| $2,532 | Amazon US (7/9) |
| $2,532 | Amazon FR (7/9) |
| $2,532 | Amazon UK (7/9) |
| 2 532,44 € | Amazon DE (7/9) |
| 220,89 € | Alternate (2/9) |
| £352.51 | SmartTeck (2/9) |
| £84.98 | Scan (1/9) |
| 104,90 € | CaseKing (1/9) |
AMD Ryzen™ 7000 СЕРІЇ - найсучасніший процесор для геймерів.

Отримайте конкурентну перевагу з процесорами для настільних ПК AMD Ryzen™ 7000 серії та материнськими платами AMD Socket AM5. Швидка гра та виняткова продуктивність для вашого домінування у грі.
Створіть свою збірку з процесором AMD Ryzen™ 7000 серії та материнською платою AMD Socket AM5, щоб досягти революційної продуктивності. Завдяки 16 ядрами "Zen 4" та 32 потоками, тактовій частототі до 5,7 ГГц та кеш-пам'яті об'ємом 80 МБ, процесори AMD Ryzen™ 7000 серії допомагають вам грати на випередження.

Процесори AMD Ryzen™ 7000 серії призначені допомагати творцям прискорити роботу, за рахунок часозберігаючої обчислювальної потужності. Незалежно від того, чи це 3D-рендеринг чи експорт великих відеофайлів, проектуйте, доставляйте та виконуйте завдання зі швидкістю та зберіганням PCIe® 5.0, до 32 потоків обробки та спеціальним відеоприскорювачам.

Сила. Продуктивність. Можливість. Материнські плати AMD Socket AM5 надають нові функції для геймерів: від швидкості пам'яті DDR5 до збільшеної пропускного здатності з PCIe® 5.0. Збірка для процесорів AMD Ryzen™ 7000 серії і більш пізніх версій з процесором AMD Socket AM5. Персоналізуйте продуктивність та задовільняйте свою потребу в швидкості, розганяючи процесор.
Розганяйте пам'ять DDR5 за допомогою технології AMD EXPO™ та отримуйте ще більше продуктивності.

| Лінійка | AMD Ryzen 7 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM5 |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 4500 |
| Максимальна тактова частота | 5400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raphael |
| Серія | Ryzen 7 |
| Мікроархітектура | Zen 4 |
| Назва графічного ядра | Radeon Graphics |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR5: 5200 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Техпроцес | 5 |
| Термопакет | 105 |
| Продуктивність | 36496 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI поєднує в собі всі ключові переваги новітніх процесорів AMD Ryzen™ з ігровими функціями та перевіреною надійністю. Створена з компонентів військового класу, вдосконаленою системою живлення та повноцінною системою охолодження, ця материнська плата перевершує очікування, забезпечуючи непохитну стабільну продуктивність під час багатогодинних ігрових сесій. Материнські плати TUF GAMING також проходять суворі випробування на витривалість, щоб гарантувати роботу в умовах, які інші плати можуть не витримати. Ця платформа забезпечує потужність і підключуваність, необхідні для сучасних застосунків штучного інтелекту.
Технологія ASUS AI Overclocking аналізує процесор та систему охолодження, щоб спрогнозувати оптимальну конфігурацію та розкрити максимум можливостей системи. Прогнозовані значення можна застосувати автоматично або використати як відправну точку для подальших експериментів.
Збалансуйте тепловий режим і акустику будь-якої збірки одним клацанням. Фірмовий алгоритм ASUS усуває зайвий шум під час швидкого стрес-тесту, а потім відстежує температуру процесора, щоб динамічно налаштовувати швидкість вентиляторів до оптимальних значень.
Traffic Monitor у складі Armoury Crate відстежує використання поточного Wi-Fi каналу. Перемкніться на менш завантажений канал, натиснувши кнопку "Channel Switch"*, для покращення продуктивності мережі.
*Функція "Channel Switch" потребує підключення до маршрутизатора ASUS. Якщо маршрутизатор ASUS не підключено, зміну каналу можна виконати в розділі "Router IP" інструмента Traffic Monitor.
Fast Check у складі Armoury Crate дозволяє користувачам швидко визначити рівень сигналу Wi-Fi
Direction Finder* у складі Armoury Crate допомагає користувачам визначити оптимальну орієнтацію антени для найкращого рівня сигналу Wi-Fi.
*Direction Finder сумісний лише з підключеннями в діапазонах 5 ГГц і 6 ГГц
Ця материнська плата також оснащена двома слотами M.2 PCIe 5.0 для найшвидшої передачі даних до 128 Гбіт/с*, а всі слоти M.2 підтримують RAID-конфігурації NVMe, щоб скористатися перевагами найновіших доступних швидкостей.
Стабільне живлення критично важливе для максимальної продуктивності процесорів AMD. Материнська плата розроблена для задоволення потреб багатоядерних процесорів. Вона оснащена силовими модулями 16(80А) + 2(80А) + 1(80А), які об'єднують верхні й нижні MOSFET-транзистори та драйвери в корпусах, розрахованих на до 80А кожен. Ця конфігурація забезпечує оптимальну подачу живлення, ефективність, стабільність і продуктивність як для поточних, так і для майбутніх процесорів AMD.
16
Живлення Vcore
(80А, SPS)
2
Живлення SOC
(80А, SPS)
1
Додаткове живлення
(80А, DrMOS)
8-шарова плата
Покращена стабільність і можливості розгону.
Роз'єми живлення ProCool
Фірмові роз'єми 8+8 pin покращують з'єднання з блоком живлення.
Компоненти TUF
Дроселі та конденсатори TUF забезпечують надзвичайну довговічність і стабільність.
Керування Digi+VRM
Регулювання напруги в реальному часі.
Комплексні можливості налаштування пам'яті — наріжний камінь материнських плат TUF GAMING. З цією материнською платою ви зможете розкрити весь потенціал ваших модулів DDR5*, незалежно від того, чи це комплект найвищої швидкості, чи бюджетний набір, який інакше залишився б обмеженим.
* Розгін пам'яті може відрізнятися залежно від серії процесора. Детальну інформацію див. у таблиці специфікацій.
Для тих, хто прагне перевершити стандартні швидкості DDR5, ця материнська плата готова до преміальних комплектів пам'яті завдяки широкій підтримці профілів AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO™). Досвідчені користувачі можуть додатково налаштувати продуктивність через широкий набір параметрів в UEFI.
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) — це ексклюзивна функція прошивки для модулів пам'яті з обмеженнями PMIC. AEMP автоматично визначає чипи пам'яті у вашому комплекті та пропонує оптимізовані профілі частоти, таймінгів і напруги, які можна швидко застосувати.
Збільшені радіатори VRM
Розширена поверхня цього радіатора накриває MOSFET-транзистори та дроселі для покращення теплових характеристик.Кілька джерел вимірювання температури
Кожен роз'єм може динамічно орієнтуватися на п'ять температурних датчиків. Fan Xpert 4 дозволяє прив'язати температуру сумісних відеокарт ASUS для оптимізації охолодження під час навантажень на GPU і процесор.Збільшені радіатори M.2
Три з чотирьох слотів M.2 мають власні радіатори, що допомагають підтримувати оптимальну робочу температуру SSD-накопичувачів M.2 та забезпечують стабільну продуктивність і надійність.Потужний радіатор чипсета
Розширена поверхня радіатора чипсета максимізує продуктивність системи та тепловіддачу.
PCIe 5.0 забезпечує вдвічі вищу швидкість передачі даних порівняно з PCIe 4.0, що дозволяє впевнено працювати з новими ресурсомісткими завданнями. PCIe 5.0 також має інші переваги, зокрема електричні зміни для поліпшення цілісності сигналу, зворотно сумісні роз'єми CEM для плат розширення та зворотну сумісність із попередніми версіями шини PCIe.
Кожен порт забезпечує до 40 Гбіт/с двонапрямленої пропускної здатності для найновіших надшвидкісних пристроїв і накопичувачів. Обидва порти можна використовувати для підключення до двох зовнішніх дисплеїв 4K.
Материнська плата оснащена роз'ємом USB 20 Гбіт/с Type-C® для передньої панелі для швидкої передачі даних до 20 Гбіт/с. Також підтримується технологія Power Delivery (PD) 3.0 для швидкого заряджання потужністю до 30 Вт.
WI-FI 7
Новітній Wi-Fi 7* підтримує пропускну здатність 160 МГц у діапазоні 6 ГГц та 4096-QAM. Технологія Multi-Link Operation (MLO) забезпечує стабільні з'єднання та низьку затримку, підтримуючи діапазони 2,4, 5 і 6 ГГц для розширеного покриття та пропускної здатності.*Функції Wi-Fi 7 потребують вбудованого чипсета Wi-Fi, точки доступу Wi-Fi та операційної системи з підтримкою Wi-Fi 7 для роботи відповідних функцій. Діапазон 6 ГГц може бути недоступний у деяких регіонах/країнах через регуляторні обмеження. Детальнішу інформацію дивіться на сайті підтримки ASUS.
2.5 Гбіт/с Ethernet
Вбудований 2.5 Гбіт/с Ethernet прискорює дротове з'єднання, покращуючи пропускну здатність до 2,5 раза. Використовуючи наявний кабель LAN, ви скористаєтеся перевагами цього мережевого оновлення для зменшення затримки, плавнішої трансляції відео високої роздільної здатності та швидшої передачі файлів.
Два приймачі-передавачі підтримують діапазони 2,4, 5 і 6 ГГц для вищої пропускної здатності, а спрямована чутливість покращує якість сигналу та збільшує дальність покриття.
Застереження: доступність Wi-Fi 7 у діапазонах 160 і 320 МГц залежить від регіональних нормативних вимог.
Порівняно з антеною попереднього покоління
До +6%
6 ГГц
До +18%
5/2,4 ГГц
Фізична кнопка розблоковує фіксатор першого слота PCIe одним натисканням.
Закріпіть накопичувач і акуратно від'єднайте його одним натисканням
Завдяки Q-Antenna підключення Wi-Fi антени до вашого ПК тепер просте і швидке.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM5 |
| Процесори | Процесори для AM5 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD X870 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 256 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 8000 |
| Підтримка профілю |
Підтримка профілю ХМР Підтримка профілю EXPO |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Модуль Bluetooth | 5.4 |
| Звукова карта | Realtek ALC1220P |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 4 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| Підтримка M.2 PCIe 5.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 7 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 2 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | - |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | ATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси ATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості | BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відчуйте справжню потужність із Prime GeForce RTX 5070 Ti – відеокартою для ентузіастів у 2,5-слотовому виконанні для розширеної сумісності з компактними корпусами. Три вентилятори забезпечують максимальний повітряний потік і найкращу ефективність охолодження.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
NVIDIA DLSS 4 з Multi Frame Generation
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Повне трасування променів із нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
NVIDIA G-SYNC
Досягайте найвищої продуктивності у компактній системі відеокартою категорії SFF-Ready Enthusiast GeForce. Для побудови надійної та якісної збірки обирайте корпуси, сумісні з відеокартами SFF-Ready Enthusiast GeForce.
Відеокарта Prime GeForce RTX 5070 Ti має 2,5-слотову конструкцію з ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора й теплових трубок, що дозволяє трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальні температурні характеристики.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Три вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора. Таким чином, досягається ефективне охолодження, висока продуктивність і низький рівень шуму.
Два кулькових підшипники
Пара кулькових підшипників, які використовуються у вентиляторах цієї відеокарти, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Технологія MaxContact
MaxContact – це унікальний технологічний процес у виробництві відеокарт ASUS, який дає змогу збільшити площу контакту між теплорозподільником і графічним процесором на 5% у порівнянні з традиційними рішеннями. Працюючи в поєднанні з масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech, ця технологія дає змогу знизити температуру на додаткових 2°C.
Термопрокладка з фазовим переходом
Завдяки плавленню матеріалу термопрокладки проміжки між графічним процесором і термомодулем повністю заповнюються, забезпечуючи чудову теплопровідність і покращене розсіювання тепла. Таким чином, підвищується продуктивність відеокарт і зростає їхня надійність в умовах високих робочих навантажень.
Технологія 0 дБ
Коли температура графічного процесора опускається нижче 50°С, усі три вентилятори зупиняються, що дає змогу грати в легкі ігри або виконувати нескладні завдання в тиші. Вентилятори запускаються знову, коли температура зростає до 55°С, і працюють згідно з налаштованою кривою швидкості, яка збалансовує продуктивність і характеристики шуму.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Великі вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard і кронштейн
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути GPU, щоб зменшити ризик появи в ньому тріщин, а спеціальний кронштейн забезпечує постійний тиск і стабільність.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель цієї відеокарти виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й стійкістю до корозії.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа чи менше шуму від відеокарти? У режимі Performance вентилятори обертатимуться на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта буде більш тихою за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності.
Технологія Auto-Extreme
Це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Технологія ASUS Auto-Extreme зменшує теплове навантаження на компоненти й дозволяє уникнути використання агресивних хімічних речовин для очищення. Результатом є менший вплив на навколишнє середовище, зниження енергоспоживання та підвищення надійності продукту в цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Калькулятор потужності БЖ
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
ASUS GPU Tweak III став ще інтуїтивнішим і функціональнішим. Оновлений інтерфейс забезпечує зручний доступ до основних функцій завдяки централізованій панелі керування, а інструмент налаштування напруги й частоти був повністю переосмислений, щоб зробити розгін ще простішим. Додаткові можливості, як-от технологія вентиляторів 0 дБ, автоматичне перемикання профілів, повністю налаштовуваний екранний дисплей та ведення журналів, гарантують максимальну віддачу від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на всі застосунки Adobe Creative Cloud та Adobe Substance 3D під час купівлі вибраних продуктів ASUS.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 700 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 пропонує нову технологію Multi Frame Generation, а також удосконалені Ray Reconstruction і Super Resolution, що працюють на базі графічних процесорів GeForce RTX 50 Series і тензорних ядер п'ятого покоління.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell демонструє вражаючу реалістичність ігрової графіки з повним трасуванням променів. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті | 16384 |
| Шина пам'яті | 256 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2527 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 30859 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 3 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 8960 |
| Довжина відеокарти | 304 |
| Висота відеокарти | 126 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 750 |
| Роз'єм дод. живлення | 16 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Колір | Чорний |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 6000 |
| Пропускна спроможність | 48 000 |
| CAS Latency (CL) | CL30 |
| Схема таймінгів | 30-40-40-96 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Особливості | Low profile |
| Додатково |
Алюмінієве тепловідведення Підтримка XMP 3.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Дуже висока ефективність
Pure Power 13 M сертифіковано 80 PLUS Gold з ефективністю перетворення енергії до 93.8%. Найбільш значущі переваги – менша споживана потужність, зниження витрат на електроенергію, знижений рівень нагріву і більш тиха робота системи охолодження. Pure Power 13 M є чудовим вибором для безшумних ПК і потужних ігрових систем.
Підтримка всіх специфікацій ATX 3.1
Pure Power 13 M — це блок живлення стандарту ATX 3.1, що має як роз'єм 12V-2x6 для графічних карт PCIe 5.1 наступних поколінь, так і роз'єми 6+2-pin PCIe 4.0 для підтримки графічних процесорів поточного покоління. Цей блок живлення є дійсно універсальним рішенням та ідеальним вибором для нинішніх та майбутніх high-end систем.
Стабільність при різких стрибках навантаження
Навіть у випадках різких короткочасних стрибків енергоспоживання відеокарти, Pure Power 13 M з легкістю справляється з двократним збільшенням навантаження, що забезпечує надійну і стабільну роботу процесорів та відеокарт наступного покоління.
Насолоджуйтеся тишею
При низькому навантаженні системи вентилятор повністю зупиняється, розкручуючись знову під час зростання енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з надійним вентилятором be quiet! зі спеціально оптимізованими для найкращого повітряного потоку лопатями забезпечує дуже тиху роботу за будь-яких сценаріїв навантаження.
Висока стабільність напруг
Завдяки топології LLC Pure Power 13 M забезпечує кращі у своєму класі регулювання напруги і ефективність, що робить цей блок живлення ідеальним вибором для створення дуже тихих систем або оновлення потужних ігрових чи медійних ПК.
Зручність та сумісність
Завдяки модульні системі кабелів, ви можете підключити до Pure Power 13 М лише ті кабелі, які потрібні в даній конфігурації системи. Це спрощує підключення та акуратне розміщення, що призводить до збільшення потоку повітря та більш ефективного охолодження.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 850 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 30.2 |
| +5V | 22 |
| +3.3V | 22 |
| +12V1 | 70.9 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 160 x 150 x 86 |
| Вага | 2.62 |
| Відстібаються кабелі | + |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) SCP (Захист від короткого замикання) OTP (Захист від перегріву) SIP (Захист від сплесків та кидків напруги) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр |
120 мм 140 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–1700 |
| Максимальне TDP | 280 |
| Рівень шуму | 29.3 |
| Повітряний потік | 61.25 |
| Кількість теплових трубок | 7 теплових трубок |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 164 |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Елегантний дизайн ASSASSIN IV не тільки візуально приємний, це також призводить до оптимального потоку повітря та максимальної сумісності |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 144 x 147 x 164 |
| Вага | 1575 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Вражаюча швидкість щодня
Виконуйте завдання швидше з 990 EVO Plus. Новітня пам'ять NAND забезпечує послідовну швидкість читання та запису до 7 250/6 300 МБ/с, що дозволяє миттєво передавати величезні файли.
Зберігайте прохолоду та заряд енергії протягом усього дня
Оптимізована ефективність підвищує продуктивність. Нікельований контролер збільшує швидкість передачі даних на Ватт на 73% у порівнянні з 990 EVO, зберігаючи потужність і контроль температури при меншому енергоспоживанні.
Більше простору. Додаткова швидкість
Технологія Intelligent TurboWrite 2.0 дозволяє обробляти великі обсяги даних швидше. Зі збільшеною областю TurboWrite та ємністю до 4 ТБ, накопичувач готовий до роботи з важкою графікою та великими файлами.
Програмне забезпечення Samsung Magician
Забезпечте оптимальну продуктивність вашого SSD за допомогою Samsung Magician. Інструменти дозволяють легко переносити дані, відстежувати стан накопичувача, захищати інформацію та отримувати останні оновлення прошивки.
Втілюючи інновації в життя
Флеш-пам'ять NAND від Samsung залишається основою інновацій, змінюючи наше повсякденне життя. Її застосування у споживчих SSD відкриває нові можливості для технологічного прогресу.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | V-NAND TLC |
| Інтерфейс |
PCIe 4.0 x4 PCIe 5.0 x2 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Контролер | Samsung in-house Controller |
| Швидкість читання | 7150 |
| Швидкість запису | 6300 |
| Ресурс записи (TBW) | 600 |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Ударостійкість | 1500 |
| Споживана потужність |
4.3 Вт (запис) 4.2 Вт (читання) |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Додатково |
Підтримка шифрування: AES 256-бітове шифрування (Class 0), TCG / Opal, IEEE1667 (Шифрований привід) Підтримка алгоритму автоматичного складання сміття GC Підтримка TRIM Підтримка S.M.A.R.T |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 |
| Вага | 9 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Представляємо V1
Корпус APNX V1 mid-tower поєднує настроювану точність охолодження з унікальною конструкцією поглинання під кутом 45°, і все це розміщено в гладкій панорамній двокамерній структурі. Конструкція механізму, створена для продуктивності та взаємодії з користувачем, пропонує оптимізовані параметри охолодження для GPU та CPU, із швидкознімними охолоджувальними кронштейнами та панелями для легкого доступу, а також акуратним і акуратним розташуванням кабелів. Завдяки панорамному огляду із повністю загартованого скла та вибору дерев’яних панелей для вишуканого дотику, V1 є ідеальним футляром для геймерів, творців контенту та розробників ПК, яким потрібна індивідуальна продуктивність.
Унікальний тепловий дизайн
Цей інноваційний дизайн у двокамерній панорамній структурі корпусу має вхідний отвір під кутом 45°, що покращує загальний потік повітря та покращує теплову ефективність як для графічного, так і для центрального процесорів, зберігаючи при цьому відмінний вигляд із загартованого скла. Кутова вхідна панель підтримує три 12 см, два 14 см і до двох 16 см вентилятори.
Форма слідує за функцією
Верхній сітчастий вентиляційний малюнок візуалізує унікальний шлях повітряного потоку всередині, інтуїтивно демонструючи динаміку охолодження кутового впуску, одночасно покращуючи верхній повітряний потік.
Регульований механізм положення материнської плати
V1 пропонує два положення для встановлення материнської плати, щоб надати більше простору для покращення повітряного потоку графічного процесора та продуктивності охолодження або для зручного встановлення більш товстих радіаторів/вентиляторів для пріоритетного охолодження ЦП.
Візьміть під контроль своє охолодження
Насолоджуйтеся широким спектром потенційних конфігурацій охолодження з десятьма слотами для вентиляторів, а також підтримкою рідинних охолоджувачів до 360 мм і процесорних охолоджувачів до 170 мм.
Вираз стилю
Доступний у чорному, білому та змішаному чорно-білому варіантах, V1 також має нашу першу в історії панель із акцентом на дереві, виготовлену з твердої деревини горіха чи ясена із захисним покриттям. Виберіть образ, який доповнює ваш стиль.
Легкий доступ
Верхня, передня кутова та обидві бічні панелі* сконструйовані таким чином, щоб зафіксуватись і зафіксувати без необхідності возитися з інструментами чи гвинтами. V1 містить швидкознімні охолоджувальні кронштейни з мінімальною кількістю гвинтів у передньому куті та внизу, що забезпечує легку установку для будь-яких вентиляторів або радіаторів.
Структурна підтримка GPU
Кріплення для GPU з регульованою висотою та кутом повороту входить у комплект, тож ваша важка відеокарта (довжиною до 395 мм) у надійних руках.
Акуратне розміщення кабелів
V1 розроблений для інтуїтивно зрозумілого управління кабелем. Прозорі кабельні канали із застібками-липучками та гумовими вставками на бічній панелі забезпечують надзвичайно чистий зовнішній вигляд вашої конструкції.
Розумний кронштейн з брендуванням
Спеціальна конструкція кронштейна усуває порожнечу, утворену регульованим зміщенням материнської плати, також слугуючи стильною прикрасою бренду.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | Без встановленних вентиляторів |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на бічній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 / 2 x 160 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Можливість встановлення СРО (на нижній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Верхнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 220 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 4 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 395 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Додатково | Знімні фільтри |
| Матеріал | SGCC Сталь і скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора/Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина стінок | 0.8 |
| Габарити | 500 x 485.5 x 290 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии