| $2,294 | Amazon FR (11/11) |
| $2,299 | Amazon US (11/11) |
| $2,299 | Amazon UK (11/11) |
| 2 301,64 € | Amazon DE (11/11) |
| £421.35 | SmartTeck (3/11) |
| £158.47 | Box (2/11) |
| 267 бруб. | Fk (2/11) |
| £294.86 | Scan (2/11) |
| 362,80 € | CaseKing (2/11) |
| 369,80 € | Alternate (2/11) |
| 121 руб. | Pleer (1/11) |
| 123 грн | Y.ua (1/11) |
| 137 грн | Telemart (1/11) |
| 137 грн | Comfy (1/11) |
| 148 руб. | Kotofoto (1/11) |
Завдяки продуманій гібридній архітектурі та сумісності з сучасними платформами Core i5-14400F забезпечує чудову продуктивність. Цей процесор створений для тих, хто шукає оптимальний баланс між потужністю для ігор та ефективністю для робочих застосунків.
Секрет продуктивності Intel Core i5-14400F криється в його технологічній основі. Інноваційна архітектура з розподілом ядер забезпечує обчислювальну потужність, а сумісність із платформами дає свободу під час складання комп’ютера.
Основа продуктивності i5-14400F — його гібридна архітектура. Процесор об’єднує два типи ядер: продуктивні (P-cores) для інтенсивних обчислень і енергоефективні (E-cores) для фонових процесів. Разом вони забезпечують 16 логічних потоків, що гарантує плавну роботу під час одночасного запуску кількох застосунків. Техпроцес Intel 7 покращує енергоефективність.
Тактові частоти для кожного типу ядер відрізняються:
Це дає змогу системі динамічно розподіляти ресурси, оптимізуючи тепловиділення.
Одна із сильних сторін процесора Intel Core i5-14400F — його чудова сумісність. Чип встановлюється в сокет LGA1700, що дає вибір материнських плат на чипсетах 600-ї та 700-ї серій. Головна перевага — підтримка двох типів пам’яті: DDR4 і DDR5. Користувачі можуть зібрати систему на доступнішій ОЗП або перейти на високошвидкісний стандарт для максимальної продуктивності.
Процесор підтримує сучасні інтерфейси:
Завдяки такій адаптивності оптимально купити i5-14400F як для використання з доступними компонентами, так і для повного апгрейду системи.
Порівнюючи характеристики i5-14400F з іншими моделями, стає зрозуміло, що це збалансоване рішення для геймерів і творців контенту. Індекс «F» вказує на відсутність інтегрованої графіки, що передбачає встановлення дискретної відеокарти. Це стандартний підхід для потужних ігрових і робочих станцій.
Тести показують, що в парі з відеокартою RTX 5060 процесор демонструє 80 FPS у Cyberpunk 2077, а в Red Dead Redemption 2 середній показник становить близько 92 FPS. При апгрейді GPU можна отримати ще вищі значення.
Базове тепловиділення чипа становить 65 Вт, а в піку досягає 148 Вт, тому необхідний якісний кулер. Множник процесора заблокований, що виключає ручний розгін, але Turbo Boost автоматично підвищує частоту ядер під навантаженням. Підтримка сучасних інструкцій та інтерфейсів для відеокарти і накопичувачів гарантує, що система буде актуальна довгий час.
| Лінійка | Intel Core i5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Сумісність | Материнські плати LGA1700 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість потоків | 16 |
| Частота процесора | 2500 |
| Максимальна тактова частота | 4700 |
| Об'єм кешу L3 | 20480 |
| Кодова назва мікроархітектури | Raptor Lake Refresh |
| Серія | 14 Gen |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Розблокований множник | - |
| Тип пам'яті |
DDR4: 3200 МГц DDR5: 4800 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 25735 |
| Охолодження в комплекті | Кулер у комплекті |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для Socket LGA1700/LGA1851 |
| Статус процесора | Новий |
Компактна, але потужна: ROG Strix B760-G Gaming WiFi — монохромний силовик, готовий стати основою вашої наступної збірки формату mATX. Плата пропонує ту саму високошвидкісну підключуваність, що й її старший аналог, але вирізняється надшвидкою пам'яттю DDR5 та посиленими силовими модулями для розкриття потенціалу швидких процесорів Intel 13-го покоління. Біло-сріблясті акценти чудово поєднуються з корпусом ASUS AP201, а ретро-емблеми додають класичного стилю Strix.
Фізична кнопка розблоковує фіксатор першого слота PCIe одним натисканням, значно спрощуючи від'єднання плати розширення від материнської плати під час оновлення відеокарти чи іншого сумісного пристрою.
Інноваційний Q-Latch спрощує встановлення та зняття SSD-накопичувача зі слота M.2. Конструкція використовує простий фіксувальний механізм для закріплення накопичувача, що усуває потребу в традиційному гвинтику.
BIOS FlashBack™ — безпечний і простий спосіб оновлення BIOS. Просто скопіюйте файл (UEFI) BIOS на USB-накопичувач із файловою системою FAT32, підключіть його до порту USB BIOS FlashBack і натисніть кнопку. Оновлення можна виконати навіть без встановлених модулів пам'яті чи процесора.
Чотири вбудовані індикатори показують стан живлення та допомагають швидко визначити проблеми з процесором, пам'яттю, відеокартою чи пристроєм завантаження.
12+1 силових модулів, кожен розрахований на 60А, забезпечують достатній струм для живлення найпотужніших процесорів Intel 13-го покоління за будь-якого навантаження.
Високоякісні дроселі та довговічні конденсатори розроблені витримувати екстремальні температури, забезпечуючи продуктивність, що перевищує галузеві стандарти.
Роз'єми живлення ProCool гарантують надійне підключення кабелів, знижений електричний опір і поліпшене розсіювання тепла порівняно зі стандартними роз'ємами.
Багатошарова конструкція друкованої плати швидко розсіює тепло навколо стабілізаторів напруги, підвищуючи загальну стабільність системи.
ROG має довгу історію демонстрації найшвидшої продуктивності пам'яті, і DDR5 не виняток. Завдяки вдосконаленому розведенню сигнальних доріжок преміальні комплекти пам'яті на платі Strix B760-G вже долають позначку 7 GT/s — і хто знає, наскільки далі зможуть зайти майбутні модулі? Досвідчені користувачі можуть випробувати свої навички, використовуючи широкий набір налаштувань розгону в UEFI.
ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) — це фірмове апаратно-програмне рішення для розгону звичайних модулів пам'яті. Друга версія AEMP забезпечує автоматичне налаштування комплектів пам'яті під час запуску системи та використовує оптимізоване розведення доріжок плати Strix B760-G для досягнення ще вищих частот. AEMP II може розганяти навіть змішані комплекти пам'яті в конфігурації з чотирма модулями, а обширна база підтримки тепер охоплює майже всі модулі DDR5, які не мають підтримки XMP.
Масив радіаторів VRM
Систему живлення накривають два масивні радіатори зі стратегічно розташованими каналами для повітря, що підвищують тепловіддачу під час живлення високопродуктивних процесорів Intel 13-го покоління.Радіатори M.2
Радіатори закривають кожен слот, допомагаючи підтримувати оптимальну температуру вбудованих SSD-накопичувачів NVMe для стабільної продуктивності й надійності.
Верхній слот PCIe 5.0 x16 SafeSlot добре пристосований до збільшених розмірів і пропускної здатності відеокарт нового покоління. Швидкісні накопичувачі представлені двома слотами M.2 PCIe 4.0, кожен з надійним радіатором для максимальної продуктивності.
Wi-Fi 6E
Вбудований модуль Wi-Fi 6E використовує новий доступний спектр у діапазоні 6 ГГц, забезпечуючи до семи каналів по 160 МГц для надшвидкої пропускної здатності та кращої продуктивності в завантажених бездротових мережах.*Доступність і можливості Wi-Fi 6E залежать від регуляторних обмежень та одночасного використання Wi-Fi 5 ГГц. Дізнатися більше про ASUS Wi-Fi 6E
Intel 2.5G Ethernet
Ігри з низькою затримкою, швидка передача файлів і трансляція відео високої роздільної здатності — лише деякі з переваг вбудованого Intel® 2,5 Гбіт/с Ethernet.
Порт USB 3.2 Gen 2x2 Type-C® забезпечує швидку передачу даних до 20 Гбіт/с.
ROG SupremeFX — унікальне поєднання апаратних і програмних технологій, що забезпечує чудову якість звуку. У Strix B760-G використовується кодек S1220A для відтворення високої роздільної здатності до 32-біт/192 кГц на всіх каналах. Вихід для передньої панелі працює через вбудований підсилювач Savitech, здатний забезпечити високоякісне звучання для широкого спектра колонок і гарнітур.
| Тип | Материнські плати Intel |
| Роз'єм процесора (Socket) | LGA1700 |
| Процесори | Процесори LGA1700 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | Intel B760 |
| Тип пам'яті | DDR5 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR5 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 192 |
| Мінімальна частота пам'яті | 4800 |
| Максимальна частота пам'яті | 7800 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1 x 2500 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 2 x 2 Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Модуль Bluetooth | 5.3 |
| Звукова карта | Realtek ALC S1220A |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 2 |
| Підтримка PCI-E 16x v4.0 | + |
| Підтримка PCI-E 16x v5.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 1 |
| Thunderbolt Header | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Підтримка M.2 PCIe 4.0 | + |
| CHA_FAN | 4 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| 4-pin | 1 |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Кількість зовнішніх USB Type-C | 1 |
| Роз'єм VGA | - |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Вихід S/PDIF | - |
| Контролер RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 1 x RGB Header + 3 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
AURA Sync Fan Xpert 4 Двостороннє шумозаглушення AI Power Saving AI Suite 3 Ексклюзивне програмне забезпечення ROG |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Статус материнської плати | Нова |
Середній сегмент відеокарт місяцями чекав на урізані версії флагманських чипів — апгрейд GPU означав переплату. GIGABYTE змінила розклад: GIGABYTE RTX 5060 WINDFORCE MAX OC працює на повноцінному Blackwell і приносить багатокадрову генерацію, повне трасування променів і Reflex 2 у доступний ціновий сегмент. 3840 CUDA-ядер, 8 ГБ GDDR7 і фірмове охолодження WINDFORCE MAX — все для продуктивної збірки без зайвих витрат.
GIGABYTE спроєктувала карту під компактні збірки: 199 мм довжини, три слоти, один 8-pin конектор при рекомендованому БЖ 550 Вт. Пам’ять GDDR7 на 28 Гбіт/с через 128-бітну шину компенсує ширину каналу високою пропускною здатністю. PCIe 5.0 і відеовиходи — HDMI 2.1b плюс три DisplayPort 2.1b — покривають під’єднання до чотирьох моніторів із HDR і роздільною здатністю до 8K.
Інженери перебудували конвеєр порівняно з Ada Lovelace: 30 потокових мультипроцесорів рендерять графіку, а тензорні ядра п’ятого покоління беруть на себе AI-прискорення. Нейронні шейдери об’єднали класичний рендеринг з нейромережевим обробленням — GPU відмальовує сцену і генерує кадри одночасно, не навантажуючи шейдерні блоки завданнями AI. Формат FP4, удвічі компактніший за FP8 попередника, подвоїв пропускну спроможність тензорних ядер за того ж транзисторного бюджету.
Повне трасування променів вимагало флагманський GPU — середній сегмент обмежувався гібридним рендерингом. RT-ядра четвертого покоління обробляють перетини променів удвічі швидше і підтримують Mega Geometry для сцен із мільйонами полігонів. Нейромережевий рендеринг відновлює деталі там, де GPU не прорахував промені безпосередньо, — віддзеркалення, глобальне освітлення і м’які тіні більше не коштують половину кадрової частоти.
Багатокадрова генерація — головне нововведення лінійки RTX 50: нейромережа створює кілька проміжних кадрів за один рендерний цикл, подвоюючи FPS порівняно з RTX 4060. Технологія працює виключно на тензорних ядрах п’ятого покоління — для попередніх серій вона недоступна навіть через оновлення драйвера.
GIGABYTE оснастила WINDFORCE MAX вентиляторами Hawk Fan — сусідні крильчатки крутяться в протилежних напрямках, усуваючи турбулентність між ними. Замість термопрокладок інженери застосували термогель серверного класу: він заповнює мікронерівності та не деградує від вібрацій.
Охолодження GIGABYTE GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC підсилюють три рішення:
У змагальних шутерах мілісекунди вирішують результат перестрілки. Reflex 2 скорочує затримку введення на 75% — з 44 до 9 мс: GPU починає обробку кадру в останній момент, зберігаючи дані миші свіжими. Frame Warp коригує перспективу кадру за останніми даними сенсора прямо перед виведенням на екран. У CS2, Valorant і Apex Legends швидкість відгуку прицілу відчувається миттєвою.
GIGABYTE GeForce RTX 5060 WINDFORCE закриває три ігрові сценарії зв’язкою апаратної потужності та DLSS 4:
NVENC дев’ятого покоління прискорює експорт відеопотоку в DaVinci Resolve і Premiere Pro, NVIDIA Studio оптимізує 3D-рендеринг, а Broadcast пригнічує шум для стримерів.
GIGABYTE об’єднала в WINDFORCE MAX OC архітектуру Blackwell, тихе охолодження і компактні габарити — за вартості, нижчої за аналоги в лінійці RTX 5060. Заводський розгін до 2512 МГц дає запас продуктивності з коробки, а апгрейд ПК не вимагає заміни блоку живлення.
Telemart пропонує GIGABYTE 5060 WINDFORCE MAX OC з програмою Trade-In — обміняти стару відеокарту на нову з доплатою. 12 шоурумів мережі відкриті для живого тестування, також працює доставлення по всій Україні.
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | 2512 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 199 |
| Висота відеокарти | 116 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
На базі архітектури NVIDIA Blackwell та DLSS 4 Система охолодження WINDFORCE Теплопровідний гель серверного класу Посилена конструкція |
| Колір | Чорний |
AAA-проєкти завантажують десятки гігабайтів текстур, стримінг і монтаж паралельно тиснуть на підсистему пам’яті, а браузер із трьома десятками вкладок добиває залишки. Kingston випустила Fury Beast DDR5 32GB 5200MHz як відповідь: комплект підходить для платформ Intel і AMD — достатньо установити модулі й активувати профіль у BIOS.
Кожен модуль KF552C40BBK2–32 використовує чипи Micron у конфігурації 1Rx8 і формфактор 288-pin DIMM. Інші переваги:
Kingston винесла контролер живлення PMIC прямо на плату Kingston Fury DDR 5 32 GB — стабільність пам’яті більше не залежить від якості VRM материнської плати.
Kingston підібрала для Fury Beast 5200 МГц при CL40–40-40 — точку, де пропускна здатність досягає 41 600 МБ/с без ручного налаштування. Активація XMP 3.0 займає один клік в UEFI: плата підхоплює параметри автоматично. Другий профіль (DDR5–4800 при CL38) стане в пригоді на платах, які вередують із високими частотами. Заблокований PMIC обмежує розгін вище 5200 МГц: Kingston віддала пріоритет стабільності, а не рекордам.
Модулі 2x16GB замість однієї планки на 32GB подвоюють пропускну здатність шини. Архітектура DDR5 йде далі: кожен канал ділиться на два 32-бітові підканали, і процесор отримує чотири паралельні потоки даних. Затримки падають, швидкість обміну зростає.
На платах із сокетом LGA1700 (Z690, B660 і новіше) Kingston Fury DDR5 32 ГБ розкриває повний потенціал — XMP 3.0 спрацьовує штатно. Платформа AMD AM5 приймає комплект на базовій частоті JEDEC (4800 МГц), але Kingston не додала профілі AMD EXPO — перед покупкою варто звіритися з QVL конкретної материнської плати. Низький профіль радіатора (34.9 мм) не заважає баштовим кулерам на обох платформах.
Kingston Fury DDR5 32GB закривають поточні потреби та залишають запас на роки вперед:
Fury Beast DDR5 32GB — баланс, який влаштує і геймера, і монтажера: частота 5200 МГц, миттєве налаштування через XMP і п’ятирічна гарантія виробника. Чорний радіатор вписується в будь-яку збірку, а вбудована ECC-корекція страхує від випадкових помилок. У Telemart допоможуть підібрати компоненти під завдання, а онлайн-конфігуратор із перевіркою сумісності виключить помилки під час збірання — протестувати пам’ять наживо можна в одному з 12 шоурумів.
| Тип | DDR5 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 5200 |
| Пропускна спроможність | 41 600 |
| CAS Latency (CL) | CL40 |
| Схема таймінгів | 40-40-40 |
| ECC-пам'ять | Підтримка ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| AMD EXPO | Без підтримки профілю AMD EXPO |
| Напруга живлення | 1.25 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 3.0 |
| Габарити | 133.35 x 34 x 7.1 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Перевірена надійність, тиха робота
System Power 11 750W створений спеціально для спеціалістів зі складання ПК, орієнтованих на конкурентну ціну, але які не бажають відмовлятися від перевіреної надійності та тиші be quiet!. Сумісність з ATX 3.1 і вентилятор зі змінною в залежності від температури швидкістю обертання підкреслюють цінність System Power 11 750W в класі БЖ початкового рівня.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 750 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Bronze |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| Рівень шуму | 33.4 |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 62.5 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 3 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 1 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 140 x 150 x 86 |
| Вага | 2.04 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (захист від перевантаження по струму) OVP (захист від подачі підвищеної напруги) UVP (захист від подачі зниженої напруги) SCP (захист від короткого замикання) ) OTP (захист від перегріву) OPP (захист від перевантаження) SIP (захист від імпульсних перешкод) |
Pure Rock 3 Black - це дуже висока продуктивність вашої системи в компактному корпусі та спеціально розроблений вентилятор Pure Wings 3.
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання |
| Швидкість обертання вентиляторів | 2000 |
| Максимальне TDP | 190 |
| Рівень шуму | 31.2 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 154 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Ресурс | 80 000 |
| Вхідний струм | 0.3 |
| Споживана потужність | 3.6 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково |
4 чорні високопродуктивні 6-міліметрові теплові трубки з технологією HDT Оптимізований 120-мм вентилятор Pure Wings 3 PWM з воронкоподібним повітровідводом Досягає всього 31,2 дБ(A) при максимальній швидкості вентилятора Висока сумісність з кулерами RAM і VRM завдяки компактному дизайну Попередньо встановлений кріпильний міст кулера для швидкого та простого встановлення Елегантний зовнішній вигляд у повністю чорному виконанні |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 71 x 124 x 154 |
| Габарити в упаковці | 133 x 163 x 210 |
| Вага | 570 |
| Вага в упаковці | 900 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
Корпус MSI MAG FORGE M100R від провідного виробника компонентів для ентузіастів — це рішення, де компактний розмір поєднується з високою ефективністю. Цей бокс забезпечує чудове охолодження просто «з коробки» і продуманий дизайн для створення потужної й естетичної системи.
Кожен елемент корпусу спроєктовано для балансу між продуктивністю та зовнішнім виглядом. Конструкція об’єднує ефективний забір повітря, зручне встановлення компонентів і можливість продемонструвати готову збірку.
Корпус постачається з чотирма попередньо встановленими 120-мм вентиляторами, оснащеними ARGB-підсвічуванням. Три з них розташовані на передній панелі для забору холодного повітря, а один — на задній для виведення гарячого. За ціну на корпус MSI MAG FORGE M100R покупці отримують повноцінне рішення для охолодження з налаштовуваним підсвічуванням, що рідкість у цьому сегменті. Таке доповнення спрощує підбір компонентів і знижує вартість збірки.
Вбудований контролер дає змогу легко керувати світловими ефектами. У результаті користувачі отримують не тільки ефективне охолодження компонентів, але і яскравий, кастомізований вигляд системи.
Фронтальна панель повністю виконана з дрібнопористої металевої сітки. Завдяки їй повітря безперешкодно надходить до передніх вентиляторів, що критично важливо для підтримки низьких температур процесора і відеокарти.
Бічна панель виготовлена із загартованого скла, відкриваючи повний огляд внутрішніх компонентів: від материнської плати до системи охолодження. Поєднання сітки та скла створює дизайн, де продуктивність не прихована, а вигідно підкреслена.
Корпус підтримує материнські плати формату Micro-ATX і Mini-ITX, що робить його прекрасною основою для компактних, але продуктивних систем. Збірка спрощується завдяки продуманому внутрішньому простору.
Для захисту від пилу передбачено знімні фільтри: магнітний на верхній панелі та стандартний під відсіком для блока живлення. Це спрощує чищення та обслуговування комп’ютера. Достатнє місце за стінкою для материнської плати дає змогу акуратно укласти дроти, що покращує циркуляцію повітря і надає збірці охайного вигляду.
Основні параметри сумісності, які варто враховувати, якщо ви плануєте купити MSI MAG FORGE M100R:
Висока сумісність із популярними компонентами і продумані деталі, як-от пиловий фільтр і простори для кабель-менеджменту, забезпечують зручність під час встановлення та експлуатації системи.
| Тип | Mini tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 300 |
| Додатково | Максимальна довжина для блоку живлення: 300 мм (без корзини для жорсткого диска) |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 4 слота розширення |
| Порти |
2 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen1 1 порт для навушників 1 порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково |
Можна встановити до 6 системних вентиляторів, що забезпечують вентиляцію та стабільну роботу всієї системи Бічні панелі із загартованого скла відображають світлові ефекти RGB Магнітний фільтр на верхніх вентиляційних отворах легко знімається для очищення Використовуйте кабель вентилятора, щоб розширити можливості по підключенню додаткових вентиляторів до системи Легко переходьте по профілю і вибирайте вбудовані вентилятори ARGB з яскравим підсвічуванням та яскравими світловими ефектами За допомогою кнопки LED Switch можна інтуїтивно керувати та перемикатиперемикати 9 світлових ефектів |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Airflow-Mesh (Сітка) |
| Товщина скла | 3 |
| Габарити | 423 x 388 x 200 |
| Вага | 4.14 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
Наступна еволюція клавіатури PRO, що поєднує в собі надійність та високу продуктивність технології LIGHTSPEED у бездротовому форматі, спеціально розробленому для найвищого рівня змагань.


БЕЗДРОТОВА ТЕХНОЛОГІЯ LIGHTSPEED

LIGHTSPEED ТА BLUETOOTH
Висока продуктивність. Швидкість. Надійність. Грайте та перемагайте завдяки перевіреній турнірними змаганнями технології бездротового підключення LIGHTSPEED. Легко підключайте свою мишу з підтримкою технології та клавіатуру за допомогою одного адаптера.

З програмованими клавішами, RGB-підсвічуванням з технологією LIGHTSYNC, новою функцією блокування режиму гри, а також управлінням мультимедійними функціями та регулятором гучності. PRO X TKL дозволяє вам брати керування на шляху до перемоги.

Розроблений для професіоналів, які виграють чемпіонати, з управлінням режимом гри, клавішами з подвійними PBT клавішами, стандартними розкладками для сумісності зі сторонніми програмами та опціями підключення через LIGHTSPEED, Bluetooth та USB.

| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Без цифрового блоку |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth + Радіоканал + USB |
| Розкладка клавіатури | Українська та англійська розкладки |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Загальна кількість клавіш | 87 клавіш |
| Кількість мультимедійних клавіш | 8 клавіш |
| Формат розкладки | ANSI |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Особливості клавіш | Вид механічних перемикачів: Тактильні |
| Час відгуку | 1 |
| Сумісність з ОС |
Windows Mac OS iOS Linux Android |
| Особливості |
Можливість налаштування кольору підсвічування Внутрішня пам'ять |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 352 x 150 x 34 |
| Колір | Білий |

Швидше. Точніше. Зроблено з професійним розумінням. Наступне покоління нашої 60-грамової професійної ігрової миші стало ще досконалішим завдяки співпраці з найкращими світовими гравцями.

Низькопрофільна, симетрична форма SUPERLIGHT 2 забезпечує швидкий рух, стабільний контроль і постійне домінування.

SUPERLIGHT 2 оснащений HERO 2 — забезпечує бездротовий запит з частотою 8 кГц, відстежує прискорення до 88 g зі швидкістю 888 дюймів на секунду.

Перемикачі LIGHTFORCE поєднують швидкість оптичних перемикачів із зручністю та ефективністю механічних. Швидко. З задоволенням. Створена, щоб перемагати.

HERO 2. LIGHTFORCE. LIGHTSPEED. До 95 годин автономної роботи на одному заряді. Швидка зарядка через USB-C — і ви знову в грі.

— benjyfishy, дворазовий чемпіон світу

17 трофеїв у 2024 році, 44 команди-партнери PRO, понад 300 кіберспортсменів-партнерів PRO. 61,5 % чемпіонатів League of Legends виграли команди PRO.

Професійний кіберспорт змушує вибирати: легкий маніпулятор для блискавичних свіпів або важкий заради стабільності прицілювання. Миша Logitech G Pro X Superlight 2 знімає цей компроміс — 60 грамів корпусу, сенсор HERO 2, що відстежує до 888 IPS, і бездротовий зв’язок LIGHTSPEED із затримкою менше ніж мілісекунда. Logitech зібрала в одному пристрої все, що вимагають турнірні гравці: мінімальну вагу, максимальну точність і відгук без дротів.
Logitech розробляла Superlight 2 не в лабораторії, а на тренувальних базах кіберспортивних команд. Shox з G2 Esports тестував прототипи між матчами CS2, Bjergsen з TSM роками використовував LIGHTSPEED-миші Logitech G на турнірах LEC. Про-гравці визначили ключові параметри: вага нижче 63 грамів, polling rate 8000 Гц і відсутність Bluetooth — на майданчиках з десятками Wi-Fi-мереж зайвий протокол створює перешкоди. Logitech G постачає периферію на CS Major і Valorant Champions — Superlight 2 пройшла перевірку в найжорсткіших RF-умовах.
Корпус G Pro X Superlight 2 симетричний — підходить для правші та лівші. Розміри 125 ? 65 ? 42 мм підходять для claw і palm grip: низький профіль фіксує долоню без тиску, а звуження спереду дає свободу пальцям для швидкого кліку. Матове покриття не ковзає і не збирає відбитки.
Logitech розробила HERO 2 як еволюцію HERO 25K — роздільна здатність зросла до 44 000 DPI, швидкість відстеження — до 888 IPS, прискорення — до 88G. Про-геймери виставляють 400–1600 DPI, але запас за IPS критичний: HERO 2 передає сирі дані без фільтрації та згладжування, і курсор повторює траєкторію руки один до одного. Різкий свіп через пів екрана на моніторі 240 Гц — сенсор відстежить без втрати позиції.
Logitech об’єднала два підходи в одному перемикачі:
Батарея Logitech Superlight 2 тримає до 95 годин за polling rate 1000 Гц. Перемикання на 8000 Гц скорочує автономність до 19 годин — миша відправляє позицію у вісім разів частіше. Для турнірних сесій цього вистачає, а заряджання через USB-C займає кілька годин. Килимок POWERPLAY 2 заряджає мишу прямо під час гри — без дротів і пауз.
LIGHTSPEED — пропрієтарний протокол Logitech на частоті 2.4 ГГц. Затримка менше однієї мілісекунди — на рівні дротового підключення і в десятки разів швидше Bluetooth. При polling rate 8000 Гц миша передає позицію кожні 0.125 мс — курсор оновлюється практично безперервно. USB-ресивер працює стабільно навіть на зашумлених турнірних майданчиках, де десятки пристроїв ділять частотний діапазон.
Через G HUB можна налаштувати поведінку Superlight 2 повністю під себе:
G HUB розпізнає запущену гру й активує потрібний профіль автоматично.
Шістдесят грамів — Superlight 2 легший за більшість бездротових конкурентів. Легкий корпус знижує навантаження на зап’ястя під час багатогодинних сесій: рука менше втомлюється, рухи залишаються точними до фінальних раундів. Ніжки з чистого PTFE ковзають по будь-якому килимку без ривків і залипань.
У Telemart підібрати Logitech G Pro X Superlight 2 допоможуть фахівці з ігрової периферії, а доставлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest доступне по всій Україні. Telemart — технічний спонсор Федерації кіберспорту України, і кіберспортивне обладнання тут знають зсередини.
| Тип мишки | Оптична (світлодіодна) |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | Радіоканал |
| Максимальна чутливість | 44000 |
| Кількість кнопок | 5 кнопок |
| Довжина проводу | 2.1 |
| Максимальний радіус дії | 10 |
| Живлення | Акумулятор |
| Частота опитування | 8000 |
| Сенсор | HERO 2 |
| Максимальна швидкість | 22.5 |
| Акселерація | 88 |
| Функціонал | Перемикання dpi |
| Особливості |
Програмовані клавіші Для хвату «Коготь» Полегшені |
| Додатково | Час роботи акумулятора (постійний рух): 95 год |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 125 x 63.5 x 40 |
| Вага | 60 |
| Колір | Чорний |
Твій голос звучить насиченіше, чистіше та професійніше завдяки технології мікрофона BLUE VO!CE. Використовуй голосові фільтри в режимі реального часу, щоб отримувати стабільну, студійну якість звучання через Logitech G HUB.

Гібридна сітчаста конструкція забезпечує чітке та точне звукове позиціонування, дозволяючи чути кожну деталь із захопливою ясністю. Драйвери 50 мм передають точний звук у ширшому діапазоні частот для глибоких басів і потужного аудіо.

PRO X SE підтримує DTS HEADPHONE:X 2.0 — останню версію об’єктного звукового позиціонування від DTS. Насолоджуйся покращеною передачею басів, високою чіткістю та точними просторовими підказками. Новий рівень сприйняття відстані дозволяє розрізняти ближні та дальні звуки, точно визначаючи розташування кожного джерела.

Алюмінієві кріплення та сталеве оголів'я забезпечують довговічність, а амбушури з екошкіри з ефектом пам’яті зберігають комфорт під час тривалих ігрових сесій.

Зовнішня USB-звукова карта (ЦАП) забезпечує кристально чисту цифрову обробку сигналу для аудіо та голосового зв’язку турнірного рівня. Налаштуй її через програму Logitech G HUB, щоб використовувати свої параметри звуку на змаганнях.

Завантаж профілі еквалайзера, налаштовані твоїми улюбленими професіоналами, або створи власні за допомогою програмного забезпечення Logitech G HUB. Збережи профіль 5-смугового еквалайзера у вбудованій пам’яті для використання на турнірних системах без встановлення ПЗ.

У Logitech G Pro X SE Black одне завдання — відтворити на домашньому ПК турнірний звук серії PRO. Бренд розробляє платформу з кіберспортсменами з 2016 року: на ній грає 141 профі, 17 чемпіонських титулів взято з серією за минулий сезон. SE — дротова редакція тієї самої бази: ті самі 50-мм драйвери PRO-G, знімний мікрофон із BLUE VO!CE і зовнішній USB-ЦАП, без велюрових амбушурів і чохла в коробці.
BLUE VO!CE — broadcast-ланцюжок обробки голосу, який Logitech вбудувала в G HUB після купівлі Blue Microphones. Знімний кардіоїдний мікрофон G PRO X SE проходить усі вісім його ступенів:
Завдяки цьому шум вентилятора і сибілянти зрізаються до ефіру. Такий ланцюжок зазвичай вимагає XLR-мікрофона і звукового інтерфейсу.
Logitech кладе в комплект з G PRO X SE зовнішній USB-ЦАП — окрему звукову карту, яка перемикає аудіотракт з материнської плати на власний перетворювач. Слух ловить це як зниження шумового фону. Карта обходить аудіокодек материнки й обробляє сигнал цифрою до останнього каскаду.
Через той же USB працюють BLUE VO!CE, DTS Headphone:X 2.0 і сайдтон. Кабель 3.5 мм з Y-сплітером підходить для PS5, Xbox, Switch і ноутбука.
Інженери встановили в Logitech G Pro X SE 50-мм драйвери PRO-G з гібридною сітчастою мембраною і неодимовим магнітом. Це знижує спотворення на межах діапазону — бас залишається зібраним, середні не маскують кроки і перезаряджання.
Діапазон 20–20 000 Гц, чутливість 91.7 дБ, опір 32 Ом — гарнітура «розгойдується» і від материнської плати, і від комплектного ЦАПа. Logitech однаково налаштовує PRO-G у всій серії з 2016 року — профі не доводиться заново звикати до звукової сцени під час зміни дротової гарнітури на бездротову.
У шутері раунд часто вирішує крок за рогом, почутий раніше противника. DTS Headphone:X 2.0 розкладає ігровий мікс на 7.1 віртуальних каналів і окремо розраховує ближнє і дальнє поле. Кроки поверхом вище і кроки за стіною читаються як різні події.
Logitech зібрала G PRO X SE на алюмінієвих вилках і сталевому наголов’ї — матеріали витримують сезони турне і перевезення в рюкзаку. Амбушури зі штучної шкіри на піні з ефектом пам’яті підлаштовуються під форму черепа і тримають пасивну ізоляцію. Вага 320 грамів розподіляється рівномірно. Конструкція ідентична оригінальному G PRO X — у SE прибрані тільки велюрові амбушури і чохол.
Усі налаштування G PRO X SE, включно з п’ятисмуговим еквалайзером, пресетами від профі, фільтрами BLUE VO! CE, DTS Headphone:X 2.0 і сайдтоном, розміщені в G HUB — єдиній точці управління периферією Logitech. Профіль записується у вбудовану пам’ять USB-ЦАП — на турнірному ПК без G HUB налаштування залишаються активними, і на цьому принципі тримаються сетапи m0NESY, flameZ і Sacy.
Купити Logitech G PRO X SE в Telemart можна з гарантією 24 місяці. Інтернет-магазин відправляє замовлення Новою Поштою, Укрпоштою або Meest.
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Дротове |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | 2 x mini-Jack (3.5 мм), USB |
| Діапазон частот | 20–20 000 |
| Чутливість | 91.7 |
| Номінальний опір | 32 |
| Діаметр випромінювача | 50 |
| Вид | Круглий |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 2 |
| Штекер | Прямий |
| Додатково |
У комплекті перехідник з mini-Jack (3,5 мм) на 2 x mini-Jack (3,5 мм) Звукова USB-карта |
| Кріплення | Винесений на корпус |
| Діапазон частот | 100–10 000 |
| Додатково | Односпрямований (кардіоідний) мікрофон |
| Матеріал амбушур | Штучна шкіра |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Функції та особливості |
Знімний мікрофон Два кабеля в комплекті |
| Додатково |
Драйвер: Гібридна сітка PRO-G 1.97 Магніт: неодимовий Розмір мікрофона 6 мм |
| Матеріал | Алюміній, сталь |
| Габарити | 195 x 138 x 94 |
| Вага | 320 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии