| $1,526 | Amazon US (9/11) |
| $1,526 | Amazon UK (9/11) |
| $1,526 | Amazon FR (9/11) |
| 1 526,47 € | Amazon DE (9/11) |
| 86 руб. | Kotofoto (2/11) |
| 97,89 € | Alternate (2/11) |
| 138 бруб. | Fk (2/11) |
| £225.72 | SmartTeck (2/11) |
| 26 грн | Y.ua (1/11) |
| 34,90 € | CaseKing (1/11) |
| 37 грн | Telemart (1/11) |
| 37 грн | Comfy (1/11) |
| 43 руб. | xcom (1/11) |
| £55.99 | Box (1/11) |
| 72 руб. | Pleer (1/11) |
У грі та поза нею, завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям, що дозволять вам грати більше та працювати швидше.
Виходьте за межі продуктивності з процесорами Intel® Core™.
Дозволяє процесорам Intel® Core™ надавати пріоритет інтенсивним завданням на P-ядрах, одночасно виконуючи фонові завдання на E-ядрах.
Чим більше потоків, тим більше завдань може виконувати центральний процесор. Ви можете переглядати довідники, спілкуватися в чаті та дивитися відео під час гри.
Запустіть свої улюблені ігри, щоб побачити ефективність функціонування гібридної архітектури в дії.
Розкриває можливості для оптимізації
найновіших ігор та ігрового
програмного забезпечення.
Забезпечує багатозадачність
для спільної роботи, розваг і,
найголовніше, ігор.
Процесори Intel® Core™ оптимізовані для забезпечення продуктивності, необхідної для найскладніших сучасних ігор.
Розгін дозволяє налаштувати продуктивність вашого комп'ютера за власним бажанням. З утилітою Intel® Extreme Tuning Utility це простіше, ніж коли-небудь.
Процесори Intel® Core™ мають нову оптимізовану гібридну архітектуру та провідні в галузі технології, які дозволяють вийти за межі ігор та творчості.
Новітні процесори Intel® Core™ оснащені спеціальними ядрами, які ідеально підходять для плавного відтворення ігор.
Підніміть багатозадачність на новий рівень завдяки підтримці найкращих швидкостей передачі даних і новітньому обладнанню:
Thunderbolt™ 4
Завдяки підтримці Thunderbolt™ 4 ви можете використовувати один кабель для підключення моніторів високої роздільної здатності, зовнішніх накопичувачів або інших периферійних пристроїв - без шкоди для вашої кабельної системи.
PCIe Gen 5
Записуйте та створюйте резервні копії ігрового процесу у високій роздільній здатності за допомогою найшвидшого з'єднання компонентів.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 20480 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 25735 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Ігрова збірка на платформі Intel LGA1700 не потребує чипсета верхнього рівня — для системи з однією відеокартою й розгоном пам'яті достатньо Intel B760. Під таку конфігурацію підходить материнська плата ASUS TUF Gaming B760M-PLUS WiFi II у форматі microATX: компактний розмір, запас під старші процесори Core й акцент на надійність серії TUF Gaming. Цієї платформи вистачає на роки, при цьому залишається місце для апгрейду.
Сокет LGA1700 підтримує три покоління процесорів Intel Core — 12-те, 13-те й 14-те. Завдяки цьому систему можна почати будувати з доступного Core i5 і пізніше перейти на Core i7 або i9 без заміни плати.
Чипсет Intel B760 підтримує Turbo Boost 2.0 і Turbo Boost Max 3.0, тому процесор сам піднімає частоту під навантаженням до штатної турбочастоти. Розганяти на платформі можна ОЗП — чипсет відкриває профілі XMP і фірмовий AEMP II для модулів DDR5. Для гри цього достатньо, а додатковий приріст дає розігнана пам'ять.
Запас для апгрейду в плати B760M-PLUS WiFi II складається з пам'яті, слота відеокарти й накопичувачів. Чотири DIMM уміщують до 192 ГБ DDR5 у двоканальному режимі, а частота з розгоном сягає 7800 МГц проти базових 4800 МГц. Профіль XMP виставляє частоту автоматично, а AEMP II розганяє навіть модулі без заводського профілю — у тесті ASUS приріст сягнув 37,5%.
Слот відеокарти працює за стандартом PCIe 5.0 — запас під майбутні апгрейди. Три слоти M.2 дають змогу підключати NVMe-накопичувачі через лінії PCIe 4.0, а радіатори на двох із них відводять тепло під час тривалого запису.
Онлайн-ігри чутливі до затримок, тому плата підтримує бездротове й дротове підключення без окремої мережевої карти. Модуль Wi-Fi 6E працює у трьох діапазонах — 2.4, 5 і 6 ГГц. Діапазон 6 ГГц вільний від старих роутерів — менше перешкод і нижча затримка в грі. Дротовий порт Realtek працює на 2,5 Гбіт/с, що повністю покриває потреби більшості користувачів. Технологія TUF LANGuard підвищує його стійкість до перенапруги до 15 кВ.
ASUS позиціонує серію TUF Gaming як «витривалу»: плата витримує постійне навантаження без просідань частоти. Основа — живлення процесора за схемою 12+1+1: 12 силових каскадів DrMOS по 50 А, каскад на 60 А для вбудованої графіки й допоміжний. У плати ASUS TUF B760M-PLUS WiFi II це вдвічі більше силових фаз, ніж у GIGABYTE B760M Gaming WiFi зі схемою 6+2+1. Такий запас знижує нагрів ланцюга живлення під час довгих сесій. Збільшений радіатор VRM відводить тепло, а шестишаровий текстоліт розподіляє нагрів по площі плати.
За стабільність і термін служби відповідає набір захисту TUF:
Telemart допомагає підібрати збірку під цю плату через конфігуратор ПК і перевірити сумісність компонентів. Передбачена оплата частинами через monobank, магазин доставляє замовлення по всій Україні.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7800 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek CODEC |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 3 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 3 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 3 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 3 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 3 x Addressable header |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
Відеокарта ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 поєднує в собі відмінні температурні характеристики та широку сумісність. Сучасні рішення для охолодження рівня флагманських відеокарт, зокрема два вентилятори Axial-tech, що спрямовують максимальний потік повітря до радіатора, розміщено в компактному пристрої товщиною 2,5 слота. Ці вдосконалення роблять відеокарти серії ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна висока графічна потужність у компактному корпусі.
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4.5
Оптимізовані для нейронних шейдерів
Створені для Mega Geometry
Архітектура NVIDIA Blackwell
NVIDIA DLSS 4.5 з Dynamic Multi Frame Generation
Технологія низької затримки NVIDIA Reflex
Трасування шляху з нейронним рендерингом
NVIDIA ACE
Інструменти та технології NVIDIA Studio для творчості
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder 9-го покоління
Застосунок NVIDIA з драйверами Game Ready і Studio
Ретельно продумана форма кожуха та радіатора, а також розташування теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляційні отвори бічних панелей корпусу та забезпечувати температурні характеристики, недосяжні для інших компактних відеокарт.
Удосконалені вентилятори Axial-tech
Два вентилятори Axial-tech мають зменшену втулку, подовжені лопатки та спеціальне кільце-обмежувач, яке допомагає збільшити тиск повітря в напрямку радіатора.
Технологія 0 дБ
Вентилятори системи охолодження можуть повністю зупинятися, коли температура графічного чипа опускається нижче 50 градусів, що дозволяє знизити шум у системі за невеликого навантаження.
Два кулькових підшипники
Підшипники вентиляторів бувають різних типів, кожен із яких має свої переваги. Кулькові підшипники, що використовуються в цій відеокарті, мають удвічі більший термін служби, ніж традиційні підшипники ковзання.
Підсилювальна пластина з вентиляційними отворами
Вентиляційні отвори на підсилювальній пластині значно поліпшують розсіювання тепла, допомагаючи графічному процесору залишатися прохолодним під час інтенсивних завдань. Такий додатковий потік повітря допомагає підвищити продуктивність, довговічність і стабільність роботи відеокарти й захищає її від перегріву, зменшуючи ймовірність виникнення тротлінгу.
ASUS GPU Guard
Технологія ASUS GPU Guard передбачає нанесення клею на всі чотири кути компонента, щоб зменшити ризик появи тріщин.
Підсилювальна пластина
Друкована плата відеокарти посилена пластиною, яка додає жорсткості конструкції, щоб запобігти вигину друкованої плати, а також захищає компоненти та доріжки від пошкоджень.
Панель із нержавіючої сталі
Монтажна панель відеокарт серії Dual виготовляється з нержавіючої сталі марки 304, що володіє високою міцністю й відмінними антикорозійними властивостями.
Два BIOS
Що у вас у пріоритеті: нижча температура графічного чипа чи тиха робота відеокарти? У режимі Performance вентилятори системи охолодження обертаються на більш високій швидкості, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в режимі Quiet відеокарта працює тихіше за рахунок деякого збільшення температури при тому ж енергоспоживанні й продуктивності. Хочете більше гнучкості? Скористайтеся ексклюзивною утилітою GPU Tweak III для максимально точного налаштування системи охолодження відеокарти.
Технологія Auto-Extreme
Технологія Auto-Extreme – це автоматизований процес виробництва, який встановлює нові стандарти в галузі, дозволяючи виконувати всю пайку за один прохід. Це зменшує теплове навантаження на компоненти та дозволяє уникнути використання агресивних хімічних засобів для чищення, в результаті чого зменшується вплив на навколишнє середовище. Результатом є нижче енергоспоживання під час виробництва та більш надійний, високоякісний продукт у цілому.
Скористайтеся калькулятором потужності, щоб розрахувати, яка потужність знадобиться для живлення вашої системи, а потім виберіть сумісний блок живлення ROG, TUF Gaming або Prime для досягнення максимальної продуктивності.
Переглянути рекомендовані блоки живлення
Найпотужніша утиліта для тонкого налаштування GPU
Утиліта ASUS GPU Tweak III виводить тонке налаштування відеокарти на новий рівень. Вона дозволяє змінювати ключові параметри, зокрема частоти ядра GPU, частоту пам'яті та напругу, а також стежити за всіма показниками в реальному часі через налаштовуваний екранний дисплей. Також доступне розширене керування вентиляторами та багато інших функцій, які допоможуть отримати максимум від вашої відеокарти.
Докладніше про GPU Tweak III
Втілюйте мрії за допомогою магії ШІ
MuseTree — це застосунок для генерації зображень на основі ШІ, створений, щоб надихати вашу творчість. Легко створюйте й упорядковуйте зображення та візуальні ідеї, відкриваючи для себе нескінченні джерела натхнення. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу створення вражаючих зображень ще ніколи не було таким простим!
Докладніше про MuseTree
1 місяць Adobe Creative Cloud безкоштовно
Насолоджуйтеся всіма можливостями ШІ від Adobe. Отримайте безкоштовну підписку на Adobe Creative Cloud під час купівлі вибраних продуктів ASUS — отримайте доступ до всіх застосунків Adobe та Adobe Substance 3D.
Докладніше про пакет Adobe Creative CloudСтворені на основі архітектури NVIDIA Blackwell, графічні процесори GeForce RTX™ 50 Series відкривають нові можливості для геймерів і творців. Завдяки потужним обчислювальним ресурсам ШІ серія RTX 50 забезпечує нові враження та графіку нового рівня. Помножте продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS 4, генеруйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал з NVIDIA Studio.
Найдосконаліші трасування променів та ШІ
RTX є найсучаснішою платформою для повного трасування променів і технологій нейронного рендерингу, які змінюють уявлення про гру та творчість. Завдяки RTX більше 800 найкращих ігор і програм вже отримали зростання продуктивності, покращену графіку та нові корисні функції на базі ШІ, наприклад DLSS з Multi Frame Generation.
Найвища швидкість. Найкраща графіка. На основі ШІ.
NVIDIA DLSS — це революційний набір технологій нейронного рендерингу, який використовує ШІ для підвищення кадрової частоти, зменшення затримок і покращення якості зображення. DLSS 4 представив технологію Multi Frame Generation (MFG) та трансформерні моделі. DLSS 4.5 додає Dynamic MFG і трансформерну модель другого покоління. Усе це працює завдяки хмарному суперкомп'ютеру NVIDIA, який безперервно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Реалізм, що змінює правила
Архітектура NVIDIA Blackwell відкриває доступ до революційного реалізму трасування шляху. Насолоджуйтеся візуальними ефектами кінематографічної якості на безпрецедентній швидкості завдяки графічним процесорам серії GeForce RTX 50 з RT-ядрами четвертого покоління та революційними технологіями нейронного рендерингу, прискореними завдяки тензорним ядрам п'ятого покоління.
NVIDIA живить світовий ШІ. І ваш.
Модернізуйте свій комп'ютер завдяки сучасним технологіям штучного інтелекту у графічних процесорах NVIDIA GeForce RTX™ – прискорюйте ігри, творчість, продуктивність і розробку. Завдяки вбудованим ШІ-процесорам ви отримуєте найкращі у світі технології штучного інтелекту на своєму комп'ютері з Windows.
Зібрати ігровий ПК із запасом на кілька років — завдання, де відеокарта визначає стелю. ASUS Dual RTX 5060 на архітектурі NVIDIA Blackwell закриває потреби геймерів у 1080p і 2K без переплати за флагманський сегмент. ASUS спроєктувала серію Dual як готове рішення: тихе двовентиляторне охолодження, компактний корпус завдовжки 228 мм і заводський розгін в OC-режимі — карта вставляється в типовий Mid-Tower без перезбирання.
NVIDIA зібрала чип GB206 за 5-нм техпроцесом TSMC і розмістила в ньому 3840 ядер CUDA — на чверть більше, ніж у RTX 4060. Тензорні ядра п’ятого покоління і RT-ядра четвертого працюють паралельно з шейдерними блоками, тому нейромережеві обчислення DLSS, трасування променів і основний рендеринг не конкурують за одні й ті самі ресурси. У стандартному режимі GPU досягає буст-частоти 2535 МГц, а OC-режим ASUS підіймає планку до 2565 МГц без ручного налаштування.
ASUS Dual RTX5060 8GB перейшла на GDDR7 — покоління відеопам’яті, що змінило GDDR6 і подвоїло ефективну швидкість на контакт. Пропускна здатність досягає 448 ГБ/с за 128-бітної шини пам’яті: текстури високої роздільної здатності довантажуються без затримок. Вісім гігабайтів VRAM покривають більшість сценаріїв у 1080p і 1440p, а в AAA-проєктах з ультратекстурами DLSS 4 знижує навантаження на відеопам’ять завдяки рендерингу за меншої внутрішньої роздільної здатності.
Blackwell — четверте покоління архітектури NVIDIA з апаратним трасуванням променів. RT-ядра обробляють віддзеркалення, глобальне освітлення і тіні в реальному часі з мінімальним осіданням кадрів. ASUS PCI-Ex GeForce RTX 5060 підтримує DLSS 4 з технологією Multi Frame Generation: нейромережа генерує проміжні кадри між реальними, подвоюючи підсумковий FPS. NVIDIA Reflex 2 з функцією Frame Warp додатково скорочує затримку введення — критичний параметр у змагальних шутерах.
При TDP всього 145 Вт ASUS реалізувала кілька рішень для ефективного тепловідведення:
ASUS Dual 5060 займає 2.5 слота за довжини 228 мм — поміститься навіть у компактний корпус формату Micro-ATX. Карта під’єднується до слота PCIe 5.0 і коректно працює на материнських платах із PCIe 4.0. Живлення надходить по одному 8-pin кабелю, мінімальна потужність блоку — 550 Вт. Кабель 12VHPWR не потрібен — підійде будь-який сучасний БЖ із конектором pin за невисокого енергоспоживання карти.
У Full HD відеокарта ASUS Dual RTX 5060 розкриває себе повністю — ультраналаштування навіть у важких проєктах. У 1440p DLSS 4 утримує FPS на комфортному рівні 60+ кадрів. Для 4K карта залучає Multi Frame Generation — картинка залишається чіткою, а навантаження на GPU знижується. Кілька типових сценаріїв:
На панелі ASUS RTX 5060 Dual — один вихід HDMI 2.1b і три DisplayPort 2.1b, до чотирьох моніторів одночасно. DisplayPort 2.1b передає сигнал аж до роздільної здатності 8K, HDMI 2.1b видає повноцінний 4K при 120 Гц. G-SYNC синхронізує частоту монітора з GPU і прибирає розриви зображення. Свіжі драйвери Game Ready доступні через GPU Tweak III — утиліта також відповідає за моніторинг температур і розгін.
ASUS зібрала в Dual RTX 5060 OC продуктивність архітектури Blackwell, тихе охолодження і компактні розміри — готове рішення для ігрової станції без компромісів щодо шуму і температур. У Telemart карту можна подивитися і протестувати в одному з 12 шоурумів, а онлайн-конфігуратор ПК перевірить сумісність з іншими компонентами. Кешбек 10% бонусами і безплатне доставлення Новою Поштою від 2000 грн роблять покупку ще вигіднішою.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 2565 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
3 x DisplayPort 2.1b 1 x HDMI 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 228 |
| Висота відеокарти | 123 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація | Default mode: 2535MHz (Boost Clock) |
| Колір | Чорний з білим |
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 1 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5600 |
| Пропускна спроможність | 44 800 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34.9 x 6.62 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | White |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 15 |
| +3.3V | 15 |
| +12V1 | 62 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 2.5 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 4 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OPP (Захист від перевантаження по сумарній потужності по всіх каналах) OVP (Захист від подачі підвищеної напруги) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
КЛАСИЧНИЙ ДИЗАЙН, ВІД ЯКОГО НЕМОЖЛИВО ВІДМОВИТИСЯ
Звичний зовнішній вигляд передніх ARGB-вентиляторів та світлодіодної стрічки, що проходить праворуч, зберігся, але вентилятори були оновлені до трьох 140-мм вентиляторів з підтримкою PWM спереду та 120-мм ARGB-вентилятора ззаду. Сітчаста передня панель з високою пропускною здатністю гарантує, що ваша система повністю використовуватиме переваги 140-мм фронтальних вентиляторів.
МАКСИМАЛЬНЕ ПІДТРИМКА КОМПОНЕНТІВ
Завдяки підтримці материнських плат формату ATX, радіаторів до 360 мм, повітряних кулерів заввишки 165 мм, блоків живлення 170 мм та графічних процесорів завдовжки 370 мм знайти сумісні компоненти буде простіше, ніж будь-коли раніше.
ДОДАТКОВІ КОНФІГУРАЦІЇ ОХОЛОДЖЕННЯ
З огляду на потужне тепловиділення сучасних high-end компонентів, наявність великої кількості сумісних конфігурацій охолодження просто необхідна. MATREXX 55 MESH V4 C не скупиться на найпоширеніші варіанти.
Зручні порти та управління
Для вашої зручності MATREXX 55 MESH V4 C оснащений безліччю портів та елементів керування ARGB на панелі вводу/виводу. Ви знайдете доступний порт USB 3.0, порт Type-C, гібридний аудіопорт, а також кнопку контролера ARGB LED на відстані витягнутої руки.
ГНУЧКИ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ДАНИХ
Накопичувачі можна використовувати по-різному: кожен відсік для 3,5 «дисків можна перетворити на відсік для 2,5» (наприклад, 2х3,5 «+2*2,5» відсіку або 1х3,5 «+3х2,5» відсіку). Для збільшення довжини блока живлення можна навіть зняти весь відсік жорсткого диска.
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 140 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280/360 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 165 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 170 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 4 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 3.0 1 х USB Type-C 1 x порт для навушників і мікрофону |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Кабель-менеджмент |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Габарити | 483 x 421 x 215 |
| Вага | 6.5 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Реагуйте в режимі реального часу
Грайте з блискавичною швидкістю: частота оновлення 180 Гц усуває затримки, забезпечуючи неймовірно плавний геймплей. Час відгуку 1 мс допомагає миттєво атакувати ворогів і отримувати зображення без розмиття.
Підтримуйте синхронізацію подій
AMD Radeon FreeSync синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, зменшуючи розмиття. Дивіться фільми та грайте без затримок — навіть найдинамічніші сцени залишаються плавними.
Помічайте ворогів у темряві
Еквалайзер чорного дозволяє налаштовувати темні ділянки в грі, щоб ви могли бачити суперників навіть у найтемніших куточках.
Новий рівень точності
Віртуальний приціл допомагає робити точніші постріли. Приціли на екрані забезпечують вищу точність у будь-якій грі, що може стати вирішальним фактором.
Свіжий погляд перемагає частіше
Режим захисту очей мінімізує синє світло, а технологія зменшення мерехтіння допомагає довше зосереджуватися та менше напружувати очі під час тривалих ігрових сесій.
Отримайте максимальну оглядовість
Монітор без рамок із трьох сторін відкриває більше простору для занурення в гру. Легко встановити два дисплеї поруч, щоб не втратити жодного ворога з поля зору.
Індивідуальні налаштування
Поверніть, нахиліть або відрегулюйте висоту монітора, щоб знайти ідеальне положення для комфортної та результативної гри.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 24″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 180 |
| Яскравість | 250 |
| Статична контрастність | 3000:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| sRGB | 95 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.4 |
| Додаткові інтерфейси |
1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT 1 x USB 2.0 |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості |
Регулювання висоти Поворот на 90° Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +20° до -5 |
| Поворот монітора (Pivot) | 90 |
| Обертання підставки (Swivel) | от +15° до -15 |
| Регулювання висоти | 0–120 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 25 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Black Equalizer Virtual AIM Point Eco Saving Plus Eye Saver Mode |
| Особливості |
Безрамковий дисплей HDR10 |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення 1.5 м Кабель DisplayPort |
| Габарити |
544.0 x 498.7 x 234.2 мм (з підставкою) 544 x 333.3 x 92 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 618 x 184 x 439 |
| Вага |
3.9 кг (з підставкою) 2.4 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.6 |
| Колір | Чорний |
Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue – ігрова миша, яка забезпечує високу швидкість відгуку, зручність в управлінні та стильний вигляд.

В миші встановлено оптичний датчик з роздільною здатністю до 8000 dpi, що забезпечує високу точність позиціонування курсора навіть у найбільш динамічних іграх. До оснащення ігрового маніпулятора входять 6 програмованих кнопок. Механізм із металевими пружинами гарантує точне та швидке спрацьовування кожної кнопки з мінімальними зусиллями.
Миша виконана в ергономічному симетричному корпусі та оснащена багатокольоровим підсвічуванням в області розташування долоні. Підключення до ПК здійснюється через інтерфейсний USB-кабель.
У Києві та Дніпрі придбати Logitech G102 Lightsync (910-005801) Blue в інтернет-магазині TELEMART.UA ви можете, замовивши адресну доставку або доставку до пункту самовивозу. Для мешканців інших населених пунктів України ми пропонуємо доставку компанією-перевізником.
В основі Logitech G102 Lightsync лежить високоточний оптичний датчик ігрового класу Mercury-сенсор із такими характеристиками:
У порівнянні з лазерними технологіями, оптимізована механіка оптичного сенсора Mercury демонструє більш стабільну роботу на різноманітних поверхнях і меншу схильність до проблем з відстеженням на глянцевих матеріалах, забезпечуючи високу точність, стабільність і довговічність.
Мінімальна затримка та висока частота опитування забезпечують миттєву передачу даних про рух миші, що критично важливо в динамічних шутерах і MOBA-жанрах. Розширений діапазон DPI дозволяє точно налаштувати чутливість під будь-який ігровий стиль і роздільну здатність монітора.
Діапазон налаштувань чутливості G102 Lightsync вражає своєю гнучкістю:
Миша з комфортним дизайном і металевим пружинним механізмом оснащена зручною системою управління режимами чутливості. Кнопка, розташована за колесом прокрутки, дозволяє швидко змінювати попередньо встановлені значення DPI прямо під час гри. Це особливо корисно в ситуаціях, що вимагають миттєвої зміни точності прицілювання.
Для кожного ігрового жанру рекомендуються свої налаштування роздільної здатності:
Щоб знайти оптимальні налаштування, рекомендується експериментувати з різними значеннями DPI в тренувальному режимі улюблених ігор. Поступова зміна чутливості дозволить визначити найбільш комфортні параметри G102 для кожного конкретного випадку.
Ця ігрова периферія використовує дротове підключення через USB-кабель довжиною 2,1 м, забезпечуючи стабільну передачу даних з частотою опитування 1000 Гц. Пристрій сумісний із Windows 7 та вище, macOS 10.11 і вище, а також Chrome OS.
Дротове підключення виключає необхідність у зарядці, гарантує мінімальну затримку та стабільність з'єднання без перешкод від інших бездротових пристроїв.
LOGITECH G HUB із підтримкою RGB-підсвічування та технології LIGHTSYNC суттєво розширює функціональність миші, надаючи можливості для конфігурації підсвічування, програмованих кнопок, створення ігрових профілів та регулювання параметрів роботи пристрою.
ПЗ дозволяє налаштовувати унікальні світлові ефекти з використанням палітри з 16,8 млн кольорів, створювати складні макроси та автоматично активувати профілі при запуску певних ігор. Інтеграція з популярними проектами дає підсвічуванню можливість реагувати на події, що посилює занурення в процес.
Logitech G102 пропонує збалансоване поєднання функціональності та доступності, що робить її вигідною покупкою для бюджетного геймінгу.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Максимальна чутливість | 8000 |
| Кількість кнопок | 6 кнопок |
| Кількість програмованих кнопок | 6 програмованих кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Живлення | Від порту USB |
| Час відгуку миші | 1 |
| Частота опитування | 1000 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Підсвічування корпусу Програмовані клавіші Внутрішня пам'ять |
| Додатково | RGB-підсвічування за технологією Lightsync |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 116.6 x 62.15 x 38.2 |
| Вага | 85 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Мембранна |
| Форм-фактор | 65% |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.6 |
| Загальна кількість клавіш | 68 клавіш |
| Ресурс клавіш | 10 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Тип кейкапів | ABS |
| Сумісність з ОС |
Windows 7/8/8.1/10 Mac OS Linux |
| Особливості | Вологозахист |
| Додатково |
Повністю прогумовані ніжки - відмінна стійкість 3 режими RGB підсвічування Регулювання яскравості підсвічування Регулювання швидкості підсвічування Anti-Ghosting кнопок - 19 шт Регулювання висоти - 2 рівня |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 323 x 106 x 35 |
| Вага | 350 |
| Колір | Чорний з білим |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии