеристики
Форм-фактор ATX
Потужність 750
Вентилятор 120
ККД (Сертифікат 80 Plus) Bronze
Корекція коефіцієнта потужності (PFC) Активний
Рівень шуму 33.4
Вихідні характеристики
+5V 20
+3.3V 20
+12V1 62.5
-12V 0.3
+5Vsb 3
Роз'єми
Підключення до материнської плати 20+4 pin
Підключення до відеокарт 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт.
Живлення процесора 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin
Кількість роз'ємів 4-pin Molex 1
Кількість роз'ємів SATA 6
Зовнішній вигляд
Колір Чорний
Габарити 140 x 150 x 86
Вага 2.04
Додаткові характеристики
Відстібаються кабелі -
Захист від перевантажень +
Статус БЖ Новий
Додатково Безпека
OCP (захист від перевантаження по струму)
OVP (захист від подачі підвищеної напруги)
UVP (захист від подачі зниженої напруги)
SCP (захист від короткого замикання) )
OTP (захист від перегріву)
OPP (захист від перевантаження)
SIP (захист від імпульсних перешкод)
Фото Кулер SAMA X20 (X20-XXWNYXOX-G) Black/Silver
Кулер
Код: 793657
Основні
LGA1700/LGA1851 +
Сумісність з Intel Сумісний:
LGA1150/1151/1155/1156
LGA1200
LGA1700
LGA1851

Несумісний:
LGA2066
LGA2011/2011-3
LGA775
LGA1356/1366
Сумісність з AMD Сумісний:
AM4
AM5

Не сумісний:
AM1
AM2
AM2+
FM2/FM2+
TR4
TRX4
AM3/AM3+/FM1
Діаметр 92
Тип вежі Tower
Підключення 4 pin PWM
Підсвічування
Підсвічування ARGB-підсвічування
Охолодження
Тип підшипника Гідродинамічний підшипник
Швидкість обертання вентиляторів 1000–2600
Максимальне TDP 110
Рівень шуму 31.2
Повітряний потік 54.6
Кількість теплових трубок 2 теплові трубки
Діаметр теплових трубок 6
Висота кулера 123
Кількість вентиляторів 1 вентилятор
Додатково
Вхідний струм 0.25
Номінальна напруга 12
Особливості Регулятор обертів
Додатково Давление воздуха 3.32 мм. H2O
Матеріал радіатора Алюміній та мідь
Габарити 123 x 93 x 66
Статус кулера Новий
Колір корпусу вентилятора Чорний
Колір крильчатки Білий

Kingston NV3 1TB — швидкий NVMe-накопичувач для повсякденних завдань

Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.

Технічні характеристики: швидкість, інтерфейс і формфактор

Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:

  1. Швидкість — послідовне читання 6000 MB/s і запис 4000 MB/s, більш ніж у півтора раза вище за попереднє покоління NV2 з його 3500 MB/s на читання.
  2. Інтерфейс — PCIe 4.0 на чотирьох лініях (x4) і протокол NVMe 1.4, розрахований на паралельне оброблення великої кількості запитів.
  3. Формфактор — M.2 2280: одностороння плата довжиною 80 мм і товщиною 2.3 мм, вагою 7 грамів. Усі чипи розміщені на одній стороні, тому накопичувач поміщається навіть у тонкі ноутбучні слоти.

Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.

Технологія 3D NAND: надійність і ресурс запису

Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.

Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.

Швидкість читання та запису: реальне прискорення завантаження ОС та ігор

На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:

  1. Завантаження системи.
  2. Запуск застосунків.
  3. Підвантаження рівнів в іграх.

NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.

Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.

Сумісність із ноутбуками та ПК: просте встановлення

Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.

Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.

Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.

Основні
Форм-фактор M.2 2280
Обсяг пам'яті 1 ТБ
Тип елементів пам'яті 3D-NAND
Інтерфейс PCIe 4.0 x4
NVMe Підтримка протоколу NVMe
Швидкість читання 6000
Швидкість запису 4000
Ресурс записи (TBW) 320
Додатково
Час напрацювання на відмову 2 млн годин
Робоча температура Від 0 до 70
Температура зберігання Від −40 до +85
Додатково Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц)
Габарити 80 x 22 x 2.3
Вага 7
Статус SSD Новий
Комплектація SSD-диск
Фото Корпус 1stPlayer RT7 без БЖ Black
Корпус
Код: 685282
Основне
Тип Midi tower
Форм-фактор материнської плати ATX
Micro-ATX
ITX
Охолодження
Загальна кількість встановлених вентиляторів Без встановленних вентиляторів
Додаткові вентилятори (на задній панелі) 1 x 120
Додаткові вентилятори (на нижній панелі) 3 x 120
Додаткові вентилятори (на бічній панелі) 3 x 120
Можливість встановлення СРО (на передній панелі) 360
Максимальна висота кулера 157
Блок живлення
Наявність блоку живлення Корпус без БЖ
Розташування відсіку для БЖ Нижнє розташування відсіку для БЖ
Відсіки
Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків
Кількість 2.5″ відсіків 3 x 2.5″ відсіків
Кількість слотів розширення 7 слотів розширення
Порти
Порти 2 x USB 3.0
1 x USB 2.0
1 x порт для навушників та мікрофона
Розташування портів На верхній панелі
Додатково
Максимальна довжина відеокарти 400
Особливості Бокове вікно із загартованого скла
Кабель-менеджмент
Матеріал Метал та скло
Дизайн фронтальної панелі Прозора
Товщина стінок 0.6
Габарити 280 х 443 х 440
Колір Чорний
Статус корпусу Новий
Фото Монітор Samsung 27
1 шт
Немає в наявності

Samsung Odyssey G5: повне занурення в ігрову реальність

Об’єднуючи футуристичний дизайн і передові технології, монітори Samsung Odyssey G5 займають центральне місце на ринку ігрових рішень. Ці панелі створили для тих, хто не шукає компромісів. Радикально вигнутий екран із кривиною 1000R і разючі швидкісні характеристики забезпечують глибоке занурення та вирішальну перевагу в найдинамічніших сценах.

Максимальна деталізація та ефект присутності

Основу вражень від Samsung Odyssey G5 S27CG550 формує його дисплей. Вигнутий екран з радіусом 1000R повторює поле зору людини, завдяки чому зображення повністю заповнює периферійний огляд. Це створює відчуття, ніби ігровий світ оточує з усіх боків. Роздільна здатність QHD (2560?1440) пропонує в 1.7 раза більше пікселів порівняно з Full HD, роблячи картинку неймовірно чіткою.

Технологія HDR розширює динамічний діапазон, підвищуючи загальну яскравість і забезпечуючи глибокі тіні без втрати деталей. Завдяки VA-матриці досягається висока статична контрастність (2500:1), що робить кольори насиченими і живими. Деякі широкоформатні моделі зі співвідношенням сторін 21:9 ще більше підсилюють кінематографічний ефект.

Швидкість, що вирішує результат битви

Для перемоги в змагальних іграх важлива кожна частка секунди. Odyssey G5 забезпечує ідеальну плавну картинку без затримок і артефактів, що критично важливо для високого FPS.

Технічні характеристики монітора відповідають вимогам, які висуває сучасний кіберспорт:

  • висока частота оновлення — моделі на 144 Гц або 165 Гц гарантують надплавну зміну кадрів, усуваючи переривчастість зображення в найнапруженіших моментах;
  • мінімальний час відгуку — 1 мс (MPRT) практично повністю усуває розмиття і шлейфи за об’єктами, що швидко рухаються.

Поєднання цих параметрів дає змогу миттєво реагувати на події в грі. Саме така чуйність перетворює динамічні ігри з простої розваги на справжній змагальний процес, де майстерність гравця розкривається повною мірою.

Інтелектуальні технології для комфорту та перемог

Samsung Odyssey OLED G5 оснастили технологіями, які покращують ігровий досвід і захищають зір. AMD FreeSync Premium синхронізує частоту оновлення екрана з високою частотою кадрів відеокарти, усуваючи розриви та пригальмовування. Це забезпечує стабільне зображення без візуальних перешкод.

Додаткові функції створюють комфортні умови для багатогодинних сесій:

  • режим Eye Saver — знижує інтенсивність синього світіння, зменшуючи стомлюваність очей;
  • технологія Flicker Free — усуває невидиме мерехтіння екрана, що спричиняє напруження зору;
  • Black Equalizer — покращує видимість у темних сценах, даючи змогу помічати супротивників, що ховаються в тіні.

Ці технології роблять рішення купити монітор Samsung Odyssey G5 оптимальним не тільки для ігор, а й для роботи з графікою, відео та іншим мультимедійним контентом, де важлива точність передачі кольору і комфорт для очей. Футуристичний дизайн корпусу доповнює будь-який ігровий сетап, а для під’єднання пристроїв передбачені порти HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2.

Основні
Призначення Для геймінгу
Діагональ 27″
Роздільна здатність 2560x1440
Тип матриці VA
Підсвічування W-LED
Співвідношення сторін 16:9
Дисплей
Покриття Матове
Час відгуку 1
Максимальна частота оновлення 165
Яскравість 300
Статична контрастність 2500:1
Передача кольору 16.7 млн кольорів
Бітність матриці 8 bit
Кут огляду по горизонталі 178°
Кут огляду по вертикалі 178°
Корпус
Інтерфейси 1 x DisplayPort
1 x HDMI
Додаткові інтерфейси 1 x USB 2.0 (Service)
1 x mini-Jack (3.5 мм)
VESA 75x75 мм
Можливості Регулювання кута нахилу
Додатково
Технологія синхронізації FreeSync
Радіус кривизни 1000R
Блок живлення Зовнішній
Споживана потужність у робочому режимі 40
Фірмові технології Black Equalizer
Refresh Rate Optimizor
Low Input Lag
Super Arena Gaming UX
Auto Source Switch+
Особливості Безрамковий дисплей
Вигнутий екран
HDR10
Габарити і комплектація
Комплектація Монітор
Адаптер живлення
Кабель живлення
Кабель DisplayPort
Габарити 616.6 x 477.4 x 272.6 мм (з підставкою)
614.6 x 382.8 x 120 мм (без підставки)
Габарити в упаковці 679 x 188 x 438
Вага 4.1 кг (з підставкою)
3.7 кг (без підставки)
Вага в упаковці 5.7
Колір Чорний

AMD Ryzen 7 5700X — вісім ядер Zen 3 для ігор і продуктивності

Ryzen 7 5700X — найдоступніший восьмиядерний процесор у лінійці Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3. Вісім фізичних ядер і шістнадцять потоків ефективно працюють як у сучасних іграх, так і в багатопотокових завданнях — рендерингу, монтажі, стримінгу. Теплопакет не перевищує 65 Вт, тому процесор залишається холодним під навантаженням і не потребує масивного охолодження. Таке поєднання підходить для збірки, якій потрібні вісім ядер без переплати за максимальну частоту.

Продуктивність в іграх: стабільний FPS без переплат

В іграх частота окремих ядер і затримки кешу важливіші за теплопакет і кількість потоків. Архітектура Zen 3 підвищила IPC порівняно з Zen 2 та об'єднала L3-кеш в єдиний блок обсягом 32 МБ, до якого ядро звертається напряму. Активні блоки розганяються до 4.6 ГГц завдяки Precision Boost 2, тому в ігрових сценах частота кадрів тримається майже на рівні старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт — різниця близько 4% на лічильнику FPS практично непомітна.

Для відеокарт середнього та високого класу такого запасу продуктивності достатньо. У роздільних здатностях 1080p і 1440p у зв'язці з GeForce RTX 3060 або Radeon RX 6700 частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер. Тому восьми ядер Ryzen 7 5700X вистачає і для продуктивніших відеокарт, аж до RTX 4070, а під час подальшого апгрейду відеокарти процесор не стане вузьким місцем системи.

Сумісність із платформою AM4: B550, X570 та інші

Процесор встановлюється в сокет AM4 — ту саму платформу, яку AMD використовує з першого покоління Ryzen. Чипсети B550 і X570 розпізнають Ryzen 7 5700X без оновлення прошивки, а для відеокарти на них доступні всі 16 ліній PCIe 4.0. B550 пропонує оптимальний баланс ціни та можливостей, тоді як X570 забезпечує більше швидкісних ліній для накопичувачів і периферії.

Материнські плати попереднього покоління — B450, X470, A520 — також сумісні, але потребують оновлення BIOS до версії з мікрокодом AGESA 1.2.0.6b або новішої: без актуальної прошивки система не запуститься. Контролер пам'яті підтримує DDR4-3200 у двоканальному режимі обсягом до 128 ГБ. Для систем AM4 на Ryzen 1000–3000 це останній апгрейд процесора без заміни материнської плати — наступні покоління AMD перевела на сокет AM5.

TDP 65W: ефективність і вибір системи охолодження

Заявлений теплопакет становить 65 Вт, а реальна межа потужності пакета (PPT) у процесора AMD Ryzen 7 5700X не перевищує 76 Вт. У старшого восьмиядерного процесора з TDP 105 Вт цей показник сягає 142 Вт — майже вдвічі більше за співставної продуктивності. Тому 5700X виділяє менше тепла й навіть під повним навантаженням не наближається до температурної межі у 90 °C.

Низьке тепловиділення не потребує дорогого охолодження. Для процесора з TDP 65 Вт достатньо баштового кулера середнього класу зі 120-мм вентилятором, а комплектних Wraith Stealth або Wraith Prism вистачає для роботи у штатному режимі. Для розгону через Precision Boost Overdrive рекомендується продуктивніший кулер. У версії tray кулер і коробка відсутні, тому систему охолодження потрібно купувати окремо — підійде будь-який кулер із кріпленням AM4.

Застосування в збірці: ігровий ПК, стримінг, робота

Конфігурація з восьми ядер і шістнадцяти потоків підходить для трьох основних сценаріїв використання:

  1. Ігровий ПК. В ігровій системі процесор не обмежує продуктивність відеокарти та залишає запас ресурсів для фонових застосунків.
  2. Стримінг. Тут важливі потоки: частина із шістнадцяти потоків використовується для кодування трансляції в OBS, тоді як інші залишаються доступними для гри, тому FPS не просідає без окремої карти захоплення.
  3. Багатопотокова робота. Такий сценарій навантажує всі ядра одночасно. У тесті Cinebench R23 процесор набирає близько 14 000–15 500 балів, чого достатньо для рендерингу в Blender, монтажу та комфортної багатозадачності.

Для користувачів, які оновлюються з Ryzen 7 3700X, перехід забезпечує приріст IPC архітектури Zen 3 приблизно на 19% за збереження того самого сокета та теплопакета.

Telemart постачає процесор із трирічною гарантією, а через онлайн-конфігуратор можна зібрати ПК із сумісною материнською платою та системою охолодження. За потреби спеціалісти магазину допоможуть підібрати систему під ключ або модернізувати наявну платформу, а частину старого «заліза» можна здати за програмою Trade-In та отримати знижку на нові компоненти.

Технічні характеристики
Лінійка AMD Ryzen 7
Роз'єм процесора (Socket) AM4
Сумісність Материнські плати Socket AM4
Кількість ядер 8 ядер
Кількість потоків 16
Частота процесора 3400
Максимальна тактова частота 4600
Об'єм кешу L3 32768
Кодова назва мікроархітектури Vermeer
Серія Ryzen 5
Мікроархітектура Zen 3
Назва графічного ядра Без вбудованої графіки
Підтримка PCIe PCIe 4.0
Розблокований множник +
Тип пам'яті DDR4: 3200
Макс. Обсяг пам'яті 128
Техпроцес 7
Термопакет 65
Продуктивність 26816
Комплектація і рекомендації
Охолодження в комплекті Без кулера
Сумісні системи охолодження Кулери для AM4/AM5
Статус процесора Новий

Comments (0)

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии
Збірка
Збірка
68%
от $664