| $1,701 | Amazon US (6/11) |
| $1,701 | Amazon UK (6/11) |
| $1,701 | Amazon FR (6/11) |
| 1 701,62 € | Amazon DE (6/11) |
| £235.04 | SmartTeck (2/11) |
| 244,80 € | Alternate (2/11) |
| 348 руб. | Kotofoto (2/11) |
| 429 бруб. | Fk (2/11) |
| £60.99 | Box (1/11) |
| 196 руб. | Pleer (1/11) |
Ryzen 7 7700 на архітектурі Zen 4 справляється із сучасними іграми та багатопотоковими завданнями — рендерингом, монтажем, стримінгом — при теплопакеті 65 Вт. Процесор встановлюється в сокет AM5, працює з пам'яттю DDR5 і підтримує лінії PCIe 5.0 — свіжа платформа із запасом для апгрейду відеокарти, накопичувача та самого чипа. Така конфігурація підходить ігровому ПК і робочій станції середнього рівня, де потрібні вісім ядер без переходу в 105-ватний сегмент.
AMD Ryzen 7 7700 підходить і для ігор, і для багатопотокової роботи. В основі — 8 ядер і 16 потоків архітектури Zen 4, виготовлені за 5-нм техпроцесом TSMC. Базова частота — 3.8 ГГц, під навантаженням ядра прискорюються до 5.3 ГГц через Precision Boost. Єдиний кеш третього рівня на 32 МБ разом із L2 складається у 40 МБ — такий обсяг знижує затримки під час звернення до даних.
Теплопакет 7700 — 65 Вт проти 105 Вт у 7700X, а реальна межа потужності під навантаженням — до 88 Вт. В іграх різниця між ними близько відсотка, тому 7700 гріється менше. AMD не заблокувала множник 7700 — через Precision Boost Overdrive і Curve Optimizer частоти можна підняти вище від заводських. Вбудована графіка RDNA 2 виводить зображення без дискретної відеокарти.
В іграх результат залежить не від кількості потоків, а від швидкості одного ядра — кількості інструкцій за такт (IPC) і частоти. В архітектури Zen 4 цей показник зріс на 13% порівняно із Zen 3: AMD розширила виконавчий блок і подвоїла L2-кеш до мегабайта на ядро. Разом із бустом 5.3 ГГц і єдиним 32-мегабайтним L3 це підвищує частоту кадрів у сценах, що впираються в процесор.
Між поколіннями приріст помітний у синтетиці: у PassMark Ryzen 7 7700 випереджає Ryzen 7 5700X приблизно на 29%, а в Cinebench R23 набирає близько 18 000 балів — цього вистачає для рендерингу та монтажу. Для відеокарт середнього та високого класу восьми ядер достатньо: у 1080p і 1440p частоту кадрів частіше обмежує графічний адаптер, тому під час його апгрейду процесор не стане вузьким місцем.
Платформа AM5 працює з DDR5 і шиною PCIe 5.0. Контролер пам'яті підтримує лише цей стандарт у двоканальному режимі, офіційно до DDR5-5200 і до 128 ГБ, а профілі EXPO розганяють її автоматично. 24 лінії PCIe 5.0 обслуговують відеокарту та швидкісні NVMe-накопичувачі Gen5.
Головне в AM5 — тривалий цикл підтримки. AMD пообіцяла випускати чипи під цей сокет у кількох поколіннях. Тому процесор Ryzen 7 7700 можна замінити на старший без зміни плати, пам'яті та охолодження — це дешевше за повне перескладання.
Під 65-ватний AMD Ryzen 7 7700 підходить будь-який чипсет під AM5 — вибір залежить від версії PCIe та набору інтерфейсів. Базовий B650 дає відеокарті 16 ліній PCIe 4.0, шість портів USB 10 Гбіт/с і розгін пам'яті, а низьке тепловиділення не потребує посиленого VRM.
Старші чипсети додають швидкісні лінії та порти:
Процесор нативний для AM5, тому плати розпізнають його без оновлення BIOS — система стартує одразу після встановлення.
7700 постачається у tray-виконанні, без штатного охолодження, тому кулер підбирають окремо — зібрати систему із сумісною платою допоможе онлайн-конфігуратор Telemart. Купити Ryzen 7 7700 можна з доставкою по Україні та трирічною гарантією. Сервіс покупки частинами від monobank дає можливість розбити оплату збірки на кілька місяців.
| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 3800 |
| Максимальна тактова частота | 5300 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 35395 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
MSI B850M GAMING PLUS WIFI6E
Компактна mATX-плата для AMD Ryzen™ на AM5
Створена для процесорів AMD Ryzen™ 9000 / 8000 / 7000: Wi-Fi 6E, мережевий адаптер 2.5G LAN, M.2 PCIe 5.0 та інструменти EZ DIY — усе необхідне для ігор без пауз.
живлення10+2+1Duet Rail, P-PAKпам'ять8200+MT/s DDR5 у розгоніM.2PCIe 5.0x4 + слот PCIe 4.0LAN2.5G+ Wi-Fi 6E
Що на борту
Сокет AM5, чипсет AMD B850Ryzen™ 9000 / 8000 / 70004 × DDR5, до 256 ГБ10+2+1 фаз Duet RailДва 8-pin живлення CPU6-шарова плата, мідь 2 ozPCIe 4.0 x16 Steel Armor2 × PCIe 3.0 x1M.2 PCIe 5.0 x4 + M.2 PCIe 4.0 x44 × SATA 6 Гбіт/с2.5G LAN + Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3USB-C 10 Гбіт/с ззаду та спередуHDMI™ 2.1 і DisplayPort 1.4Вбудована заглушка I/OmATX, 243,84 × 243,84 мм
Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.
Ready for AI PC
Компоненти плати розраховані на важкі обчислення в іграх і ШІ, а сам ШІ вбудовано в MSI Center і BIOS, щоб спростити роботу із системою.
AI EngineСам перемикає налаштування під запущену програмуAI LAN ManagerЗнижує затримки мережі й дає пріоритет іграмFrozr AIПідбирає оберти вентиляторів: прохолодно й тихоAI BoostРозгін NPU на сумісних процесорахEZ DIY — одним пальцем, однією рукою, одним рухом, одним поглядом і одним кліком.

Вставте SSD у роз'єм і натисніть — його зафіксовано. Щоб зняти, відведіть фіксатор убік. Без інструментів.

Інструмент, щоб легко переставити фіксатор EZ M.2 Clip II в інший слот M.2.

Скидання BIOS кнопкою на задній панелі. Прошивка BIOS з флешки — потрібен лише блок живлення, без процесора й пам'яті.

Вже встановлена на платі — жодних зайвих кроків під час збирання.

Конектори антени вставляються в роз'єми на панелі I/O — нічого не треба прикручувати.

Один кабель для кількох вентиляторів MPG EZ120 ARGB; адаптер 1 to 2 EZ Conn перетворює роз'єм на ARGB Gen1 і звичайний роз'єм вентилятора.

4 світлодіоди показують, з чого почати діагностику, а EZ Memory Detection LED загоряється в разі несправної пам'яті.

Зони навколо кріпильних отворів вільні від компонентів і доріжок та вкриті захисною фарбою від подряпин.

Після підключення до інтернету сам знаходить і встановлює потрібні драйвери та утиліти (Windows 11 22H2 і новіші).
EZ-маркування

Роз'єми Pump_Sys та ARGB позначено білим, щоб не сплутати призначення.

Біля кожного слота M.2 надрукована таблиця: до процесора він підключений чи до чипсета.

Замість назв на кшталт USB 3.2 Gen 2x2 біля кожного порту вказано його максимальну швидкість.
Duet Rail з лініями 10+2+1, два 8-pin роз'єми живлення процесора та елементи P-PAK тримають максимальну продуктивність під найінтенсивнішим ігровим навантаженням.
ядра, P-PAK10лінійSOC2фазидод. живлення1фазаCPU2 × 8-pinживлення

Цифровий контролер і Core Boost для стабільного живлення процесора.

Оптимізована плата для високої пропускної здатності та швидкостей нових стандартів.
EZ-налаштування розгону

Ліміт потужності за вашим вибором у два рівні: PBO Auto та PBO Enable.

Межа температури CPU 85, 75 або 65 °C: нижчі напруга й нагрів за тієї ж продуктивності.

ECO-режим 65 Вт або власні значення PPT / TDC / EDC для досвідчених користувачів.

Напруга процесора лишається стабільною за будь-якого навантаження.
Game Boost — розгін в один клікЗахист від перенапругиDDR5
SMT-слоти та технологія Memory Boost розкривають DDR5 до 8200+ MT/s у розгоні, профілі EXPO та A-XMP вмикаються одним кліком.
1DPC 1R8200+MT/s1DPC 2R / 2DPC 1R6400+MT/sLatency Killerдо 12%нижча затримка

Чотири набори таймінгів, щоб дібрати найкращу конфігурацію під конкретні модулі.

Знижує затримку пам'яті до 12% на високих частотах і працює разом з EXPO, A-XMP та High-Efficiency Mode (BIOS після AGESA 1.2.0.2b).
Захист

У разі стрибка напруги відводять надлишок на землю й бережуть мікросхеми.

OCP захищає процесор і ШІМ-контролери, слоти DDR, задні та фронтальні USB.
Цільні контактиРоз'єми живлення 8-pin і 24-pin: нижчий опір, стабільніша подача 12 ВНержавна заглушка I/OЗ антикорозійним ущільнювачем: менше статики й завадЗаземлення живленняПригнічує електромагнітні завади й відводить тепло в мідний шарFrozr Guard: збільшений радіатор VRM, термопрокладки 7 Вт/м·К на MOSFET і дроселях, збільшений радіатор чипсета та EZ M.2 Shield Frozr для SSD.

Плати, охолодження та корпуси MSI — одна екосистема: роз'єми для кулера CPU, СРО, корпусних вентиляторів і EZ Conn.

Підходить і для помпи, і для вентилятора: сам визначає насос, ШІМ- або DC-вентилятор, струм до 3 А.

Вентилятори всіх продуктів MSI в одному вікні: до 5 профілів, криві за 4 точками або стала швидкість.

Стежить за температурою CPU і GPU та за допомогою ШІ підбирає оберти системних вентиляторів.

Роз'єми самі обирають режим керування — баланс обертів і тиші.

Вентилятори виконують налаштування MSI Center, BIOS або ручні.
Дротова 2.5G LAN і Wi-Fi 6E з модулем у слоті M.2 (Key-E) для швидкого та стабільного з'єднання.
LAN2.5Гбіт/сWi-Fi 6E2.4Гбіт/с, 160 МГцдіапазони2.4 / 5 / 6ГГцBluetooth5.3

2.5G LAN, роз'єми антен Wi-Fi, USB-C та USB-A 10 Гбіт/с, HDMI™ і DisplayPort.

Антена на магнітній підставці.

Сам дає пріоритет онлайн-іграм, дозволяє задати пріоритет і ліміт швидкості для кожної програми та підбирає найкращий канал Wi-Fi.
Накопичувачі та розширення
Слот M.2 PCIe 5.0 x4 працює в цьому режимі з Ryzen™ 9000 / 7000, з Ryzen™ 8000 — PCIe 4.0 x4. Ширина слота PCIe x16 теж залежить від процесора.
Lightning Gen 5 M.2128Гбіт/сGen 4 M.264Гбіт/сPCIe 4.0 x1664ГБ/с
M.2_1 до PCIe 5.0 x4 і M.2_2 до PCIe 4.0 x4, обидва від процесора, для накопичувачів 2280 / 2260. RAID 0 / 1 для NVMe.

Слот x16 до 64 ГБ/с — удвічі більше за попереднє покоління.

Слот відеокарти закріплено додатковими точками паяння, щоб витримати вагу сучасних відеокарт.

Роз'єм для USB Type-C 10 Гбіт/с на передній панелі корпусу.
Кодек Realtek® ALC897 із 7.1-канальним звуком, якісні аудіоконденсатори та роз'єми, ізольований аудіотракт і захист від клацань.

Realtek® ALC897, 7.1 каналу High Definition Audio.

Якісні роз'єми на задній панелі.

Лівий і правий канали розведено різними шарами плати.

Без тріску в навушниках під час увімкнення й вимкнення.
Mystic Light
16,8 млн кольорів і 29 ефектів: RGB-стрічки й периферія керуються з одного застосунку.

3 роз'єми для ARGB-пристроїв 5 В, сумісні з ARGB Gen2 / Gen1.

Роз'єм для RGB-пристроїв 12 В.

Тема підсвічування синхронізується із сумісними зовнішніми пристроями.
Click BIOS X
Новий дизайн з режимами EZ та Advanced: параметри системи швидко знаходяться й налаштовуються за будь-якого рівня підготовки.

Розгін процесора одним кліком.

Розгін NPU для задач ШІ на сумісних процесорах.

Готові профілі розгону сумісної DDR5.

Температури, частоти й напруги в реальному часі.

Оновлення BIOS за кілька хвилин.

Завантаження системи лише з обраною USB-флешкою.
Профілі налаштуваньОбранеПошук за ключовими словамиMSI Center

Підлаштовує систему під програму без ручних налаштувань.

Режими яскравості й кольору монітора під різні сценарії.

Власні налаштування ПК зберігаються профілями.

Важливі дані про залізо в реальному часі.

Стан накопичувачів MSI, резервні копії та відновлення.

60-денна версія MSI edition: інформація про систему, діагностика й тести.
Характеристики — за даними MSI.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B850 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8200 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Підтримка CUDIMM | Підтримка Clocked Unbuffered DIMM (CUDIMM) |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
1 x TPM pin header(Support TPM 2.0) Flash BIOS Button Clear CMOS Button |
| Колір | Сірий |
| Статус материнської плати | Нова |
Твердотіловий накопичувач Kingston KC3000 1TB з інтерфейсом PCIe 4.0 забезпечує виняткову швидкість для вимогливих завдань. Створений для ентузіастів і професіоналів, цей SSD ідеальний для 3D-рендерінгу й оброблення відео у форматі 4K+, розкриваючи потенціал стандарту NVMe з миттєвим відгуком системи.
Швидкодія Kingston KC3000 досягається завдяки синергії трьох елементів: потужного контролера, передової флешпам'яті та об’ємного кешу. Кожен компонент робить внесок у загальну ефективність, виділяючи накопичувач серед конкурентів.
В основі SSD KC3000 1TB лежить контролер Phison E18, оптимізований для інтенсивних навантажень. Він запобігає падінню швидкості при тривалих операціях, ефективно розподіляючи потоки інформації та забезпечуючи стабільність роботи.
Накопичувач використовує 176-шарову флешпам'ять 3D TLC NAND, що розміщує комірки вертикально для збільшення щільності зберігання. Ключові переваги:
Ця технологія дає змогу KC3000 досягати швидкостей читання до 7000 МБ/с і запису до 6000 МБ/с.
KC3000 оснащений 1 ГБ кеш-пам’яті DDR4 для зберігання таблиці розміщення файлів, прискорюючи доступ до дрібних блоків інформації та підтримуючи високий відгук у будь-яких сценаріях.
SSD-диск Kingston KC3000 1TB показує чудові результати як у тестах, так і під час інтенсивної роботи. Надійність забезпечується високим показником TBW і системою охолодження, що запобігає перегріванню.
Показник IOPS досягає 1 000 000 при випадковому записі, що забезпечує обробку безлічі дрібних запитів. Це особливо важливо під час:
Завдяки цьому накопичувач забезпечує відчуття миттєвого відгуку, роблячи роботу за комп’ютером значно комфортнішою та продуктивнішою.
Модель обсягом 1 ТБ підтримує ресурс перезапису 800 TBW, даючи змогу щодня записувати сотні гігабайт упродовж багатьох років. Це робить KC3000 ідеальним для творців контенту, які працюють із великими файлами.
Купити Kingston KC3000 1TB у перевіреному магазині Telemart — це гарантія оригінальності продукту та відповідності заявленим характеристикам. Оперативне відправлення по Україні робить техношопінг доступним у всіх регіонах країни.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND TLC |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | PHISON E18 |
| Швидкість читання | 7000 |
| Швидкість запису | 6000 |
| Ресурс записи (TBW) | 800 |
| Час напрацювання на відмову | 1.8 млн годин |
| Ударостійкість | 2.17 |
| Споживана потужність |
0.005 Вт (в режимі простою) 0.33 Вт (в середньому) 2.8 Вт (максимум при читанні) 6.3 Вт (максимум при записі) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково |
Підтримка комплексного пакету безпеки (TCG Opal 2.0, XTS-AES 256 біт, eDrive) Пікова вібрація при роботі 2.17G (7-800 Гц) Пікова вібрація в неробочому стані 20G (20-1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.21 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Пристрій Factory Recertified або Manufacturer Refurbished – це пристрій, який з тих чи інших причин був повернутий виробнику, пройшов діагностику та відновлення фахівцями на фабриці за допомогою професійного обладнання, а потім був відправлений знову у продаж. Ця категорія пристроїв, як правило, поставляється у спрощеній упаковці, проте функціонально нічим не поступається абсолютно новим зразкам.

| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2527 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30859 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8960 |
| Довжина відеокарти | 304 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Подвійний шарикопідшипник Технологія 0dB Стильний металевий бекплейт Подвійний BIOS Теплорозподільник MaxContact з максимально гладкою поверхнею для поліпшеної передачі тепла Надміцний металевий корпус Кронштейн із нержавіючої сталі Вентилятори Axial-Tech |
| Особливості | В комплект постачання входить лише відеокарта |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6400 |
| Пропускна спроможність | 51 200 |
| CAS Latency (CL) | CL32 |
| Схема таймінгів | 32-39-39 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.4 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Особливості |
Підсвічування Охолодження модуля |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 2.0 Оживіть свою систему за допомогою 16 готових ефектів RGB-підсвічування з використанням ПЗ Kingston FURY CTRL або програмного забезпечення від виробника системної плати для керування RGB-підсвічуванням |
| Габарити | 133.35 x 39.2 x 7.65 |
| Колір | Сріблястий |
| Статус ОЗП | Нова |
Повністю модульні низькошумні блоки живлення CORSAIR серії RMe оснащені спеціальним кабелем живлення 12 В-2x6 для графічного процесора, мають сертифікат ATX 3.1 і відповідають стандарту PCIe 5.1, а також мають ефективність Cybenetics™ Gold, що забезпечує тиху і надійну роботу. Компактний розмір блоків живлення RMe також спрощує керування кабелями.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 24 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 125 x 86 |
| Вага | 2.9 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Статус БЖ | Новий |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA1200 LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4/AM5 Несумісний: AM1 AM2 AM2+ AM3/AM3+/FM1FM2/FM3 TR4 TRX4 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin (5V) |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 200–2000 |
| Максимальне TDP | 210 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 159 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Вхідний струм | 0.11 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 104 x 126 x 159 |
| Габарити в упаковці | 186 x 117 x 190 |
| Вага | 917 |
| Вага в упаковці | 1258 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Білий |
| Колір крильчатки | Білий |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 185 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 1 x 2.5″ відсік |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB Type-C 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На бічній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково |
LCD дисплей 9.16 дюймів Роздільна здатність дисплея: 1920 x 462 |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Габарити | 476 x 450 x 230 |
| Вага | 6.3 |
| Колір | Білий |
| Статус корпусу | Новий |
Підвищіть свій ігровий досвід за допомогою ASUS ROG Strix XG27ACS, ретельно продуманого з точки зору практичності та продуктивності. Пориньте у плавне та реалістичне зображення завдяки роздільній здатності 2560 x 1440, частоті оновлення 180 Гц та блискавичному часу відгуку 1 мс. За допомогою функцій, заснованих на штучному інтелекті, ви легко впораєтеся з будь-якими завданнями, а завдяки універсальному роз'єму Type-C розширіть свої можливості підключення, щоб не відставати від конкурентів та насолоджуватися зручністю сучасних засобів комунікації.
Незрівнянна якість зображення
Зануртеся в атмосферу приголомшливої чіткості зображення з ROG Strix XG27ACS. Технологія Fast IPS у поєднанні з високою роздільною здатністю 2560 x 1440 та підтримкою Display HDR400 забезпечує неперевершений ігровий та мультимедійний досвід, пожвавлюючи кожну деталь яскравими кольорами та дивовижною чіткістю.
Висока швидкість та максимальна точність
Усуньте затримки та розмитість рухів завдяки підвищеній частоті оновлення 180 Гц та блискавичному часу відгуку 1 мс (GTG). Таке поєднання забезпечує плавний та чуйний ігровий процес, даючи вам перевагу в таких динамічних іграх, як шутери від першої особи, гонки та стратегії в реальному часі. Миттєво реагуйте на те, що відбувається на екрані, і впевнено наносьте вирішальні удари.
Гра без розривів
Насолоджуйтесь ігровим процесом без розривів завдяки сумісності з G-SYNC та FreeSync. Це забезпечує плавність та синхронність зображення завдяки змінній частоті оновлення (VRR) за умовчанням. Крім того, технологія ELMB-SYNC усуває привиди та спотворення, забезпечуючи чіткість зображення та високу частоту кадрів в іграх. Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive автоматично налаштовує параметри монітора при зміні частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в будь-якій грі.
Яскраві кольори, контроль на виробництві
Зануртесь у ширший спектр яскравих кольорів завдяки кольоровому охопленню DCI-P3 97% та sRGB 133%, що відповідає стандартам кінематографу. Кожен монітор проходить строгу заводську перевірку для забезпечення точності передачі кольору, гарантуючи реалістичність і захоплюючий рівень зображення.
Універсальні можливості підключення
Легко підключайте свої пристрої завдяки широким можливостям підключення, включаючи порт Type-C, що підтримує режим DP Alt для виведення відео та подачі живлення, DisplayPort 1.4 для підключення з високою роздільною здатністю та частотою оновлення, а також порт HDMI 2.0 для підключення консолей та інших мультимедійних пристроїв.
Достоїнства, що надаються штучним інтелектом
Завдяки технології GamePlus, яка базується на штучному інтелекті, монітор аналізує сцену на екрані в режимі реального часу і налаштовує перехрестя GamePlus для підвищення точності прицілювання. Крім того, функція Dynamic Shadow Boost освітлює темні області без переекспонування яскравих ділянок, забезпечуючи явну перевагу в умовах недостатнього освітлення.
Компактний дизайн, комфортна ергономіка
Цей монітор відрізняється компактними розмірами, що дозволяє заощаджувати корисний простір на столі. Крім того, на підставці є зручний тримач для телефону, що дозволяє легко розмістити телефон у межах досяжності та одночасно заряджати його через порт Type-C. Ергономічна підставка забезпечує регулювання кута нахилу, повороту, нахилу та висоти, що дозволяє знайти ідеальне положення для перегляду протягом усього дня. Крім того, сумісність із VESA дозволяє закріпити монітор на стіні для ще більшого комфорту.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 350 |
| Статична контрастність | 1000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.233 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 97 |
| sRGB | 133 |
| Інтерфейси |
1 x DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.0 |
| Додаткові інтерфейси |
1 x USB Type-C 1 x miniJack (3.5 мм) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Регулювання кута нахилу Поворот на 90° |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +45° до -45 |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації |
FreeSync G-Sync |
| Блок живлення | Вбудований |
| Споживана потужність у робочому режимі | 21.3 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Low Blue Light GamePlus GameVisual Trace Free Technology Extreme Low Motion Blur Shadow Boost |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 Технологія Power Delivery |
| Додатково |
Замок Kensington DisplayHDR 400 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
641.8 x 512.9 x 218.8 мм (з підставкою) 641.8 x 367.1 x 60.1 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 780 x 226 x 515 |
| Вага |
6.61 кг (з підставкою) 3.93 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 10.1 |
| Колір | Білий |
Компонування 75% ANSI та оновлена прокладкова конструкція
Популярне компонування 75% ANSI — практичний вибір як для роботи, так і для ігор. Внутрішня структура повністю заповнена звукоізоляційними матеріалами. Включає 5 шарів шумопоглинання: прокладку PORON, 8 підкладок IXPE під перемикачі, звукопоглинальну піну PET, піну в корпусі та силіконову підкладку знизу. Така конструкція максимально знижує шум і забезпечує м’який, чистий звук і плавний набір тексту.
Багатофункціональний смарт-дисплей TFT і регулятор
Ігрова клавіатура X85PRO оснащена вбудованим кольоровим TFT-дисплеєм, що інтуїтивно показує статус клавіатури: кастомна GIF-анімація, режим підключення, WIN/MAC, рівень заряду, підсвічування, гучність. Вбудовані механічні регулятори дозволяють швидко налаштовувати гучність, перемикати режими та керувати дисплеєм. Налаштуйте екран і ручку — зробіть користування ще цікавішим.
Три режими підключення та робота з кількома пристроями
Клавіатура AK820 Pro підтримує підключення через Bluetooth 5.1, 2.4 ГГц або USB-C. Новітній Bluetooth забезпечує швидшу відповідь і менше енергоспоживання. Легке перемикання між трьома режимами для зручної багатозадачності. Вбудований акумулятор на 4000 мА·год гарантує тривалий час роботи. Сумісна з Windows і Mac.
Гаряча заміна та прорізна конструкція під кожну клавішу
Друкована плата 1.2 мм виготовлена за передовою технологією ENIG. Підтримує гарячу заміну 3- та 5-контактних перемикачів. У комплекті — попередньо змащені лінійні перемикачі Blueberry. Завдяки прорізній конструкції під кожну клавішу покращується стабільність, точність натискань і чутливість, зменшується ймовірність хибних натискань і відскоків.
Програмоване RGB та південноорієнтоване підсвічування
Усі RGB-ефекти в цій механічній клавіатурі програмовані та реалізовані у південноорієнтованому дизайні. Двошарові кейкапи з PBT з інжекційним литтям пропускають м’яке світло через проміжки між клавішами. Перемикайте 20 вбудованих режимів підсвічування за допомогою "FN + |". Для повної кастомізації використовуйте сумісне ПЗ та створюйте власні ефекти.
Підтримка QMK та сумісність з Mac/Windows
Клавіатура підтримує веб-драйвер QMK і має власне програмне забезпечення X85PRO. Через нього можна налаштовувати RGB, макроси, відображення GIF-анімацій тощо. Повністю сумісна як з Mac, так і з Windows, що дозволяє повною мірою використовувати всі функції незалежно від платформи.
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Загальна кількість клавіш | 81 клавіша |
| Перемикач | Linear Blueberry Switch |
| Ресурс клавіш | 50 млн натискань |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш |
Тип - Лінійний Повний хід - 3.3+0.3 мм Сила натискання - 38+7 г Чуйність натискань клавіш: 2.0±0.5 мм |
| Підтримка Hot-swap | + |
| Тип кейкапів | PBT |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS Android |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять |
| Додатково |
Ємність акумулятора: 4000 мАч Дисплей |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий із фіолетовим |
Ігрова миша MCHOSE серії G7
G7 — це перша ергономічна ігрова миша від MCHOSE, ретельно розроблена для користувачів-правшів. Унікальна форма з фірмовою опорою для великого пальця зменшує тертя та забезпечує плавні, точні рухи під час напружених ігрових сесій.
Ергономічний дизайн для комфорту протягом усього дня
Миша G7 створена для тривалого використання — її ергономічний корпус знижує навантаження на кисть під час роботи або гри. Приємне на дотик покриття забезпечує комфортне та природне захоплення.
Високоточний оптичний сенсор
Завдяки сучасному оптичному сенсору PAW3395/3311 миша забезпечує бездоганне відстеження з піксельною точністю. Чи то точні дії, чи миттєві рухи — без затримок і зривів.
Легкість та повний контроль
Маючи вагу лише 55 г, G7 дарує максимальний комфорт і контроль. Вона легко ковзає, зменшує втому руки й ідеально підходить як для ігор, так і для роботи.
Тривалий час роботи від акумулятора
Акумулятор ємністю 800 мА·год дозволяє зосередитися на важливому — більше жодних постійних підзарядок. Грайте й працюйте безперервно годинами.
Бездротова технологія MCHOSE TOPSPEED
Технологія TOPSPEED забезпечує надшвидкий відгук та точне керування. Ефективна передача даних гарантує стабільне з'єднання без затримок — під час роботи або гри.
Надійні механічні перемикачі
Механічні мікроперемикачі з ресурсом у 60 мільйонів натискань забезпечують чітку та швидку реакцію, стабільність і довговічність.
Фірмове програмне забезпечення MCHOSE
Повністю налаштуйте мишу за допомогою зручного драйвера від MCHOSE. Змінюйте DPI, частоту опитування, програмуйте макроси — адаптуйте мишу під свій стиль та потреби.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал + Bluetooth + USB |
| Максимальна чутливість | 12000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Мікроперемикачі | Omron |
| Ресурс клавіш | 60 млн натискань |
| Частота опитування | 1000 |
| Виробник сенсора | Pixart |
| Сенсор | Pixart PAW3311 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості | Полегшені |
| Додатково |
Місткість акумулятора - 800 мАч Колесо прокручування - TTC Gold |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 129.4 x 74.6 x 41.1 |
| Вага | 59 |
| Колір | Білий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии