| $1,272 | Amazon UK (9/11) |
| $1,272 | Amazon FR (9/11) |
| $1,272 | Amazon US (9/11) |
| 1 272,58 € | Amazon DE (9/11) |
| 262 грн | Y.ua (4/11) |
| 332 руб. | Kotofoto (4/11) |
| 161 грн | Comfy (3/11) |
| 203,18 € | Alternate (3/11) |
| 224 грн | Telemart (3/11) |
| 235 грн | Stylus (3/11) |
| 276 бруб. | Fk (3/11) |
| £448.35 | SmartTeck (3/11) |
| 291 руб. | xcom (2/11) |
| 430 руб. | Beru (2/11) |
| 34,90 € | CaseKing (1/11) |
| 53 грн | Touch (1/11) |
| 110 грн | Moyo (1/11) |
| £139.65 | Box (1/11) |
З моменту свого виходу процесор AMD Ryzen 5 3600 справедливо заслужив статус легенди на ринку компонентів для ПК, запропонувавши раніше недоступне поєднання багатопотокової потужності та привабливої ціни. Цей процесор залишається одним із найкращих рішень для складання продуктивного ПК з відмінною продуктивністю в іграх і робочих завданнях.
Баланс характеристик Ryzen 5 3600 — головний секрет популярності чипа. Поєднання архітектури, кількості ядер, тактової частоти й обсягу кеш-пам’яті робить його універсальним рішенням для різних завдань.
Основою продуктивності AMD Ryzen 5 3600 служить архітектура Zen 2 на 7-нм техпроцесі. Процесор оперує шістьма фізичними ядрами і дванадцятьма обчислювальними потоками — відмінна конфігурація для універсальної системи.
Базова тактова частота становить 3.6 ГГц, а при високому навантаженні розганяється до 4.2 ГГц. 32 МБ кеш-пам’яті L3 прискорюють доступ до інструкцій, які часто використовуються, що особливо помітно в іграх і робочих застосунках.
Одна з головних переваг Ryzen 5 3600 — приналежність до платформи AM4. Основні плюси цього рішення:
Така екосистема робить збірку гнучкою і дає змогу спрямувати зекономлені кошти на потужнішу відеокарту або накопичувач.
Через роки після релізу, Ryzen 5 3600 не втрачає актуальності. Цей процесор справляється з сучасними іграми з роздільною здатністю 1080p, особливо в парі з відеокартами середнього сегмента, такими як GeForce RTX 3060 або 4060. Його 12 потоків забезпечують плавний ігровий процес і дають змогу вести стримінг або тримати відкритими фонові програми.
Для робочих завдань, які не потребують екстремальної продуктивності — оброблення фото, базового відеомонтажу та програмування — його потужності більш ніж достатньо. Низьке тепловиділення (TDP) в 65 Вт спрощує підбір системи охолодження і не вимагає дорогого кулера.
Порівняно з новішим конкурентом Intel Core i3-12100F, процесор AMD Ryzen 5 3600 демонструє сильні сторони:
У підсумку вибір купити Ryzen 5 3600 — прагматичне рішення для тих, хто шукає оптимальний баланс між ціною, продуктивністю і потенціалом для геймінгу та роботи.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3600 |
| Максимальна тактова частота | 4200 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Matisse |
| Серія | Ryzen 3 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 64 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 17774 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Платформа AM4 підтримала п’ять поколінь Ryzen — від 1000-ї серії до 5000-ї. Материнська плата ASUS TUF GAMING B450-PLUS II працює на чипсеті B450 — це мейнстрим-рівень AM4 з розгоном процесора і пам’яті, шістьма SATA-портами і двома слотами M.2.
B450 відкриває розгін CPU і пам’яті з XMP-профілями — налаштування можна задати в UEFI без сторонніх утиліт. Основний слот PCIe 3.0 x16 закриває відеокарту класу RTX 4060–4070 у 1080p і 1440p.
Підтримка охоплює весь процесорний ряд Ryzen, включно з Zen 3. Для свіжих чипів USB BIOS FlashBack дає змогу оновити прошивку без встановленого процесора — через флешку і кнопку на задній панелі.
На материнській платі ASUS TUF GAMING B450-PLUS II стоїть вузол живлення з 8+2 DrMOS-каскадів — нетипова конфігурація для мейнстрім-B450, де зазвичай ставлять шість фаз на дискретних MOSFET. DrMOS об’єднує high-side і low-side ключі з драйвером в одному корпусі — це знижує температуру VRM і підіймає ККД на навантаженні.
Каскади працюють у зв’язці з TUF Chokes і TUF Capacitors — допуск конденсаторів на 52% ширший за стандарт, ресурс у 2.5 раза довший. Масивний радіатор поверх індукторів і DrMOS знімає тепло через термопрокладки.
Запасу з живлення вистачає на всю актуальну низку Ryzen — Ryzen 5 5600 і Ryzen 7 5700X з TDP 65 Вт працюють із тепловим резервом, Ryzen 9 5900X зі 105 Вт — верхня робоча межа без агресивного розгону. Через UEFI можна налаштувати множник і напруги напряму.
Збирачеві на платі серії ASUS TUF GAMING B450-PLUS доступні до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі на чотирьох слотах DIMM. Базова частота — 2133 МГц, діапазон XMP-розгону доходить до 4400 МГц.
Для Ryzen 3000 і 5000 робочий орієнтир — 3600 МГц із таймінгами CL16–18. На цій частоті Infinity Fabric працює з пам’яттю в режимі 1:1 без втрат на дільнику, приріст в іграх — 5–10% проти базового DDR4–2666. Вище 3733 МГц шина перемикається в дільник 2:1, тому 3600 МГц залишається точкою балансу для ігрових збірок на Ryzen.
Чотири слоти дають змогу нарощувати пам’ять у кілька кроків — старт із двох планок по 8 або 16 ГБ, добір парами до 32 або 64 ГБ без заміни першого комплекту.
Головний слот PCIe 3.0 x16 приймає відеокарту будь-якого сучасного класу. SafeSlot армує роз’єм подвійною пайкою до PCB і металевою обоймою — кріплення тримає вагу важких GPU без прогину. Другий PCIe x16 працює в режимі x4 під карти захоплення, три PCIe x1 — під дрібну периферію.
Два M.2-слоти в ASUS TUF GAMING B450-PLUS II підтримують NVMe-накопичувачі. Основний дає PCIe 3.0 x4 зі швидкостями до 3.5 ГБ/с — цього достатньо для системного диска та ігор. Другий працює по PCIe 2.0 x4 під вторинний NVMe або кеш-накопичувач. Перший додатково підтримує M.2 SATA — для SSD у форматі SATA з M.2-роз’ємом.
Шість портів SATA III тримають HDD і 2.5-дюймові SSD без перехідників, RAID 0, 1 і 10 можна зібрати через UEFI.
ESD Guards тримають повітряний розряд ±10 кВ і контактний ±6 кВ — галузевий стандарт ±6 кВ і ±4 кВ. TUF LANGuard додає захист Realtek-Ethernet від блискавки та статики, а неіржавна I/O-панель проходить 72-годинний тест соляним туманом — утричі більший за типовий регламент у 24 години.
За аудіо на платі TUF GAMING B450 PLUS II відповідає кодек Realtek S1200A зі SNR 108 дБ — проти ALC887 зі SNR близько 90 дБ у мейнстрім-плат сегмента. Aura Sync об’єднує підсвічування плати і сумісних пристроїв в один профіль через два 12V RGB-роз’єми.
Через конфігуратор ПК на Telemart можна підібрати процесор, кулер і пам’ять для платформи AM4. Експерти допоможуть вибрати сумісний Ryzen, замовлення доставляються по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B450 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 6 |
| Кількість PCI-E 1x | 3 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v2.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка SLI або CrossFire | CrossFire X |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 5 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4.5
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
Архітектура NVIDIA Blackwell
NVIDIA DLSS 4.5 з Dynamic Multi Frame Generation
Технологія низької затримки NVIDIA Reflex
Трасування шляху з нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тонке налаштування відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє змінювати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам'яті та напругу, а також стежити за всіма показниками в реальному часі через налаштовуваний екранний дисплей. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 800 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 представив технологію Multi Frame Generation (MFG) та трансформерні моделі. DLSS 4.5 додає Dynamic MFG і трансформерну модель другого покоління. Усе це працює завдяки хмарному суперкомп'ютеру NVIDIA, який безперервно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває доступ до революційного реалізму трасування шляху. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
Зібрати ігровий ПК із запасом на кілька років — завдання, де відеокарта визначає стелю. ASUS Dual RTX 5060 на архітектурі NVIDIA Blackwell закриває потреби геймерів у 1080p і 2K без переплати за флагманський сегмент. ASUS спроєктувала серію Dual як готове рішення: тихе двовентиляторне охолодження, компактний корпус завдовжки 228 мм і заводський розгін в OC-режимі — карта вставляється в типовий Mid-Tower без перезбирання.
NVIDIA зібрала чип GB206 за 5-нм техпроцесом TSMC і розмістила в ньому 3840 ядер CUDA — на чверть більше, ніж у RTX 4060. Тензорні ядра п’ятого покоління і RT-ядра четвертого працюють паралельно з шейдерними блоками, тому нейромережеві обчислення DLSS, трасування променів і основний рендеринг не конкурують за одні й ті самі ресурси. У стандартному режимі GPU досягає буст-частоти 2535 МГц, а OC-режим ASUS підіймає планку до 2565 МГц без ручного налаштування.
ASUS Dual RTX5060 8GB перейшла на GDDR7 — покоління відеопам’яті, що змінило GDDR6 і подвоїло ефективну швидкість на контакт. Пропускна здатність досягає 448 ГБ/с за 128-бітної шини пам’яті: текстури високої роздільної здатності довантажуються без затримок. Вісім гігабайтів VRAM покривають більшість сценаріїв у 1080p і 1440p, а в AAA-проєктах з ультратекстурами DLSS 4 знижує навантаження на відеопам’ять завдяки рендерингу за меншої внутрішньої роздільної здатності.
Blackwell — четверте покоління архітектури NVIDIA з апаратним трасуванням променів. RT-ядра обробляють віддзеркалення, глобальне освітлення і тіні в реальному часі з мінімальним осіданням кадрів. ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5060 підтримує DLSS 4 з технологією Multi Frame Generation: нейромережа генерує проміжні кадри між реальними, подвоюючи підсумковий FPS. NVIDIA Reflex 2 з функцією Frame Warp додатково скорочує затримку введення — критичний параметр у змагальних шутерах.
При TDP всього 145 Вт ASUS реалізувала кілька рішень для ефективного тепловідведення:
ASUS Dual 5060 займає 2.5 слота за довжини 228 мм — поміститься навіть у компактний корпус формату Micro-ATX. Карта під’єднується до слота PCIe 5.0 і коректно працює на материнських платах із PCIe 4.0. Живлення надходить по одному 8-pin кабелю, мінімальна потужність блоку — 550 Вт. Кабель 12VHPWR не потрібен — підійде будь-який сучасний БЖ із конектором pin за невисокого енергоспоживання карти.
У Full HD відеокарта ASUS Dual RTX 5060 розкриває себе повністю — ультраналаштування навіть у важких проєктах. У 1440p DLSS 4 утримує FPS на комфортному рівні 60+ кадрів. Для 4K карта залучає Multi Frame Generation — картинка залишається чіткою, а навантаження на GPU знижується. Кілька типових сценаріїв:
На панелі ASUS RTX 5060 Dual — один вихід HDMI 2.1b і три DisplayPort 2.1b, до чотирьох моніторів одночасно. DisplayPort 2.1b передає сигнал аж до роздільної здатності 8K, HDMI 2.1b видає повноцінний 4K при 120 Гц. G-SYNC синхронізує частоту монітора з GPU і прибирає розриви зображення. Свіжі драйвери Game Ready доступні через GPU Tweak III — утиліта також відповідає за моніторинг температур і розгін.
ASUS зібрала в Dual RTX 5060 OC продуктивність архітектури Blackwell, тихе охолодження і компактні розміри — готове рішення для ігрової станції без компромісів щодо шуму і температур. У Telemart карту можна подивитися і протестувати в одному з 12 шоурумів, а онлайн-конфігуратор ПК перевірить сумісність з іншими компонентами. Кешбек 10% бонусами і безплатне доставлення Новою Поштою від 2000 грн роблять покупку ще вигіднішою.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2565 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2535MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з білим |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 18 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 54.2 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX EATX Micro-ATX Mini-ITX CEB |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120/140 |
| Максимальна висота кулера | 190 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 10 слотів розширення |
| Додатково | Слот розширення типу 7 + 3 |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для гарнітури |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково |
Синхронізація RGB з материнською платою RGB-підсвічування логотипу COUGAR Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора/Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 4 |
| Габарити | 230 x 491 x 386 |
| Габарити в упаковці | 287 х 573 х 488 |
| Вага в упаковці | 5.85 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 6 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 4000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 75x75 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +15° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 33 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 1.5 |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити в упаковці | 707 x 466 x 154 |
| Вага | 4.6 кг |
| Вага в упаковці | 6.4 |
| Колір | Чорний |
Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard базується на ідеї перенести ігрову поведінку механіки в мембранний корпус. Лінійка закриває цією моделлю стартовий ціновий ряд для гравців, яким потрібна швидкість відгуку, RGB-підсвічування і захист від пролитої рідини без переплати за повноцінну механіку. Мембранна схема Mech-Dome скорочує час спрацьовування, Lightsync синхронізує підсвічування з грою, а вологозахист витримує багатогодинні сесії.
Перемикачі Mech-Dome в Logitech G213 Prodigy отримали тактильний відгук і короткий шлях до спрацьовування — палець відчуває активацію без додавлювання до упору. Світчі передають натискання за 2 мс, що вчетверо швидше за стандартну офісну мембрану і на рівні дротових механічних клавіатур.
Повний хід 4 мм залишає запас для м’якої посадки, а зусилля спрацьовування 50 г тримає палець у коридорі, звичному для шутерів. Палець ловить тактильний bump на середині ходу, що дає змогу розрізнити момент активації без погляду на клавіатуру.
Logitech заклала в G213 Prodigy п’ятизонне підсвічування з підтримкою Lightsync — кольори змінюються за подіями в 300+ іграх. Палітра охоплює 16.8 млн відтінків, п’ять режимів анімації керують характером світіння, а G HUB прив’язує сценарії до конкретних ігор і застосунків. Зонна схема типова для сегмента, де per-key підсвічування зустрічається на клавіатурах удвічі-втричі дорожче.
Корпус G213 Prodigy витримує пролиття 60 мл рідини — склянка соди або кухоль чаю, зачеплені рукою в розпал катки. З масою 1 кг пристрій залишається на місці під час різких рухів, а гарантія на три роки закриває типові сценарії зносу ігрової периферії в цьому ціновому сегменті.
Вбудована підставка під зап’ястя лежить в одній площині з базою G213 Logitech keyboard — кисть не заламується в ліктьовому згині під час довгих сесій. Регулювання опорних ніжок задає кут 2° або 8° під висоту стільця і столу. Зусилля 50 г на Mech-Dome залишається комфортним — палець не накопичує втому за годинний матч.
Сім окремих медіаклавіш керують звуком і відтворенням без комбінацій з Fn — палець знаходить гучність і стоп без погляду на клавіатуру. Game mode блокує Win-клавішу на час сесії, щоб випадковий промах не згорнув гру. 12 F-клавіш приймають макроси через G HUB — кожна клавіша запускає каскад дій для MMO або стримінгових сцен.
Telemart доставляє Logitech G213 Prodigy Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні, а в 13 шоурумах у 9 містах клавіші Mech-Dome можна протестувати особисто. Бонусна програма повертає до половини вартості клавіатури на рахунок для оплати наступних замовлень.
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 111 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 7 клавіш |
| Перемикач | G Mech-Dome |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Клавіші класичного типу |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС | Windows 7 або пізніших версій |
| Наявність |
Підставка для рук Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Вологозахист Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково |
Каркас із алюмінієво-магнієвого сплаву Фірмове ПЗ Logitech Gaming Software (LGS) Додаткові 12 ковпачків Сила натискання 45 г Відстань до точки спрацьовування 1.5 мм Загальний хід клавіші 3.2 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 452 x 33 x 218 |
| Вага | 1000 |
| Колір | Чорний |
Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue – ігрова миша, яка забезпечує високу швидкість відгуку, зручність в управлінні та стильний вигляд.

В миші встановлено оптичний датчик з роздільною здатністю до 8000 dpi, що забезпечує високу точність позиціонування курсора навіть у найбільш динамічних іграх. До оснащення ігрового маніпулятора входять 6 програмованих кнопок. Механізм із металевими пружинами гарантує точне та швидке спрацьовування кожної кнопки з мінімальними зусиллями.
Миша виконана в ергономічному симетричному корпусі та оснащена багатокольоровим підсвічуванням в області розташування долоні. Підключення до ПК здійснюється через інтерфейсний USB-кабель.
У Києві та Дніпрі придбати Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue в інтернет-магазині TELEMART.UA ви можете, замовивши адресну доставку або доставку до пункту самовивозу. Для мешканців інших населених пунктів України ми пропонуємо доставку компанією-перевізником.
В основі Logitech G102 Lightsync лежить високоточний оптичний датчик ігрового класу Mercury-сенсор із такими характеристиками:
У порівнянні з лазерними технологіями, оптимізована механіка оптичного сенсора Mercury демонструє більш стабільну роботу на різноманітних поверхнях і меншу схильність до проблем з відстеженням на глянцевих матеріалах, забезпечуючи високу точність, стабільність і довговічність.
Мінімальна затримка та висока частота опитування забезпечують миттєву передачу даних про рух миші, що критично важливо в динамічних шутерах і MOBA-жанрах. Розширений діапазон DPI дозволяє точно налаштувати чутливість під будь-який ігровий стиль і роздільну здатність монітора.
Діапазон налаштувань чутливості G102 Lightsync вражає своєю гнучкістю:
Миша з комфортним дизайном і металевим пружинним механізмом оснащена зручною системою управління режимами чутливості. Кнопка, розташована за колесом прокрутки, дозволяє швидко змінювати попередньо встановлені значення DPI прямо під час гри. Це особливо корисно в ситуаціях, що вимагають миттєвої зміни точності прицілювання.
Для кожного ігрового жанру рекомендуються свої налаштування роздільної здатності:
Щоб знайти оптимальні налаштування, рекомендується експериментувати з різними значеннями DPI в тренувальному режимі улюблених ігор. Поступова зміна чутливості дозволить визначити найбільш комфортні параметри G102 для кожного конкретного випадку.
Ця ігрова периферія використовує дротове підключення через USB-кабель довжиною 2,1 м, забезпечуючи стабільну передачу даних з частотою опитування 1000 Гц. Пристрій сумісний із Windows 7 та вище, macOS 10.11 і вище, а також Chrome OS.
Дротове підключення виключає необхідність у зарядці, гарантує мінімальну затримку та стабільність з'єднання без перешкод від інших бездротових пристроїв.
LOGITECH G HUB із підтримкою RGB-підсвічування та технології LIGHTSYNC суттєво розширює функціональність миші, надаючи можливості для конфігурації підсвічування, програмованих кнопок, створення ігрових профілів та регулювання параметрів роботи пристрою.
ПЗ дозволяє налаштовувати унікальні світлові ефекти з використанням палітри з 16,8 млн кольорів, створювати складні макроси та автоматично активувати профілі при запуску певних ігор. Інтеграція з популярними проектами дає підсвічуванню можливість реагувати на події, що посилює занурення в процес.
Logitech G102 пропонує збалансоване поєднання функціональності та доступності, що робить її вигідною покупкою для бюджетного геймінгу.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять |
| Додатково | RGB-підсвічування за технологією Lightsync |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 116.6 x 62.15 x 38.2 |
| Вага | 85 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии