| $2,822 | Amazon UK (10/14) |
| $2,822 | Amazon FR (10/14) |
| $2,822 | Amazon US (10/14) |
| 2 822,56 € | Amazon DE (10/14) |
| £189.48 | Box (2/14) |
| £200.75 | SmartTeck (2/14) |
| 129,90 € | Alternate (1/14) |
| £129.98 | Scan (1/14) |
| 130,90 € | CaseKing (1/14) |
Ryzen 7 7700 на архітектурі Zen 4 справляється із сучасними іграми та багатопотоковими завданнями — рендерингом, монтажем, стримінгом — при теплопакеті 65 Вт. Процесор встановлюється в сокет AM5, працює з пам'яттю DDR5 і підтримує лінії PCIe 5.0 — свіжа платформа із запасом для апгрейду відеокарти, накопичувача та самого чипа. Така конфігурація підходить ігровому ПК і робочій станції середнього рівня, де потрібні вісім ядер без переходу в 105-ватний сегмент.
AMD Ryzen 7 7700 підходить і для ігор, і для багатопотокової роботи. В основі — 8 ядер і 16 потоків архітектури Zen 4, виготовлені за 5-нм техпроцесом TSMC. Базова частота — 3.8 ГГц, під навантаженням ядра прискорюються до 5.3 ГГц через Precision Boost. Єдиний кеш третього рівня на 32 МБ разом із L2 складається у 40 МБ — такий обсяг знижує затримки під час звернення до даних.
Теплопакет 7700 — 65 Вт проти 105 Вт у 7700X, а реальна межа потужності під навантаженням — до 88 Вт. В іграх різниця між ними близько відсотка, тому 7700 гріється менше. AMD не заблокувала множник 7700 — через Precision Boost Overdrive і Curve Optimizer частоти можна підняти вище від заводських. Вбудована графіка RDNA 2 виводить зображення без дискретної відеокарти.
В іграх результат залежить не від кількості потоків, а від швидкості одного ядра — кількості інструкцій за такт (IPC) і частоти. В архітектури Zen 4 цей показник зріс на 13% порівняно із Zen 3: AMD розширила виконавчий блок і подвоїла L2-кеш до мегабайта на ядро. Разом із бустом 5.3 ГГц і єдиним 32-мегабайтним L3 це підвищує частоту кадрів у сценах, що впираються в процесор.
Між поколіннями приріст помітний у синтетиці: у PassMark Ryzen 7 7700 випереджає Ryzen 7 5700X приблизно на 29%, а в Cinebench R23 набирає близько 18 000 балів — цього вистачає для рендерингу та монтажу. Для відеокарт середнього та високого класу восьми ядер достатньо: у 1080p і 1440p частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер, тому під час його апгрейду процесор не стане вузьким місцем.
Платформа AM5 працює з DDR5 і шиною PCIe 5.0. Контролер пам'яті підтримує лише цей стандарт у двоканальному режимі, офіційно до DDR5-5200 і до 128 ГБ, а профілі EXPO розганяють її автоматично. 24 лінії PCIe 5.0 обслуговують відеокарту та швидкісні NVMe-накопичувачі Gen5.
Головне в AM5 — тривалий цикл підтримки. AMD пообіцяла випускати чипи під цей сокет у кількох поколіннях. Тому процесор Ryzen 7 7700 можна замінити на старший без зміни плати, пам'яті та охолодження — це дешевше за повне перескладання.
Під 65-ватний AMD Ryzen 7 7700 підходить будь-який чипсет під AM5 — вибір залежить від версії PCIe та набору інтерфейсів. Базовий B650 дає відеокарті 16 ліній PCIe 4.0, шість портів USB 10 Гбіт/с і розгін пам'яті, а низьке тепловиділення не потребує посиленого VRM.
Старші чипсети додають швидкісні лінії та порти:
Процесор нативний для AM5, тому плати розпізнають його без оновлення BIOS — система стартує одразу після встановлення.
7700 постачається у tray-виконанні, без штатного охолодження, тому кулер підбирають окремо — зібрати систему із сумісною платою допоможе онлайн-конфігуратор Telemart. Купити Ryzen 7 7700 можна з доставкою по Україні та трирічною гарантією. Сервіс покупки частинами від monobank дає можливість розбити оплату збірки на кілька місяців.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 Ti поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2632 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 22843 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 4608 |
| Довжина відеокарти | 229 |
| Висота відеокарти | 120 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2602MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з сірим |
Новий стандарт
AP1-V може похвалитися конструкцією з 5 тепловими трубками, укладеною в корпус з алюмінієвого сплаву професійного рівня, потужним TDP 245 Вт, що дозволяє справлятися з величезними робочими навантаженнями, і гідропідшипником, що забезпечує його роботу протягом багатьох років. AP1-V входить до нашої лінійки з однією метою: оголосити світу, що коли справа доходить до охолоджувачів повітря, APNX не ледарює.Передова ефективність охолодження
П'ять 6-міліметрових теплових трубок AP1-V ефективно розсіюють тепло, забезпечуючи охолодження вашого процесора при інтенсивних робочих навантаженнях.
Точне виробництво
Завдяки технології HCTT Heat Core Touch AP1-V забезпечує безшовне з'єднання з процесором, оптимізуючи теплопровідність та підтримуючи стабільну робочу температуру.
Кожна деталь має значення
Рама AP1-V виготовлена з алюмінієвого сплаву, що забезпечує чудову конструкцію та витримує важкі навантаження.
Захищена сумісність
AP1-V повністю сумісний з роз'ємами Intel 1700/1200/15XX та AMD AM4/AM5, гарантуючи ідеальну установку на широкий спектр сучасних материнських плат.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Не сумісний: TR4 TRX4 AM1 AM2+ AM2 AM3/AM3+/FM1 FM2/FM2+ |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 600–1800 |
| Максимальне TDP | 245 |
| Рівень шуму | 32.8 |
| Повітряний потік | 76.3 |
| Кількість теплових трубок | 5 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 165 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.32 |
| Споживана потужність | 3.84 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 165 x 128 x 76.5 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 5 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
MSI B850M GAMING PLUS WIFI6E
Компактна mATX-плата для AMD Ryzen™ на AM5
Створена для процесорів AMD Ryzen™ 9000 / 8000 / 7000: Wi-Fi 6E, мережевий адаптер 2.5G LAN, M.2 PCIe 5.0 та інструменти EZ DIY — усе необхідне для ігор без пауз.
живлення10+2+1Duet Rail, P-PAKпам'ять8200+MT/s DDR5 у розгоніM.2PCIe 5.0x4 + слот PCIe 4.0LAN2.5G+ Wi-Fi 6E
Що на борту
Сокет AM5, чипсет AMD B850Ryzen™ 9000 / 8000 / 70004 × DDR5, до 256 ГБ10+2+1 фаз Duet RailДва 8-pin живлення CPU6-шарова плата, мідь 2 ozPCIe 4.0 x16 Steel Armor2 × PCIe 3.0 x1M.2 PCIe 5.0 x4 + M.2 PCIe 4.0 x44 × SATA 6 Гбіт/с2.5G LAN + Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3USB-C 10 Гбіт/с ззаду та спередуHDMI™ 2.1 і DisplayPort 1.4Вбудована заглушка I/OmATX, 243,84 × 243,84 мм
Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.
Ready for AI PC
Компоненти плати розраховані на важкі обчислення в іграх і ШІ, а сам ШІ вбудовано в MSI Center і BIOS, щоб спростити роботу із системою.
AI EngineСам перемикає налаштування під запущену програмуAI LAN ManagerЗнижує затримки мережі й дає пріоритет іграмFrozr AIПідбирає оберти вентиляторів: прохолодно й тихоAI BoostРозгін NPU на сумісних процесорахEZ DIY — одним пальцем, однією рукою, одним рухом, одним поглядом і одним кліком.

Вставте SSD у роз'єм і натисніть — його зафіксовано. Щоб зняти, відведіть фіксатор убік. Без інструментів.

Інструмент, щоб легко переставити фіксатор EZ M.2 Clip II в інший слот M.2.

Скидання BIOS кнопкою на задній панелі. Прошивка BIOS з флешки — потрібен лише блок живлення, без процесора й пам'яті.

Вже встановлена на платі — жодних зайвих кроків під час збирання.

Конектори антени вставляються в роз'єми на панелі I/O — нічого не треба прикручувати.

Один кабель для кількох вентиляторів MPG EZ120 ARGB; адаптер 1 to 2 EZ Conn перетворює роз'єм на ARGB Gen1 і звичайний роз'єм вентилятора.

4 світлодіоди показують, з чого почати діагностику, а EZ Memory Detection LED загоряється в разі несправної пам'яті.

Зони навколо кріпильних отворів вільні від компонентів і доріжок та вкриті захисною фарбою від подряпин.

Після підключення до інтернету сам знаходить і встановлює потрібні драйвери та утиліти (Windows 11 22H2 і новіші).
EZ-маркування

Роз'єми Pump_Sys та ARGB позначено білим, щоб не сплутати призначення.

Біля кожного слота M.2 надрукована таблиця: до процесора він підключений чи до чипсета.

Замість назв на кшталт USB 3.2 Gen 2x2 біля кожного порту вказано його максимальну швидкість.
Duet Rail з лініями 10+2+1, два 8-pin роз'єми живлення процесора та елементи P-PAK тримають максимальну продуктивність під найінтенсивнішим ігровим навантаженням.
ядра, P-PAK10лінійSOC2фазидод. живлення1фазаCPU2 × 8-pinживлення

Цифровий контролер і Core Boost для стабільного живлення процесора.

Оптимізована плата для високої пропускної здатності та швидкостей нових стандартів.
EZ-налаштування розгону

Ліміт потужності за вашим вибором у два рівні: PBO Auto та PBO Enable.

Межа температури CPU 85, 75 або 65 °C: нижчі напруга й нагрів за тієї ж продуктивності.

ECO-режим 65 Вт або власні значення PPT / TDC / EDC для досвідчених користувачів.

Напруга процесора лишається стабільною за будь-якого навантаження.
Game Boost — розгін в один клікЗахист від перенапругиDDR5
SMT-слоти та технологія Memory Boost розкривають DDR5 до 8200+ MT/s у розгоні, профілі EXPO та A-XMP вмикаються одним кліком.
1DPC 1R8200+MT/s1DPC 2R / 2DPC 1R6400+MT/sLatency Killerдо 12%нижча затримка

Чотири набори таймінгів, щоб дібрати найкращу конфігурацію під конкретні модулі.

Знижує затримку пам'яті до 12% на високих частотах і працює разом з EXPO, A-XMP та High-Efficiency Mode (BIOS після AGESA 1.2.0.2b).
Захист

У разі стрибка напруги відводять надлишок на землю й бережуть мікросхеми.

OCP захищає процесор і ШІМ-контролери, слоти DDR, задні та фронтальні USB.
Цільні контактиРоз'єми живлення 8-pin і 24-pin: нижчий опір, стабільніша подача 12 ВНержавна заглушка I/OЗ антикорозійним ущільнювачем: менше статики й завадЗаземлення живленняПригнічує електромагнітні завади й відводить тепло в мідний шарFrozr Guard: збільшений радіатор VRM, термопрокладки 7 Вт/м·К на MOSFET і дроселях, збільшений радіатор чипсета та EZ M.2 Shield Frozr для SSD.

Плати, охолодження та корпуси MSI — одна екосистема: роз'єми для кулера CPU, СРО, корпусних вентиляторів і EZ Conn.

Підходить і для помпи, і для вентилятора: сам визначає насос, ШІМ- або DC-вентилятор, струм до 3 А.

Вентилятори всіх продуктів MSI в одному вікні: до 5 профілів, криві за 4 точками або стала швидкість.

Стежить за температурою CPU і GPU та за допомогою ШІ підбирає оберти системних вентиляторів.

Роз'єми самі обирають режим керування — баланс обертів і тиші.

Вентилятори виконують налаштування MSI Center, BIOS або ручні.
Дротова 2.5G LAN і Wi-Fi 6E з модулем у слоті M.2 (Key-E) для швидкого та стабільного з'єднання.
LAN2.5Гбіт/сWi-Fi 6E2.4Гбіт/с, 160 МГцдіапазони2.4 / 5 / 6ГГцBluetooth5.3

2.5G LAN, роз'єми антен Wi-Fi, USB-C та USB-A 10 Гбіт/с, HDMI™ і DisplayPort.

Антена на магнітній підставці.

Сам дає пріоритет онлайн-іграм, дозволяє задати пріоритет і ліміт швидкості для кожної програми та підбирає найкращий канал Wi-Fi.
Накопичувачі та розширення
Слот M.2 PCIe 5.0 x4 працює в цьому режимі з Ryzen™ 9000 / 7000, з Ryzen™ 8000 — PCIe 4.0 x4. Ширина слота PCIe x16 теж залежить від процесора.
Lightning Gen 5 M.2128Гбіт/сGen 4 M.264Гбіт/сPCIe 4.0 x1664ГБ/с
M.2_1 до PCIe 5.0 x4 і M.2_2 до PCIe 4.0 x4, обидва від процесора, для накопичувачів 2280 / 2260. RAID 0 / 1 для NVMe.

Слот x16 до 64 ГБ/с — удвічі більше за попереднє покоління.

Слот відеокарти закріплено додатковими точками паяння, щоб витримати вагу сучасних відеокарт.

Роз'єм для USB Type-C 10 Гбіт/с на передній панелі корпусу.
Кодек Realtek® ALC897 із 7.1-канальним звуком, якісні аудіоконденсатори та роз'єми, ізольований аудіотракт і захист від клацань.

Realtek® ALC897, 7.1 каналу High Definition Audio.

Якісні роз'єми на задній панелі.

Лівий і правий канали розведено різними шарами плати.

Без тріску в навушниках під час увімкнення й вимкнення.
Mystic Light
16,8 млн кольорів і 29 ефектів: RGB-стрічки й периферія керуються з одного застосунку.

3 роз'єми для ARGB-пристроїв 5 В, сумісні з ARGB Gen2 / Gen1.

Роз'єм для RGB-пристроїв 12 В.

Тема підсвічування синхронізується із сумісними зовнішніми пристроями.
Click BIOS X
Новий дизайн з режимами EZ та Advanced: параметри системи швидко знаходяться й налаштовуються за будь-якого рівня підготовки.

Розгін процесора одним кліком.

Розгін NPU для задач ШІ на сумісних процесорах.

Готові профілі розгону сумісної DDR5.

Температури, частоти й напруги в реальному часі.

Оновлення BIOS за кілька хвилин.

Завантаження системи лише з обраною USB-флешкою.
Профілі налаштуваньОбранеПошук за ключовими словамиMSI Center

Підлаштовує систему під програму без ручних налаштувань.

Режими яскравості й кольору монітора під різні сценарії.

Власні налаштування ПК зберігаються профілями.

Важливі дані про залізо в реальному часі.

Стан накопичувачів MSI, резервні копії та відновлення.

60-денна версія MSI edition: інформація про систему, діагностика й тести.
Характеристики — за даними MSI.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Flash BIOS Button Clear CMOS Button |
| Колір | Сірий |
| Статус материнської плати | Нова |
Збірки на AMD AM5 і Intel LGA1700 розкривають потенціал тільки зі швидкою DDR5 — повільна пам’ять перетворює потужний процесор на вузьке місце. Kingston підібрала для Fury Beast частоту 6000 МГц з таймінгами CL36–44-44: точку, де приріст в іграх і робочих завданнях ще відчутний, а стабільність не вимагає ручного налаштування. Два модулі по 16 ГБ у комплекті Kingston DDR5 32GB KF560C36BBE2K2–32 закривають потреби геймерів і професіоналів без переплати за надлишковий обсяг.
DDR5 винесла управління живленням на сам модуль — вбудований PMIC точніше регулює напругу і не залежить від якості VRM плати, що стабілізує розгін. Конфігурація single rank (1Rx8) знижує навантаження на контролер пам’яті процесора, а алюмінієвий тепловідвід висотою 34.9 мм вписується під більшість баштових кулерів. У режимі JEDEC (4800 МГц, 1.1V) планки KF560C36BBE2K2–32 практично не нагріваються: при активації XMP/EXPO до 6000 МГц і 1.35V радіатор справляється без активного охолодження.
Різниця між DDR5–4800 і DDR5–6000 найпомітніша в геймінгу за 1080p, де відеокарта впорається легко, а процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті. Швидкі модулі скорочують осідання 1% Low FPS — ті самі мікрофризи, які псують відчуття плавного геймплея. У рендерингу та відеомонтажі пропускна здатність 48 000 МБ/с прискорює обмін даними між процесором і GPU:
Kingston прошила в кожен модуль профілі Intel XMP 3.0 і AMD EXPO v1.1 — користувачеві не потрібно вручну підбирати частоту, таймінги і напругу. Один пункт у BIOS/UEFI, і Kingston Fury Beast DDR5 6000MHz 32GB працює на заявленій швидкості:
Комплект KF560C36BBE2K2–32 протестовано на платах ASUS, MSI та GIGABYTE з чипсетами Z790, B760, X670E і B650 — імовірність проблем під час першого запуску мінімальна. На Intel LGA1700 (Core 12–14-го поколінь) пам’ять залучає XMP 3.0, на AMD AM5 (Ryzen 7000/9000) — EXPO v1.1. Перед встановленням оновіть UEFI — свіжий мікрокод покращує сумісність із високочастотними модулями.
Шістнадцять гігабайтів здавалися достатніми кілька поколінь тому, а зараз — нижня межа комфорту. AAA-гра займає 12–16 ГБ, браузер із вкладками — ще 3–4 ГБ, фонові процеси — 2–3 ГБ. При 16 ГБ система починає скидати дані в файл підкачки, кадри просідають. Комплект Kingston Fury DDR5 32GB (2x16 ГБ) закриває цей дефіцит і подвоює пропускну здатність шини завдяки двоканальному режиму — одноканальна конфігурація вдвічі повільніша.
Вбудована корекція On-Die ECC виправляє однобітні збої на кристалі до потрапляння даних у кеш процесора — стабільна робота за 6000 МГц без артефактів у стрес-тестах. Робочий діапазон температур: 0–85°C.
Комплект Kingston Fury Beast DDR5 32GB доступний в інтернет-магазині Telemart з доставленням по Україні та самовивезенням із 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL36 |
| Схема таймінгів | 36-44-44 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Підтримка профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієвий тепловідведення Підтримка XMP 3.0 SPD Latency 40-39-39 SPD Speed 4800MHz SPD Voltage 1.1V |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 25.7 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 40 |
| +12V2 | 36 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 1.85 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| Тип | HDD |
| Лінійка | Toshiba P300 |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 2 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 600 тис. |
| Рівень шуму | 27 |
| Ударостійкість |
70 g (в робочому стані) 300 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 5.21 |
| Робоча температура | Від 0 до 60 |
| Додатково |
Advanced Format (AF) RoHS-сумісність Не містить галогенів Датчик ударів |
| Габарити | 147 x 101.85 x 26.1 |
| Вага | 680 |
| Статус HDD | Новий |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 185 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На бічній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково |
LCD дисплей 9.16 дюймів Роздільна здатність дисплея: 1920 x 462 |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 476 x 450 x 230 |
| Вага | 6.3 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Ігровий монітор MSI MAG 275QF успішно поєднує передові технології та доступність, роблячи Quad HD геймінг реальністю для гравців із різним бюджетом. Він забезпечує частоту оновлення 180 Гц для максимальної плавності та деталізовану роздільну здатність 2K QHD для чіткої картинки. Швидкий відгук матриці та технологія синхронізації завершують образ ідеального інструменту для перемог у динамічних іграх.
Успіх у динамічних іграх залежить від мілісекунд і точного сприйняття ігрового середовища. Кожна характеристика MSI MAG 275QF підпорядкована головному завданню — мінімізувати затримки та максимізувати деталізацію.
В основі монітора 27" MSI MAG 275QF лежить 27-дюймова матриця Rapid IPS, яка забезпечує кути огляду до 178 градусів і точну передачу кольору. Роздільна здатність WQHD (2560?1440) пропонує оптимальну щільність пікселів для такої діагоналі — зображення виходить деталізованим, а окремі точки непомітні зі звичайної відстані. Це дає змогу відеокартам середнього та високого класу розкрити свій потенціал, забезпечуючи стабільний FPS.
Ключова перевага для геймерів — частота оновлення 180 Гц. Екран здатний відображати до 180 кадрів за секунду, що робить рух в іграх плавним і чуйним. Для змагальних шутерів і перегонових симуляторів така частота критично важлива — вона дає змогу швидше реагувати на дії супротивників і точніше відстежувати цілі.
Ще одна причина купити MSI MAG 275QF — мінімальний час відгуку матриці — всього 1 мс (GtG), у деяких режимах до 0.5 мс. Цей параметр визначає, як швидко піксель змінює свій колір. Малий час відгуку усуває змазування і шлейфи за рухомими об’єктами. Чіткість картинки зберігається при різких поворотах камери.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з кількістю кадрів GPU. Це розв'язує дві проблеми: розриви зображення і підвисання, що виникають через невідповідність швидкості роботи матриці та відеокарти. У результаті виходить плавний відеоряд без артефактів. Діапазон роботи технології — від 48 до 180 Гц.
Дисплей MSI MAG 275QF здатний відображати до 1.07 мільярда кольорів завдяки технології 8 біт + FRC, що забезпечує плавні градієнти та насичену картинку. Колірне охоплення sRGB перебуває на рівні типових ігрових рішень, цього достатньо для яскравого зображення в іграх і під час перегляду контенту. Контрастність 1000:1 і яскравість 300 кд/м? стандартні для IPS-панелей і забезпечують хорошу читаність у темних і світлих сценах. Монітор також підтримує HDR Ready.
Для підключення передбачені сучасні порти: один DisplayPort 1.4 і два HDMI 2.0b, що дає змогу одночасно під’єднати ПК і консолі. Управління налаштуваннями здійснюється через зручний джойстик на задній панелі. Ергономічна підставка дає змогу регулювати кут нахилу екрана від -5° до +20° для комфортного положення. За потреби монітор можна встановити на кріплення VESA 100?100 мм.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 0.5 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.2331 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 78 |
| Adobe RGB | 82 |
| sRGB | 101 |
| Інтерфейси |
2 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Блок живлення | Вбудований |
| Фірмові технології |
Wide Color Gamut Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
613.3 x 220.1 x 454.6 мм (з підставкою) 613.3 x 57.9 x 360.7 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 684 x 129 x 463 |
| Вага |
3.95 кг (з підставкою) 3.57 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 6.35 |
| Колір | Чорний |
Механічна ігрова клавіатура AULA F75 підтримує варіанти підключення BT 5.0 / 2.4 ГГц / Type-C, які, за потреби, можна легко перемикати між собою за допомогою комбінованої клавіші FN+ або спеціалізованого перемикача на панелі пристрою. Ця ігрова клавіатура у режимі Bluetooth може підключати до 3 пристроїв одночасно, таких як: ПК, ноутбук, планшет, мобільний телефон, PS, XBOX і сумісна з операційними системами Mac/Win/iOS/Android.
У AULA F75 використовуються перемикачі Leobog Greywood V3 для більш точного і плавного натискання, а також, не виникає програмних помилок при одночасному натисканні декількох клавіш. Завдяки можливостям налаштування клавіатури, ви можете встановлювати швидкі клавіші та комбінації клавіш відповідно до ваших потреб та звичок використання.
Клавіатура AULA F75 має найсучаснішу конструкцію з індивідуальними прорізами під кожну клавішу окремо на друкованій платі, з подовженою цілісною силіконовою накладкою для кращої оптимізації та стабільності натискання, що забезпечує більш м'яке відчуття при натисканні. П'ять шарів звуко поглинаючих прокладок, розташованих між високоякісною акустичною бавовною та повітряними подушками забезпечують тихий і м'який звук при наборі тексту.
Клавіатура AULA F75 оснащена 15 ефектами RGB-підсвітки, з понад 16,8 мільйонами RGB-кольорів, які є можливість налаштувати, а також, RGB-смугами з обох боків клавіатури, що додають атмосфері робочого місця ще більшої привабливості. Більше того, бездротова механічна клавіатура має 10 унікальних ефектів підсвітки, які змінюються під ритм музики, що відтворюється на пристрої, створюючи ефект повного занурення.
Ця клавіатура у форм-факторі «75%» надає Вам можливість на 25% зекономити простір на робочому столі, зберігаючи функціональні клавіші та клавіші зі стрілками для більш ефективної роботи в офісі без нанесення шкоди ігровому процесу.
AULA F75 оснащена акумулятором ємністю 4000 мАг, якого з легкістю вистачить на цілий день використання. З ресурсом понад 60 мільйонів натискань клавіш дана бездротова клавіатура гарантує стабільність і плавність роботи протягом багатьох років.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | 75% |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.8 |
| Тип перемикача | Лінійні |
| Загальна кількість клавіш | 80 клавіш |
| Перемикач | Leobog Greywood V3 |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Type: Linear Material: Polyoxymethylene stem, polycarbonate upper part and nylon lower body Pin: 3 pins Pre-stroke: 1.5 ± 0.3 mm Total stroke: 3.6 ± 0.3 mm Initial force: 30 g Operating force: 40 ± 3 g Bottom force: 53 g ± 3 g |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Android |
| Особливості |
Без цифрового блоку Можливість налаштування кольору підсвічування Кастомна |
| Додатково |
Кількість одночасних натискань клавіш: NKRO Ємність батареї: 4000mAh |
| Матеріал | Метал з пластиком |
| Габарити | 322.2 x 143.2 x 43.1 |
| Вага | 975 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ігрова поверхня |
| Матеріал поверхні | Спандекс |
| Габарити | 900 x 400 |
| Товщина | 3 |
| Особливості |
Прошивка по краю Двостороння поверхня |
| Колір | Сірий |
Передова ігрова гарнітура, Logitech G435 Lightspeed, втілює останні досягнення в галузі аудіотехнологій і ергономіки. Це результат багаторічного досвіду компанії. Висока якість звуку і вражаюча легкість конструкції роблять її ідеальним вибором для тривалих ігрових сесій.
Користувачі вважають за краще купити Logitech G435, оскільки гарнітура виділяється низкою унікальних особливостей.
За ваги всього 165 грамів навушники з мікрофоном Logitech G435 практично не відчуваються на голові. Конструкція з високоміцних матеріалів забезпечує оптимальний баланс міцності та ваги, а ергономічний дизайн гарантує рівномірний розподіл тиску.
Мінімум 22% пластикових деталей виготовлено з перероблених матеріалів, пакування на 100% складається з FSC-сертифікованого паперу, а виробництво підтверджено як вуглецево-нейтральне.
Бездротові технології стали частиною сучасних ігрових аксесуарів, забезпечуючи свободу рухів і зручність використання. Навушники Logitech G435 пропонують два варіанти підключення, кожен з яких має свої переваги.
LIGHTSPEED — це пропрієтарна технологія бездротового зв'язку, розроблена компанією Logitech спеціально для ігрових пристроїв. Основні характеристики LIGHTSPEED:
Технологія LIGHTSPEED використовує спеціальний алгоритм передавання даних, який мінімізує затримки та забезпечує стабільне з'єднання в умовах завантаженості радіоефіру. Це особливо важливо для геймерів у динамічних іграх, де критична кожна мілісекунда.
Використання LIGHTSPEED дає змогу отримати якість з'єднання, яку можна порівняти з дротовим підключенням, але без обмежень у рухах, що є цінним у динамічних іграх.
Вбудований модуль Bluetooth 5.0 забезпечує сумісність з PC, консолями PlayStation та Xbox, мобільними пристроями і Smart TV, забезпечуючи швидке перемикання між джерелами звуку.
Якість передачі ігрового звуку — ключовий параметр будь-якої геймерської гарнітури. Ігрові навушники Logitech G435 пропонують вражаючі аудіохарактеристики, здатні задовольнити вимоги як геймерів, так і любителів музики.
Високоякісні 40-мм динаміки забезпечують частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц з чутливістю 83,1 дБ SPL/мВт. Підтримка Dolby Atmos створює об'ємний звуковий простір.
Для геймерів якісний об'ємний звук — це не просто задоволення, але й важлива конкурентна перевага. Гарнітура Logitech G435 забезпечує:
Завдяки цим особливостям гравець може точно визначати напрямок і відстань до джерела, що критично важливо в шутерах та інших динамічних сесіях. Чіткий поділ звукових ефектів дає змогу краще орієнтуватися в обстановці та швидше реагувати на зміни.
Бездротові навушники Logitech G435 Lightspeed забезпечують аудіохарактеристики високого рівня, здатні задовольнити вимоги як професійних геймерів, так і звичайних користувачів, що цінують якісний звук в іграх і мультимедіа.
Літій-іонний акумулятор ємністю 500 мАг забезпечує до 18 годин роботи. Повна зарядка через USB-C займає близько 2,5 годин, при цьому гарнітуру з мікрофоном можна використовувати під час підключення кабелю.
Гарнітура доступна в трьох колірних рішеннях: Logitech G435 Black з жовтими акцентами, білий з бузковими вкрапленнями і синій з малиновими елементами. Матеріали приємні на дотик, а м'які амбушури і регульоване наголов'я забезпечують комфорт за тривалого використання.
Користувачі вважають за краще купити навушники Logitech G435, оскільки гарнітура поєднує виняткову легкість, подвійне бездротове підключення, високу якість звуку та тривалу автономність. Гарнітура універсальна і підходить як для інтенсивного геймінгу, так і для повсякденного використання з різними пристроями. Це оптимальний вибір для тих, хто шукає сучасне рішення, що об'єднує передові технології, комфорт і екологічність.
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Бездротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, Радіоканал |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 83.1 |
| Номінальний опір | 45 |
| Діаметр випромінювача | 40 |
| Додатково |
Бездротовий USB 2.0 приймач Lightspeed Кабель для зарядки з роз'ємами USB Type-C і USB Type-А |
| Кріплення | Вбудований в корпус |
| Діапазон частот | 100–8000 |
| Додатково | Два мікрофона з шумозаглушенням |
| Час роботи без підзарядки | 18 годин |
| Матеріал амбушур | Тканина |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Додатково |
Збалансований високоякісний звук гарантує повне занурення в світ музики та ігор Сертифікація для роботи з додатком Discord Сумісність з Dolby Atmos, Tempest 3D AudioTech і Windows Sonic |
| Габарити | 16.3 x 17 x 7.1 |
| Вага | 165 |
| Колір | Чорний з жовтим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии