| $1,248 | Amazon FR (6/8) |
| 1 248,46 € | Amazon DE (6/8) |
| $1,101 | Amazon UK (5/8) |
| $1,101 | Amazon US (5/8) |
| 300 грн | Y.ua (3/8) |
| £302.36 | SmartTeck (3/8) |
| 302 грн | Stylus (3/8) |
| 330 грн | Comfy (3/8) |
| 178,19 € | Alternate (2/8) |
| 179,67 € | CaseKing (2/8) |
| 202 руб. | Kotofoto (2/8) |
| 228 бруб. | Fk (2/8) |
| £239.93 | Box (2/8) |
| 269 грн | Telemart (2/8) |
| 124 грн | Moyo (1/8) |
| 130 грн | Touch (1/8) |
Процесор AMD Ryzen 5 5600 утвердився на ринку як еталон збалансованого рішення для сучасних ПК. Він пропонує разючу продуктивність для ігор і робочих завдань, спираючись на надійну архітектуру Zen 3. Цей чип став оптимальним вибором для тих, хто шукає максимальну потужність, не виходячи за рамки розумного бюджету, та ідеальну основу для нової збірки або значного апгрейду наявної системи.
В основі Ryzen 5 5600 лежить конфігурація з 6 ядер і 12 потоків, яка забезпечує чудову багатозадачність. Кожне ядро процесора працює з високою ефективністю, завдяки чому CPU легко справляється з вимогливими застосунками і сучасними іграми.
Архітектура Zen 3, розроблена на 7-нм техпроцесі, значно підвищує продуктивність на такт порівняно з попередніми поколіннями, забезпечуючи високу швидкість відгуку системи. Велика потужність кожного окремого ядра робить цей чип універсальним інструментом як для геймерів, так і для творців контенту.
Ключові характеристики Ryzen 5 5600:
Таке поєднання високої частоти та об’ємного кешу забезпечує швидкий доступ до даних, що критично важливо для ігор і професійних програм. Низьке тепловиділення спрощує вимоги до системи охолодження, даючи змогу створити тиху й ефективну збірку.
Одна з головних переваг Ryzen 5 5600 — його сумісність із популярним сокетом AM4. Це дає змогу вибрати материнську плату на різних чипсетах: від бюджетних до флагманських. Підтримка недорогої оперативної пам’яті стандарту DDR4 ще більше знижує підсумкову вартість системи, роблячи потужний геймінг доступнішим. Платформа AM4 довела свою надійність і гнучкість, що робить її надійною основою для ПК на роки вперед.
Вибір платформи AM4 дає користувачеві кілька переваг:
Збірка на базі Ryzen 5 5600 стає не тільки потужною, але й економічно виправданою. Це ідеальне рішення для тих, хто планує поступовий апгрейд або збирає свій перший серйозний ігровий комп’ютер.
Завдяки феноменальному співвідношенню продуктивності та ціни на Ryzen 5 5600, процесор незмінно посідає верхні сходинки в рейтингах і оглядах. Будь-який тест підтверджує, що у своєму ціновому сегменті він пропонує рівень потужності, який можна порівняти з дорожчими моделями.
Процесор постачається з розблокованим множником, що відкриває простір для розгону. Тонке налаштування частоти і напруги дає змогу домогтися додаткового приросту продуктивності, підвищуючи його підсумкову ефективність. Цей процесор — розумний вибір для прагматичних користувачів, націлених на результат.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD B550 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 1866 |
| Максимальна частота пам'яті | 4400 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Модуль Bluetooth | 4.2 |
| Звукова карта | Realtek ALC892 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| SYS_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати MSI (МСІ) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Колір | Чорний з сірим |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4.5
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
Архітектура NVIDIA Blackwell
NVIDIA DLSS 4.5 з Dynamic Multi Frame Generation
Технологія низької затримки NVIDIA Reflex
Трасування шляху з нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тонке налаштування відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє змінювати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам'яті та напругу, а також стежити за всіма показниками в реальному часі через налаштовуваний екранний дисплей. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 800 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 представив технологію Multi Frame Generation (MFG) та трансформерні моделі. DLSS 4.5 додає Dynamic MFG і трансформерну модель другого покоління. Усе це працює завдяки хмарному суперкомп'ютеру NVIDIA, який безперервно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває доступ до революційного реалізму трасування шляху. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
Зібрати ігровий ПК із запасом на кілька років — завдання, де відеокарта визначає стелю. ASUS Dual RTX 5060 на архітектурі NVIDIA Blackwell закриває потреби геймерів у 1080p і 2K без переплати за флагманський сегмент. ASUS спроєктувала серію Dual як готове рішення: тихе двовентиляторне охолодження, компактний корпус завдовжки 228 мм і заводський розгін в OC-режимі — карта вставляється в типовий Mid-Tower без перезбирання.
NVIDIA зібрала чип GB206 за 5-нм техпроцесом TSMC і розмістила в ньому 3840 ядер CUDA — на чверть більше, ніж у RTX 4060. Тензорні ядра п’ятого покоління і RT-ядра четвертого працюють паралельно з шейдерними блоками, тому нейромережеві обчислення DLSS, трасування променів і основний рендеринг не конкурують за одні й ті самі ресурси. У стандартному режимі GPU досягає буст-частоти 2535 МГц, а OC-режим ASUS підіймає планку до 2565 МГц без ручного налаштування.
ASUS Dual RTX5060 8GB перейшла на GDDR7 — покоління відеопам’яті, що змінило GDDR6 і подвоїло ефективну швидкість на контакт. Пропускна здатність досягає 448 ГБ/с за 128-бітної шини пам’яті: текстури високої роздільної здатності довантажуються без затримок. Вісім гігабайтів VRAM покривають більшість сценаріїв у 1080p і 1440p, а в AAA-проєктах з ультратекстурами DLSS 4 знижує навантаження на відеопам’ять завдяки рендерингу за меншої внутрішньої роздільної здатності.
Blackwell — четверте покоління архітектури NVIDIA з апаратним трасуванням променів. RT-ядра обробляють віддзеркалення, глобальне освітлення і тіні в реальному часі з мінімальним осіданням кадрів. ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5060 підтримує DLSS 4 з технологією Multi Frame Generation: нейромережа генерує проміжні кадри між реальними, подвоюючи підсумковий FPS. NVIDIA Reflex 2 з функцією Frame Warp додатково скорочує затримку введення — критичний параметр у змагальних шутерах.
При TDP всього 145 Вт ASUS реалізувала кілька рішень для ефективного тепловідведення:
ASUS Dual 5060 займає 2.5 слота за довжини 228 мм — поміститься навіть у компактний корпус формату Micro-ATX. Карта під’єднується до слота PCIe 5.0 і коректно працює на материнських платах із PCIe 4.0. Живлення надходить по одному 8-pin кабелю, мінімальна потужність блоку — 550 Вт. Кабель 12VHPWR не потрібен — підійде будь-який сучасний БЖ із конектором pin за невисокого енергоспоживання карти.
У Full HD відеокарта ASUS Dual RTX 5060 розкриває себе повністю — ультраналаштування навіть у важких проєктах. У 1440p DLSS 4 утримує FPS на комфортному рівні 60+ кадрів. Для 4K карта залучає Multi Frame Generation — картинка залишається чіткою, а навантаження на GPU знижується. Кілька типових сценаріїв:
На панелі ASUS RTX 5060 Dual — один вихід HDMI 2.1b і три DisplayPort 2.1b, до чотирьох моніторів одночасно. DisplayPort 2.1b передає сигнал аж до роздільної здатності 8K, HDMI 2.1b видає повноцінний 4K при 120 Гц. G-SYNC синхронізує частоту монітора з GPU і прибирає розриви зображення. Свіжі драйвери Game Ready доступні через GPU Tweak III — утиліта також відповідає за моніторинг температур і розгін.
ASUS зібрала в Dual RTX 5060 OC продуктивність архітектури Blackwell, тихе охолодження і компактні розміри — готове рішення для ігрової станції без компромісів щодо шуму і температур. У Telemart карту можна подивитися і протестувати в одному з 12 шоурумів, а онлайн-конфігуратор ПК перевірить сумісність з іншими компонентами. Кешбек 10% бонусами і безплатне доставлення Новою Поштою від 2000 грн роблять покупку ще вигіднішою.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2565 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2535MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з білим |
При складанні або апгрейді домашнього ПК вибір оперативної пам’яті зводиться до одного питання: яка частота й обсяг закриють потреби без переплати. Kingston відповіла комплектом Kingston Fury DDR4–3200 KF432C16BBK2/16 — два модулі по 8 ГБ із таймінгами CL16–18-18, які розкривають потенціал платформ Intel і AMD без ручного налаштування.
Kingston Fury Beast DDR4 16GB включає два модулі 1Rx8 формату DIMM 288-pin. Однорамкова конфігурація знижує навантаження на контролер пам’яті і розширює список сумісних материнських плат. На штатних 3200 МГц пропускна спроможність досягає 25 600 МБ/с — достатньо для будь-яких завдань у середньобюджетних збірках. Низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34 мм не конфліктує з баштовими кулерами — Kingston прибрала декоративні елементи заради універсального встановлення.
Kingston прошила в кожен модуль два профілі Intel XMP 2.0 — достатньо вибрати потрібний у BIOS:
У режимі JEDEC Kingston Fury DDR4 стартують на 2400 МГц (CL17, 1.2V) — безпечна точка до активації розгінного профілю.
Kingston сертифікувала комплект за Intel XMP 2.0 і отримала статус AMD Ryzen Ready — профілі розгону коректно зчитуються на платах з чипсетами B560, Z590, B660, Z790 (Intel) і B450, B550, X570 (AMD). Перед відвантаженням кожен модуль проходить тест на заявленій частоті, що мінімізує ймовірність проблем під час першого запуску. Оновіть UEFI до актуальної версії — свіжий мікрокод розширює підтримку високочастотних модулів.
У геймінгу на 1080p процесор впирається у швидкість оперативної пам’яті частіше, ніж здається — модулі Kingston Fury Beast DDR4 3200 скорочують просідання мінімального FPS і прибирають мікрофризи при завантаженні локацій. Двоканальний режим (2x8 ГБ) подвоює смугу пропускання порівняно з одним модулем. У робочих сценаріях обсяг і швидкість DDR4–3200 розкриваються не гірше:
Вісім гігабайтів уже не справляються з повсякденними завданнями: браузер з десятком вкладок займає 3–4 ГБ, фонові процеси — ще 2–3 ГБ, а на робочий застосунок залишається критично мало. Комплект Kingston DDR4 16GB позбавляє систему від постійного скидання даних у файл підкачки — перемикання між програмами відбувається миттєво. Для тих, хто тримає відкритими месенджер, IDE і браузер одночасно з грою, шістнадцять гігабайтів — нижня межа комфорту.
У штатному режимі JEDEC Kingston Fury DDR4–3200 споживають 1.2V — мінімум для стандарту DDR4. При активації XMP напруга підіймається до 1.35V, що вкладається в безпечні межі та не скорочує ресурс. Робочий діапазон температур — від 0 до 85°C; алюмінієвий радіатор відводить тепло без активного обдування навіть за тривалого навантаження.
Комплект Kingston Fury Beast DDR4 16GB 3200MHz 16GB доступний у Telemart із доставленням по Україні. Самовивезення доступне з 12 шоурумів у 9 містах.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 8 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3200 |
| Пропускна спроможність | 25 600 |
| CAS Latency (CL) | CL16 |
| Схема таймінгів | 16-18-18 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Кількість роз'ємів 4-pin floppy | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання)) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Багатокольорове підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 2 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | - |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 159 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 160 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 296 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 207.5 x 377 x 358 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.6″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Антиблікове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Динамічна контрастність | 100 000 000:1 |
| Передача кольору | 1.07 млрд кольорів |
| Бітність матриці | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Розмір пікселя | 0.27156 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 84 |
| Adobe RGB | 87 |
| sRGB | 105 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0b 1 x DisplayPort 1.2a |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Фірмові технології |
Anti-Flicker Less Blue Light |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран HDR Ready |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
537.44 x 220.01 x 396.55 мм (з підставкою) 537.44 x 86.07 x 319.74 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 142 x 396 |
| Вага | 2.9 кг |
| Вага в упаковці | 4.6 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии